altan tan

altan tan

Halkların Demokratik Partisi Diyarbakır 5 .sıra Adayı.1958'de Batman'da doğan Tan,Ankara Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi.Mesleğini serbest olarak yapan Tan, Büyük Değişim Partisi Kurucu Üyesidir. Yayınlanmış 3 kitabı bulunan Tan, 2011 yılında yapılan seçimlerde Diyarbakır'dan milletvekili olarak seçildi. İyi düzeyde Kürtçe ve İngilizce ile orta düzeyde Arapça bilen Tan, evli ve 6 çocuk babasıdır.

altan tan haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.792 altan tan haberi bulunmuştur.

Günün Ardından 07.10.2016
Günün Ardından 07.10.2016Hazırlayan ve Sunan: Beste ErkanKurgu: Kahraman ÖztürkKamera: Fevzi TapanYönetmen: Erinç Eröz Başbakan Binali Yıldırım, Başika kampındaki askerlerin durumuna ilişkin Bağdat hükümeti tarafından yapılan yorumları değerlendirdi. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, İmam Hatipler ile ilgili konuştu. Türk Silahlı Kuvvetleri, Hakkari, Van, Ağrı, Şırnak, Diyarbakır ve Mardin’de devam eden operasyonlar kapsamında 10 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. HDP milletvekilleri Leyla Zana, Altan Tan, Meral Danış Beştaş, Sibel Yiğitalp, İmam Taşçıer ve Nimetullah Erdoğmuş hakkında "şüpheli" sıfatıyla ifadeleri alınmak üzere davetiye çıkarıldı. Bursa'da 9 aracın birbirine girdiği 9 kişinin yaralandığı trafik kazası Mobese kameraları tarafından görüntülendi.İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, aralarında husumet olduğu iddia edilen bir kişinin izini tespit eden tabancalı ve pompalı tüfekli 8 kişi, bir marketin deposunu bastı. Meteoroloji yarın için 11 ilde fırtına uyarısında bulundu. Nobel Barış Ödülü, Kolombiya lideri Juan Manuel Santos'a verildi. Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nde, Facebook hesabından geçen hafta 'Hayırlı cumalar cuma'mız mübarek olsun. Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, Marmara ve Karadeniz'deki palamut bolluğundan yararlanmak isteyen vatandaşlar, fiyatların da ucuz olmasından dolayı lakerda yapmaya başladı.
11.09.2019Haberler

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler
Bölümlere göre sonuçlar