Geri Dön
GündemLGS nakil sonuçları için geri sayım! MEB LGS 1. nakil sonuçlarını o tarihte açıklayacak

LGS nakil sonuçları için geri sayım! MEB LGS 1. nakil sonuçlarını o tarihte açıklayacak

LGS Yerleştirmeye esas 1. nakil sonuçları için heyecan dorukta. LGS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından yerleşemeyen ve yerleştiği okulu değiştirmek isteyen öğrenciler 1. nakil tercihlerini yaptı. Şimdi ise gözler MEB'de. LGS nakil sonuçları ne zaman açıklanacak?

LGS nakil sonuçları için geri sayım! MEB LGS 1. nakil sonuçlarını o tarihte açıklayacak

LGS 1. nakil sonuçları için kritik tarih belli oldu. 26-30 Temmuz tarihleri arasında yapılan 1. nakil tercihlerinin sonuçları Ağustos'ta açıklanacak.

LGS 1. NAKİL SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Yerleştirmeye esas 1. nakil sonuçları 2 Ağustos tarihinde www.meb.gov.tr adresinden açıklanacak.

Adaylar nakil sonuçlarının açıklanmasının ardından 2. nakil tercih başvurularını 2-6 Ağustos tarihleri arasında yapacak. 2. nakil sonuçları ise 9 Ağustos tarihinde belli olacak.

HİÇBİR OKULA YERLEŞEMEYEN ÖĞRENCİLER NE YAPACAK?

Hiçbir okula yerleşemeyen öğrenciler için il/ilçe öğrenci yerleştirme ve nakil komisyonlarınca yerleştirme başvuruları alınacak ve 20 Ağustos 2021'de yerleştirme süreci tamamlanacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Erdoğan fahiş fiyatlarla ilgili 5 marketi işaret etti! 'Piyasayı alt üst ediyorlar'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD ziyareti sonrası New York’taki Türkevi’nde fahiş fiyatlarla ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan," Bu 5 tane zincir marketin topladığı ürünle piyasalar alt üst oluyor. Bunlar eğer bu noktada daha adil davranırlarsa hem vatandaş uygun fiyatla ürün alabilecektir." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler