Geri Dön
GündemÖzdebir YKS sonuçları açıklandı mı? Özdebir TYT, AYT, Y.Dil sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özdebir YKS sonuçları açıklandı mı? Özdebir TYT, AYT, Y.Dil sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özdebir YKS TYT - AYT - Y.Dil deneme sınavları sınavları geçen hafta sonu gerçekleşti. Sınavn üzerinden yaklaşık 1 hafta geçerken sonuç tarihi ısrarla aratılıyor. Sık sık Özdebir YKS sonuçları açıklandı mı? Özdebir TYT, AYT, Y.Dil sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusu soruluyor.

Özdebir YKS sonuçları açıklandı mı? Özdebir TYT, AYT, Y.Dil sonuçları ne zaman açıklanacak?

 

Özdebir YKS resmi-özel ortaokullarda, liselerde ve kurs merkezlerinde öğrencilerin gelişim süreçlerini izlemek ve sınav deneyimi kazandırmak amacıyla öğretim programlarına uygun olarak hazırlanıyor. Son sınav 14-15-16 Şubat'ta gerçekleşti. Şimdi sınava katılanlar sonu.ç tarihini merak ederek "Özdebir sonuçları ne zaman açıklanacak?" diye soruyor.

SONUÇLARA ERİŞİM

Sınav sonuçlarına; İl - İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, Kurumlar, Bayiler kurum kodu ve şifreleri ile öğrenciler, kodladıkları T.C. Kimlik Numarası veya Telefon Numarası ile “Sınav Sonuçları” modülünden erişebilirler.

Türkiye Genelinde uygulanan sınavlarımızın kesin sonuçları sınav tarihini izleyen 7-10. günden itibaren alınabilir. Daha önce alınan sonuçlar, adayın genel sıralama içinde yerini göstermede ölçü olamaz. Bunun nedeni de sınavın uygulandığı tarihin 3. gününden itibaren okuması yapılan optik cevap kağıdı verilerinin sisteme girilmeye başlanmasıdır.

Sonuçlar açıklandığında puanınızı aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

ÖZDEBİR SONUÇLARI

 

Kayseri'de feci ölümKayseri'de misafir olarak kaldığı arkadaşının evine havalandırma boşluğundan girmeye çalışırken sıkışan kişi, hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet