Geri Dön
GündemYarın bankalar açık mı? 31 Aralık kargolar, PTT, eczane açık mı? 31 Aralık resmi tatil mi?

Yarın bankalar açık mı? 31 Aralık kargolar, PTT, eczane açık mı? 31 Aralık resmi tatil mi?

Yılbaşı tatilinin yaklaşması ile birlikte tatil kaç gün sürecek merak ediliyor. 31 Aralık yarım gün mü? 31 Aralık'ta bankalar açık olacak mı? PTT, eczane ve kargolar 31 Aralık'ta çalışıyor mu? Yılbaşı tatili öncesi vatandaşlar 31 Aralık'ta banka ve kargoların çalışıp çalışmadığını araştırıyor.

Yarın bankalar açık mı? 31 Aralık kargolar, PTT, eczane açık mı? 31 Aralık resmi tatil mi?

31 Aralık 2020 resmi tatil m? 31 Aralık Perşembe günü, PTT, eczaneler, kargolar ve bankalar açık mı? Yılbaşı tatili belli oldu. işte 31 Aralık ve 1 Ocak'ta tatil olan yerler.

31 ARALIK'TA BANKALAR AÇIK MI?

31 Aralık Perşembe günü resmi kurum ve kuruluşlar çalışacak. Bankalar, PTT, eczaneler, kargolar açık olacak. 1 Ocak 2021 Cuma günü ise bankalar, kargolar, PTT ve eczaneler kapalı olacak. 1 Ocak 2021 Cuma günü resmi tatil.

31 ARALIK YARIM GÜN MÜ?

Yılbaşı tatili 1 Ocak 2021 olarak kabul ediliyor. 31 Aralık 2020 ise normal şekilde çalışılacak. 31 Aralık resmi tatile dahil değil.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
3. doz Biontech aşısı ne zaman? Bilim Kurulu önerdi2 doz Biontech aşısı olanlar için 3. doz aşı ne zaman? Merak edilen soru Bilim Kurulu'nda gündeme geldi. Tavsiye kararı bakanlığa iletildi. Buna göre "2. dozun üzerinden 6 ay geçenlerin aşılanmasında yarar var" denildi. Gözler bakanlığın açıklayacağı karara çevrildi. Detayları CNN TÜRK'ten Duygu Ayaz Bayram aktardı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler