Geri Dön

Tapu Dairesi çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Tapu Müdürlükleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Tapu Dairesi çalışma saatleri Tapu Dairesi hafta sonu açık mı? Tapu dairesinde işi olan vatandaşlar müdürlüklerin saat kaçta mesaiye başladığını merak ediyor. Tapu dairesi çalışma saatleri ve iletişim bilgileri...

Tapu Dairesi çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Tapu Müdürlükleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Tapu Dairesi çalışma saatlerini sizler için derledik. Tapu dairesinde işi olan vatandaşlar mesai saatlerini merak ediyor. Tapu dairesi açılma ve kapama saatleri.

TAPU DAİRESİ ÇALIŞMA SAATLERİ

Tapu dairesi mesaiye 08.00'de başlar. 12.00 - 13.00 arası öğle tatili veren tapu dairesi 17.00'de kapanır. Tapu dairesi hafta sonu ve resmi tatil günlerinde hizmet vermez. Arsa alım satım, ev alım satım, parsel işlemleri, arsa kontrol yer öğrenme gibi işlemlerinizi tapu dairesinden yaptırırsınız.

TAPU DAİRESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Ankara'da bulunmaktadır. Genel müdürlüğün telefon numarası 0 312 413 60 00. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nü çağrı merkezi ALO 181'den arayarak 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Operatörler yardımıyla Tapu Müdürlüklerindeki işlemlerinizle ilgili randevu alabilirsiniz.

 

3 yaşındaki çocuğun corona testi pozitif çıktıBurdur'un Çeltikçi ilçesinde 3 yaşındaki bir çocuk, yüksek ateş şikayeti sonrası yapılan corona virüs testinin pozitif çıkması üzerine Bucak Devlet Hastanesinde karantinaya alındı. Çocuğun ailesinin oturduğu evde de karantina tedbirleri uygulanmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber