Büyüme

Büyüme

Son dakika Büyüme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Büyüme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Büyüme haber sayfamızda...

Büyüme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 34.765 buyume haberi bulunmuştur.
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek faize kesinlikle karşıyım
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek faize kesinlikle karşıyımSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. Yüksek faize karşı olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum" dedi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.
23.01.2021Siyaset
Bilim insanları üretti... Bu et bildiğiniz etlerden değil
Bilim insanları üretti... Bu et bildiğiniz etlerden değil!Kanada’nın Hamilton kentindeki McMaster Üniversitesi bilim insanları, laboratuvar ortamında hem yağ hem de kas hücrelerinden oluşan yeni et türü üretti.
22.01.2021Teknoloji
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. 'Yüksek faize karşı olduğunu' ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum, kimse kusura bakmasın ben bunu anlatmaya devam edeceğim." dedi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.
22.01.2021Haberler
Sağlıklı yalıtımının arkasında İzocam Taşyünü var
Sağlıklı yalıtımının arkasında İzocam Taşyünü varSağlıklı, güvenli ve tasarruflu yalıtımın arkasında İzocam Taşyünü var! Taşyünü ürünlerini 13 yıldan bu yana EUCEB sertifikasıyla sunan İzocam, yaptığı sürekli yatırımlarla bu alanda da ilklere imza atarak sektörüne liderlik ediyor.
22.01.2021Marka Haberleri
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş normalleşme açıklaması
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş normalleşme açıklamasıGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazının ardından açıklamalarda bulundu. Kısıtlamaların esnemesi hakkında konuşan Erdoğan, " Kabine toplantısında bunu yeniden ele alacağız." ifadelerini kullandı. Çin'den gelecek 10 milyon doz aşı hakkında ise Erdoğan, "Büyük ihtimalle bu hafta sonuna kadar gelebilir." dedi.
22.01.2021Siyaset
Borsa günü düşüşle tamamladı
Borsa günü düşüşle tamamladıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,59 değer kaybederek 1.542,45 puandan tamamladı.
22.01.2021Ekonomi
OECD İstanbul Merkezi açıldı
OECD İstanbul Merkezi açıldı!Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Berlin, Meksika, Tokyo ve Washington'dakilere ilaveten İstanbul'da faaliyete geçecek İktisadi İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) İstanbul Merkezi'nin başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını belirterek, "İstanbul'u, Birleşmiş Milletler başta olmak üzere uluslararası örgütler bakımından merkez haline getirme hedefimize de böylece bir adım daha yaklaşıyoruz." dedi.
22.01.2021Ekonomi
Son dakika: Bakan Pekcan açıkladı Yeni dönem başlıyor
Son dakika: Bakan Pekcan açıkladı! Yeni dönem başlıyorTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, İktisadi İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı'nın (OECD) dünya genelindeki 5. bölgesel merkezi olarak Türkiye’yi ve İstanbul’u tercih etmesinin oldukça doğru ve yerinde bir seçim olduğunu belirterek, "OECD İstanbul Merkezi'nin kuruluşuyla birlikte Türkiye ve OECD arasındaki ilişkilerde yeni bir dönem başlatıyor olacağız." dedi.
22.01.2021Ekonomi
Euro Bölgesinin toparlanmasına ilişkin beklentiler geriledi
Euro Bölgesi'nin toparlanmasına ilişkin beklentiler gerilediAvrupa Merkez Bankası'nın (ECB) Profesyonel Tahminciler Anketi katılımcılarının tahminlere göre, 2021'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ikinci dalgasından etkilenen Euro Bölgesi ekonomisi, muhtemelen toparlanacak fakat bu toparlanma birkaç ay önce beklenenden daha yavaş hızda olacak.
22.01.2021Uzmanpara
Pandemiden etkilenen yeme-içme sektörüne Visa’dan kapsamlı destek
Pandemiden etkilenen yeme-içme sektörüne Visa’dan kapsamlı destekVisa, pandemi döneminde iş modellerini dönüştürmek zorunda kalan yeme-içme sektörüne kapsamlı iş birlikleri ile destek oluyor. TURYİD (Turizm, Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği) ile sektörü desteklemek üzere ortak çalışma başlatan Visa, bir yandan da mevcut iş birliklerine ek olarak Fuudy ve GastroClub ile de ortak kampanyalar yürüterek yemek siparişlerinin dijitalleşmesine öncü olan projeleri hayata geçiriyor.
22.01.2021Vitrin
Sosyal izolasyonun çocuklar ve gençlerde 9 olumsuz uzun dönem etkisi
Sosyal izolasyonun çocuklar ve gençlerde 9 olumsuz uzun dönem etkisiCovid-19 salgını dünyada yaklaşık 1.’nci senesini doldururken 20 yaş altı çocuklar ve gençler, bu dönemin çoğunu evlerde izolasyonda geçirdiler ve geçirmeye de devam ediyorlar. İlk başlarda bu süreç hoşlarına gitmiş olsa da, fiziksel aktiviteden uzak kalmaları, zamanla hem psikolojik, hem de anatomik olarak olumsuz etkiler ortaya çıkarmaya başladı. Ucu açık olan ve henüz hayatımızdan ne zaman gideceğini bilmediğimiz Covid-19 pandemi sürecine değinen Uzman Fizyoterapist Altan Yalım, şunları söyledi:
22.01.2021 Çocuk
Piyasalar imalat verilerine odaklandı
Piyasalar imalat verilerine odaklandıKüresel piyasalar Çin başta olmak üzere Asya ülkelerinde artan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarına bağlı olarak sert tedbirlerin tekrar gündeme gelmesiyle karışık bir seyir izlerken, bugün ABD ve Avrupa'da açıklanacak Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) verileri takip edilecek.
22.01.2021Uzmanpara
İzmir’e yatırım müjdesi
İzmir’e yatırım müjdesiGözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, Türkiye’nin geleceğine inandıklarını belirtti, “İnşaat ve sağlık alanında yeni projelere hız vereceğiz” dedi
22.01.2021Ege
260 milyon dolarlık sendikasyon kredisi aldı
260 milyon dolarlık sendikasyon kredisi aldıBorusan Holding, stratejik hedeflerinin finansmanı için 260 milyon dolar tutarında sendikasyon kredisi aldığını duyurdu. Kredi için konsorsiyum 11 bankanın katılımıyla gerçekleşti. Konsorsiyumda sağlanan kredi, 155 milyon dolar ve 87 milyon Euro olmak üzere iki dilimden oluşuyor
22.01.2021Ekonomi
Avrupa borsaları karışık seyirle kapandı
Avrupa borsaları karışık seyirle kapandıAvrupa borsaları, günü karışık seyirle tamamladı. Kapanışta gösterge endeksi Stoxx Europe 600 yüzde 0,01 artarak 410,89 puana yükseldi.
21.01.2021Ekonomi
Euro Bölgesi ekonomisi son çeyrekte muhtemelen daraldı
'Euro Bölgesi ekonomisi son çeyrekte muhtemelen daraldı'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, Kovid-19 vaka sayısındaki artış ve bununla ilgili kısıtlamaların ekonomiye zarar verdiğini belirterek, Kovid-19'un ikinci dalgasının yaşandığı 2020'nin dördüncü çeyreğinde euro Bölgesi ekonomisinin muhtemelen daraldığını söyledi.
21.01.2021Ekonomi
Beyaz eşya satışları 2020de yüzde 16 arttı
Beyaz eşya satışları 2020'de yüzde 16 arttıTürkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği (TÜRKBESD) Yönetim Kurulu Başkanı ve Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, "2020 yılını iç satışta 6 ana ürün grubumuzda 7,8 milyon adetle kapattık, yüzde 16'lık büyüme yaşadık. Beklentinin aksine iç satışlar ciddi bir büyüme sağladı." dedi.
21.01.2021Ekonomi
OECD İstanbul Merkezi yarın açılacak
OECD İstanbul Merkezi yarın açılacakTürkiye ile Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatının (OECD) iş birliğiyle kurulan "OECD İstanbul Merkezi" yarın düzenlenecek tanıtım toplantısıyla açılacak.
21.01.2021Ekonomi
Burun spreyi nasıl kullanılır, bağımlılık yapar mı Zararları var mıdır
Burun spreyi nasıl kullanılır, bağımlılık yapar mı? Zararları var mıdır?Burun spreyleri burun tıkanıklarının tedavisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak bu spreylerin çok sık kullanılması burunda bazı rahatsızlıklar oluşmasına sebep olabilmektedir. Bunun yanında bağımlılık problemleri ile de karşılaşmak mümkündür. Burun spreyi nasıl kullanılır, bağımlılık yapar mı? Zararları var mıdır? İşte, tüm detaylar...
21.01.2021Sağlık
Online satışları 2020de yüzde 160 arttı
Online satışları 2020'de yüzde 160 arttıAltınyıldız Classics, salgın nedeniyle alışveriş tercihlerinin online'a kaydığı geçen yıl online satışlarını yüzde 160 artırdı.
21.01.2021Vitrin
Japonya büyüme ve enflasyon beklentilerini yükseltti
Japonya büyüme ve enflasyon beklentilerini yükselttiJaponya Merkez Bankası (BoJ), faizlerde ve para politikasında değişikliğe gitmezken, 2021 mali yılına ilişkin büyüme beklentisini yüzde 3,6'dan yüzde 3,9'a, enflasyon tahminini yüzde 0,4'ten yüzde 0,5'e revize etti.
21.01.2021Uzmanpara
Asya borsaları yükseldi
Asya borsaları yükseldiAsya borsalarında alış ağırlıklı bir seyir izlenirken, Hong Kong'da Hang Seng endeksi negatif ayrıştı.
21.01.2021Uzmanpara
‘Pandeminin seyri belirleyici olacak’
‘Pandeminin seyri belirleyici olacak’TOKKDER Yönetim Kurulu Başkanı İnan Ekici, 2021’de pandeminin aşılamayla kontrol altına alınmasıyla ekonomik faaliyetlerin artmasını ve bunun da filo kiralamaya etki etmesinin beklendiğini söyledi.
21.01.2021Otomobil
33 blok, 2022’de hazır
33 blok, 2022’de hazırÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) Aliağa Yeni Mahalle’de yapımına başladığı 614 konutluk projede çalışmalar devam ediyor.
20.01.2021Ege
Malhun Hatun (Mala Hatun) kimdir Kuruluş Osman dizisinde Mala Hatun karakterine kim hayat veriyor
Malhun Hatun (Mala Hatun) kimdir? Kuruluş Osman dizisinde Mala Hatun karakterine kim hayat veriyor?Malhun Hatun veya Mala Hatun, Osmanlı Beyliğinini kurucusu Osman Bey'in ilk eşi olarak biliniyor. Osman Gazi'nin evlendiği ilk eşi olan Malhun Hatun, Orhan Gazi'nin annesidir. Malhun Hatun aynı zamanda bazı eserlerde Şeyh Edabali'nin kızı olarak gösterilmiştir. İşte Osman Gazi'nin ilk eşi Malhun Hatun hakkında merak edilenler...
20.01.2021Gündem
Salgın uzun vadeli duraklama riskini artırabilir
'Salgın uzun vadeli duraklama riskini artırabilir'Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının Euro Bölgesi'nde uzun vadeli ekonomik duraklama riskini artırdığını duyurdu.
20.01.2021Uzmanpara
Büluğ Çağı Nedir Büluğ Çağı Ne Zaman Başlar Ve Ne Zaman Biter
Büluğ Çağı Nedir? Büluğ Çağı Ne Zaman Başlar Ve Ne Zaman Biter?Çocukluktan erişkinliğe geçiş dönemi olan buluğ çağı diğer adı ile de ergenlik dönemi aslında çocukların sağlıklı olduğunun göstergesi sayılır. Çocukların fiziksel olarak geliştiği ve cinsiyetine özgü bulguların ortaya çıkmaya başladığı ve üreme fonksiyonlarının kazanılmaya başlandığı döneme ergenlik ismi verilir. Büluğ çağı nedir?, Buluğ çağı ne zaman başlar? Sizler için derledik.
20.01.2021Dini Bilgiler
Mucize eseri yaşadığı belirlenen hastanın aort damarı değiştirildi
Mucize eseri yaşadığı belirlenen hastanın aort damarı değiştirildiMersin’de yaşayan 59 yaşındaki Tayfun Bozdoğan birden başlayan öksürük sebebiyle gittiği hastanede hayatının şokunu yaşadı. Aort damarında yırtılma ve balonlaşma olduğu tespit edilen Bozdoğan'ın doktoru mucize eseri yaşadığını açıkladı.
20.01.2021Gündem
Akciğer kanseri ilk evre belirtileri nelerdir 1. Evre akciğer kanserinin tedavisi
Akciğer kanseri ilk evre belirtileri nelerdir? 1. Evre akciğer kanserinin tedavisiAkciğer kanseri, kanser türleri arasında en tehlikeli ve ölümcül olan kanserdir. Diğer kanserler gibi tedavi yöntemlerinde tam bir gelişme olmaması sebebiyle de çoğunlukla sonu ölüm ile biten bir hastalıktır. Akciğer kanserine, ciğerler oluşan mikroplar neden olmaktadır. Akciğer kanseri ilk evre belirtileri nelerdir? 1. evre akciğer kanserinin tedavisi nedir? Soruların cevaplarını ayrıntılarıyla derledik.
20.01.2021Sağlık
6 haftalık gebelik belirtileri nelerdir Hamileliğin 6. haftasında neler olur
6 haftalık gebelik belirtileri nelerdir? Hamileliğin 6. haftasında neler olur?Gebelik bir kadın ve erkeğin dünyaya bebek getirme dönemi içerisinde yaşanan ve gerekli olan en önemli süreçlerden birisidir. Gebelik 40 haftalık bir dönem sonucunda bitmektedir. Kadınlar için zorlu bir süreçtir. Her hafta ayrı belirtiler gösterir.6 haftalık gebelik belirtileri nelerdir? Hamileliğin 6. haftasında neler olur? Bu soruların cevaplarını ayrıntıları ile birlikte derledik.
20.01.2021Sağlık
‘Et ve sütte KDV gözden geçirilmeli’
‘Et ve sütte KDV gözden geçirilmeli’Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Başkanı Tarık Tezel, özellikle temel gıda ürünlerinde katma değer vergisi (KDV) oranlarının gözden geçirilmesine, sanayi üretim maliyetlerinin düşürülmesine ve kredi maliyetlerine yönelik temel tedbirlere ihtiyaç duyduklarını bildirdi.
20.01.2021Ekonomi
Çiçek Bakımı Nasıl Yapılır Çiçek Yetiştirirken Nelere Dikkat Edilmelidir
Çiçek Bakımı Nasıl Yapılır? Çiçek Yetiştirirken Nelere Dikkat Edilmelidir?Çiçek bakımı; keyifli olduğu gibi oldukça zordur. Bunun yanı sıra çiçekler; güneşli bir yere konularak sürekli şekilde su vermek yeterli olmaz. Sulama işlemine dikkat ederek, çiçeğin özelliklerine göre güneş alan bir yere koymak ve sulamak gerekir. Çiçek bakımı; emek ve çaba isteyen bir durum olmakla beraber çiçek bakımının püf noktaları hakkında bilgi vermek yararlı olacaktır. Peki çiçek bakımı nasıl yapılır? Çiçek yetiştirirken nelere dikkat edilmelidir? İşte, tüm detaylar.
19.01.2021Yaşam
Yeni Nesil Alarm ve Güvenlik Sistemi TAGS Tanıtıldı
Yeni Nesil Alarm ve Güvenlik Sistemi TAGS TanıtıldıTürkiye’nin yeni nesil güvenlik ve alarm sistemleri firması TAGS faaliyetlerine başladı.
19.01.2021Advertorial
2020de 1,7 milyar dolarlık kağıt ve kağıt ürünü ihraç edildi
2020'de 1,7 milyar dolarlık kağıt ve kağıt ürünü ihraç edildiİstanbul Mobilya Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Alican Duran, "2020 yılında dünyaya 1,7 milyar dolarlık kağıt ve kağıt ürünü ihraç ettik, lider pazar İngiltere oldu." ifadelerini kullandı.
19.01.2021Ekonomi
SETBİR, KDV oranlarının gözden geçirilmesini istiyor
SETBİR, KDV oranlarının gözden geçirilmesini istiyorTürkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Başkanı Tarık Tezel, özellikle temel gıda ürünlerinde katma değer vergisi (KDV) oranlarının gözden geçirilmesine, sanayi üretim maliyetlerinin düşürülmesine ve kredi maliyetlerine yönelik temel tedbirlere ihtiyaç duyduklarını bildirdi.
19.01.2021Ekonomi
Petrolün varili ne kadar oldu
Petrolün varili ne kadar oldu?Brent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 54,97 dolardan işlem görüyor.
19.01.2021Uzmanpara
Vizyonu ve hedefi olan tek parti biziz
'Vizyonu ve hedefi olan tek parti biziz'Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz yılın 365 gününü, günün 24 saatini milletimizin hizmetine adayan bir partiyiz. Ülkemizin ve milletimizin geleceği için vizyonu, hedefleri, projesi olan tek parti biziz” dedi.
19.01.2021Siyaset
Bakan Varanktan Facebook açıklaması
Bakan Varank'tan Facebook açıklamasıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Facebook'un Türkiye'de temsilcilik açma kararına ilişkin, "Facebook açısından bu isabetli bir karar olmuştur. Türkiye'de artık herkesin eriştiği, haberlerin, bilgilerin çok hızlı dolaşıma sokulduğu bu platformların yerel kanunlardan bağımsız olması düşünülemez." dedi.
18.01.2021Teknoloji
Son dakika... Bakan Selçuktan Aydınlılara ALO 144 Hattı müjdesi
Son dakika... Bakan Selçuk'tan Aydınlılara 'ALO 144 Hattı' müjdesi!Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkiye'nin sosyal yardımlarının 70 milyar liraya ulaştığını bildirdi. Öte yandan Bakan Selçuk, 'Aydın'a ALO 144 Sosyal Yardım Hattı için bir lokasyon açacağız. Çağrı merkezimizde Aydınlı gençlerimize yeni istihdam imkanı sunacağız inşallah' dedi.
18.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, taciz ve tecavüz olayları diyerek dikkat çekti: 56 gündür sessiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'taciz ve tecavüz' olayları diyerek dikkat çekti: 56 gündür sessiz!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Manisa, Aydın, Mardin, Adıyaman, Kilis, Bingöl, Bitlis, Elazığ ve Muş İl Kongrelerinde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Partilerini saran hırsızlık, tecavüz, taciz olaylarının üstünü örterek gücünü korumak isteyenleri milletimiz çok iyi görüyor. CHP'nin başındaki zat tam 56 gündür taciz, ve tecavüz olaylarına sessiz. Neden konuşmuyor? Biz bu saldırıların önünü milletimize anlatarak kesmezsek, olayın nereye varacağını bilemeyiz?' dedi.
18.01.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, taciz ve tecavüz olayları diyerek dikkat çekti: 56 gündür sessiz
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'taciz ve tecavüz' olayları diyerek dikkat çekti: 56 gündür sessiz!Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Manisa, Aydın, Mardin, Adıyaman, Kilis, Bingöl, Bitlis, Elazığ ve Muş İl Kongrelerinde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Partilerini saran hırsızlık, tecavüz, taciz olaylarının üstünü örterek gücünü korumak isteyenleri milletimiz çok iyi görüyor. CHP'nin başındaki zat tam 56 gündür taciz, ve tecavüz olaylarına sessiz. Neden konuşmuyor? Biz bu saldırıların önünü milletimize anlatarak kesmezsek, olayın nereye varacağını bilemeyiz?' dedi.
18.01.2021Siyaset
Asya borsaları karışık seyretti
Asya borsaları karışık seyrettiAsya borsalarında haftanın ilk işlem gününde karışık bir seyir izlendi.
18.01.2021Uzmanpara
Çin salgın yılında güven ve itibar kaybetti
Çin salgın yılında güven ve itibar kaybetti"Dünyanın üretim motoru" şeklinde nitelendirilen Çin'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ortaya çıkmasının ardından halihazırda korumacılık önlemleriyle zorda olan küresel ticaret büyük bir darbe alırken, ülkenin 2021'de en büyük avantajının dijitalleşme ve inovasyon çalışmaları olduğu, en büyük mücadeleyi ise dünyada oluşan alternatif tedarik kanalları konusunda vereceği belirtiliyor.
18.01.2021Uzmanpara
Piyasalar Merkez Bankasına odaklandı
Piyasalar Merkez Bankası'na odaklandıGeçen haftanın ikinci yarısında, risk iştahının küresel ölçekte azalmasının ardından bu hafta yurt içinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), yurt dışında ise Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) toplantıları takip edilecek.
18.01.2021Uzmanpara
Çin 2020de yüzde 2,3 büyüdü
Çin 2020'de yüzde 2,3 büyüdüÇin ekonomisi 2020'de önceki yıla göre yüzde 2,3 oranında büyüme gösterdi.
18.01.2021Uzmanpara
Fitch, İngilterenin notunu teyit etti
Fitch, İngiltere'nin notunu teyit ettiUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, İngiltere'nin kredi notunu teyit etti.
18.01.2021Uzmanpara

Yazar Sonuçları

Hem estetik hem sağlık için kozmetik jinekoloji
Hem estetik hem sağlık için kozmetik jinekolojiSağlığımızı etkileyecek durumlar bazen patolojik, bazen fizyolojik bazen ise psikolojik olabilmektedir...
Senem AydınMilliyet Yazarı
Sanat ilham veriyor Frida Kahlo, Van Gogh gibi ünlü ressamlardan ilham alıyor, Hüseyin Çağlayan, Arzu Kaprol, Ömür Akkor gibi isimlerle iş birliklerine imza atıyor...
21.01.2021
Senem AydınMilliyet Yazarı
Aslı Melisa Uzun: Hayalim uluslararası çalışmaya devam etmekAslı Melisa Uzun, uluslararası bir oyuncu olmak için emin adımlarla ilerliyor...
19.01.2021
Filiz DağMilliyet Yazarı
Z Kuşağı Küresel Isınma ve Su Kullanımının Farkında: 1 Damla Hareketi!Z kuşağı ile havadan sudan konuştuk… Gerçekten! Hem de sayısal ve bilimsel verilerle, içtiğimiz su, soluduğumuz hava tüm dünyada nereye gidiyor, “Küresel Isınma, İklim Değişikliği, Kuraklık…” yakınsa eğer peki ya geleceğimiz nasıl olacak tek tek konuştuk...
18.01.2021

Benzer Haber Etiketleri

ekonomiBorsatürkiyekongreerdoğan

Büyüme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.