Hristiyan

Hristiyan

Son dakika Hristiyan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Hristiyan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Hristiyan haber sayfamızda...

Hristiyan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.051 hristiyan haberi bulunmuştur.
Orta Afrika Cumhuriyetinde BM’in silah ambargosu protesto edildi
Orta Afrika Cumhuriyeti'nde BM’in silah ambargosu protesto edildiOrta Afrika Cumhuriyeti’nin (OAC) başkenti Bangui’de toplanan binlerce kişi Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinin (BMGK) uyguladığı silah ambargosunu protesto etti.
22.01.2021Dünya
Kuranı Kerimde Adı Geçen Peygamberler Kimlerdir Sırasıyla Peygamberler…
Kur'an'ı Kerim'de Adı Geçen Peygamberler Kimlerdir? Sırasıyla Peygamberler…Birçok kaynağa göre toplam 124 bin peygamber gönderilmiştir. Bazı kaynaklarda ise gönderilen peygamber sayısı 224 bindir. Kuran'ı Kerim'de 25 peygamberin adı geçer. Dinimize göre ilk peygamber Hz. Adem, son peygamber ise Hz. Muhammed'dir. Kur'an'da adı geçen peygamberler hangileri? Merak eden okurlar için sırasıyla derledik.
21.01.2021Dini Bilgiler
Cizye Vergisi Nedir, Kimlerden Alınır Cizye Vergisi İlk Olarak Ne Zaman Alınmıştır
Cizye Vergisi Nedir, Kimlerden Alınır? Cizye Vergisi İlk Olarak Ne Zaman Alınmıştır?Cizye vergisi anlam olarak "ödemek, karşılık olarak vermek" anlamları karşılar. İslam hukukunda gayrimüslim milletlerin can ve mal güvenliklerinin sağlanması için ödenen vergi olarak düşünülebilir. Kelimenin Kur’ân-ı Kerîm'de ’ve hadis kaynaklarında geçmektedir. Baş vergisi olarak geçen bu terimin arazi için ödenen vergi şeklinde kullanıldığı kaynaklarda rastlanılmaktadır. İslamiyet sonraki dönemlerinde arazi için ödenen vergilerde "haraç" terimi kullanılmaya başlamıştır. İşte, merak edilen tüm detaylar
21.01.2021Dini Bilgiler
Son dakika... Dünya Putinin fotoğraflarını konuşuyor
Son dakika... Dünya Putin'in fotoğraflarını konuşuyor!Gece yarısı başladılar, çok sayıda ülkeden gelen fotoğraflar bakarken bile üşütmeye yetti, son noktayı ise gündüz saatlerinde Rusya lideri Vladimir Putin koydu.
20.01.2021Dünya
Diyanet İşleri Başkanı Erbaştan, Yunan Başpiskoposa kınama
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan, Yunan Başpiskoposa kınamaDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 'Yunan Başpiskoposu İeronimos'un geçtiğimiz günlerde verdiği demeçte, Yüce dinimiz İslam'ı ve Müslümanları hedef alan iftiralarla dolu mesnetsiz ifadelerini şiddetle kınıyorum' dedi.
17.01.2021Gündem
Son dakika... Merkelin yerine geçecek isim belli oldu
Son dakika... Merkel'in yerine geçecek isim belli olduAlmanya’da Başbakan Angela Merkel’in partisi Hristiyan Demokrat Birlik Partisi’nin genel başkanlığına Armin Laschet seçildi. Ilımlı göçmen politikasını savunan siyasetçi, Alman basını ve kimi politikacılar tarafından 'Türklerin Armin'i' olarak adlandırılıyor.
16.01.2021Dünya
Son dakika... Hollanda hükümeti istifa etti
Son dakika... Hollanda hükümeti istifa ettiGelen son dakika haberine göre; Hollanda hükümeti çocuk yardımları skandalı nedeniyle genel seçime 2 ay kala istifa etti.
15.01.2021Dünya
Almanya koronavirüs tedbirlerini sertleştirmeye hazırlanıyor
Almanya koronavirüs tedbirlerini sertleştirmeye hazırlanıyorAlmanya 31 Ocak tarihine kadar geçerli olan pandemi tedbirlerinin geçerlik süresini uzatmaya ve önlemleri sertleştirmeye hazırlanıyor.
15.01.2021Dünya
Merkel, ABDden gelen görüntülerin kendisini kızdırdığını ve üzdüğünü söyledi
Merkel, ABD'den gelen görüntülerin kendisini kızdırdığını ve üzdüğünü söyledi  Almanya Başbakanı Angela Merkel, ABD'nin başkenti Washington'da Başkan Donald Trump destekçilerinin Kongre binasına girmesiyle çıkan olaylara ilişkin "bu ülkeden gelen görüntülerin kendisini kızdırdığını ve üzdüğünü" söyledi.
7.01.2021Dünya
Haliçte denizden haç çıkarma töreni gerçekleştirildi
Haliç'te denizden haç çıkarma töreni gerçekleştirildi!Hristiyan inancına göre Hz. İsa'nın doğumu ve vaftiz edilişinin 2021. yıl dönümü, Fener Rum Patrikanesi'nde düzenlenen ayin ve denizden haç çıkarma töreniyle kutlandı.
6.01.2021Gündem
AB liderleri aşı dağıtımı için görüşecek
AB liderleri aşı dağıtımı için görüşecekAvrupa Birliği (AB) ülkelerinin liderleri, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geliştirilen aşıların dağıtımının yavaş ilerlediği eleştirilerinin ardından dağıtım sürecini görüşmek için ocak ayında video konferans yoluyla toplantı yapacak.
5.01.2021Dünya
Kuvel Kalesi nerededir Kuvel Kalesi konumu, haritadaki yeri...
Kuvel Kalesi nerededir? Kuvel Kalesi konumu, haritadaki yeri...Kuvel Kalesi, Kol Kalesi adıyla da bilinir, Türkiye sınırları içerisinde yer alan kale, Orta Çağ Gürcü kalesidir. Kveli kalesi olarak da anılır. Uyanış Büyük Selçuklu'da da geçen Kuvel Kalesi konumu araştırılıyor. İşte, detayları...
28.12.2020Cadde
‘Medeniyetimize sahip çıkıyoruz’
‘Medeniyetimize sahip çıkıyoruz’Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3 ayrı ilde restorasyonu tamamlanan müze açılışlarında yaptığı konuşmada ülkeyi kalkındırırken medeniyetimize sahip çıkma gayreti içinde olduklarını belirtti
25.12.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Noel mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Noel' mesajıGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hristiyanlık inancına mensup vatandaşların 24 Aralık Noel Yortularını yayımladığı mesajla kutladı.
24.12.2020Siyaset
Avrupaya 25 milyon liralık Noel çelengi
Avrupa'ya 25 milyon liralık Noel çelengiHristiyan dünyasının en önemli bayramı Noel için Antalya, Isparta ile Burdur'un dağlık ve ormanlık alanlarından toplanan bitkilerle köylü kadınlar tarafından hazırlanan 1.2 milyon Noel çelengi, Avrupa'ya ihraç edildi. Çelenk başına yaklaşık 2.20 Euro'dan, toplamda 25 milyon TL'ye yakın gelir sağlandı.
24.12.2020Haberler
Avrupaya 25 milyon liralık Noel çelengi
Avrupa'ya 25 milyon liralık Noel çelengiHristiyan dünyasının en önemli bayramı Noel için Antalya, Isparta ile Burdur'un dağlık ve ormanlık alanlarından toplanan bitkilerle köylü kadınlar tarafından hazırlanan 1.2 milyon Noel çelengi, Avrupa'ya ihraç edildi. Çelenk başına yaklaşık 2.20 Euro'dan, toplamda 25 milyon TL'ye yakın gelir sağlandı.
24.12.2020Ekonomi
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan öğrencilere müjdeyi verdi Yüzde 18 zam
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan öğrencilere müjdeyi verdi! Yüzde 18 zamGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üniversite öğrencilerine burs müjdesi verdi. 2021 yılında verilecek burs ve kredi miktarının belirlendiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2021 yılında öğrencilerime vereceğimiz burs ve kredi miktarını belirledik. Lisansta 550'den 650 liraya çıkarmış bulunuyoruz. Aynı şekilde 1100 lira olan yüksek lisansı da 1300 liraya çıkarıyoruz. Doktorada ise 1650 lira olan ödemeyi 1950 liraya çıkarmış oluyoruz. Ocak ayında öğrencilerin hesaplarına burs ve kredi olarak bu miktarlar yatırılacaktır" diye konuştu. Buna göre, lisans öğrencilerinin alacağı miktarda yaklaşık yüzde 18 artış sağlanmış oldu. Asgari ücret konusunda da konuşan Erdoğan, "Görüşmeler belli yere gelsin o zaman konuşalım" dedi.
23.12.2020Siyaset
Son dakika - Galatasaray’ı yıkan Ndao transfer hedefini açıkladı 3 büyükler...
Son dakika - Galatasaray’ı yıkan Ndao transfer hedefini açıkladı! 3 büyükler...Bir gol, bir de asist yaparak Galatasaray’ı yıkan isim olan Fatih Karagümrüklü Ndao hedefini şöyle anlattı: 3 büyük değil Premier Lig. Futbolu çok seven Alessane Ndao, Türkiye’nin Senegal’de en sevilen ülke olduğunu söylerken, 2002 Dünya Kupası için ayrı bir paragraf açıyor.
Mısırda yılbaşı etkinliklerine koronavirüs engeli
Mısır'da yılbaşı etkinliklerine koronavirüs engeliMısır Turizm Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ülke genelinde yılbaşı etkinliklerinin iptal edildiğini bildirdi.
19.12.2020Dünya
Salgında son 24 saatte yaşananlar
Salgında son 24 saatte yaşananlarDünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 74 milyon 901 bini, virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 1 milyon 662 bini, iyileşenlerin sayısı ise 52 milyon 639 bini aştı.
17.12.2020Dünya
Transatlantik ilişkilerin merkezi NATO
Transatlantik ilişkilerin merkezi NATOAvrupa Birliği (AB) devlet ve hükümet başkanlarını bir araya getiren Brüksel zirvesinin gündemi Türkiye açısından yaptırımlar ile Ankara-Brüksel ilişkilerinin geleceği üzerinden izlendi haklı olarak...
13.12.2020Dünya
Suçluların fotoğraflarıyla süslenen Noel ağacına tepki yağdı
Suçluların fotoğraflarıyla süslenen Noel ağacına tepki yağdıABD'nin Alabama eyaletinde yerel polisin sabıkaların resimleriyle süslenmiş Noel ağacı ülke krize neden oldu. Polisin sosyal medyadan paylaştığı “haydut fotoyla süslenmiş Noel ağacı” paylaşımı binlerce kişiyi kızdırdı.
6.12.2020Dünya
Kulucahisar Kalesi nerede Kulucahisar Kalesi tarihte kaç yılında fethedildi
Kulucahisar Kalesi nerede? Kulucahisar Kalesi tarihte kaç yılında fethedildi?Kuruluş Osman dizisinde bu akşam ekrana gelen yeni bölümde Osman Bey tarafından Kulucahisar Kalesi'ne bir sefer düzenleniyor. Kulucahisar'ı fethetmek için sefer hazırlıklarına başlayan Osman Bey ya bu uğurda öleceğiz ya da bu kaleyi fethedeceğiz sözleri ile bne kadar kararlı olduğunu ortaya koyuyor. Peki Kulucahisar Kalesi nerede, tarihte kaç yılında fethedildi? İşte fetih hakkında merak edilenler...
2.12.2020Gündem
Trabzonspor tesislerinde mescit ve şapel yapıldı
Trabzonspor tesislerinde "mescit ve şapel" yapıldıTrabzonspor Kulübünde Müslüman ve Hristiyan oyuncuların ibadetlerini yerine getirmesi için mescit ve şapel (küçük kilise) yapıldı.
2.12.2020Trabzonspor
Mısırda Hazreti Muhammede hakaret iddiası gerginliğe neden oldu
Mısır'da Hazreti Muhammed'e hakaret iddiası gerginliğe neden olduMısır’ın güneyindeki Minye kentinde Müslümanlarla Hristiyanlar arasında, Hazreti Muhammed'e hakaret iddiası üzerine yaşanan arbede nedeniyle 8 kişi gözaltına alındı.
26.11.2020Dünya
Almanya salgın önlemlerini uzatıyor
Almanya salgın önlemlerini uzatıyorAlmanya’da 2 Kasım‘da uygulamaya giren yeni koronavirüs salgını önlemleri henüz hedeflenen başarıya ulaşmış değil. Başbakan Angela Merkel, bir hafta içinde vaka sayısının 100 bin kişide 50’nin altına inmesini hedef olarak tanımlamış, bu sayıya ulaşıncaya kadar alınan önlemlerin devam edeceğini, hatta gerekirse sıkılaştırılacağını açıklamıştı. Ancak pandemiyle mücadelede asıl sorumluluğu elinde tutan eyaletlerin başbakanları birçok noktada önlemlerin artırılması talebine karşı çıktı.
24.11.2020Dünya
Aliyev: Tüm tarihi eserlerimiz devlet tarafından korunmaktadır
Aliyev: Tüm tarihi eserlerimiz devlet tarafından korunmaktadırAzerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, "(Ermenistan işgalinden kurtarılan bölgelerdeki Hristiyan mabetleri) Camileri kapatanlar mı bizi eleştirecek? Camilere domuz kafası atanlar mı bize ders verecek ve endişelerini bildirecek?" dedi.
24.11.2020Dünya
Koronavirüs tam bir yıl önce ortaya çıktı
Koronavirüs tam bir yıl önce ortaya çıktı!Bugüne kadar 1 milyon 343 bini aşkın kişinin hayatını kaybetmesine neden olan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Çin’in Hubey eyaletine bağlı Vuhan kentinde “gizemli bir solunum yolu hastalığı” şüphesiyle tespit edilmesinin üzerinden bir yıl geçti.
18.11.2020Dünya
Dünyanın en büyük serbest ticaret anlaşması Almanya’yı endişelendiriyor
Dünyanın en büyük serbest ticaret anlaşması Almanya’yı endişelendiriyorAlmanya Dış Ticaret Birliği (BGA) ve Alman siyasetçiler Asya-Pasifik bölgesindeki 15 ülkenin dünyanın en büyük serbest ticaret anlaşması olarak bilinen Bölgesel Kapsamlı Ekonomik Ortaklık (RCEP) anlaşmasını imzalamasının Alman ekonomisine etkisini değerlendirdi.
16.11.2020Ekonomi
Alman silahlarına ihtiyacımız yok
'Alman silahlarına ihtiyacımız yok'Suudi Arabistan'ın Dışişlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Adil el-Cubeyr, ülkesinin Alman silahlarına ihtiyaç duymadığını söyledi.
15.11.2020Ekonomi
Son dakika... Dünya’yı hiç böyle görmediniz
Son dakika... Dünya’yı hiç böyle görmediniz!“Hayalet Atlas” adlı kitap, tarih boyunca bazen politik amaçlar bazen de sadece eksik bilgiler nedeniyle Dünya’yı tasvir eden en “çılgın” haritaları bir araya getirdi. Geçmişte dört meleğin havada tuttuğu düz bir Dünya’dan korkunç deniz canlılarının yaşadığına inanılan okyanuslara kadar ilginç inanışlara yer verilen haritalar çizildi. 19. yüzyıla ait bir harita ise en büyük hilelerden biri olarak kayda geçti. Bu haritada yer alan Poyais adlı ülke diye Honduras’a gidenlerin yarısı sıtmadan hayatlarını kaybetti
15.11.2020Dünya
Merkel’in partisinden ayrılan 80 yaşındaki eski milletvekili parti kurdu
Merkel’in partisinden ayrılan 80 yaşındaki eski milletvekili parti kurduAlmanya Başbakanı Angela Merkel’in Hristiyan Demokrat Birlik Partisinden (CDU) ayrılan 80 yaşındaki eski milletvekili Jürgen Todenhöfer parti kurdu.
13.11.2020Dünya
Son dakika... Türkiyeden ABDnin yeni başkanı Joe Bidena yönelik ilk açıklama
Son dakika... Türkiye'den ABD'nin yeni başkanı Joe Biden'a yönelik ilk açıklama!Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay, ABD'nin yeni Başkanının Joe Biden seçilmesi üzerine, "Türkiye ABD'nin yeni yönetimiyle çalışmayı sürdürecektir" dedi.
8.11.2020Siyaset
Beyrutta tarihi enkaz kaldırılmayı bekliyor
Beyrut'ta tarihi enkaz kaldırılmayı bekliyorTarihi patlamanın meydana geldiği Beyrut Limanı içinde büyük oranda ayıklanan 300 bin tonu aşkın metal, toprak ve beton moloz, aradan geçen üç aya rağmen hala kaldırılmadı. Limandaki depo, bina ve malzemelerdeki hasarın boyutu 350 milyon dolar.
7.11.2020Dünya
Bereketli Hilal’in gözdesi Şanlıurfa
Bereketli Hilal’in gözdesi ŞanlıurfaUrfa mutfağında; Müslüman, Hristiyan, Yahudi, Süryani, Ermeni, Yezidi, Türk, Arap, Kürt gibi her milletten ve her kültürden izler bulabilirsiniz. “Tirit”, “Çıkıfte”, “Keşkek”, “Yahudi köftesi”, “Şıllık”, “Kübü lebeni”, “Borani” bunların en güzel örnekleri
7.11.2020Cumartesi
Almanya 38 yeni Eurofighter alıyor
Almanya 38 yeni Eurofighter alıyorParlamentoda 38 adet Eurofighter savaş jetinin alınmasına onay verdi. Alman hava kuvvetlerindeki Eurofighterların sayısı böylece 181'e çıkacak.
6.11.2020Dünya
İşte Kariye’nin yeni hali
İşte Kariye’nin yeni haliMüze statüsünden çıkarılan Kariye Camii’ndeki Bizans döneminden kalma orijinal fresk ve mozaiklerin üzerinin beyaz perdeyle kapatılması tartışma yarattı
29.10.2020Gündem
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan, şimdi de şahsımı hedef alıyorlar deyip açıkladı: Ahlaksız namussuzlar
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'şimdi de şahsımı hedef alıyorlar' deyip açıkladı: Ahlaksız namussuzlarGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan Hatay'daki terör saldırısı hakkında, "Bir felaketin önüne geçildi" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı, "Ben neyim ki, sevgili peygamberime, sevgililer sevgilisine bu denli hakaret eden namussuzlarla ilgili benim bir şey söylememe de gerek yok" sözleriyle Charlie Hebdo'nu yayınladığı karikatüre tepki gösterdi. Grup toplantısı sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Erdoğan, '(Fransa) Seyahat uyarısı varsa biz de gereğini yaparız' dedi.
28.10.2020Siyaset
Fransız milletvekili, siyasal İslama karşı Yahudi-Hıristiyan medeniyetini savundu
Fransız milletvekili, "siyasal İslam'a" karşı Yahudi-Hıristiyan medeniyetini savunduFransa'da merkez sağ Cumhuriyetçiler Partisiden (LR) milletvekili Anne-Laure Blin, ülkede "siyasal İslam'a" karşı savaş açılması ve Yahudi-Hristiyan medeniyetinin savunulması gerektiğini söyledi.
27.10.2020Dünya
Son dakika... MHP lideri Devlet Bahçeliden flaş açıklamalar
Son dakika... MHP lideri Devlet Bahçeli'den flaş açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Macron'u sert şekilde eleştiren Bahçeli, 'Cehaletin taşeronluğuna soyunmuştur. Bu siyasi şizofren ne hakla İslam'ı yapılandırmaya gitmiştir. Macron akli melekelerini hepten kaybetmiş. Dinin sahibi Allah'tır. Peki Macron'un sahibi kimdir?' dedi.
27.10.2020Siyaset
‘Kovid-19 çağın en büyük krizi’
‘Kovid-19 çağın en büyük krizi’Avrupa ülkeleri salgının ikinci dalgasıyla mücadele ederken, Dünya Sağlık Zirvesi’nde çağın krizi olan salgınla mücadelede birlik mesajları verildi
27.10.2020Dünya
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Fransız mallarına boykot çağrısı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fransız mallarına boykot çağrısıGelen son dakika haberlerine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mevlid-i Nebi Haftası Açılış Programı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Fransız markalarına boykot çağrısında bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Buradan milletime sesleniyorum. Sakın Fransız markalara asla iltifat etmeyin, bunları satın almayın' dedi.
26.10.2020Siyaset
1500 yıl önce Hristiyanların gizli ibadet yaptıkları mağaralar ilgi çekiyor
1500 yıl önce Hristiyanların gizli ibadet yaptıkları mağaralar ilgi çekiyorBingöl'ün Solhan ilçesindeki hayranlık uyandıran Zağ Mağaraları keşfedilmeyi bekliyor. M.S. 5'inci yüzyılda Roma İmparatorluğu'nda putperestliğin hakim olduğu dönemde Hristiyanların yaşam ve ibadetlerini gizli olarak yaptıkları Zağ Mağaraları, Bizans döneminden günümüze kadar gelen tarihi bir miras olarak sayılıyor.
26.10.2020Tatil
Almanya’da 8 bin 685 yeni vaka
Almanya’da 8 bin 685 yeni vakaAlmanya’da son 24 saatte 8 bin 685 yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakası tespit edildi.
26.10.2020Dünya

Yazar Sonuçları

DÜŞÜNENLERİN DÜŞÜNCESİMilliyet Yazarı
ABD İLE NEREYE KADAR? (2)Bülent AKARCALI4 Temmuz 2003’te, Irak’ın Süleymaniye kentinde, 150 civarında ABD askeri, Özel kuvvetler Komutanlığı’nda görevli askerlerimizin bulunduğu karargâhı bastı...
24.01.2021Gündem
Deniz KilislioğluMilliyet Yazarı
‘Ankara’ya hâlâ gelemiyorum’Tarihler 19 Aralık 2016’yı gösteriyordu...
20.12.2020
Ali Canip OlgunluMilliyet Yazarı
Nardugan aydınlığıTürkler, 21 Aralık’ı, “güneşin ağacı” veya “doğan gün” anlamına gelen “Nardugan” isminde özelleştirir...
20.12.2020Pazar
Cüneyt SadıçMilliyet Yazarı
NOEL PAZARLARI BU YIL YOKTU Bu cuma Hristiyan dünyasının en önemli bayramı Noel...
20.12.2020Cadde
Cüneyt SadıçMilliyet Yazarı
AYLARDAN KASIM2020’nin bitmesine sadece bir ay kaldı...
29.11.2020Cadde
Cüneyt SadıçMilliyet Yazarı
Hatay, her daim onurlu, her daim çalışkan...Adana ile başlayan ‘Anadolu Kaplanları 2020’ yazı dizimiz, geçtiğimiz hafta boyunca Bursa, Konya, Van, Gaziantep, Kocaeli ve Malatya ile devam etti...
25.10.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

AlmanyakoronavirüsNoelabdAngela Merkel

Hristiyan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.