Geri Dön
GündemÜniversite taban puanları boş kontenjanları sorgulama | ÖSYM 2020 ek yerleştirme kılavuzu

Üniversite taban puanları boş kontenjanları sorgulama | ÖSYM 2020 ek yerleştirme kılavuzu

YKS ek tercih işlemleri için süreç başladı. YKS 2020 puanı ile herhangi bir üniversiteye yerleşemeyen adaylar YKS ek tercih sürecinde yapacağı tercihler ile üniversitelerde kalan boş kontenjanlara yerleşmeye çalışacak. Peki, 2020 üniversite taban puanları ve boş kontenjanları nereden öğrenilir?

Üniversite taban puanları boş kontenjanları sorgulama | ÖSYM 2020 ek yerleştirme kılavuzu

Üniversite taban puanları ve boş kontenjanları araştırılmaya başlandı. YKS ek tercih sürecinin başlaması ile birlikte adaylar üniversite taban puanlarına erişim sağlayabiliyor. Peki, 2020 üniversite taban puanları ve boş kontenjanları nereden sorgulanır?

YKS EK YERLEŞTİRME TARİHLERİ

2020 YKS ek tercih işlemleri 17-23 Eylül tarihleri arasında ais.osym.gov.tr adresi üzerinden yapılacak. Ek tercih işlemleri başladı.

ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI VE BOŞ KONTENJANLAR NEREDEN SORGULANIR?

YKS ek yerleştirme kılavuzu erişime açıldı. 2020 Üniversite taban puanları ve boş kontenjanlarına YKS 2020 ek yerleştirme kılavuzu ile ulaşabilirsiniz.

YKS 2020 EK YERLEŞTİRME KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

İzinsiz yola çıkan sürücü, polisten kaçtı, ceza yemekten kaçamadıİstanbul Avcılar'da polis denetim noktasından kaçtıktan kısa süre sonra yakalanan sürücüye sokağa çıkma kısıtlamasına uymadığı için 3 bin 460 TL idari para cezası kesildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet