Geri Dön
GündemSpor salonları kapatıldı mı, açık mı 2021? Spor salonları ne zaman açılacak?

Spor salonları kapatıldı mı, açık mı 2021? Spor salonları ne zaman açılacak?

Spor salonlarının kapatılıp kapatılmadığı araştırılan konular arasında yer alıyor. Koronavirüs salgını nedneyile çeşitli alanlarda tedbirler alınıyor. İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı Kısmi Kapanma Genelgesi'nde spor salonları ile ilgili detay yer aldı. Peki spor salonları kapatıldı mı 2021?

Spor salonları kapatıldı mı, açık mı 2021? Spor salonları ne zaman açılacak?

Spor salonları kapatıldı mı? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Kornoavirüs ile ilgili yeni önemler açıklandı. İçişleri Bakanlığı yayımladı. Spor salonları ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Peki spor salonları ne zaman kapanacak?

SPOR SALONLARI KAPATILDI MI?

Spor salonları ile ilgili detaylar İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı Kısmi Kapanma Genelgesi'nde bulunuyor. Spor salonları ile ilgili genelgede şu ayrıntılar yer aldı;

"Aşağıda belirtilen işyerlerinin faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününe kadar geçici olarak ara verilecektir.

Halı saha, yüzme havuzu, spor salonu, güzellik merkezi/salonları, hamam ve saunalar, lunaparklar ve tematik parkları,Kahvehane, kıraathane, kafe, dernek lokali, çay bahçesi gibi yerler, İnternet kafe/salonu, elektronik oyun yerleri, bilardo salonu gibi yerler."

Parti yapılan evin balkonu böyle çöktü: 9 yaralıABD'nin Malibu kentinde villada düzenlenen partide balkon çöktü. Yaklaşık 4,5 metreden düşen 9 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet