Akfen Holding

Akfen Holding

Son dakika akfen holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan akfen holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan akfen holding haber sayfamızda...

Akfen Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 400 akfen holding haberi bulunmuştur.
Çekim  arası sohbet
Çekim arası sohbetAkfen Holding ve TAV Havalimanları Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Kiğılı’nın yeni koleksiyon çekimleri için Akfen Bodrum Loft’un kapılarını açtı.
15.03.2021Cadde
Emine Erdoğan Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi'nde konuştu
Emine Erdoğan Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi'nde konuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadınların özel ve kamusal hayatını dengeleyen çözümler üretmeye devam edeceklerini belirterek, "Toplumsal dokumuzla ahenkli, milli benliğimizi merkeze alan yaklaşımlarla ilerleyeceğiz ve inanıyorum ki bu topraklarda artan kadın gücü, küresel sorunların çözülmesinde de büyük katkı sağlayacak." dedi.
4.03.2021Gündem
EBRD: Türkiye, çok cazip gayrimenkul pazarına sahip
EBRD: Türkiye, çok cazip gayrimenkul pazarına sahipAvrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Gayrimenkul ve Turizm Ekibi Direktör Yardımcısı Yulia Stepanova, "Türkiye, gayrimenkul alanında yabancı yatırımcı açısından son derece cazip bir pazara sahip ve Kovid-19 salgınına rağmen bu cazibesini korumaya devam ediyor." dedi.
8.12.2020Ekonomi
TBMM Başkanı Şentop'tan esprili 'Tekirdağ Şehir Hastanesi' paylaşımı
TBMM Başkanı Şentop'tan esprili 'Tekirdağ Şehir Hastanesi' paylaşımıTBMM Başkanı Mustafa Şentop’un Tekirdağ Şehir Hastanesinde incelemelerde bulunmasının ardından sosyal medyada yaptığı esprili paylaşım ilgi çekti.
4.09.2020Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, Tekirdağ Şehir Hastanesinde incelemelerde bulundu
TBMM Başkanı Şentop, Tekirdağ Şehir Hastanesinde incelemelerde bulunduTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Şehir Hastanesinde incelemelerde bulundu.
4.09.2020Siyaset
Sanat buluşması
Sanat buluşmasıCemiyet hayatının ünlü isimleri, ‘Bodrum Loft’ta Sanat’ etkinliğinde 15 sanatçının eserlerini yakından inceledi
15.08.2020Cadde
Sanatseverler buluşacak
Sanatseverler buluşacakAkfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın ev sahipliğindeki ‘Bodrum Loft’da Sanat’ etkinliği, sanatseverleri bir araya getirecek.
12.08.2020Cadde
Haziranda ofise dönüş hazırlığı
Haziranda ofise dönüş hazırlığıTürkiye’de koronavirüs sonrası normalleşme sürecinde milyonlarca çalışan haziranda ofise dönmeye hazırlanıyor. Uzaktan çalışan şirketler farklı çözümlerle iş başı planlıyor
20.05.2020Ekonomi
Yönetimde eşitlik kalkınmaya güç
Yönetimde eşitlik kalkınmaya güçTurizm sektörünü temsil eden kuruluşlardan TTYD, kadın ağırlıklı üye yapısıyla dikkat çekiyor. Kadınlara her sektörde özellikle üst yönetimlerde eşitlik vurgusu yapan derneğin kadın üyeleri, bu sayede milli kalkınmaya güç katılacağını vurguluyor
20.05.2020Ekonomi
Şehir hastanelerine milli altyapı desteği
Şehir hastanelerine milli altyapı desteğiTurkcell, kamu-özel sektör işbirliğiyle projelendirilen dijital hastaneleri Türkiye’nin hizmetine sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin ilk dijital hastanesi Yozgat’ın ardından Adana, Elazığ, Eskişehir ve son olarak da Bursa Şehir Hastaneleri’nin iletişim ve bilişim altyapıları Turkcell tarafından son teknolojiyle donatıldı.
6.03.2020Ekonomi
10 yılda 1.5 milyar liralık tahvil sattı
10 yılda 1.5 milyar liralık tahvil sattıAkfen Holding’in 100 milyon TL’lik tahvil ihracı gelen yoğun taleple 150 milyon TL’lik satış ile tamamlandı. Akfen, 2010 yılından bu yana hayata geçirdiği onuncu tahvil ihracı ile toplam 1.58 milyar TL’lik satışa ulaştı.
8.02.2020Ekonomi
Akfen’den 100 milyonluk tahvil
Akfen’den 100 milyonluk tahvilAkfen Holding, nitelikli yatırımcılara yönelik 600 milyon TL ihraç tavanı kapsamında 100 milyon TL tutarında 2 yıl vadeli tahvil ihracına çıkıyor. OYAK Yatırım aracılığıyla yapılacak tahvil ihracı 6 Şubat’ta gerçekleştirilecek. 2010 yılından bu yana 1.43 milyar TL’lik 9 tahvil ihracına imza atan Akfen Holding, bu ihraçları gelen yoğun taleple ilan ettiği seviyelerin üzerinde satış miktarı ile tamamladı.
4.02.2020Ekonomi
Akfen’de yeni CEO ‘Selim Akın’ oldu
Akfen’de yeni CEO ‘Selim Akın’ olduAkfen Holding CEO’su İbrahim Süha Güçsav’ın emeklilik dolayısıyla gruptan ayrılmasının ardından, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın holdingin yeni CEO’su olarak atandı. Güçsav, holdingin yönetim kurulu başkan danışmanı olarak görev yapacak.
8.01.2020Ekonomi
Akfen’den 2 yıl içinde 6.8 milyar TL yatırım
Akfen’den 2 yıl içinde 6.8 milyar TL yatırımAkfen Holding, Türkiye’nin geleceğine duyduğu güveni hayata geçirdiği yatırımlarla ortaya koyuyor. 2017 yılı sonunda ‘2018-2019 yılı yatırım paketi olarak 5 milyar 283 milyon TL yatırımla 2 bin 345 kişilik ek istihdam’ yaratacağını duyuran Akfen Holding, bu dönem yatırımlarını hedefinin yüzde 28.5 üzerinde tamamladı.
30.12.2019Ekonomi
Ağaoğlu'nun yeni CEO'su Burak Kutluğ oldu
Ağaoğlu'nun yeni CEO'su Burak Kutluğ olduAğaoğlu Şirketler Grubu’na 2015 yılında İş Geliştirme Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak katılan Burak Kutluğ, grubun yeni CEO’su oldu.
24.12.2019Ekonomi
17 bin öğrenciye EdInburgH ödülü
17 bin öğrenciye EdInburgH ödülüAkfen Holding’in desteğiyle Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı (TİKAV) temsilinde The Duke of Edinburgh’s International Award - Türkiye Ulusal Otoritesi tarafından yürütülen Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı, Türkiye’de kapsamını genişletiyor.
6.12.2019Ekonomi
Başkent'te moda rüzgarı
Başkent'te moda rüzgarıÜnlü modacılar, Wedding Dream Ankara fuarında, gelinlik, damatlık, mücevher, saç ve makyaj modellerini tanıttı
14.11.2019Cadde
Türk şirketler ‘hızlı ve cesur’ kararlar alıyor
Türk şirketler ‘hızlı ve cesur’ kararlar alıyorDeloitte Private tarafından uygulanan ‘En İyi Yönetilen Şirketler’ programı kapsamında ödüllendirilen şirketler açıklandı.
13.11.2019Ekonomi
Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu
Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini BulduTürkiye Lider Marka Ödülleri Töreni, 22 Temmuz Pazartesi akşamı Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de iş, sanat ve cemiyet dünyasından geniş bir katılımla gerçekleşti.
3.10.2019Advertorial
Akfen 10 milyar TL’lik yatırıma imza atacak
Akfen 10 milyar TL’lik yatırıma imza atacakAkfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Türkiye’deki yatırımlarına 2019 ve 2020’de ara vermeden devam edeceklerini belirterek, “Bu yıl 4.9 milyar lira olmak üzere 2 yılın sonunda yaklaşık 10 milyar liralık yatırım yapmayı planlıyoruz. Bu süreçte 2 bin 560 kişi istihdam edilecek” dedi.
29.03.2019Ekonomi
Akfen’den 2018’de 5.6 milyar liralık yatırım
Akfen’den 2018’de 5.6 milyar liralık yatırımAkfen Holding, 2018 yılında, 5.6 milyar TL değere sahip yatırımlarını tamamlayarak, 4 bin 59 kişiye ek istihdam sağladı.
30.12.2018Ekonomi
Yemekli toplantı
Yemekli toplantıAkfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Kanyon’da objektiflere takıldı.
27.09.2018Cadde
Van’da GES projesiyle elektrik üretimine başlandı
Van’da GES projesiyle elektrik üretimine başlandıVan’da yaklaşık 55 milyon dolarlık yatırımla kurulumu tamamlanan 20 megavatlık Güneş Enerji Santrali (GES) projesiyle elektrik üretimine başlandı.
27.09.2018Ekonomi
‘Yeşil kredi’ yağdı dev yatırım yolda
‘Yeşil kredi’ yağdı dev yatırım yoldaAkfen’in Başkanı Hamdi Akın, Türkiye’de ilk “yeşil proje finansmanını” alarak, enerji sektörüne yatırıma devam ettiklerini söyledi. Akın, “13 rüzgâr ve güneş santrali kuracağız. 530 milyon dolar yatırım yapılacak” dedi.
19.09.2018Ekonomi
Son dakika… Bakan Albayrak 'Yeni Ekonomi Yaklaşımı' açıkladı!
Son dakika… Bakan Albayrak 'Yeni Ekonomi Yaklaşımı' açıkladı!Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, istişare toplantıları çerçevesinde kurgulanan 'Yeni Ekonomi Yaklaşımı'na ilişkin detayları açıkladı. Toplantıda iş dünyasının önde gelen isimleri de yer aldı.Bakan Albayrak, "Yeni yapı katılımcı olacak, stratejik akılla gerçekleştirilecek. Para politikalarının tam bağımsızlığının sağlanması diğer bir prensibimiz. Merkez Bankası'nın bağımsızlığı çok önemli" dedi.Vergi sistemi ile ilgili ciddi dönüşüm süreci olacağını belirten Albayrak, “Daha adil bir vergi sistemi oluşturulacak. Dolaylı ve dolaysız vergi...” ifadelerini kullandı.35 milyar TL boyutundaki tasarruf ve gelir arttırıcı önlemlerin anlatılması beklenen yeni ekonomi modeli 2018 sonuna kadar devreye alınacak.
10.08.2018Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ekonomicaddemagazinşentophastane

Akfen Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.