Alacakaranlık

Alacakaranlık

Son dakika alacakaranlık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan alacakaranlık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan alacakaranlık haber sayfamızda...

Alacakaranlık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 540 alacakaranlık haberi bulunmuştur.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten CNN Türk'te önemli açıklamalar: Sahanın ne söylediğini biliyoruz
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten CNN Türk'te önemli açıklamalar: Sahanın ne söylediğini biliyoruz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik CNN Türk’te önemli açıklamalarda bulundu. Çelik, "Aday arkadaşlarımızın performansını tek tek çok iyi buluyoruz. Bu açıdan baktığımızda yükselen bir trend olduğunu da görüyoruz" dedi.
12.03.2024 Gündem
Kristen Stewart'ın tercih ettiği kıyafet galayı gölgede bıraktı!
Kristen Stewart'ın tercih ettiği kıyafet galayı gölgede bıraktı! 'Twilight' (Alacakaranlık) filmiyle ünlenen oyuncu Kristen Stewart, rol aldığı 'Love Lies Bleeding' filminin galasında tercih ettiği kıyafetiyle ilgi odağı oldu. Kırmızı halıda mayokiniyi andıran bir kıyafet giyen ünlü oyuncu, meraklı bakışları üzerinde topladı.
7.03.2024 Cadde
‘Barışın anahtarı bağımsız Filistin’dir’
‘Barışın anahtarı bağımsız Filistin’dir’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Hükümetler Zirvesi’nde yaptığı konuşmada “Bölgemizde barış, huzur ve ekonomik kalkınmaya giden yol, Filistin devletinin kuruluşundan geçiyor” dedi.
14.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan BAE'de 'Garantörlüğe hazırız' mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan BAE'de 'Garantörlüğe hazırız' mesajı Dubai’de düzenlenen “Dünya Hükümetler Zirvesi”nde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarıyla ilgili 'Garantörlüğe hazırız' mesajını verdi. 31 Mart'taki seçimlere ilişkin de konuşan Erdoğan, 'İnşallah 18. zaferimizi elde edeceğiz. Çalışmalarımızı çok yoğun ve çok sıkı bir şekilde sürdürüyoruz.' dedi.
13.02.2024 Gündem
‘CHP şehirlerimize irtifa kaybettirdi’
‘CHP şehirlerimize irtifa kaybettirdi’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’yi eleştirerek “İstanbul harap oldu, Ankara harabe, İzmir zaten pert, Antalya harabe. CHP zihniyetinin elinde her gün irtifa kaybeden şehirlerimizi gerçek belediyecilik anlayışıyla tekrar buluşturmaya kararlıyız” dedi.
10.02.2024 Gündem
AK Parti'nin Antalya ilçe adayları belli oldu! Erdoğan'dan 31 Mart mesajı
AK Parti'nin Antalya ilçe adayları belli oldu! Erdoğan'dan 31 Mart mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Antalya İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda konuşma yaptı. Konuşmasının ardından Erdoğan, Antalya ilçe adaylarını açıkladı.
9.02.2024 Gündem
I ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: I Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
I ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: I Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebeğinin cinsiyetini öğrenen anne ve baba adaylarını isim telaşı alıyor. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına hayat boyu taşıyacağı ismi seçerken kararsız kalıyor. Ebeveynler çocuklarına en anlamlı ve en özel ismi vermek istiyor. Bunun için aileler derin bir isim araştırması sürecine giriyor. Kulağa hoş gelen isimlerin yanı sıra aileler anlamlarına da bakıyor. Keşfedilmemiş, nadir bulunan, duyulmamış, değişik ve en anlamlı isimleri vermek istiyor. İ harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “İ ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
I ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2024: I Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
I ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2024: I Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Dünyanın en güzel hissiyatlarından birisi de hiç şüphesiz evlat sahibi olmak. Anne ve baba adayları yaşadıkları mutluluğun yanı sıra cinsiyet öğrendikten sonra isim araştırması yapıyor. Yeni doğacak bebekleri için en anlamlı en güzel isim seçmek isteyen aileler kendi isimleri ya da diğer çocuklarına uygun isim vermek istiyor. Hayatı boyunca çocuklarının taşıyacağı ismin kulağa hoş gelmesine özen gösteren anne ve baba adaylarının bazıları geleneksel isimleri tercih ederken kimileri de duyulmamış, keşfedilmemiş ve nadir bulunan isimleri seçiyor. I harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “I ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.01.2024 Bebek
T ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2024: T Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
T ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2024: T Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Kız bebek bekleyen anne ve baba adaylarının yaşadığı en eğlenceli süreçlerden birisi de isimler. Aile üyelerine yeni katılacak olan bireyin heyecanını yaşayan aileler kız bebeklerine verecekleri isim konusunda seçici oluyorlar. Kızlarının haya boyu taşıyacağı ismi seçerken aileler özellikle anlamlarına da dikkat ediyor. Bu konuda yakınlarından fikir alan aileler internet ortamında da derin bir araştırma içerisine giriyor. Popüler, keşfedilmemiş, nadir bulunan, değişik isimler ve modern çağa uygun isimler anne ve baba adaylarının tercihi oluyor. T harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “T ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.01.2024 Bebek
N ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2024: N Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
N ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2024: N Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebek bekleyen çiftlerin cinsiyetten sonra en çok üzerine düşündükleri konu isimlerdir. Kız bebek bekleyen anne ve baba adayları bebeklerine verecekleri isim konusunda derin bir araştırma içerisine girerler. Kızlarının hayat boyu taşıyacağı isme karar verirken aileler anlamlarına da dikkat ederler. Kulağa hoş gelmesini tercih eden aileler nadir bulunan, keşfedilmemiş, duyulmamış, modern ve popüler isimleri tercih eder. İsim konusunda seçici davranan aileler modern çağa uygun ve popüler isimleri vermek ister. N harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “N ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.01.2024 Bebek
‘Çürük raporu çetesi’ne gözaltı
‘Çürük raporu çetesi’ne gözaltı Türkiye genelinde 63 ilde mali suç örgütlerine yönelik olarak eş zamanlı düzenlenen “Kafes 22” operasyonunda 302 suç örgütü şüphelisi yakalandı.
21.12.2023 Gündem
Yüzü neden değişti? Jennifer Lawrance'tan 'estetik' iddiasına yanıt!
Yüzü neden değişti? Jennifer Lawrance'tan 'estetik' iddiasına yanıt! Oscar ve Altın Küre ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, son dönemde değişen görüntüsüyle magazin gündemine geliyor. Bir çocuk annesi ABD'li yıldız, estetik yaptırdığı iddialarına açıklık getirdi.
28.11.2023 Cadde
Suki Waterhouse ve Robert Pattinson çifti bebek bekliyor!
Suki Waterhouse ve Robert Pattinson çifti bebek bekliyor! Şarkıcı ve oyuncu Suki Waterhouse sahnede sürpriz bir duyuru yaptı. Waterhouse, Robert Pattinson ile ilk bebeklerini beklediklerini açıkladı. Waterhouse, belirginleşen karnını gizleyemediğini ve anne olacağını sahne aldığı bir festivalde açıkladı.
21.11.2023 Cadde
Uğur Yücel: 'Eşkıya'dan sonra oyunculuğu bıraktım!
Uğur Yücel: 'Eşkıya'dan sonra oyunculuğu bıraktım! Uğur Yücel, Yavuz Turgul'un yönettiği ve senaryosunu yazdığı, 1996 yapımı 'Eşkıya'da başrolü Şener Şen'le paylaşmıştı. Yönetmen ve müzisyen kimliğiyle de ön planda olan Yücel, Türk sinemasının ilk büyük gişe patlamasını yapan kült filmle ilgili çarpıcı bir itirafa izma attı.
9.11.2023 Cadde
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Nickler
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Nickler Kullanıcı adları özellikle Instagram, Facebook, Instagram, Twitter, TikTok gibi sosyal medya platformları, oyun ve forumlarda sıklıkla kullanılır. Kişinin profilini yansıtan bu kullanıcı adları bir bakıma internet kimlidir. Bu yüzden kullanıcı adı belirlerken bazı unsurlara dikkat edilmelidir. İşletmeler için açılan hesaplarda ise kitlenizi belirlemede yardımcı bir unsurdur. En güzel, cool, komik, İngilizce ve Türkçe kullanıcı adı önerileri için “Kullanıcı Adları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.09.2023 Teknoloji
Jennifer Lawrence'tan 'Açlık Oyunları' ve 'Alacakaranlık' itirafları!
Jennifer Lawrence'tan 'Açlık Oyunları' ve 'Alacakaranlık' itirafları! Küresel hasılatı 2.9 milyar dolar olan 'The Hunger Games' (Açlık Oyunları) serisi sayesinde şöhreti yakalayan Oscar ödüllü ABD'li aktris Jennifer Lawrence, bir başka ünlü seri için oyuncu seçmelerine katıldığını ama anında geri çevrildiğini itiraf etti.
28.06.2023 Cadde
Bahçeli, 'söz veriyoruz' diyerek asgari ücret mesajı verdi
Bahçeli, 'söz veriyoruz' diyerek asgari ücret mesajı verdi Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, asgari ücrete yapılacak olan artışla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
13.06.2023 Haberler
Bahçeli, 'söz veriyoruz' diyerek asgari ücret mesajı verdi
Bahçeli, 'söz veriyoruz' diyerek asgari ücret mesajı verdi Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, asgari ücrete yapılacak olan artışla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
13.06.2023 Gündem
Çocukken de yıldızlardı
Çocukken de yıldızlardı Bugün sinemanın tanınmış birçok yıldızı, bir zamanların çocuk oyuncusuydu.
23.04.2023 Kültür Sanat
‘Direksiyonda AK Parti olmalı’
‘Direksiyonda AK Parti olmalı’ Erdoğan, “Küresel dengelerin yeniden oluştuğu şu kritik dönemde, ülkenin direksiyonunda AK Parti’nin birikimine ve etki gücüne sahip bir kadronun olması çok kıymetlidir” ifadesini kullandı. Adayların da tanıtıldığı toplantıda Erdoğan, Aile Koruma Kalkanı Programı’ndan mülakat sisteminin kaldırılmasına kadar pek çok vaat sıraladı, yeni sivil anayasa sözü verdi.
12.04.2023 Gündem
MHP lideri Bahçeli: Başkaları gibi şov peşinde değiliz
MHP lideri Bahçeli: Başkaları gibi şov peşinde değiliz MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremden etkilenen illere gideceğini söyledi. Bahçeli, "Yağma ve talan yapan namussuzların vatandaşlıktan çıkartılması, şayet yağmacılar sığınmacıysa hemen ülkelerine gönderilmeleri değerlendirilmelidir." ifadelerini kullandı.
14.02.2023 Haberler
MHP lideri Bahçeli: Başkaları gibi şov peşinde değiliz
MHP lideri Bahçeli: Başkaları gibi şov peşinde değiliz MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremden etkilenen illere gideceğini söyledi. Bahçeli, "Yağma ve talan yapan namussuzların vatandaşlıktan çıkartılması, şayet yağmacılar sığınmacıysa hemen ülkelerine gönderilmeleri değerlendirilmelidir." ifadelerini kullandı.
14.02.2023 Gündem
MHP lideri Bahçeli'den Sinan Ateş cinayetiyle ilgili açıklama
MHP lideri Bahçeli'den Sinan Ateş cinayetiyle ilgili açıklama MHP lideri Bahçeli, Eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Sinan Ateş'in Ankara'da öldürülmesiyle ilgili ilk kez konuştu. "Kanlı saldırı gerçekleştikten hemen sonra MHP'ye organize bir saldırı başlatıldı." diyen Bahçeli, CHP lideri Kılıçdaroğlu için çok sert ifadeler kullandı.
10.01.2023 Gündem
Sinema
Sinema Tenet Christopher Nolan imzalı filmde, Üçüncü Dünya Savaşı’ndan daha büyük bir tehlikeyi durdurmaya çalışan kahraman, casusluğun alacakaranlık dünyasında zorlu bir yolculuğa çıkar...
25.12.2022 Kültür Sanat
Buckingham Sarayı'nda skandal! Kraliçe 2. Elizabeth'e en yakın isimdi
Buckingham Sarayı'nda skandal! Kraliçe 2. Elizabeth'e en yakın isimdi İngiltere’nin eski Kraliçesi 2. Elizabeth'in nedimesi ve Prens William’ın vaftiz annesi olan Leydi Susan Hussey, siyahi Ngozi Fulani'ye yönelik ırkçı sorularının ardından Buckingham Sarayı'ndaki görevinden özür dileyerek istifa etti.
30.11.2022 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Alacakaranlık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.