Abe

Abe

Son dakika Abe haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Abe gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Abe haber sayfamızda...

Abe

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 792 abe haberi bulunmuştur.
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır? A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Japonya Başbakanı Kişida'dan Tokyo'daki tartışmalı tapınağa bağış
Japonya Başbakanı Kişida'dan Tokyo'daki tartışmalı tapınağa bağışJaponya Başbakanı Kişida Fumio'nun, başkent Tokyo'daki tartışmalı Yasukuni tapınağına törensel bağışta bulunduğu bildirildi.
17.10.2021Dünya
E İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu E Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
E İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu E Harfi İle Biten Kelimeler ListesiBulmaca ve bilgi yarışmalarında karşımıza çıkan sorulardan biri herhangi bir harf ile başlayan ya da biten kelimelerdir. Özellikle kelime avı, sözcük avı ve kelime bilgisi gibi bulmaca sorularında bu tarz soruları daha sık görürüz. Eğer karşınıza e ile biten kelimeler nelerdir? Sonu e harfi ile biten kelimeleri sizler için derledik.
8.10.2021Eğitim
Son dakika: Japonya’da Başbakan Suga kabinesi istifa etti
Son dakika: Japonya’da Başbakan Suga kabinesi istifa ettiGelen son dakika haberine göre; Japonya’da iktidardaki Liberal Demokrat Parti (LDP) liderliğine seçilen Kişida Fumio'nun başbakanlığı üstlenmesi beklenirken, Suga Yoşihide kabinesi istifasını sundu.
4.10.2021Dünya
Suga başbakanlığa veda ediyor
Suga başbakanlığa veda ediyorJaponya'nın 99. Başbakanı Suga Yoşihide, yaklaşık 1 yıl sürdürdüğü görevine veda ediyor.
3.10.2021Dünya
Hemen silinmesi gereken uygulamalar! Ücretsiz olanlar daha tehlikeli
Hemen silinmesi gereken uygulamalar! Ücretsiz olanlar daha tehlikeliAkıllı telefon kullanıcılarının en çok kullandığı uygulamalar arasında yer alan uygulamalara ek olarak farklı uygulamaları 'ücretsiz oldukları' için indirenler bulunuyor. Milyonlarca kişinin dolandırılmasına, bilgilerinin çalınmasına neden olan bu uygulamaların yeni bir listesi açıklandı. İşte hemen silinmesi gereken Android uygulamaları:
1.10.2021Teknoloji
Japonya'nın yeni başbakanı Kişida Fumio oluyor
Japonya'nın yeni başbakanı Kişida Fumio oluyorİktidar partisi LDP'nin liderlik yarışında Fumio 249 oy aldı, ikinci turun sonunda Japonya'nın yeni başbakanı belli oldu.
29.09.2021Dünya
Japonya'nın yeni başbakanı ekimde belirlenecek
Japonya'nın yeni başbakanı ekimde belirlenecekJaponya'da iktidardaki Liberal Demokrat Parti (LDP) liderlik seçimleri akabinde, Suga Yoşihide sonrası ülkenin yeni başbakanının ekim ayı başında mecliste belirleneceği bildirildi.
21.09.2021Dünya
Milyonlarca kişinin telefonundan silinecek! YouTube, Gmail ve dahası…
Milyonlarca kişinin telefonundan silinecek! YouTube, Gmail ve dahası…Akıllı telefon kullanıcılarının en çok kullandığı uygulamalar arasında yer alan YouTube, Google Maps ve Gmail gibi uygulamaları artık milyonlarca kişi kullanamayacak. Farkında olmadan telefonunuzda artık bu uygulamaları kullanamayabilirsiniz.
12.09.2021Teknoloji
Japonya, yeni başbakanını ekim ayında seçecek
Japonya, yeni başbakanını ekim ayında seçecekJaponya'da hükümet, Suga Yoşihide sonrası yeni başbakanı seçmek üzere ekim ayının ilk haftasında Temsilciler Meclisini (Şuugiin) olağanüstü toplayacak.
8.09.2021Dünya
Japonya Başbakanı liderlik seçimlerinde yarışmayacak
Japonya Başbakanı liderlik seçimlerinde yarışmayacakJaponya Başbakanı Suga Yoşihide, iktidardaki Liberal Demokrat Parti (LDP) liderlik seçimlerinde yarışmayacağını açıkladı.
3.09.2021Dünya
Banka hesapları sıfırlanmadan anlaşılmıyor! Hemen silin
Banka hesapları sıfırlanmadan anlaşılmıyor! Hemen silinAkıllı telefonlar hayatlarımızı kolaylaştırdığı artık bir gerçek. Her anlamda bütün işlerimizi küçük bir ekran ile yapmaya olanak tanıyan bu cihazlar farkında olmadan büyük tehlikeleri de içinde barındırıyor. Dikkat edilmezse banka hesaplarını sıfırlamadan, özel bilgilerinizin ele geçirilmesine kadar pek çok sorunu beraberinde getiriyor.
25.08.2021Teknoloji
Twitter’ın gündemine girdi! Binlerce kişi paylaşım yaptı, #81921CB23227 nedir?
Twitter’ın gündemine girdi! Binlerce kişi paylaşım yaptı, #81921CB23227 nedir? Twitter kullanıcıları bu sabah yeni bir "özellik" keşfetti. #81921CB23227 ile bir tweet gönderildiğinde, beğen düğmesinin birisi ona her bastığında renkli bir animasyon gösteriyor. Bildiğiniz gibi beğeni atıldığında normal tweet’lerde kalp çıkıyor.
21.08.2021Teknoloji
Japonya Başbakanı'ndan Tokyo'daki tartışmalı tapınağa bağış
Japonya Başbakanı'ndan Tokyo'daki tartışmalı tapınağa bağış Japonya'da Başbakan Suga Yoşihide, ülkesinin İkinci Dünya Savaşı'nda teslim olmasının yıl dönümünde tartışmalı Yasukuni tapınağına bağış yaptı.
16.08.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Afgan göçüyle ilgili flaş açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Afgan göçüyle ilgili flaş açıklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal D ve CNN TÜRK ortak yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Yüz yüze eğitim için pazartesi gününe işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afgan göçmenlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Herkes şunu bilsin ki Türkiye yol geçen hanı değildir. Bütün bunları biz ölçüyoruz, biçiyoruz, adımımızı da ona göre atıyoruz" dedi. THK'nın devletin bir kurumu olmadığını belirten Erdoğan, "THK yetkilileri gerekli adımları atmadığı gibi çalışır durumdaki uçakların da bakımını yaptırmayarak hepsini çürümeye terk etmişler." açıklamasında bulundu.
12.08.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tokyo 2020 değerlendirmesi: Ben hepsiyle gurur duydum
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tokyo 2020 değerlendirmesi: Ben hepsiyle gurur duydumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN ve Kanal D ortak yayınından Tokyo 2020'ye dair düşüncelerini aktardı.
11.08.2021Televizyon
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tokyo 2020 değerlendirmesi: Ben hepsiyle gurur duydum
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tokyo 2020 değerlendirmesi: Ben hepsiyle gurur duydumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN ve Kanal D ortak yayınından Tokyo 2020'ye dair düşüncelerini aktardı.
Aksaray'da trafik kazasında 2 kardeş öldü, 1 kişi yaralandı
Aksaray'da trafik kazasında 2 kardeş öldü, 1 kişi yaralandıAksaray'da otomobil ile çekicinin çarpışması sonucu iki kardeş öldü, 1 kişi yaralandı.
11.08.2021Haberler
Yakınları sinir krizi geçirdi! 2 kardeşin feci sonu
Yakınları sinir krizi geçirdi! 2 kardeşin feci sonuAksaray'da, oto çekiciyle çarpışan otomobilin sürücüsü Nezir Mutlu (30) ve ağabeyi Seyit Mutlu (37) yaşamını yitirdi. Diğer sürücüsü Fahrettin Bozlak (37) ise yaralandı.
11.08.2021Gündem
Bu bir dolandırıcılık! Uygulamaları indiren yanıyor
Bu bir dolandırıcılık! Uygulamaları indiren yanıyorAkıllı telefonlarda özellikle Android tarafta dolandırıcılık yapılan uygulamalar bulunuyor. Bunlara ek olarak yeni bir iddiaya göre App Store’da da bulunan bu uygulamalar, tehlike saçıyor. İşte tespit edilen o uygulamalar:
7.08.2021Teknoloji
Olimpiyatlar'da en çok konuşulan ülke Kosova
Olimpiyatlar'da en çok konuşulan ülke KosovaTarihinde ikinci kez olimpiyatlarda yer alan Kosova, 2 altın madalyayla ilk dört günde en fazla konuşulan ülkelerin başında gelirken, Filipinler ve Bermuda tarihinin ilk altın madalyasını kazandı. Ev sahibi Japonya organizasyona çok iyi başlarken, ilk kez olimpiyatta yer alan kaykay branşında 13 yaşındaki Japon sporcu bu branşta tarihe geçti.
Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları açılış töreniyle resmen başladı
Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları açılış töreniyle resmen başladı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın resmi açılış töreni yapıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, açılış törenine davetli olarak katıldı. Japonya Ulusal Stadı'nda gerçekleştirilen törene 950 davetli katıldı. Oyunlarda 58'i erkek ve 50'si kadın olmak üzere toplam 108 sporcuyla mücadele eden Türkiye'nin bayrağını genç milli yüzücüler Merve Tuncel ile Berke Saka taşıdı.
Telefon kullanıcıları dikkat! Bu kadarı bilinmiyordu
Telefon kullanıcıları dikkat! Bu kadarı bilinmiyorduAkıllı telefon kullanımları arttıkça saçtığı tehlikeler de artıyor. Yeni yapılan bir araştırma milyonlarca kişinin telefonunda yüklü olan uygulamaların aslında ne kadar da tehlikeli olduğunu gözler önüne seriyor.
15.07.2021Teknoloji
Oy satın alan Japon bakana üç yıl hapis
Oy satın alan Japon bakana üç yıl hapisJaponya'da 2019 seçimlerinde "oy satın aldığı" suçlamalarını kabul eden eski Adalet Bakanı Kawai Katsuyuki, 3 yıl hapis cezasına çaptırıldı.
18.06.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

japonyaaaababeteknoloji haberleri

Abe ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.