Gündem Mahalle muhtarının skandallar zinciri! Swinger partileri, 17 yaşındaki kıza cinsel istismar...

Mahalle muhtarının skandallar zinciri! Swinger partileri, 17 yaşındaki kıza cinsel istismar...

21.02.2024 - 11:03 | Son Güncellenme:

Konya'da birlikte yaşadığı M.A (48) ile 'swinger' partilerine katılan mahalle muhtarı M.M'nin (54), kadının şu an 17 yaşında olan kızı S.A'ya 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı.

Mahalle muhtarının skandallar zinciri Swinger partileri, 17 yaşındaki kıza cinsel istismar...

Konya Cumhuriyet Başsavcılığı'na Selçuklu ilçesindeki bir mahallenin muhtarı, evli ve 1 kız çocuk babası M.M'nin, S.A adlı kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu yönünde şikayette bulunuldu. Şikayet üzerine yapılan soruşturmada S.A'nın anne ve babasının boşandığı, annesi M.A'nın da muhtar M.M ile birlikte yaşadıkları belirlendi. Siber Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, M.M'nin el koyulan belgelerindeki incelemede, S.A ile birlikte cinsel içerikli fotoğraf ve videolara rastladı.

Haberin Devamı

'ÇIPLAK FOTOĞRAFLARIMI ÇEKTİ'

S.A'nın Çocuk İzleme Merkezi'nde alınan ifadesinde, şu anda 17 yaşında olduğunu, M.M'nin cinsel istismarlarının 14 boyunca ilerlediğini, 3 yıl da devam ettiğini söyledi. S.A, ifadesinde, "Ben o dönemde 14 yaşındaydım. M.M, bana iyi ve yakın oldu. Bir süre sonra bana dokunmaya, okşamaya, soyup, çıplak fotoğraflarımı çekmeye başladı. Bundan rahatsızdım ama annem üzülmesin diye bir şey söyleyemiyorum" dedi.

MUHTARDAN ŞİKAYETÇİ OLMADI

S.A, M.M'nin annesiyle resmi nikahı olup olmadığını unuttuğunu belirterek, "Bize maddi ve manevi yardımlar oldu. Anneme bu olayları hiç anlatmadım. M.M'den şikayetçi değilim" dedi.

M.A ise ifadesinde "M.M ile yaklaşık 2018 yılında tanıştık. Ara ara swinger partilerine katıldık. Çekilen fotoğraflardan herhangi bir bilgim yok" derken, muhtar M.M de ifadesinde fotoğrafları M.A'nın çektiğini belirtti. Muhtar M.M. "Ortaya çıkan fotoğrafların çoğunu annesi çekti. Fotoğraflardan bilgi eksikliğinin imkanı yok" dedi. Muhtar MM ve anne MA tutuklandı.