Geri Dön

Sicili bozuk çıktı

Ankara'da Şehit Velit Bektaş Anadolu Lisesi'nde okul müdürüne silahlı saldırı gerçekleştirdikten sonra intihar eden hizmetli Murat Ekinci'nin 2014'te Sincan'da bıçakla yaralama olayına karıştığı öğrenildi.

Sicili bozuk çıktı
PAŞA ALYURT Ankara

Etimesgut'ta yer alan Şehit Velit Bektaş Anadolu Lisesi'nde hizmetli olarak çalışan Ekinci, 10 günlük izin sonrası işbaşı yaptığı önceki gün, henüz belirlenemeyen bir nedenle okul müdürü Şerafettin Ali Gürüler'i makamında silahla yaraladıktan sonra polise teslim olmamak için intihar etmişti. Olaya ilişkin inceleme sürerken, Ekinci ile ilgili önemli detaylara ulaşıldı.

Bıçakla yaralamış

Ekinci'nin, Ankara Sincan'da 2014'te arkadaş grubu arasında yaşadığı tartışma sırasında bir kişiyi bıçakla yaraladığı ve "kasten yaralama" suçundan soruşturma geçirdiği tespit edildi. 2014'teki yaşanan olayın ardından Ekinci'nin soruşturma geçirdiği öğrenildi. Ekinci'nin sosyal yönden oldukça zayıf ve içine kapanık biri olduğu, son günlerde yaşadığı rahatsızlığı dolayısıyla psikolojisinin bozuk olduğu iddia edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurmuştu! Yapımına başlandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nden video konferans yöntemiyle düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin toplantısının ardından yaptığı açıklamada koronavirüs salgınıyla İstanbul’a iki yeni salgın hastanesi yapılacağını söyledi. Yapılacak hastanelerden biri olan Sancaktepe’de çalışmalar başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber