Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. İzleyenleri gözyaşlarına boğan dizinin son bölümünde Vedat ve Nefes mahkemede karşı karşıya geliyor. Herkesin Nefes aleyhine yaptığı tanıklıklar sonucunda kritik karar veriliyor. Peki Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de Vedat, yalancı tanıklarla Yiğit'i Nefes'ten ayırıyor. Peki Tahir bu duruma bir son verebilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 14. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

SEN ANLAT KARADENİZ 13. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vedat, sistemli bir biçimde, tüm silahlarıyla Nefes'in üzerine gelmeye devam etmektedir. Berrak'tan sonra şimdi de Nefes'in karşısına babasını çıkarmıştır. Babasıyla tam da velayet mahkemesi sabahı karşılaşmak, Nefes'i çok sarsar ve kanında ilacın, ruhunda babasının zehriyle ilk duruşmaya çıkmak zorunda kalır. Üstüne bir de babasının bütün köye Nefes'in nikahlı kocasını bırakıp Tahir'e kaçtığını söylemesi, sadece Nefes'in değil ona destek olan insanların da zor duruma düşmesine neden olur. Yiğit de, bu zor durumdan nasibini alır ve çocuk kalbiyle annesinden ayrılma ihtimaliyle başa çıkmaya çalışır. Vedat, hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Ama Vedat'ın anlayamadığı bir şey vardır; inanç.

Nefes'in yolculuğu çok zor bir yolculuktur ama Nefes ve onun yoluna başını koyan Tahir birbirlerine inanmaktadırlar. Tahir, geçmişte Nefes'in yüreğinde açtığı yarayı, bu sefer başkalarının açtığı yarayı inancıyla iyileştirerek telafi edecektir. Deli Tahir'in akıllıca bir hamlesi, Nefes'i, bu zor yoldaki en önemli engellerden birinden kurtarır. Ama aynı Tahir'in Nefes'le Yiğit için yaptığı bir delilik, hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkıp onları çok zor duruma sokacaktır.

Milli Savunma Bakanlığı duyurdu: 4 PKK'lı terörist hava harekatıyla etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'ta bulunan Zap bölgesinde tespit edilen 4 PKK'lı teröristin düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Bakanlık, teröristlerin vurulma anına yönelik görüntüleri de paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber