Geri Dön

Son dakika... 'Şanslı' operasyon! Çeyiz sandığından çıktı: Tam 60 bin adet

Gelen bir son dakika haberine göre; İstanbul Bağcılar’da bir kargo firmasına uyuşturucu operasyonu düzenlendi. İstanbul Narkotik Şubesi’ne bağlı K-9 ekibi kargolarda arama ve tarama yaptı. Narkotik dedektör köpeği ‘Şanslı’, Arap ülkelerine gönderilmek üzere hazırlanmış bir çeyiz sandığına tepki verdi. Sandıkta yapılan aramalarda gizli bölmeleri içerisinde yaklaşık 60 bin adet sentetik uyuşturucu hap ele geçirildi.

CNN TÜRK muhabiri Tugay Saday’ın özel haberine göre, İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yurt dışına uyuşturucu gönderileceği bilgisi aldı.

“ŞANSLI” ÇEYİZ SANDIĞINDAKİ UYUŞTURUCULARI BULDU

Narkotik Şubesi’ne bağlı K-9 ekibi, kargo içerisinde detaylı bir arama yaptı. Narkotik dedektör köpeği ‘Şanslı’ Arap ülkelerine gönderilmek üzere hazırlanmış bir çeyiz sandığına tepki verdi.

Sandık açıldığında içerisindeki gizli bölmelerde 9 kilo 940 gram gelen yaklaşık 60 bin adet sentetik uyuşturucu hap ele geçirildi. Gönderici ve alıcıların yakalanması için operasyonlara devam ediliyor.

ABD'de sahile yaklaşan köpek balığı sürüsü böyle görüntülendiABD'de Singer Island sahiline yakın mesafede toplanan onlarca siyah uçlu resif köpek balığı görenleri korkuttu. Sahile yaklaşan onlarca köpek balığı sürüsü drone ile görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet