Burs

Burs

Son dakika burs haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan burs gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan burs haber sayfamızda...

Burs

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.971 burs haberi bulunmuştur.
Liseli yazılımcı, başarıdan başarıya koşuyor
Liseli yazılımcı, başarıdan başarıya koşuyorLise 2. sınıf öğrencisi Özgür Özdemir, yazılım alanında gösterdiği başarılarla adından söz ettiriyor. Özdemir, son olarak Huawei’in dünya çapında teknoloji alanında yetenekli gençlerin kendilerini geliştirmesini amaçladığı Gelecek İçin Tohumlar (Seeds For the Future) projesine katılan en genç isim oldu.
27.01.2021Eğitim
Lisansüstünde burs fırsatı
Lisansüstünde burs fırsatıİstanbul Kültür Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nde 20 anabilim dalı ve 4 ana sanat dalında, 67 tezli-tezsiz yüksek lisans ve 11 doktora programı için online başvurular sürüyor.
27.01.2021Eğitim
Kitabın geliriyle kız öğrencilere burs
Kitabın geliriyle kız öğrencilere bursDokuz Eylül Tıp Fakültesi mezunu Dr. Filiz Güneş, ”Stetoskopumdan Duyduklarım, Şiirlerle” isimli kitabının gelirini, İzmir’de tıp okuyan kız öğrencilere karşılıksız burs verilmesi için Atlas Sağlık Eğitim Vakfı’na bağışladı.
26.01.2021Ege
TBMM Başkanı Şentop: 1992den bu yana 5 bin Kazak öğrenciye YTB bursu verildi
TBMM Başkanı Şentop: 1992'den bu yana 5 bin Kazak öğrenciye YTB bursu verildiTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye tarafından 1992'den bu yana 5 bin Kazak öğrenciye Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) bursu verilmiştir. Geçtiğimiz yıl 155 öğrenci kardeşimize bu burs sağlanmıştır" dedi.
26.01.2021Siyaset
Bu tarifler doktorlardan
Bu tarifler doktorlardanDr. Murat Çam, bir ayda 15 bin adete ulaşan “100 Doktor 100 Tarif” adlı kitaptan bir menü hazırladı
24.01.2021Pazar
Ege’ye öğrenci dekanlığı açıldı
Ege’ye öğrenci dekanlığı açıldıEge Üniversitesi bünyesinde ‘Öğrenci Dekanlığı’ kuruldu. Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, bu uygulama ile hem öğrencilerin gelişimlerine katkı vereceklerini hem de üniversiteye yönelik alınan kararlarda onları da söz sahibi yapacaklarını belirtti.
23.01.2021Ege
Filiz Ova Zorlu PSMnin yeni genel müdürü oldu
Filiz Ova Zorlu PSM'nin yeni genel müdürü olduZorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM) yeni dönemde çalışmalarına, Filiz Ova yönetiminde devam edecek. Filiz Ova’nın liderliğinde Zorlu PSM, yenilikçi ve kapsayıcı bir bakış açısıyla farklı sanat dallarında, kaliteli, ilham veren çalışmalara imza atmaya devam edecek.
21.01.2021Kültür Sanat
YABO’da online hizmet başladı
YABO’da online hizmet başladıGaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’nın öğrencileri Avrupa’daki eğitim olanaklarıyla buluşturan Yurt Dışı Akademik Burs Ofisi, online hizmet vermeye başladı.
20.01.2021Ege
Son dakika... Financial Times, Türkiyenin Afrikaya dönüşünü yazdı
Son dakika... Financial Times, Türkiye'nin 'Afrika'ya dönüşü'nü yazdıFinancial Times gazetesinde, Türk yetkililerin Osmanlı İmparatorluğu'nun çöküşünün ardından Afrika'yı büyük ölçüde görmezden geldiği ancak bunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la değiştiği ve Türkiye'nin Afrika'daki yumuşak gücünün Körfez ülkelerinin yanı sıra ABD, Fransa, Çin ve Rusya'nın etkisine karşı koymayı amaçladığı belirtildi.
18.01.2021Gündem
‘100 doktor’ örnek oldu
‘100 doktor’ örnek olduKovid-19 salgınında hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocukları için anlamlı bir proje hayata geçirildi. Dr. Murat Çam’ın editörlüğünde hazırlanan “100 Doktor 100 Tarif” adlı kitap, bir ayda dokuzuncu baskıya ulaşırken, kitaptan elde edilecek tüm gelirin “Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı” üzerinden, Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocuklarının eğitimine aktarılacağı duyuruldu.
17.01.2021Gündem
Son dakika... E-Devlette yeni hizmet Kredi ve burs ödemeleri...
Son dakika... E-Devlet'te yeni hizmet! Kredi ve burs ödemeleri...Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, e-Devlet Kapısı'nda yeni bir hizmetin daha başladığını belirterek, "Gençlik ve Spor Bakanlığına ait Kredi/Burs Ödeme Açma Başvurusunun Alınması hizmeti de e-Devlet Kapısı'nda açıldı" dedi.
16.01.2021Teknoloji
Son dakika: Burs ve kredi başvurularında ek süre tanındı
Son dakika: Burs ve kredi başvurularında ek süre tanındıGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilk defa burs ve kredi almak için başvuruda bulunan öğrencilere taahhütname onaylamak için ek süre verildiğini açıkladı.
15.01.2021Ekonomi
Son dakika... Bylocktan yazdılar Beni cinler bile bulamaz demeyin
Son dakika... Bylocktan yazdılar! 'Beni cinler bile bulamaz demeyin'FETÖ'nün, hücre evlerinde dijital temizlik yapacak örgüt üyesi yetiştirdiği ortaya çıktı. Ele geçirilen Bylock yazışmalarında hücre evlerinin arama tarama sorumlularının yani örgüt içi deyimiyle "ATM"lerinin olduğu anlaşıldı.
15.01.2021Gündem
Ege Üniversitesi’nin STAR’ları
Ege Üniversitesi’nin STAR’larıTÜBİTAK tarafından lisans öğrencilerinin Ar-Ge kültürü kazanmaları ve araştırma ekosistemine adım atmaları amacıyla başlatılan Stajyer Araştırmacı Burs Programı (STAR) kapsamında Ege Üniversitesi’nden (EÜ) 64 lisans öğrencisi destek almaya hak kazandı.
11.01.2021Ege
Filistinli mültecileri yalnız bırakmayalım
Filistinli mültecileri yalnız bırakmayalımİsrail’in işgaliyle vatanlarından çıkarılan milyonlarca Filistinli, farklı ülkelerde temel ihtiyaçlarından mahrum yaşıyor. Yaklaşık 500 bin Filistinli mülteci, Lübnan’daki kamplarda, dışardan gelen yardımlarla hayatını sürdürüyor.Lübnan’daki Filistinli mültecilerin hayat şartlarının iyileştirilmesi için İHH İnsani Yardım Vakfı ile birlikte 22 STK, MÜSİAD Genel Merkezi’nde “Filistin Kampları - Kalkınma ve İyileştirme Kampanyası” başlattı.
9.01.2021Advertorial
‘Salih Baba’yı unutmadık
‘Salih Baba’yı unutmadıkHayırsever Salih İşgören, vefatının 10. yılında Nevvar Salih İşgören Vakfı tarafından Aşağı Narlıdere Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.
9.01.2021Ege
Son dakika: Bakan açıkladı Burslar hesaplara yatıyor
Son dakika: Bakan açıkladı! Burslar hesaplara yatıyorGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yükseköğrenim öğrencilerinin ocak ayı burs ve kredi ödemelerinin başladığını duyurdu.
6.01.2021Ekonomi
Başarılı öğrencilere Arı Koleji’nden burs
Başarılı öğrencilere Arı Koleji’nden bursSıtkı Alp Eğitim Vakfı (SAEV) tarafından Özel Arı Okulları’nda 4 ve 8. sınıflar için verilen Üstün Başarı Bursu için gerçekleştirilecek sınavlara başvurular başladı.
6.01.2021Eğitim
Ehliyet kurslarında yüz yüze eğitim
Ehliyet kurslarında yüz yüze eğitimMilli Eğitim Bakanlığı’ndan bazı özel kurslara yüz yüze eğitim izni çıktı.
5.01.2021Gündem
İlhan Başgöz kimdir Prof. Dr. İlhan Başgöz nereli, kaç yaşında İlhan Başgöz kitapları...
İlhan Başgöz kimdir? Prof. Dr. İlhan Başgöz nereli, kaç yaşında? İlhan Başgöz kitapları...Prof. Dr. İlhan Başgöz hayatı, merak ediliyor. Sivas'ta doğan Türk Halk bilimci Başgöz, Van Yüzüncü Yıl, ODTÜ gibi üniversitelerde dersler verdi. Amerika'da yaşamını sürdüren doktor, Türkiye'ye döndü. İlhan Başgöz sağlık durumu nasıl? İşte, İlhan Başgöz eserleri...
4.01.2021Gündem
MEBden flaş yüz yüze eğitim açıklaması Kurslar...
MEB'den flaş yüz yüze eğitim açıklaması! Kurslar...Milli Eğitim Bakanlığından (MEB), özel öğretim kurumlarından çeşitli kurslar, özel ulaştırma hizmetleri mesleki eğitim ve geliştirme kursları, motorlu taşıt sürücüleri kursları, iş makineleri sürücü eğitim kursları, hizmet içi eğitim merkezleri, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ve mesleki eğitim merkezlerinin sokağa çıkma kısıtlamalarına uymak şartıyla yüz yüze eğitime başlayabileceği bildirildi.
4.01.2021Gündem
Milyonları ilgilendiriyor 2021 itibarıyla hepsi değişti...
Milyonları ilgilendiriyor! 2021 itibarıyla hepsi değişti...Yeni yılın ilk günüyle birlikte milyonlarca insanı doğrudan ilgilendiren kararlar yürürlüğe girdi. Ticaretten yargıya, çalışma hayatından sağlığa çok sayıda düzenleme uygulanmaya başlandı.
1.01.2021Ekonomi
2021, telafi yılı olacak
2021, telafi yılı olacakKoronavirüs nedeniyle uzaktan eğitimden online sınavlara birçok değişikliğin yaşandığı eğitimde çok verimli bir yıl olmadı ve tüm umutlar yeni yıla ertelendi. Herkesin ortak beklentisi aşıyla birlikte sağlıklı günlerin bir an önce gelmesi ve yüz yüze eğitimin başlaması. 2021’in telafi yılı olacağını belirten eğitimciler, yeni reformlara gebe bir döneme doğru girildiğini öngörüyorlar.
1.01.2021Eğitim
Hülya Avşar kimdir, kaç yaşında Çok Güzel Hareketler 2ye katılan Hülya Avşar nereli
Hülya Avşar kimdir, kaç yaşında? Çok Güzel Hareketler 2'ye katılan Hülya Avşar nereli?Yılbaşı programları ekranlarda izleyicilerle buluşuyor. Kanal D ekranlarında Çok Güzel Hareketler 2'nin yılbaşı özel programı izleyicilerle buluşacak. Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, Çok Güzel Hareketler 2 yılbaşı özel programının konukları arasında yer alıyor. Peki Hülya Avşar kimdir, kaç yaşında? İşte Hülya Avşar'ın yaşamı...
31.12.2020Cadde
Bakan Varanktan aşı açıklaması
Bakan Varank'tan 'aşı' açıklaması!Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, BioNTech firmasıyla Covid-19 aşısını geliştiren Türk bilim insanı Prof. Dr. Uğur Şahin ile Türkiyede ortak üretim yapma konusunda görüşeceklerini açıkladı. TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandala Prof. Şahin ile yüz yüze görüşme yapması için talimat verdiğini ifade eden Bakan Varank, Kendi aşımızı geliştirmekte kararlıyız. Uğur Hoca, Türkiye ile ilgili güzel cümleler kurdu. Gerçekten burada ortak bir Ar-Ge merkezi kurmak istiyor. dedi.
31.12.2020Ekonomi
Milyonları ilgilendiren değişiklik Yarından itibaren devreye alınıyor
Milyonları ilgilendiren değişiklik! Yarından itibaren devreye alınıyorTicaretten, çalışma hayatına günlük hayatı yakından ilgilendiren birçok yeni uygulama yarından itibaren yürürlüğe giriyor. Örneğin sürücü kaynaklı trafik kazalarının önüne geçmek için psikoteknik belgesi artık zorunlu olacak. İşte milyonlarca kişiyi ilgilendiren değişiklikler...
31.12.2020Ekonomi
VGM burs sonuçları bugün açıklanır mı Hangi tarihte açıklanacak
VGM burs sonuçları bugün açıklanır mı? Hangi tarihte açıklanacak?2020'ye veda etmemize çok az bir süre kaldı. Bu kısa zaman içerisinde VGM burs sonuçlarının açıklanıp açıklanmayacağı büyük bir heyecanla araştırılıyor. Bir gelişme olup olmadığı ise "VGM burs sonuçları bugün açıklanır mı? Hangi tarihte açıklanacak?" sorularıyla öğrenilmeye çalışılıyor.
30.12.2020Gündem
Yüzde 100 burs müjdesi
Yüzde 100 burs müjdesiGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, milli sporculara ortaöğretimde de yüzde yüz burs imkanı tanıyacak protokolü imzaladıklarını açıkladı.
30.12.2020Skorer
2020, YÖK’te  değişim yılı oldu
2020, YÖK’te değişim yılı olduKoronavirüs salgını nedeniyle ilk kez uzaktan eğitimin uygulandığı 2020’de, üniversitelerde dijital dönüşümden sanal fuarlara kadar birçok değişikliğe giden YÖK, bir yılın özetini içeren çalışma hazırladı. Yıl sonu değerlendirmesi yapan Başkan Saraç da YÖK’ün yenilendiğini belirterek, “Şimdi Yeni YÖK de Türk yükseköğretim sistemini değiştiriyor” dedi
30.12.2020Eğitim
Galatasaray Erkek Basketbol Takımı 3 transfer birden açıkladı
Galatasaray Erkek Basketbol Takımı 3 transfer birden açıkladı!Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, Assem Marei, Travis Trice ve Amile Jefferson'ı kadrosuna kattığını duyurdu.
Son dakika - Bakan Kasapoğlu milli sporculara müjdeyi verdi
Son dakika - Bakan Kasapoğlu milli sporculara müjdeyi verdiGençlik ve Spor Bakanlığı ile Özel Öğretim Derneği (ÖZDER) arasında ulusal ve uluslararası alanda Türkiye’yi temsil eden ve ÖZDER’e bağlı kurumlarda eğitim gören sporcuların yüzde yüz burs ile okumalarına imkan sağlayacak bir protokole imza atıldı.
29.12.2020Skorer
KYK burs ve öğrenim kredisi ödemeleri ne zaman yatacak
KYK burs ve öğrenim kredisi ödemeleri ne zaman yatacak?Kredi Yurtlar Kurumu burs sonuçları 7 Aralık'ta açıklanmıştı. Öğrenciler bursların ne zaman yatacağını merak etmeye başlamış Gençlik ve Spor Bakanlığı geçen gün tarihleri paylaşmıştı. Şimdi bu tarihler araştırılıyor. İşte "KYK burs ve öğrenim kredisi ödemeleri ne zaman yatacak?" sorusunun cevabı...
29.12.2020Gündem
Yılbaşı öncesi heyecan dorukta VGM 2020 burs sonuçları ne zaman açıklanacak 2020
Yılbaşı öncesi heyecan dorukta! VGM 2020 burs sonuçları ne zaman açıklanacak? 2020Vakıflar Genel Müdürlüğü hala yükseköğrenim burs sonuçlarını açıklamış değil. Adaylar günlerdir sabırsız bir bekleyiş içerisinde... Bir gelişme olup olmadığını öğrenmek isteyenler VGM 2020 burs sonuçları açıklandı mı? Sonuçlar hangi tarihte açıklanacak? sorusunu soruyor.
29.12.2020Gündem
Üniversitelere pandemi desteği - Uzaktan eğitimin önemi artıyor
Üniversitelere pandemi desteği - Uzaktan eğitimin önemi artıyorDünyada ekonomik, sosyal ve siyasi etkilerin yanı sıra, eğitim alanında da ciddi sorunlar ortaya çıkaran yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını, Avrupa'da olduğu gibi Türkiye’yi de beklenmedik bir anda yakaladı. Kadın ve mülteciler başta olmak üzere gençlere eğitim, çalışma ve iş kurma imkânı sağlayan Sivil Toplum Kuruluşu SPARK, giderek ağırlaşan pandemi koşullarında üniversitelerin ve öğrencilerin uzaktan eğitime devam edebilmesinde kilit rol oynayan teknik ve ekipman desteğini sağladı.
28.12.2020Uzaktan Eğitim
Ziraat Bankası’ndan KYK kartı adreslere
Ziraat Bankası’ndan KYK kartı adreslereZiraat Bankası, KYK burs/kredisi almaya hak kazanan öğrencilerin “Bankkart Genç”lerini yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle ilk defa adreslerinde teslim etti.
28.12.2020Ekonomi
65 bin gence ışık oldu
65 bin gence ışık oldu35 yıldır gençlerin hedeflerine ulaşması için çalışan Cevdet İnci Eğitim Vakfı, sunduğu burs, eğitim ve staj olanaklarıyla bugüne dek binlerce öğrencinin hayallerinin mimarı oldu.
27.12.2020Ege
27 Aralık 2020 Günün Özeti Milliyette
27 Aralık 2020 Günün Özeti Milliyet'te27 Aralık 2020 Günün Özeti Milliyet'te
27.12.2020Haberler
Ziraat Bankası öğrencilerin KYK kartlarını adrese teslim etti
Ziraat Bankası öğrencilerin KYK kartlarını adrese teslim ettiZiraat Bankası, KYK burs/kredisi almaya hak kazanan öğrencilerin "Bankkart Genç"lerini yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle ilk defa adreslerinde teslim etti.
27.12.2020Ekonomi
İlk kez KYK burs ve kredi alacaklara ödemeler ne zaman yatacak 2020-2021 TC kimlik numarası son rakamına göre KYK bursları ve kredileri ödeme günleri...
İlk kez KYK burs ve kredi alacaklara ödemeler ne zaman yatacak 2020-2021? TC kimlik numarası son rakamına göre KYK bursları ve kredileri ödeme günleri...KYK burs ve kredi ödemeleri ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. 2020-2021 burs-kredi başvurusu yaparak taahhütnamesini onaylayan öğrenciler ile ilgili bir son dakika açıklaması geldi. Peki KYK burs ve kredileri ne zaman yatacak?
27.12.2020Gündem
Son dakika... Bakandan burs-kredi müjdesi Ödemeler bu gece başlayacak
Son dakika... Bakan'dan burs-kredi müjdesi! Ödemeler bu gece başlayacakGelen son dakika haberine göre; 2020-2021 öğretim yılı için burs-kredi başvurusu yaparak taahhütnamesini onaylayan öğrencilere öğretim yılı başı olan Ekim ayından geçerli üç aylık burs-kredileri bu gece ödeniyor. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 398 bin 173 öğrenciye toplam 680 milyon 603 bin TL ödeneceğini açıkladı.
27.12.2020Ekonomi
VGM burs sonuçları açıklandı mı 2020 yükseköğrenim burs sonuçları ne zaman açıklanacak
VGM burs sonuçları açıklandı mı? 2020 yükseköğrenim burs sonuçları ne zaman açıklanacak?Birçok kurumun burs sonuçları açıklandı fakat Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün 30 Ekim'de son bulan burs başvuruları ile ilgili açıklama yapılmış değil. Adaylar yeni haftaya girilirken ve yılbaşı yaklaşırken sevindirici bir haber almak istiyor. Bu nedenle de VGM burs sonuçları açıklandı mı? 2020 yükseköğrenim burs sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusu sık sık soruluyor.
27.12.2020Gündem
Milliyette Haftanın Özeti (25 Aralık 2020)
Milliyet'te Haftanın Özeti (25 Aralık 2020) İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları...
25.12.2020Haberler
VGM burs sonuçları açıklandı mı Duyuru geldi mi
VGM burs sonuçları açıklandı mı? Duyuru geldi mi?VGM burs sonuçları için geri sayım başlamış durumda... Başvuru yapan binlerce kişi artık müjdeli haberi bekliyor. Günbegün adaylar bir duyuru olup olmadığını sorgulayarak VGM burs sonuçları açıklandı mı? Haber var mı? sorusunu yöneltiyor.
24.12.2020Gündem
Resmen çifte standart var
'Resmen çifte standart var'Cumhurbaşkanı Erdoğan, AİHM’nin kararıyla ilgili “AİHM bu kararı iç hukuk yolları tüketilmeden alarak istisnai bir uygulama yapmıştır. Bu adımlar siyasidir” dedi.
24.12.2020Siyaset
KYK burs ne kadar 2021 KYK bursu ne zaman, hangi tarihlerde ödenecek İşte, öğrenim katkı kredisi ve burs sorgulama
KYK burs ne kadar? 2021 KYK bursu ne zaman, hangi tarihlerde ödenecek? İşte, öğrenim katkı kredisi ve burs sorgulamaKYK ilk burs ne zaman yatar? Kredi ve Yurtlar Kurumu, üniversite eğitimi için binlerce öğrenciye burs ve kredi imkanı sunuyor. Adayların KYK burs başvuru sonuçları da kısa süre önce açıklanmıştı. Beklenen haberi Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi. Peki, KYK burs ödemeleri nasıl, ne zaman yapılacak?
23.12.2020Gündem
KYK bursu ne kadar oldu 2021 KYK burs ve kredi miktarına zam
KYK bursu ne kadar oldu? 2021 KYK burs ve kredi miktarına zamKYK bursu ne kadar? 2021 yılında burs ve kredi miktarı ne kadar olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan zam müjdesi geldi. Yeni yılda üniversite öğrencilerine verilecek burs miktarının artacağını söyleyen Erdoğan zamlı burs ve kredi miktarlarını açıkladı. İşte 2021 yılında verilecek burs ve krediler.
23.12.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

DÜŞÜNENLERİN DÜŞÜNCESİMilliyet Yazarı
Sigara ve KoronaBülent Akarcalı - Sağlık ve Turizm eski BakanıKarışımında 4...
6.01.2021Gündem
Abdullah KarakuşMilliyet Yazarı
Büyük fırsatlarla yarınlara yürüyeceğizBakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile 2020 yılında yaptıklarını ve 2021 hedeflerini konuştuk...
4.01.2021Gündem
DÜŞÜNENLERİN DÜŞÜNCESİMilliyet Yazarı
Makineler öğreniyor, ya biz? (1)METE VEYİSOĞLUYapay zeka (artificial intelligence) ve makine öğrenimi (machine learning) kavramları hayatımıza gireli epey bir zaman oluyor...
2.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

burseğitimegekrediizmir

Burs ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.