Geri Dön

MSÜ geç başvurusu nasıl yapılır? MSÜ geç başvuru ücreti ne kadar?

16 Ocak-27 şubat tarihleri arasında alınan MSÜ başvurularını kaçıran adaylar MSÜ geç başvuru tarihini merak ediyordu. MSÜ geç başvuruları bugün başladı. ÖSYM tarafından alınan MSÜ geç başvuruları bugün 23:59'a kadar alınacak. Peki geç başvuru ücreti ne kadar?

MSÜ geç başvurusu nasıl yapılır? MSÜ geç başvuru ücreti ne kadar?

MSÜ geç başvuruları bugün alınıyor. ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek olan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı için geç başvurular bugün alınacak. ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden yapılacak olan başvurular için adaylar aynı gün geç başvuru ücretini de ödemek zorunda. Başvuru işlemini tamamlayığ geç başvuru ücretini ödemeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

MSÜ GEÇ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

MSÜ geç başvuru ücreti ÖSYM tarafından yayımlanan başvuru kılavuzunda 144 Türk Lirası olarak belirlendi. MSÜ geç başvuru işlemlerini elektronik ortamda tamamlayan adaylar elektronik ortamdan geç başvuru ücretini de ödeyebilecek.

MSÜ GEÇ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

MSÜ geç başvuru işlemleri ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirilebilecek. ÖSYM başvuru kılavuzunda yer alan başvuru giriş koşullarını taşıyan adaylar başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirebilecek.

MSÜ SINAVI NE ZAMAN?

Bugün geç başvuruları alınacak olan MSÜ sınavı 7 Nisan'da gerçekleştirilecek. 10:15'te başlayacak olan sınav 135 dakika sürecek

Traktörden ayrılan römork korkuttuEdirne’de rampadan çıkarken bir anda traktörden ayrılan römork, kontrolsüz şekilde ana caddede seyir etti. Üniversite öğrencisinin evinin balkonundan görüntülediği olayda şans eseri can ya da mal kaybı yaşanmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber