Altın Şafak

Altın Şafak

Son dakika Altın Şafak haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Altın Şafak gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Altın Şafak haber sayfamızda...

Altın Şafak

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 512 altin safak haberi bulunmuştur.
Son dakika... Bakan Soyludan çok sert açıklamalar: Teröristin destekçisine de terörist diyoruz
Son dakika... Bakan Soylu'dan çok sert açıklamalar: Teröristin destekçisine de terörist diyoruzGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Soylu: "Örgüte istihbarat sağlayan, belediye kepçesiyle çukur, barikat kazan, belediye aracıyla terörist cenazesi kaldıran, bombalı eylem yaptıran, teröristin adını cadde ve sokaklara veren, belediye binasında roketatar ve silah depolayan, arka odadaki Kandil'in müfettişinden talimat alan adamlara, elinde silah yok ve mağarada yaşamıyor diye göz yummuyoruz." açıklamalarında bulundu.
13.12.2020Siyaset
Altın Şafak yöneticileri hapse giriyor
Altın Şafak yöneticileri hapse giriyorYunanistan'da 13'er yıl hapis cezası alan Neo-Nazi partinin lider kadrosu tutuklanacak, mahkeme ceza erteleme talebini kabul etmedi.
22.10.2020Dünya
Son dakika...Altın Şafak Partisinin yöneticilerine 13er yıl hapis cezası
Son dakika...Altın Şafak Partisinin yöneticilerine 13'er yıl hapis cezası!Yunan mahkemesi, aşırı sağcı suç örgütü Altın Şafak Partisinin lideri Nikos Mihaloliakos ve yönetici kadrosunu "suç örgütü yönetmekten" 13'er yıl hapis cezasına çarptırdı.
14.10.2020Dünya
Aşırı sağcı partiye ‘suç örgütü’ suçlaması
Aşırı sağcı partiye ‘suç örgütü’ suçlamasıYunanistan’da mahkeme, aşırı sağcı Altın Şafak Partisi’nin bir suç örgütü olduğuna hükmetti.
8.10.2020Dünya
Altın Şafaka son darbe vuruldu, Yunanistan karıştı
Altın Şafak'a son darbe vuruldu, Yunanistan karıştı!Yunanistan'da Neo-Nazi partinin yıllar süren yargılanmasında Altın Şafak'ın 'suç örgütü' olduğu resmen ilan edildi, Atina sokakları savaş alanına döndü. Uluslararası haber ajansları, fotoğrafları dünyaya servis ediyor.
7.10.2020Haberler
Son dakika... Altın Şafaka son darbe vuruldu, Yunanistan karıştı
Son dakika... Altın Şafak'a son darbe vuruldu, Yunanistan karıştı!Yunanistan'da Neo-Nazi partinin yıllar süren yargılanmasında Altın Şafak'ın 'suç örgütü' olduğu resmen ilan edildi, Atina sokakları savaş alanına döndü. Uluslararası haber ajansları, fotoğrafları dünyaya servis ediyor.
7.10.2020Dünya
Son dakika... Altın Şafaka son darbe Suç örgütüdür...
Son dakika... Altın Şafak'a son darbe! 'Suç örgütüdür...'Yunan mahkemesi, aşırı sağcı Altın Şafak Partisi için kararını verdi.
7.10.2020Dünya
Büyükelçilik önünde Türk bayrağı yaktılar
Büyükelçilik önünde Türk bayrağı yaktılar!Yunanistan'da aşırı sağcı bir grup Ayasofya'nın statüsünün değiştirilmesi kararını Türkiye'nin Atina Büyükelçiliği'nin önünde toplanıp, Türk bayrağını ateşe vererek protesto etti.
12.07.2020Haberler
Son dakika... Büyükelçilik önünde toplandılar, slogan atıp Türk bayrağını yaktılar
Son dakika... Büyükelçilik önünde toplandılar, slogan atıp Türk bayrağını yaktılar!Son dakika haberine göre, Yunanistan'da aşırı sağcı bir grup Ayasofya'nın statüsünün değiştirilmesi kararını Türkiye'nin Atina Büyükelçiliği'nin önünde toplanıp, Türk bayrağını ateşe vererek protesto etti.
12.07.2020Dünya
TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu toplandı
TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu toplandıTBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonunda görüşülen Türkiye-Yunanistan Sınır Bölgesindeki Sığınmacı Geçişlerin Yerinde İncelenmesine İlişkin Rapor kabul edildi.
2.07.2020Siyaset
Çirkin saldırıyı kınıyoruz
Çirkin saldırıyı kınıyoruz!Başbakan Tatar, Yunan vekilin Avrupa Parlamentosu’nda Türk bayrağını yırtmasının kabul edilemez bir tahrik, Türk ulusuna karşı çirkin bir saldırı olduğunu söyleyerek, olayı kınadı
1.02.2020Kıbrıs
‘Bu olay cezasız kalmamalı’
‘Bu olay cezasız kalmamalı’ Cumhurbaşkanı Akıncı, Avrupa Parlamentosu’nda Yunanistan’ın ırkçı Altın Şafak partisine mensup bir milletvekilinin Türkiye’ye yönelik tepkisini kağıda basılı bir Türk bayrağını yırtma noktasına taşımış olmasını kınayarak, ırkçı ve faşist tutumların insanlık adına ne kadar zararlı olduğunun altını çizdi.
1.02.2020Kıbrıs
Çavuşoğlu, Yunan vekile haddini bildirdi
Çavuşoğlu, Yunan vekile haddini bildirdiYunan ırkçı parti Altın Şafak'tan kısa süre önce ayrılan milletvekili Lagos, Avrupa Parlamentosu'nda konuşma yaparken kürsüde Türk bayrağını yırtarak büyük bir provokasyona imza attı. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Twitter hesabından "Şanlı bayrağımıza uzanan elleri nasıl kırdığımızı, denize nasıl döktüğümüzü en iyi bu ırkçı kafalar bilir" mesajını paylaştı. AK Parti Sözcüsü Çelik ise "AP'de bayrağımıza saygısızlık yapan faşist Yunan milletvekili, sadece kendi karaktersizliğini göstermiş oldu" dedi.
30.01.2020Haberler
AP Raportörü Sanchezden Türk bayrağını yırtan Yunan milletvekiline tepki
AP Raportörü Sanchez'den Türk bayrağını yırtan Yunan milletvekiline tepkiAvrupa Parlamentosunun (AP) Türkiye Raportörü Nacho Sanchez Amor, AP'de Türk bayrağını yırtan Yunan milletvekili Ioannis Lagos'a tepki göstererek, "Bu üzücü hadiseyi hiçbir gerekçe haklı kılamaz." açıklamasında bulundu.
30.01.2020Dünya
Son dakika... Çavuşoğlu, Yunan vekile haddini bildirdi
Son dakika... Çavuşoğlu, Yunan vekile haddini bildirdiYunan ırkçı parti Altın Şafak'tan kısa süre önce ayrılan milletvekili Lagos, Avrupa Parlamentosu'nda konuşma yaparken kürsüde Türk bayrağını yırtarak büyük bir provokasyona imza attı. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Twitter hesabından "Şanlı bayrağımıza uzanan elleri nasıl kırdığımızı, denize nasıl döktüğümüzü en iyi bu ırkçı kafalar bilir" mesajını paylaştı. AK Parti Sözcüsü Çelik ise "AP'de bayrağımıza saygısızlık yapan faşist Yunan milletvekili, sadece kendi karaktersizliğini göstermiş oldu" dedi. Irkçı vekile kendi ülkesinden de tepki geldi.
31.01.2020Dünya
Yunan basını: Sağ geri döndü, SYRİZA güçlü
Yunan basını: Sağ geri döndü, SYRİZA güçlüKomşu ülkede gazeteler bugün beklendiği gibi seçim haberlerini manşetten verdi, Kiriakos Miçotakis başkanlığındaki Yeni Demokrasi'nin 'temiz zafer'i öne çıktı. Seçimde ikinci sırayı alan SYRİZA'nın iktidarı kaybetmesine rağmen gücünü  koruduğu, aşırı sağcı Altın Şafak'ın ise meclis dışı kaldığı vurgulanıyor.
8.07.2019Dünya
Komşuda zafer Miçotakis’in
Komşuda zafer Miçotakis’inYunanistan’da halk, milletvekilleri ve yeni hükümeti belirlemek üzere sandık başına gitti. Resmi olmayan sonuçlara göre, merkez sağ Yeni Demokrasi Partisi (ND), tek başına iktidara gelecek çoğunluğu elde etti.
8.07.2019Dünya
Son dakika | Yunanistanda seçimin galibi belli oldu İktidar el değiştirdi…
Son dakika | Yunanistan'da seçimin galibi belli oldu! İktidar el değiştirdi…Yunanistan'da sandık çıkış anketlerine göre, erken genel  seçimin galibi Kiriakos Miçotakis liderliğindeki merkez sağ Yeni Demokrasi (ND) partisi oldu.Yunanistan'da erken genel seçimlerin sonucunda iktidara  gelen Yeni Demokrasi Partisi (ND) lideri Kiriakos Miçotakis, "Yunan halkı  konuştu. Kararı kesin. Yunan halkı, büyüme, istihdam, güvenlik ve hakettiği  şekilde ülkesinin yeniden inşasını istiyor." dedi.Yunanistan'da erken genel seçimde iktidarı kaybeden SYRIZA lideri Aleksis Çipras, "Halkın iradesini saygı göstereceğiz." dedi.
8.07.2019Dünya
Son dakika | Yunanistanda seçimin galibi belli oldu İktidar el değiştirdi…
Son dakika | Yunanistan'da seçimin galibi belli oldu! İktidar el değiştirdi…Yunanistan'da sandık çıkış anketlerine göre, erken genel  seçimin galibi Kiriakos Miçotakis liderliğindeki merkez sağ Yeni Demokrasi (ND) partisi oldu.Yunanistan'da erken genel seçimlerin sonucunda iktidara  gelen Yeni Demokrasi Partisi (ND) lideri Kiriakos Miçotakis, "Yunan halkı  konuştu. Kararı kesin. Yunan halkı, büyüme, istihdam, güvenlik ve hakettiği  şekilde ülkesinin yeniden inşasını istiyor." dedi.Yunanistan'da erken genel seçimde iktidarı kaybeden SYRIZA lideri Aleksis Çipras, "Halkın iradesini saygı göstereceğiz." dedi.
8.07.2019Dünya
Yunanistanda kritik seçim yarın
Yunanistan'da kritik seçim yarınYaklaşık 10 milyon seçmenin erken seçim için sandığa gideceği ülkede yapılan son anketler, merkez sağ Yeni Demokrasi'nin ipi göğüsleyeceğini gösteriyor. Son kez meydanlara inen liderlerin gündeminde ekonomik kriz ve Kuzey Makedonya ile isim anlaşması vardı.
6.07.2019Dünya
Yunanistan sandığa gidiyor
Yunanistan sandığa gidiyorYaklaşık 10 milyon seçmen Pazar günü erken seçim için oy kullanacak, son anketler merkez sağ Yeni  Demokrasi'nin ipi göğüsleyeceğini gösteriyor.
5.07.2019Dünya
Çiprasın koltuğu sallanıyor
Çipras'ın koltuğu sallanıyorErken seçim anketlerinde Yunanistan Başbakanı'nın partisi SYRIZA, ana muhalefet karşısında en az sekiz puan geride görünüyor. Ekonomi politikaları ve Kuzey Makedonya ile varılan isim anlaşması Çipras'ın darbe aldığı alanlar. Türkiye ile ilişkiler ve Doğu Akdeniz'de enerji gerilimi seçim tartışmalarında da gündemdeki yerini koruyor.
4.07.2019Dünya
Son dakika | Hezimete uğrayan Çipras erken seçim kararı aldı
Son dakika | Hezimete uğrayan Çipras 'erken seçim' kararı aldıYunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, partisinin Avrupa Parlamentosu seçimlerinde ana muhalefetin önemli farkla gerisinde kalmasının ardından erken seçime gidileceğini açıkladı.
26.05.2019Dünya
AP seçimlerinde Yunanistanın tercihini yine ekonomi belirleyecek
AP seçimlerinde Yunanistan'ın tercihini yine ekonomi belirleyecekYunanistan'da halk Avrupa Parlamentosu seçimlerine giderken uzmanlara göre seçmenin tercihinde esas rolü ekonomi alacak.
25.05.2019Dünya
Tüm dünyada son dakika Yunanistan parlamentosu onayladı
Tüm dünyada son dakika! Yunanistan parlamentosu onayladı!Yunanistan Parlamentosu, Makedonya ile varılan isim sorunu anlaşmasını onayladı.
25.01.2019Dünya
Tüm dünyada son dakika Yunanistan parlamentosu onayladı
Tüm dünyada son dakika! Yunanistan parlamentosu onayladı!Yunanistan Parlamentosu, Makedonya ile varılan isim sorunu anlaşmasını onayladı.
