Geri Dön
GündemSicili bozuk çıktı

Sicili bozuk çıktı

Ankara'da Şehit Velit Bektaş Anadolu Lisesi'nde okul müdürüne silahlı saldırı gerçekleştirdikten sonra intihar eden hizmetli Murat Ekinci'nin 2014'te Sincan'da bıçakla yaralama olayına karıştığı öğrenildi.

Sicili bozuk çıktı

Etimesgut'ta yer alan Şehit Velit Bektaş Anadolu Lisesi'nde hizmetli olarak çalışan Ekinci, 10 günlük izin sonrası işbaşı yaptığı önceki gün, henüz belirlenemeyen bir nedenle okul müdürü Şerafettin Ali Gürüler'i makamında silahla yaraladıktan sonra polise teslim olmamak için intihar etmişti. Olaya ilişkin inceleme sürerken, Ekinci ile ilgili önemli detaylara ulaşıldı.

Bıçakla yaralamış

Ekinci'nin, Ankara Sincan'da 2014'te arkadaş grubu arasında yaşadığı tartışma sırasında bir kişiyi bıçakla yaraladığı ve "kasten yaralama" suçundan soruşturma geçirdiği tespit edildi. 2014'teki yaşanan olayın ardından Ekinci'nin soruşturma geçirdiği öğrenildi. Ekinci'nin sosyal yönden oldukça zayıf ve içine kapanık biri olduğu, son günlerde yaşadığı rahatsızlığı dolayısıyla psikolojisinin bozuk olduğu iddia edildi.

Yangın sırasında helikopterden bırakılan suyun altında kalan kişi şans eseri yaralanmadıMuğla'da devam eden yangınların söndürülmesi için gönüllü olarak orman işçilerine yardım ederken helikopterden atılan su üstüne düşen Eşref Aşkan, olaydan yara almadan kurtuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet