Abd Hazine Bakanlığı

Abd Hazine Bakanlığı

Son dakika ABD Hazine Bakanlığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ABD Hazine Bakanlığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ABD Hazine Bakanlığı haber sayfamızda...

Abd Hazine Bakanlığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.175 abd hazine bakanligi haberi bulunmuştur.
Şüpheli Rusya! ABD'de İç Güvenlik Bakanlığına siber saldırı iddiası
Şüpheli Rusya! ABD'de İç Güvenlik Bakanlığına siber saldırı iddiasıABD'de Hazine ve Maliye bakanlıklarının ardından İç Güvenlik Bakanlığına da siber saldırı düzenlendiği iddia edildi.
14.12.2020Dünya
Son dakika: Türkiye'ye yaptırımda bulunan ABD'ye İran'dan çok sert sözler!
Son dakika: Türkiye'ye yaptırımda bulunan ABD'ye İran'dan çok sert sözler!İran  Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, ABD'nin NATO müttefiki Türkiye'ye yaptırım  kararıyla müttefikleri arasında dahi güvenilmez ülke haline geldiğini belirtti.
3.08.2018Dünya
Saddam zenginleri
Saddam zenginleriABCNews haber kanalı, Saddam rejimine verdikleri destek karşılığında kendilerine tahsis edilen milyonlarca varil ucuz petrolü uluslararası piyasada satan politikacı, lider ve örgütler ile bunların aldığı petrol miktarını açıkladı
30.01.2004Dünya
Yeşildi şimdi  şeftali oluyor
Yeşildi şimdi şeftali oluyorDoların rengi ve tasarımı değişiyor. Yeni dolarda yeşilin yanı sıra ilk kez mavi ve şeftali rengi de kullanılacak
14.05.2003Ekonomi
Küresel piyasalar negatif seyrediyor
Küresel piyasalar negatif seyrediyorKüresel piyasalarda, bazı emtia fiyatlarının rekor kırdığı haftada artan enflasyon endişelerine paralel dünya genelinde birçok piyasada satış ağırlıklı bir seyir izlenirken, gelecek hafta ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantı tutanakları başta olmak üzere yoğun veri gündemi takip edilecek.
15.05.2021Uzmanpara
ABD bütçesi nisanda 226 milyar dolar açık verdi
ABD bütçesi nisanda 226 milyar dolar açık verdiABD federal hükümetinin bütçe açığı nisanda 226 milyar dolar oldu.
13.05.2021Uzmanpara
Piyasalar pozitif eğilimini koruyor
Piyasalar pozitif eğilimini koruyorKüresel piyasalarda, emtia fiyatlarının yükselişi enflasyon endişesini beslemeye devam etmesine karşın dünya genelinde pay piyasaları çoğunlukla artış eğiliminde seyrederken, gelecek hafta ABD'de Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) başta olmak üzere veri gündemi takip edilecek.
8.05.2021Uzmanpara
Türkiye likit destekle devleri geride bıraktı
Türkiye likit destekle devleri geride bıraktıIMF Mali İzleme Raporu'na göre salgın sürecinde Türkiye, G20'nin yükselen ekonomileri arasında GSYH’sine oranla en fazla likidite desteği sağlayan ülke oldu.
1.05.2021Ekonomi
Piyasalar Avrupa Merkez Bankası'na odaklandı
Piyasalar Avrupa Merkez Bankası'na odaklandı Küresel piyasalar karışık bir seyir izlerken, bugün, hareketlenen veri gündemi ve Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) kararları takip edilecek.
22.04.2021Uzmanpara
Son dakika: Rusya tarih verdi! 21 Mayıs akşamına kadar...
Son dakika: Rusya tarih verdi! 21 Mayıs akşamına kadar...Son dakika haberine göre, Rus Dışişleri'nden yapılan açıklamada "ABD Büyükelçiliği’nin 10 çalışanı 21 Mayıs akşamına kadar Rusya’yı terk etmeli" denildi.
21.04.2021Dünya
Avrupa’da yeni ‘Soğuk Savaş’
Avrupa’da yeni ‘Soğuk Savaş’Ukrayna kriziyle yükselen gerilim, muhalif lider Navalni’nin durumu, Çekya ve Polonya’nın Rus diplomatları sınır dışı etmesiyle yeni bir boyut kazandı.
20.04.2021Dünya
Son dakika... Rusya, ABD'li 10 diplomatı sınır dışı edeceğini açıkladı!
Son dakika... Rusya, ABD'li 10 diplomatı sınır dışı edeceğini açıkladı!Gelen son dakika haberine göre, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD'nin Rus diplomatları sınır dışı etme kararına karşılık, ABD'li 10 diplomatı sınır dışı edeceklerini bildirdi.
16.04.2021Dünya
Son dakika... İran'dan ABD'nin Rusya'ya yönelik yaptırımlarına tepki!
Son dakika... İran'dan ABD'nin Rusya'ya yönelik yaptırımlarına tepki!Gelen son dakika haberine göre, İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Said Hatibzade, ABD'nin Rusya'ya yönelik yeni yaptırımlarına tepki göstererek bu adımı "yanlış" olarak nitelendirdi.
16.04.2021Dünya
Yaptırımların ekonomiye etkisi zayıf kalacak
Yaptırımların ekonomiye etkisi zayıf kalacakABD yönetiminin yeni yaptırımlarla, sadece birincil piyasadan Rus devlet tahvili alımlarını yasaklaması ekonomistler tarafından iyimserlikle karşılanırken, Rus rublesinin değer kazanmasına neden oldu.
16.04.2021Uzmanpara
ABD-Rusya yaptırım gerilimi
ABD-Rusya yaptırım gerilimiABD Başkanı Joe Biden, yayımladığı bir dizi kararnameyle Rusya’ya Kırım, seçimlere müdahale ve ABD resmi kurumlarına yönelik siber saldırılar nedeniyle yaptırımlar açıkladı.
16.04.2021Dünya
Son dakika... Biden'dan Rusya açıklaması! 'Zamanı geldi...'
Son dakika... Biden'dan Rusya açıklaması! 'Zamanı geldi...'Gelen son dakika haberine göre, ABD Başkanı Joe Biden, son dönemde gerilen ABD-Rusya ilişkileriyle ilgili açıklama yaptı. Biden, "Eğer Rusya, ABD demokrasisine müdahale etmeye devam ederse, yanıtımız hazır" dedi ancak tansiyonun düşmesi gerektiğini belirtti.
15.04.2021Dünya
Son dakika... Polonya, 3 Rus diplomatı sınır dışı ediyor!
Son dakika... Polonya, 3 Rus diplomatı sınır dışı ediyor!Polonya Dışişleri Bakanlığı, Rusya'nın Varşova Büyükelçiliğinde görevli 3 Rus diplomatın "istenmeyen kişi" ilan edildiğini ve haklarında sınır dışı edilme kararı alındığını duyurdu.
15.04.2021Dünya
ABD'den Rusya'ya yaptırım kararı!
ABD'den Rusya'ya yaptırım kararı!ABD yönetimi, siber saldırı girişimi ve başkanlık seçimlerine müdahale gerekçesiyle Amerikan finansal kuruluşlarının Rus devlet tahvili alımlarını yasaklamak da dahil olmak üzere ülke ekonomisini hedef alan bir dizi yaptırım açıkladı.
15.04.2021Uzmanpara
NATO ve AB, ABD ile dayanışma açıklaması yaptı
NATO ve AB, ABD ile dayanışma açıklaması yaptıAvrupa Birliği (AB) ve NATO, ABD tarafından Rusya bağlantılı olduğu değerlendirilen siber saldırılarla ilgili Washington yönetimi ile dayanışma içinde olduklarını bildirdi.
15.04.2021Dünya
ABD'den Rusya ekonomisini hedef alan yaptırımlar
ABD'den Rusya ekonomisini hedef alan yaptırımlarABD yönetimi, siber saldırı girişimi ve başkanlık seçimlerine müdahale gerekçesiyle Amerikan finansal kuruluşlarının Rus devlet tahvili alımlarını yasaklamak da dahil olmak üzere ülke ekonomisini hedef alan bir dizi yaptırım açıkladı.
15.04.2021Ekonomi
Son dakika: Rusya'dan ABD'ye 'yaptırım' cevabı!
Son dakika: Rusya'dan ABD'ye 'yaptırım' cevabı!Son dakka haberine göre Rusya Dışişleri Bakanlığı açıklama yaparak, "ABD’nin agresif davranışları kararlı şekilde karşılık görecek. Yaptırımlara cevap kaçınılmazdır." ifadelerini kullandı.
15.04.2021Dünya
Son dakika... ABD'den Rusya'ya yeni yaptırımlar
Son dakika... ABD'den Rusya'ya yeni yaptırımlarUkrayna krizinde şimdilik fırtına dindi ancak Washington Moskova'yı hedef alan yeni yaptırımları açıkladı. Rusya'nın misillemede bulunması bekleniyor.
15.04.2021Dünya
ABD Rusya'ya yeni yaptırımlara hazırlanıyor
ABD Rusya'ya yeni yaptırımlara hazırlanıyorABD’nin 2020 Aralık'ta federal hükümet kurumlarını hedef alan siber saldırı girişimi nedeniyle Rusya'ya yaptırım hazırlığında olduğu ileri sürüldü.
15.04.2021Dünya
ABD bütçesi martta 660 milyar dolar açık verdi
ABD bütçesi martta 660 milyar dolar açık verdiABD federal hükümetinin bütçe açığı, martta 660 milyar dolar olarak açıklandı.
13.04.2021Uzmanpara
ABD bütçesi martta 660 milyar dolar açık verdi
ABD bütçesi martta 660 milyar dolar açık verdiABD federal hükümetinin bütçe açığı, martta 660 milyar dolar olarak açıklandı.
12.04.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

abdRusyayaptırımson dakika haberlersiber saldırı

Abd Hazine Bakanlığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.