Airfryer

Airfryer

Son dakika airfryer haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan airfryer gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan airfryer haber sayfamızda...

Airfryer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 73 airfryer haberi bulunmuştur.
Airfryer lezzeti bambaşka oluyor! Közlenmiş patlıcanın bu haline bayılacaksınız
Airfryer lezzeti bambaşka oluyor! Közlenmiş patlıcanın bu haline bayılacaksınız Airfryer ile hazırlanan közlenmiş patlıcanlar, geleneksel yöntemlere göre hem daha lezzetli hem de daha sağlıklı oluyor. Patlıcanın doğal lezzetini koruması ve harika bir kıvama gelmesini sağlıyor. İşte lezzetine hayran bırakan teknik.
30.05.2024 Püf Noktası
Duvarlardan bile geçen dalgalar içten içe kemiriyor! Bebek kameraları da kara listede
Duvarlardan bile geçen dalgalar içten içe kemiriyor! Bebek kameraları da kara listede Saç kurutma makinasından WiFi kutularına, airfryer'dan cep telefonlarına elektrikli ve elektronik aletlerle çevrili yaşantımızda her dakika elektromanyetik akımlarla yükleniyoruz. Oysa insan vücudunun kaldırabildiği fizyolojik frekans aralığı ortalama 10 Hertz oranında. Peki, küçücük bir bebek elektromanyetik dalgalara ne kadar dayanabilir?
30.05.2024 Genel Sağlık
E-ticaret uçuşa geçti! Yüzde 115 artışla 1.8 trilyon liraya ulaştı
E-ticaret uçuşa geçti! Yüzde 115 artışla 1.8 trilyon liraya ulaştı 2023 yılında yüzde 115.15 artarak 1.85 trilyon liraya ulaşan Türkiye’nin e-ticaret hacmi özel günlerde zirve yaptı. E-alışverişe daha çok gençler ilgi gösterirken, ağırlıkla mobil uygulamalar tercih edildi.
28.05.2024 Ekonomi
Ticaret Bakanlığı açıkladı! e-ticaret hacmi 1,85 trilyon liraya ulaştı
Ticaret Bakanlığı açıkladı! e-ticaret hacmi 1,85 trilyon liraya ulaştı Ticaret Bakanlığı tarafından Türkiye'de E-Ticaretin Görünümü Raporunu yayınladı. Raporda, e-ticaret hacmi 2023 yılında bir önceki yıla göre yüzde 115,15 artarak,1,85 trilyon liraya ulaştığı belirtildi.
27.05.2024 Ekonomi
Airfryer’daki zorlu lekeleri söküp atıyor! Ovalama dahi gerektirmeyen yöntem
Airfryer’daki zorlu lekeleri söküp atıyor! Ovalama dahi gerektirmeyen yöntem Airfryer'lar, mutfakta oldukça pratik ve kullanışlı küçük ev aletlerinden biri haline geldi. Fakat yoğun kullanım ve yağlı pişirme işlemleri sonucunda zamanla inatçı lekeler oluşabiliyor. Bu lekeler pişirme performansını düşürebiliyor. İşte airfryer’daki inatçı lekeleri söküp atan yöntem…
24.05.2024 Püf Noktası
Özelde okumanın maliyeti katlanarak artıyor! 3 diploma 13 kilo altın
Özelde okumanın maliyeti katlanarak artıyor! 3 diploma 13 kilo altın Anaokulundan lise son sınıfa kadar 13 yıl özel okulda okumanın maliyeti yemek, kırtasiye, servis, özel kurslar hariç 31 milyon TL’ye ulaşıyor; yani yaklaşık 1 milyon dolar. Tümü ücretli okunursa ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere alınan 3 diploma, kilosu 2.4 milyon TL’den 13 kilo altına mal oluyor.
17.05.2024 Gündem
Airfryer'da tek yağ damlası bırakmayan yöntem! Dilimleyip bekletin, 10 dakikada akıyor
Airfryer'da tek yağ damlası bırakmayan yöntem! Dilimleyip bekletin, 10 dakikada akıyor Günümüzde neredeyse airfryer olmayan ev yok. Oldukça popüler bir mutfak aleti olan airfryer'lar her ne kadar kolay kullanımı olsa da temizliği konusunda birçok kişi zorlanıyor. Ancak endişelenmeye gerek yok. Birkaç dakikada tüm airfryer'ı tertemiz yapacak yöntem mevcut.
16.05.2024 Püf Noktası
Airfryer'da yağı sadece böyle kullanın! Kimse bilmiyor, en az 2 kat daha etkiliymiş
Airfryer'da yağı sadece böyle kullanın! Kimse bilmiyor, en az 2 kat daha etkiliymiş Yaygınlaşan Airfryer kullanımı birçok kişinin mutfakta vazgeçilmez ürünlerinden biri olmuş durumda. Birçok modeli ve seçeneği olan mutfak malzemeleri için çeşitli uyarlar yapılıyor. İşte Airfryer'ın daha uzun ömürlü olması için yağı nasıl kullanmanız gerektiğiyle ilgili en çarpıcı nokta.
6.05.2024 Püf Noktası
Airfryer'da lezzeti 2'ye katlamanın formülü! Lokum gibi dağılan tavuk böyle pişiriliyor
Airfryer'da lezzeti 2'ye katlamanın formülü! Lokum gibi dağılan tavuk böyle pişiriliyor Son zamanlarda artış gösteren airfryer kullanımı sayesinde yiyecekler daha pratik ve hızlı bir şekilde hazırlanabiliyor. Et ürünlerini bu ürünle hazırlamak çok daha kullanışlı. İşte lokum gibi tavuk pişirmenin püf noktası.
28.04.2024 Yemek
Airfryer’larda yangın kaynaklı geri çağırmalar korkutuyor
Airfryer’larda yangın kaynaklı geri çağırmalar korkutuyor ABD’de 3 milyon airfryer yangın tehlikesiyle geri çağırıldı. Pandemi döneminde kullanımı artan ve daha sonra da popülaritesi hızla yükselen airfryerler için Amerikan Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu, bu cihaza ait 259 kazayı inceledi ve çeşitli markalardaki 3 milyon airfrier’i geri çağırdı.
27.04.2024 Ekonomi
E-ihale ile ekonomiye 913 milyon TL gelir
E-ihale ile ekonomiye 913 milyon TL gelir Ticaret Bakanlığı, 2024 yılının ilk 3 ayında, e-ihale yöntemiyle gerçekleştirilen satışlardan 913 milyon liranın üzerinde gelir elde edildiğini açıkladı.
16.04.2024 Uzmanpara
Ticaret Bakanlığı açıkladı: E-ihale ile 913 milyon TL gelir ekonomiye kazandırıldı
Ticaret Bakanlığı açıkladı: E-ihale ile 913 milyon TL gelir ekonomiye kazandırıldı Ticaret Bakanlığı, 2024 yılının ilk 3 ayında, e-ihale yöntemiyle gerçekleştirilen satışlardan 913 milyon liranın üzerinde gelir elde edildiğini açıkladı.
16.04.2024 Ekonomi
Airfryer'da patates kızartması böyle yapılır! Sonuç çıtır çıtır, fast food'a taş çıkartıyor
Airfryer'da patates kızartması böyle yapılır! Sonuç çıtır çıtır, fast food'a taş çıkartıyor Airfryer makinelerinin gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşıyor. Pek çok kişinin daha pratik bir şekilde yemek hazırlamasına yarayan airfryer patates kızartmasının çıtır çıtır olmasını sağlıyor. Bu şekilde hazırlayınca çok daha lezzetli oluyor.
1.04.2024 Yemek
BİM 29 MART CUMA KATALOĞU YARIN SATIŞTA! BİM 29 Mart Cuma aktüel kataloğunda bu hafta hangi ürünler satışta olacak? TV, Cep Telefonu, Airfryer, Şarjlı Damacana Pompası,
BİM 29 MART CUMA KATALOĞU YARIN SATIŞTA! BİM 29 Mart Cuma aktüel kataloğunda bu hafta hangi ürünler satışta olacak? TV, Cep Telefonu, Airfryer, Şarjlı Damacana Pompası, BİM mağazalarında 29 Mart Cuma günü satışa çıkacak ürünlerin tam listesi belli oldu. Yine oldukça fazla ürün seçeneğinin yer aldığı BİM aktüel kataloğunda bu haftanın en dikkat çeken ürünleri arasında Katlanabilir Şarjlı Damacana Pompası, Katlanabilir Elektrikli Bisiklet R1, Casper Via X30 ve Casper Via M30 Plus cep telefonları satışta olacak. İşte BİM 29 Mart Cuma aktüel kataloğunda yer alan tüm ürünlerin listesi...
28.03.2024 Bilgi Rehberi
BUGÜN SATIŞA ÇIKTI! ŞOK 27 Mart-9 Nisan aktüel kataloğunda bu hafta hangi ürünler satışta olacak? Bayram çikolataları ve şekerleri, Kahve Makinesi...
BUGÜN SATIŞA ÇIKTI! ŞOK 27 Mart-9 Nisan aktüel kataloğunda bu hafta hangi ürünler satışta olacak? Bayram çikolataları ve şekerleri, Kahve Makinesi... ŞOK yeni haftanın aktüel kataloğu yayımlandı. Çarşamba günü mağazalarda satışa çıkacak olan ŞOK aktüel ürünler kataloğunda bu hafta satışa çıkacak ürünler arasında Bayramlık çikolata çeşitleri, bayramlık tatlı ve içecek çeşitleri, Mis süt ve süt ürünleri, Arzum Türk Kahvesi Makinesi, Arzum Çay Makinesi, Sinbo AirFryer, Köfte Tepsisi satışta olacak. İşte ŞOK 27 Mart 9 Nisan aktüel kataloğunda yer alan ürünlerin tam listesi...
27.03.2024 Bilgi Rehberi
SATIŞA ÇIKTI! 🛒 A101 AKTÜEL (21 MART) KATALOĞU | A101 Aldın Aldın kataloğunda bugün hangi ürünler satışa çıkacak?  Airfryer, Blender Set, Dik Süpürge, Saç Kurutma Makinesi, Saç Kesme Makinesi...
SATIŞA ÇIKTI! 🛒 A101 AKTÜEL (21 MART) KATALOĞU | A101 Aldın Aldın kataloğunda bugün hangi ürünler satışa çıkacak? Airfryer, Blender Set, Dik Süpürge, Saç Kurutma Makinesi, Saç Kesme Makinesi... A101 mağazalarında her hafta Perşembe günleri yayımlanan Aldın Aldın kataloğu belirtilen gün içerisinde satışa çıkıyor. Her hafta oldukça fazla zengin içeriğin yer aldığı A101 aktüel kataloğunda bu Perşembe satışa çıkacak ürünler arasında Blender Set, Süpürge, Saç Kesme Makinesi, Su Dalgası Maşası, Metal Sandalyeli Masa Takımı gibi birçok ürün satışta olacak. İşte A101 21 Mart Aldın Aldın aktüel kataloğunda yer alan tüm ürünler listesi...
21.03.2024 Bilgi Rehberi
Evdeki bu eşyalar cayır cayır elektrik yakıyor! En fazla bu cihazlar elektrik faturasını ikiye katlıyor
Evdeki bu eşyalar cayır cayır elektrik yakıyor! En fazla bu cihazlar elektrik faturasını ikiye katlıyor Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza yeni elektronik cihazlar girdi. Haliyle elektrik faturalarında giderek artışlar yaşanmaya başladı. Bazı elektronik cihazlar var ki cayır cayır enerji harcıyor. İşte elektrik faturasını ikiye katlayan elektronik cihazlar.
15.03.2024 Püf Noktası
Airfryer mı, fırın mı daha sağlıklı? Tartışmalara son noktayı araştırmacılar koydu
Airfryer mı, fırın mı daha sağlıklı? Tartışmalara son noktayı araştırmacılar koydu Son yıllarda yemek pişirme tekniğine bir yenisi eklendi: Airfryer ve hava fritözleri. Yemeği daha sağlıklı pişirdiği düşünülen bu makinalar gerçekten düşünüldüğü gibi mi? yoksa eski usul fırının yerini hiçbir şey tutmuyor mu?
22.02.2024 Püf Noktası
Nar gibi kızarmış tavuğun püf noktası! Aşçılar meğer bu tekniği uyguluyormuş
Nar gibi kızarmış tavuğun püf noktası! Aşçılar meğer bu tekniği uyguluyormuş Dünya genelinde en çok tüketilen besinler arasında hiç şüphesiz tavuk yer alıyor. Protein bakımından zengin olan tavuk farklı şekillerde hazırlanıyor. Ancak çoğu insan tavuğu nar gibi kızarmış seviyor. Tavuğunuzun nar gibi kızarmasını istiyorsanız aşçıların tekniğini uygulayın.
19.02.2024 Yemek
Makarnayı bugüne kadar yanlış yapmışız! Makarnayı böyle haşlamak gerekiyor
Makarnayı bugüne kadar yanlış yapmışız! Makarnayı böyle haşlamak gerekiyor Küçük büyük herkesin severek tükettiği makarnanın birçok çeşidi vardır. Yapımı basit gibi gözükse de haşlama esnasında gözden kaçırdığımız noktalar var. Bugüne kadar makarna yapımına dair bütün bildiklerinizi unutun. Çünkü hep yanlış yapmışız.
16.02.2024 Yemek
Dışarıda para vermeye gerek yok! Airfryer’da şipşak kumpir tarifi
Dışarıda para vermeye gerek yok! Airfryer’da şipşak kumpir tarifi Mutfakta kendi lezzetli tariflerinizi oluşturmak hiç de zor değil. Airfryer gibi modern pişirme araçlarıyla birlikte, dışarıda yemek yemeye gerek kalmadan evde sağlıklı ve lezzetli alternatifler hazırlamak mümkün. İşte size, sadece birkaç basit malzemeyle hazırlayabileceğiniz, airfryer’da şipşak kumpir tarifi!
15.02.2024 Yemek
2,5 milyar liralık eşya ekonomiye kazandırıldı
2,5 milyar liralık eşya ekonomiye kazandırıldı Ticaret Bakanlığı, 2023 yılında Gümrük ve Kaçakçılıkla Mücadele Mevzuatı kapsamında tasfiyelik hale gelen yaklaşık 2,5 milyar lira tutarındaki eşyayı, ihale yoluyla satıp, kamu bütçesine ve ülke ekonomisine kazandırdı.
22.01.2024 Ekonomi
Airfryer'da kestane kebap böyle yapılır! Lokum gibi ağızda dağılıyor, hem de çok pratik
Airfryer'da kestane kebap böyle yapılır! Lokum gibi ağızda dağılıyor, hem de çok pratik Hızlı ve kolayca yemek pişirmenin en iyi yollarından biri de son zamanların en popüleri airfryer kullanımı. Sağlığa faydası saymakla bitmeyen kestaneyi bir de böyle denemeye ne dersiniz? İşte deneyenlerin vazgeçemediği o tarif
30.12.2023 Yemek
Çağla Şıkel ve Enis Arıkan hem ‘Şahane Cuma’ alışverişi yaptı hem de eğlendi
Çağla Şıkel ve Enis Arıkan hem ‘Şahane Cuma’ alışverişi yaptı hem de eğlendi Sunucu Çağla Şıkel ve oyuncu Enis Arıkan her yıl heyecanla beklenen MediaMarkt’ın ‘Şahane Cuma’ fırsatlarını kaçırmadı. ‘Şahane Cuma’ fırsatlarından yararlanmak için MediaMarkt mağazasına gelen Çağla Şıkel kurutma makinesi, Enis Arıkan ise sanal gerçeklik gözlüğü satın aldı.
27.11.2023 Milliyet Tv
Çağla Şıkel ve Enis Arıkan  hem ‘Şahane Cuma’ alışverişi yaptı hem de eğlendi
Çağla Şıkel ve Enis Arıkan hem ‘Şahane Cuma’ alışverişi yaptı hem de eğlendi Sunucu Çağla Şıkel ve oyuncu Enis Arıkan her yıl heyecanla beklenen MediaMarkt’ın ‘Şahane Cuma’ fırsatlarını kaçırmadı. ‘Şahane Cuma’ fırsatlarından yararlanmak için MediaMarkt mağazasına gelen Çağla Şıkel kurutma makinesi, Enis Arıkan ise sanal gerçeklik gözlüğü satın aldı.
24.11.2023 Advertorial

Benzer Haber Etiketleri

Airfryer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.