Alarko Holding

Alarko Holding

Son dakika Alarko Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Alarko Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Alarko Holding haber sayfamızda...

Alarko Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 639 alarko holding haberi bulunmuştur.
Enerji depolama ve batarya üretimi için imza
Enerji depolama ve batarya üretimi için imza Alarko Holding’in bağlı ortaklığı Altek Alarko, dünyanın önde gelen teknoloji ve batarya üreticilerinden Gotion Group bünyesinde yer alan Gotion Singapore Pte Ltd ile ortak girişim anlaşması imzaladığını duyurdu.
24.05.2024 Ekonomi
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri Teknolojinin iş hayatına olan etkisinin ve dijital dönüşüm çalışmalarının zirveye çıktığı 'yapay zeka çağı'nda teknoloji liderleri şirketleri geleceğe taşıyor...
15.04.2024 Milliyet Executive
Meyveleri topluyor 'uçuşa' az kaldı
Meyveleri topluyor 'uçuşa' az kaldı Başlattığı yatırım hamlesinin meyvelerini bu yıl toplamaya başlamayı planlayan Alarko Topluluğu'nun, gelirlerinin yüzde 40, kârının ise yüzde 60 artması hedefleniyor. Alarko Holding CEO'su Yıldız, yıl içinde havacılık ve turizmde yeni yatırımları duyurmayı amaçlıyor.
12.02.2024 Milliyet Executive
Şirketler lider kadroları güçlendiriyor
Şirketler lider kadroları güçlendiriyor Türkiye'nin önde gelen şirketleri yönetici kadrolarını belirlemeyi sürdürüyor. Şirketler kurumsal hedeflerine yönelik atamalarını devam ettirdi.
10.11.2023 Milliyet Executive
Yeni yaklaşım temkinli adım
Yeni yaklaşım temkinli adım Para politikasında adımlar sıkılaştıkça şirketlerin yaklaşımları da değişiyor. Şimdi adımlar daha temkinli atılacak. Kredi kullanımı azalırken özel sektör tahvilleri devrede. Her şirket kendi özkaynağına yönelirken maliyetleri düşürecek...
10.11.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su Dünyada farklı kuşaklar birbiri ardına çalışma hayatına katılırken ve teknoloji adeta ışık hızıyla ilerlerken İnsan Kaynakları Direktörleri'nin, yani CHRO'ların (Chief Human Resources Officer) omzundaki yük giderek artıyor. Yeniden şekillenen iş yaşamında CHRO'lar belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor.
13.09.2023 Milliyet Executive
Tarım ve gıda sektörüne giriyor
Tarım ve gıda sektörüne giriyor Alarko Holding, 2023 yılı itibariyle Alto Farm markasıyla tarım ve gıda alanındaki faaliyetlerine başladığını açıkladı.
6.05.2023 Ekonomi
UEZ 2023’te geleceğin şirketlerinin özellikleri konuşuldu
UEZ 2023’te geleceğin şirketlerinin özellikleri konuşuldu Galata Wind sponsorluğunda gerçekleştirilen ‘Yarının Dünyası, Yarının Şirketi’ oturumunda, yarının liderini, büyük şirketlerini, aile şirketlerini, unicorn ve start up’larını bekleyen meydan okumalar ve yapay zekâ, sanal gerçeklik, biyoteknolojik ilerlemeler gibi bilimsel gelişmelerin, yarının şirketlerini hangi meydan okumalarla karşı karşıya bırakacağı tartışıldı.
29.04.2023 Ekonomi
İşte Türkiye’nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri
İşte Türkiye’nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri Teknoloji hayatın her alanında alışageldik işleyişi altüst edip ilerlerken gözler her zamankinden fazla teknoloji liderlerinin üzerinde...
20.03.2023 Milliyet Executive
'2023 nakdin daha da değerli olacağı yıl'
'2023 nakdin daha da değerli olacağı yıl' “2023 yılının nakdin daha da değerli olacağı bir yıl olacağını öngörüyoruz. 2023 yılında tahmini bütçeye göre yaklaşık 4 milyar TL’ye yakın yatırım yapmayı planlıyoruz.”
16.01.2023 Milliyet Executive
CEO’ların penceresi 2023'e açılıyor
CEO’ların penceresi 2023'e açılıyor Türkiye’nin önde gelen CEO'ları 2023 yılını nasıl görüyor? Dijitalleşme çalışmaları, sürdürülebilirlik adımları nasıl gidiyor? İklim değişikliğine, jeopolitik risklere karşı ne gibi önlemler alıyorlar? CEO’lar DataExpert aracılığıyla kendi pencerelerinden görünenleri kaleme aldı...
16.01.2023 Milliyet Executive
Kısa Kısa Cadde
Kısa Kısa Cadde Damga vuran fotoğraf Cansu Tosun, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla gündem oldu...
19.12.2022 Cadde
İşte yeni trend
İşte yeni trend 2023, iş dünyasında yeni hedefleri beraberinde getiriyor. Data Expert aracılığıyla Türkiye'nin önde gelen şirketlerine çalışma hayatında ‘tercih edilen şirket’ olmanın kurallarını sorduk. Bunun için sürdürülebilirlik, kapsayıcılık, dayanışma ve yenilikçiliği sahiplenmek şart…
15.12.2022 Milliyet Executive
Kısa Kısa Cadde
Kısa Kısa Cadde ‘Özlediğim biri gibi...
30.11.2022 Cadde
Kısa Kısa Cadde
Kısa Kısa Cadde Müzik ve sohbet  Kürşat Başar; Selda Güleç’in sahibi olduğu, İstanbul’un kültür ve sanat hayatına yeni bir boyut kazandıran SG Kömürlük’te gerçekleşen müzikli sohbetlerin konuğu oldu...
16.11.2022 Cadde
Alarko’nun kârı 3.3 milyar lira
Alarko’nun kârı 3.3 milyar lira Alarko Holding, 2022 yılı ikinci çeyrek net karını 3.3 milyar TL olarak açıkladı. Holding, 2022 yılının ikinci çeyreğine ilişkin konsolide finansal sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.
20.08.2022 Ekonomi
‘Yeniden merhaba!’
‘Yeniden merhaba!’ Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, yoğun iş hayatının yanı sıra pek çok dernek ve vakıfta da etkin görevler üstleniyor.
4.08.2022 Cadde
Teknolojiye çok açık, geleceğe hazırlar
Teknolojiye çok açık, geleceğe hazırlar Teknolojideki baş döndürücü gelişmeler hayatın her anını derinden etkiliyor. Değişimi en yakından hisseden kesimlerin başında iş dünyası geliyor. Yapay zekadan bulut teknolojisine, metaverse’ten blokzincire, robotlardan 5G’ye her gelişme iş yapış şekillerini baştan aşağıya değiştiriyor. Data Expert iş birliğiyle Türkiye’nin değişik sektörlerdeki önde gelen firmalarına teknolojideki son gelişmeleri hangi hızda benimsediklerini, nasıl kullandıklarını ve faydasını görüp görmediklerini sorduk...
7.07.2022 Milliyet Executive
Mutlu son
Mutlu son Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dalia Garih, önceki akşam bir kez daha kayınvalide olmanın mutluluğunu yaşadı.
5.07.2022 Cadde
CHRO’lara büyük iş düşüyor
CHRO’lara büyük iş düşüyor CHRO Summit 2022 Türkiye’nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerini ve CHRO’larını bir araya getirdi. Zirvede ‘En Etkin 50 CHRO’ya da ödülleri verildi Zirvede dünyada pandemiyle iş yapışın çok değiştiği vurgulanarak verimlilik, üretkenlik, inovasyon ve bağlılık konularında yeni denge bulunması fikri öne çıktı
6.06.2022 Milliyet Executive
Hikâyeyi tersten yazdı, 50 kat büyüdü
Hikâyeyi tersten yazdı, 50 kat büyüdü ‘Bu büyüme hikâyesinin dünyada hiçbir yerde görüldüğünü sanmıyorum. Satışını yaptığımız günden bu yana şirketimizi 50 kat büyüttük’
6.06.2022 Milliyet Executive
‘Bilişsel yetiler önem kazanıyor’
‘Bilişsel yetiler önem kazanıyor’ DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla CHRO Summit 2022 düzenlendi. Şirket kültürü ve geleceğin işlerinin ele alındığı zirvede, bilişsel yetilerin önem kazandığı belirtildi.
25.05.2022 Ekonomi
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SU
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SU DataExpert iş birliğinde BMI tarafından yürütülen ‘En Etkin 50 CHRO’ araştırması kapsamında, Türkiye’de açıklanan 500 listeleri, borsaya kote şirketler, holdingler ve araştırmaya yapılan başvurular baz alınarak 1.500’ün üzerinde organizasyon belirlendi. Cirosal büyüklüğü, aktif büyüklüğü, çalışan sayısı, organizasyonun sektördeki repütasyonu yönlerinden araştırmaya dahil edilen 1.000’in üzerinde organizasyonun en üst düzey İnsan Kaynakları yöneticisine ulaşıldı. Adaylar belirlenirken, görev süresi 1 yıldan kısa olan ve araştırmada yer almak istemeyen CHRO’lar kapsam dışı bırakıldı. Adaylardan, performans ve iş deneyimlerine ek olarak; pandemi döneminde üstlendikleri sorumluluklar ve geçirdikleri değişimlere ilişkin bilgiler temin edildi. Temin edilen bilgiler, danışma kurulu tarafından analiz edildi. Danışma kurulunun oylama ve değerlendirmeleri sonucunda performanslarıyla dikkat çeken Türkiye’nin En Etkin 50 İK Yöneticisi belirlendi.
5.05.2022 Milliyet Executive
Alaton’un ders aşkı
Alaton’un ders aşkı İş dünyasının renkli isimleri arasında yer alan Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, hayat ve iş deneyimlerini paylaşmak için Koç Üniversitesi’ndeki bir derse konuk oldu.
29.04.2022 Cadde
Kutlamalar başladı
Kutlamalar başladı Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Alaton, yeni yaşına girmenin mutluğunu yaşadı.
20.04.2022 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Alarko Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.