Geri Dön
GündemLGS nakil sonuçları için geri sayım! MEB LGS 1. nakil sonuçlarını o tarihte açıklayacak

LGS nakil sonuçları için geri sayım! MEB LGS 1. nakil sonuçlarını o tarihte açıklayacak

LGS Yerleştirmeye esas 1. nakil sonuçları için heyecan dorukta. LGS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından yerleşemeyen ve yerleştiği okulu değiştirmek isteyen öğrenciler 1. nakil tercihlerini yaptı. Şimdi ise gözler MEB'de. LGS nakil sonuçları ne zaman açıklanacak?

LGS nakil sonuçları için geri sayım! MEB LGS 1. nakil sonuçlarını o tarihte açıklayacak

LGS 1. nakil sonuçları için kritik tarih belli oldu. 26-30 Temmuz tarihleri arasında yapılan 1. nakil tercihlerinin sonuçları Ağustos'ta açıklanacak.

LGS 1. NAKİL SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Yerleştirmeye esas 1. nakil sonuçları 2 Ağustos tarihinde www.meb.gov.tr adresinden açıklanacak.

Adaylar nakil sonuçlarının açıklanmasının ardından 2. nakil tercih başvurularını 2-6 Ağustos tarihleri arasında yapacak. 2. nakil sonuçları ise 9 Ağustos tarihinde belli olacak.

HİÇBİR OKULA YERLEŞEMEYEN ÖĞRENCİLER NE YAPACAK?

Hiçbir okula yerleşemeyen öğrenciler için il/ilçe öğrenci yerleştirme ve nakil komisyonlarınca yerleştirme başvuruları alınacak ve 20 Ağustos 2021'de yerleştirme süreci tamamlanacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Almanya'daki genel seçimde ilk sandık çıkış anketinde CDU/CSU ile SPD yüzde 25'er oy aldıAlmanya’da yapılan genel seçimde ilk sandık çıkış anketine göre Hristiyan Birlik (CDU/CSU) partileri ile Sosyal Demokrat Parti (SPD) yüzde 25'er oy aldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler