15 Yıl

15 Yıl

Son dakika 15 yıl haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 15 yıl gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 15 yıl haber sayfamızda...

15 Yıl

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 85.978 15 yil haberi bulunmuştur.
Türkiye'nin konuştuğu Palu davasında flaş gelişme! 'Herkese içirdi, Melike öldü'
Türkiye'nin konuştuğu Palu davasında flaş gelişme! 'Herkese içirdi, Melike öldü' Kocaeli'de 13 yıl önce kaybolan ve öldürüldüğü ileri sürülen Meryem Tahnal'ın kızı Melike Tahnal'ın Sakarya'da öldürülmesine ilişkin, kamuoyunda "Palu ailesi" olarak bilinen 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
19.10.2021Gündem
Altınordu'dan Alsancak Stadı için gazete ilanı
Altınordu'dan Alsancak Stadı için gazete ilanıAlsancak Stadı'nın açılmasına günler kala stadyum arazisinde pay sahibi olduğunu savunan TFF 1'inci Lig'deki Altınordu, gazetelere ilan vererek stadın yarısını talep etti
17.10.2021Fenerbahçe
Lübnan’da neler oluyor?
Lübnan’da neler oluyor?Lübnan’da 15 yıl boyunca devam eden ve 150 binden fazla kişinin ölümüne yol açan iç savaşın etkileri günümüzde hala devam ediyor. İç savaş döneminde yaşananlar ve düşmanlıklar, günümüz siyasetinde rol oynamaya devam ederken, Şii, Sünni, Hrıstiyan ve Dürziler arasında ayrışan ülke, bir türlü huzur ve istikrarı yakalayamıyor.
16.10.2021Dünya
Avrupa'da enerji krizi kutuplaşmalara yol açıyor
Avrupa'da enerji krizi kutuplaşmalara yol açıyorAvrupa'nın en büyük nükleer gücü Fransa, kıtadaki enerji krizini nükleer enerji yatırımlarını ön plana çıkararak fırsata çevirmeye çalışırken, başta Almanya’nın nükleerden uzaklaşması kıtada yeni bir fikir ayrılığına yol açıyor.
15.10.2021Uzmanpara
Muhabbet Kuşu Fiyatları 2021: Albino, Show Jumbo, Rinbow, Japones Muhabbet Kuşu Fiyatları
Muhabbet Kuşu Fiyatları 2021: Albino, Show Jumbo, Rinbow, Japones Muhabbet Kuşu FiyatlarıAvustralya’ya özgü olan muhabbet kuşları evlerde beslenen evcil hayvan türlerinden birisidir. Papağan ailesinden gelirler. Mavi, yeşil, sarı renkleri ve uzun tüyleri ile kendilerine hayran bırakırlar. Muhabbet kuşlarının Albino, Çekoslavak, Jumbo, Lutino, Açık Yeşil, Rinbow, Japones türleri vardır. Bu nedenle muhabbet kuşu fiyatları türlerine ve yavru oluşlarına göre değişiklik göstermektedir. Cinslerine göre muhabbet kuşu fiyatlarını merak ediyorsanız “Muhabbet Kuşu Fiyatları 2021” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
15.10.2021Evcil Hayvan
Fiba Grubu borsaya dönüyor
Fiba Grubu borsaya dönüyorFiba Grubu şirketlerinden Gelecek Varlık, 14-15 Ekim tarihlerinde halka arz edilecek. Ek satış hariç toplam 22 milyon adet payın satışa sunulacağı halka arzda, ek satışlarla birlikte toplam pay adedinin 26,4 milyonu bulması bekleniyor. Halka arz sonunda Gelecek Varlık’ın halka açıklık oranı ek satışlar hariç yüzde 15,75, ek satışlar gerçekleşirse yüzde 18,9 olacak.
15.10.2021Ekonomi
Çeltikçi Belediye Başkanı Aydın'ın hapis cezası onandı
Çeltikçi Belediye Başkanı Aydın'ın hapis cezası onandıAntalya Bölge Adliye Mahkemesi, Burdur'un Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın'a, Fatih Öztürk'ün öldürülmesiyle ilgili davada 'suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme' suçlarından verilen 2 yıl 6 ay hapis cezasını onadı.
14.10.2021Gündem
AB ilk yeşil tahvil ihracını gerçekleştirdi
AB ilk yeşil tahvil ihracını gerçekleştirdi Avrupa Birliği (AB), yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) ekonomik sonuçları ile mücadele için hazırlanan kurtarma programının finansmanı kapsamında ilk defa yeşil tahvil ihraç etti.
13.10.2021Uzmanpara
Son dakika: Eski Pentagon yetkilisi itiraf etti! ABD kaybetti
Son dakika: Eski Pentagon yetkilisi itiraf etti! ABD kaybettiABD Savunma Bakanlığından (Pentagon) istifa eden en kıdemli siber güvenlik yönetici Nicholas Chaillan, ülkesinin Çin’e karşı siber rekabeti kaybettiğini, ABD’nin bazı kurumlarının siber ve yapay zeka kapasitesinin bu ülke ile karşılaştırıldığında "anaokulu" seviyesinde olduğunu söyledi.
12.10.2021Dünya
AB ilk yeşil tahvil ihracını gerçekleştirdi
AB ilk yeşil tahvil ihracını gerçekleştirdiAvrupa Birliği (AB), yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) ekonomik sonuçları ile mücadele için hazırlanan kurtarma programının finansmanı kapsamında ilk defa yeşil tahvil ihraç etti.
12.10.2021Ekonomi
Selçuk Bayraktar 15 sene önce denedi! 'Düşen İHA'ları alıp nizamiyeye teslim ediyorduk'
Selçuk Bayraktar 15 sene önce denedi! 'Düşen İHA'ları alıp nizamiyeye teslim ediyorduk'Şırnak'ın Akçay köyünün sakinleri, yerli ve milli imkanlarla geliştirilen, 15 yıl önce otomatik iniş kalkış deneme uçuşları Gabar Dağı'nda yapılan ve terörle mücadele operasyonlarında başarıyla kullanılan insansız hava araçlarının (İHA) başarısıyla gurur duyuyor.
12.10.2021Haberler
Selçuk Bayraktar 15 sene önce denedi! 'Düşen İHA'ları alıp nizamiyeye teslim ediyorduk'
Selçuk Bayraktar 15 sene önce denedi! 'Düşen İHA'ları alıp nizamiyeye teslim ediyorduk'Şırnak'ın Akçay köyünün sakinleri, yerli ve milli imkanlarla geliştirilen, 15 yıl önce otomatik iniş kalkış deneme uçuşları Gabar Dağı'nda yapılan ve terörle mücadele operasyonlarında başarıyla kullanılan insansız hava araçlarının (İHA) başarısıyla gurur duyuyor.
12.10.2021Ekonomi
Papağan Fiyatları 2021: Sultan, Cennet, Jako, Kakadu, Pakistan, Forpus, Macaw Papağan Fiyatları
Papağan Fiyatları 2021: Sultan, Cennet, Jako, Kakadu, Pakistan, Forpus, Macaw Papağan FiyatlarıPapağanlar sıcak ülkelerde yaşayan kıvrık gagalı, etli ve kalın dilli, parlak tüylü bir kuş türüdür. Taklit yetenekleri oldukça iyi olan bu hayvanların bazı cinsleri söylenen şeyleri tekrar edebilirler. Genellikle Afrika, Amerika, Asya ve Okyanusya’nın tropikal orman bölgelerinde yaşamaktadırlar. Türkiye’de de evcil hayvan olarak evlerde bakılmaktadır. Sultan, Cennet, Jako, Kakadu, Pakistan, Forpus, Macaw gibi papağan türleri vardır. Bu yüzden papağan fiyatları yavru oluşuna ve türlerine göre değişiklik gösterir. 2021 yılında papağan fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsunuz içeriğimize göz atabilirsiniz.
12.10.2021Evcil Hayvan
15 yıldır sonra ilk! Kız kardeşinin karaciğeriyle sağlığına kavuştu
15 yıldır sonra ilk! Kız kardeşinin karaciğeriyle sağlığına kavuştuAdana’da Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'nde 15 yıldır ara verilen canlıdan canlıya karaciğer nakline yeniden başlandı. Bilal Yağmurcan'a (24), kız kardeşi Beyza Yağmurcan'dan (21) alınan karaciğer nakledildi.
12.10.2021Gündem
Sankara suikastı davası başladı: 'Afrika'nın Che Guevara'sını kim öldürdü?
Sankara suikastı davası başladı: 'Afrika'nın Che Guevara'sını kim öldürdü?"Afrika'nın Che Guevara"sı olarak bilinen Burkina Faso lideri Thomas Sankara, 34 yıl önce düzenlenen bir suikast sonucu öldürülmüştü. 14 kişinin, suikastla bağlantılı oldukları suçlamasıyla yargılandıkları dava dün başladı.
12.10.2021Dünya
Bakan Varank kızıl geyikleri gözlemledi
Bakan Varank kızıl geyikleri gözlemlediSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ankara’da vahşi yaşam fotoğrafçısı Doğanay Vural ile birlikte kızık geyiklerin izini sürdü.
12.10.2021Gündem
Martı Ne Yer, Nasıl Beslenir? Martıların En Sevdiği Besinler Nelerdir?
Martı Ne Yer, Nasıl Beslenir? Martıların En Sevdiği Besinler Nelerdir?Martılar, günlük hayatta sıklıkla gördüğümüz kuşlardan biridir. Özellikle deniz olan yerlerde bolca bulunan bu hayvanlar insanlarla iyi ilişki kurma konusunda da becerikli olduklarını söyleyebiliriz. Ayrıca nasıl bir hayvan oldukları da merak edilmektedir. Dolayısıyla Martılar hakkında birçok bilgi sahibi olabilirsiniz. Martılar ne yer, nasıl beslenir? Martıların en sevdiği besinler nelerdir tüm detayları ile derledik.
11.10.2021Evcil Hayvan
Yeşil tahvil ihracı için bankalara yetki verildi
Yeşil tahvil ihracı için bankalara yetki verildiAvrupa Birliği ilk yeşil tahvil ihracı için bankalara yetki verdi.
11.10.2021Uzmanpara
Bakan Varank vahşi yaşam fotoğrafçısı Doğanay Vural ile kızıl geyikleri gözlemledi
Bakan Varank vahşi yaşam fotoğrafçısı Doğanay Vural ile kızıl geyikleri gözlemlediSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ankara'nın Kızılcahamam ve Çamlıdere ilçelerinde bulunan ormanlarda kızıl geyiklerin peşinde bir gün geçirdi.
11.10.2021Ekonomi
Kadın girişimciliğine 10 milyar lira destek
Kadın girişimciliğine 10 milyar lira destekSürdürülebilir kalkınma ve kadının iş hayatına katılımı için çalışan Garanti BBVA, kadın girişimcilere yönelik sürdürdüğü desteğinin 15’inci yılını kutluyor. Garanti BBVA; finansman sağlama, cesaretlendirme, eğitim ve yeni pazarlara açılma olarak dört temel başlıkta kadınların girişimci olmasının önündeki engelleri kaldırmak, güçlenmelerini sağlamak ve işletmelerinin sürdürülebilir olması amacıyla çalışıyor.
11.10.2021Ekonomi
Ege'nin elma deposu Çivril'de rekolte beklentisi 180 bin ton
Ege'nin elma deposu Çivril'de rekolte beklentisi 180 bin tonDenizli'nin Çivril ilçesinde 100 bin dekar alanda üretilen ve lezzetiyle tanınan "Çivril elması" 180 bin tonun üzerinde beklenen rekoltesiyle üreticinin yüzünü güldürüyor.
9.10.2021Ekonomi
Eşini sokak ortasında bıçaklayan kocanın cezası 11 yıla düşürüldü
Eşini sokak ortasında bıçaklayan kocanın cezası 11 yıla düşürüldüKayseri'de boşanma aşamasındaki eşi Sinem Karadeniz'i (21) sokak ortasında bıçaklayarak ağır yaraladığı gerekçesiyle 15 yıl hapis cezası verilen Ali Karadeniz (26), cezayı yüksek bulan Kayseri Bölge Adliyesi’nin kararı bozmasının ardından yeniden yargılandığı davada 11 yıl 3 ay hapse çarptırıldı.
9.10.2021Gündem
Anne babasını siyanürle öldüren sanığa 2 kez  ağırlaştırılmış müebbet
Anne babasını siyanürle öldüren sanığa 2 kez ağırlaştırılmış müebbetİzmir'in Bayraklı ilçesinde annesi Fatma Kalkan ile babası Mehmet Kalkan'ı siyanürlü şerbet içirerek öldüren, içmeye zorladığı kardeşinin de yaralanmasına neden olan Mahmut Can Kalkan'a verilen iyi hal indirim kararını İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 1'inci Ceza Dairesi kaldırdı. Yeniden yargılanan Kalkan, 2 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
7.10.2021Gündem
ABD'de petrol fiyatları endişe yaratıyor
ABD'de petrol fiyatları endişe yaratıyorYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ardından toparlanma sürecine giren ABD'de son 7 yılın en yüksek seviyesini gören petrol fiyatları, enflasyondaki yükselişin beklenenden daha uzun süreceği endişelerine yol açıyor.
7.10.2021Uzmanpara
2 yaşındaki Esma'yı döverek öldürmüştü! Cani hakkında karar verildi
2 yaşındaki Esma'yı döverek öldürmüştü! Cani hakkında karar verildiSakarya'da, 2018 yılında üvey babası tarafından darbedildiği iddiasıyla hastaneye kaldırılan kız çocuğunun ölümüyle ilgili açılan davada karar çıktı.
5.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Altayfiyatabyeşiltahvil

15 Yıl ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.