25.01.2019Dünya
Yunanistan ve Makedonya arasındaki anlaşmada son düzlüğe girildi
Yunanistan ve Makedonya arasındaki anlaşmada son düzlüğe girildiAtina ve Üsküp yönetimleri arasında çeyrek asırı aşkın süredir devam eden 'isim sorunu'nda kritik saatler geldi çattı, Yunan parlamentosu bu gece tarihi anlaşmayı oylayacak. 'Prespa Anlaşması' onaylanırsa yeni ismiyle Kuzey Makedonya için AB ve NATO kapıları aralanacak.
24.01.2019Dünya
Komşuda ortalık karıştı Olaylı gösteri
Komşuda ortalık karıştı! Olaylı gösteriYunanistan'da, aşırı sağcı Altın Şafak partisi üyesi bir  kişi tarafından 5 yıl önce öldürülen müzisyen Pavlos Fissas anısına düzenlenen  gösterilerde, polis ile göstericiler arasında arbede yaşandı.Fissas'ın öldürüldüğü Atina yakınlarındaki Keratsini semtinde bir  araya gelen binlerce kişi, ırkçılık ve faşizm karşıtı sloganlar atarak yürüyüşe  geçti.Pire'deki Altın Şafak Partisi ofisine yakın bölgede polis barikatını  aşmak isteyen yüzleri maskeli bazı kişilerin taş ve molotofkokteyli atması  üzerine çevik kuvvet ekipleri de göz yaşartıcı gaz ile karşılık verdi.  Göstericiler ayrıca bazı çöp bidonlarını da ateşe verdi.Yunan basınında yer alan haberlerde, Selanik'te Pavlos Fissas için  düzenlenen gösteride de benzer olayların yaşandığı belirtildi.Solcu kimliğiyle tanınan 34 yaşındaki Pavlos Fissas, 5 yıl önce Atina  yakınlarında, Altın Şafak Partisi üyesi Yorgo Rupakias tarafından bıçakla  öldürülmüştü. Rupakias'ın yargılandığı dava ise henüz sonuçlanmadı.
11.09.2019Haberler
Komşuda ortalık karıştı Olaylı gösteri
Komşuda ortalık karıştı! Olaylı gösteriYunanistan'da, aşırı sağcı Altın Şafak partisi üyesi bir  kişi tarafından 5 yıl önce öldürülen müzisyen Pavlos Fissas anısına düzenlenen  gösterilerde, polis ile göstericiler arasında arbede yaşandı.
18.09.2018Dünya
Komşuda ortalık karıştı Olaylı gösteri
Komşuda ortalık karıştı! Olaylı gösteriYunanistan'da, aşırı sağcı Altın Şafak partisi üyesi bir  kişi tarafından 5 yıl önce öldürülen müzisyen Pavlos Fissas anısına düzenlenen  gösterilerde, polis ile göstericiler arasında arbede yaşandı.
18.09.2018Dünya
İsveç’te siyasi kaos
İsveç’te siyasi kaosİsveç’te düzenlenen seçimlerde ittifaklar çoğunluğu sağlayamazken, seçimin tek galibi, oy oranını artıran aşırı sağcılar oldu. Ülkede hükümetin kurulması zorlu bir yola girerken, Avrupa’da aşırı sağ tehdidi tekrar gündeme geldi
10.09.2018Dünya
Yunanistanda orduyu darbeye çağıran milletvekili gözaltında
Yunanistan'da orduyu darbeye çağıran milletvekili gözaltındaMakedonya ve Yunanistan arasındaki tarihi anlaşmayı kabul etmeyip darbe isteyen Altın Şafak üyesi ırkçı vekil, arkadaşının evinde saklanırken yakalandı.
18.06.2018Dünya
Yunanistanda orduyu darbeye çağıran milletvekili gözaltında
Yunanistan'da orduyu darbeye çağıran milletvekili gözaltındaMakedonya ve Yunanistan arasındaki tarihi anlaşmayı kabul etmeyip darbe isteyen Altın Şafak üyesi ırkçı vekil, arkadaşının evinde saklanırken yakalandı.
18.06.2018Dünya
Son dakika... Tarihi imzalar atıldı Yeni isim Kuzey Makedonya Cumhuriyeti...
Son dakika... Tarihi imzalar atıldı! Yeni isim Kuzey Makedonya Cumhuriyeti...Yunanistan ve Makedonya arasındaki 27 yıllık isim krizi tüm dünyanın gözleri önünde sona erdi, iki ülkenin dışışleri bakanları son imzaları sınırdaki Prespa Gölü kenarında attı. Tarihi törene Yunanistan ve Makedonya başbakanları ile AB yöneticileri de katıldı. Yoğun güvenlik önlemi alınan bölgede göstericiler polisle çatıştı, tarihi Psarades Köyü'ndeki bazı evlere sniperlar yerleştirildi.
17.06.2018Dünya
Son dakika... Tarihi imzalar atıldı Yeni isim Kuzey Makedonya Cumhuriyeti...
Son dakika... Tarihi imzalar atıldı! Yeni isim Kuzey Makedonya Cumhuriyeti...Yunanistan ve Makedonya arasındaki 27 yıllık isim krizi tüm dünyanın gözleri önünde sona erdi, iki ülkenin dışışleri bakanları son imzaları sınırdaki Prespa Gölü kenarında attı. Tarihi törene Yunanistan ve Makedonya başbakanları ile AB yöneticileri de katıldı. Yoğun güvenlik önlemi alınan bölgede göstericiler polisle çatıştı, tarihi Psarades Köyü'ndeki bazı evlere sniperlar yerleştirildi.
17.06.2018Dünya
Darbe çağrısı yapan vekil tutuklandı
Darbe çağrısı yapan vekil tutuklandıYunanistan’ın başkenti Atina’da, Yunan ve Makedon hükümetleri arasında “isim sorununa” ilişkin varılan mutabakata karşı çıkan yüzlerce kişi gösteri düzenledi...
15.06.2018Dünya
Yunanistan bu haberle sarsıldı
Yunanistan bu haberle sarsıldı!Yunanistan’da ırkçı Altın Şafak partisi üyesinin bir rock şarkıcısını öldürmesiyle başlayan yargı sürecinde, parti üyelerinin polisle işbirliği yaptığı anlaşıldı. Yunan İçişleri Bakanlığı devreye girdi
29.04.2018Dünya
Yunan meclisinde Türk vekile saldırı
Yunan meclisinde Türk vekile saldırı!Yunanistan meclisindeki dış ilişkiler ve savunma komitesi  toplantısında, aşırı sağ görüşlü Altın Şafak Partisi milletvekili Ellias Kassidiaris'in, SYRIZA'nın Rodop milletvekili Mustafa Mustafa'ya yönelik ırkçı  ifadeleri tartışmaya yol açtı.
6.03.2018Dünya
Atina’da Makedonya krizi...
Atina’da Makedonya krizi...Yunanistan’ın başkenti Atina’da yüzbinlerce kişi, Makedonya ile yaşanan “isim sorununa” ilişkin gösteri düzenledi.
4.02.2018Dünya
Yunanistanda yüzbinler sokağa indi
Yunanistan'da yüzbinler sokağa indiYunanistan'ın başkenti Atina'da yüz binlerce kişi, Makedonya ile yaşanan "isim sorununa" ilişkin gösteri düzenledi.Yunan ve Makedon hükümetleri arasında "isim sorununa" yönelik müzakerelerde, "Makedonya" ifadesi geçen muhtemel yeni bir isme karşı çıkan göstericiler, kentin merkezi Sintagma Meydanı'nda toplandı.Ülkenin birçok noktasından yüzlerce otobüsle kente gelen göstericiler, "Makedonya Yunandır, Makedonya'dan elinizi çekin" yazılı pankartların yanı sıra çok sayıda Yunan bayrağı taşıdı. Yunan kilisesinin de destek verdiği gösteriye birçok rahip ve din görevlisi katıldı.Siyaset dünyasından ise aşırı sağcı Altın Şafak dahil olmak üzere ana muhalefet Yeni Demokrasi (ND) ve hükümetin küçük ortağı Bağımsız Yunanlar (ANEL) üyesi birçok isim yer aldı.
11.09.2019Haberler
Yunanistanda yüzbinler sokağa indi
Yunanistan'da yüzbinler sokağa indiYunanistan'ın başkenti Atina'da yüz binlerce kişi, Makedonya ile yaşanan "isim sorununa" ilişkin gösteri düzenledi.
4.02.2018Dünya
Yunanistanda yüzbinler sokağa indi
Yunanistan'da yüzbinler sokağa indiYunanistan'ın başkenti Atina'da yüz binlerce kişi, Makedonya ile yaşanan "isim sorununa" ilişkin gösteri düzenledi.
4.02.2018Dünya
Son dakika:Tarihi ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğandan Lozan resti
Son dakika:Tarihi ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Lozan restiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan'da. Erdoğan'ın ziyareti 65 yıl aradan sonra Cumhurbaşkanı düzeyinde ilk ziyaret olma özelliğini taşıyor. Tarihi ziyaret tarihi anlara sane oluyor.Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos'un "Lozan Anlaşması'nın güncellenmesine gerek yok" sözlerine Cumhurbaşkanı Erdoğan sert yanıt verdi. Erdoğan, "Özellikle Lozan konusunda zannediyorum hala anlaşılmayan bazı incelikler var. 94 yıl önce yapılmış bir anlaşma ve bu anlaşma sadece Türkiye ile Yunanistan arasında yapılmış bir anlaşma değildir. Ama Yunanistan'da, Batı Trakya'da Müslümanların başmüftüsünü hala oradaki din adamları seçememiştir. Bu nasıl oluyor da Lozan'ın uygulamada olduğunu söylüyoruz. Demek ki Lozan uygulamada değil. Lozan'ın uygulanabilirliğini bu şekilde ortaya koymamız lazım. Siyaset hukukunda 'anlaşmanın güncelleşmesi' şartı var" dedi.
7.12.2017Siyaset
Son dakika:Tarihi ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğandan Lozan resti
Son dakika:Tarihi ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Lozan restiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan'da. Erdoğan'ın ziyareti 65 yıl aradan sonra Cumhurbaşkanı düzeyinde ilk ziyaret olma özelliğini taşıyor. Tarihi ziyaret tarihi anlara sane oluyor.Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos'un "Lozan Anlaşması'nın güncellenmesine gerek yok" sözlerine Cumhurbaşkanı Erdoğan sert yanıt verdi. Erdoğan, "Özellikle Lozan konusunda zannediyorum hala anlaşılmayan bazı incelikler var. 94 yıl önce yapılmış bir anlaşma ve bu anlaşma sadece Türkiye ile Yunanistan arasında yapılmış bir anlaşma değildir. Ama Yunanistan'da, Batı Trakya'da Müslümanların başmüftüsünü hala oradaki din adamları seçememiştir. Bu nasıl oluyor da Lozan'ın uygulamada olduğunu söylüyoruz. Demek ki Lozan uygulamada değil. Lozan'ın uygulanabilirliğini bu şekilde ortaya koymamız lazım. Siyaset hukukunda 'anlaşmanın güncelleşmesi' şartı var" dedi.
7.12.2017Siyaset
Yunan parlamentosu karıştı
Yunan parlamentosu karıştıYunan Parlamentosu, Yeni Demokrasi Partisi Sözcüsü Nikos Dendias’ın, Faşist Altın Safak Partisi Milletvekili İlias Kasidiaris’in konuşması sırasında önünden geçmesinin ardından karıştı.Faşist Altın Şafak Partisi Milletvekili İlias Kasidiaris’in parlamentoda gerçekleştirdiği konuşması sırasında, önünden Yeni Demokrasi Partisi Sözcüsü Nikos Dendias geçti. Bu duruma sinirlenen Kasidiaris, önce eliyle sözcüye dokundu, Dendias cevap verince Altın Şafak Milletvekilleri sözcünün üzerine yürüdü. Yaşanan kargaşanın ardından parlamento karıştı. Kurulu yöneten başkan tüm Altın Şafak Partisi milletvekillerini kuruldan çıkardı.
11.09.2019Haberler
Yunan parlamentosu karıştı Milletvekilleri üzerine yürüdü
Yunan parlamentosu karıştı! Milletvekilleri üzerine yürüdüYunanistan parlamentosunda Yeni Demokrasi Partisi Sözcüsü, aşırı sağcı Altın Şafak Partisi'nin milletvekilinin konuşması sırasında önünden geçince parlamento bir anda sokak kavgasının yaşandığı bir alana döndü.
15.05.2017Dünya
Son dakika: Kıbrısta flaş hamle Kutlamalar için son sözü...
Son dakika: Kıbrıs'ta flaş hamle! Kutlamalar için son sözü...Kıbrıs müzakerelerinde krize yol açan Enosis kutlamaları için Rum meclisi yeni bir karar aldı. Buna göre, kutlamalar için son sözü Rum Milli Eğitim Bakanı söyleyecek.
7.04.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Özay ŞendirMilliyet Yazarı
SELÜLİT AVCISI MEDYA...Bir arama motoruna Bodrum ve selülit yazar mısınız lütfen? Sonra görseller kısmını tıklayın, karşınıza bir sürü fotoğraf çıkacak...
27.06.2017Gündem

Benzer Haber Etiketleri

YunanistanMakedonyaAltın ŞafakseçimTürkiye

Altın Şafak ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.