Alarko Holding

Alarko Holding

Son dakika Alarko Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Alarko Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Alarko Holding haber sayfamızda...

Alarko Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 616 alarko holding haberi bulunmuştur.
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SU
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SUDataExpert iş birliğinde BMI tarafından yürütülen ‘En Etkin 50 CHRO’ araştırması kapsamında, Türkiye’de açıklanan 500 listeleri, borsaya kote şirketler, holdingler ve araştırmaya yapılan başvurular baz alınarak 1.500’ün üzerinde organizasyon belirlendi. Cirosal büyüklüğü, aktif büyüklüğü, çalışan sayısı, organizasyonun sektördeki repütasyonu yönlerinden araştırmaya dahil edilen 1.000’in üzerinde organizasyonun en üst düzey İnsan Kaynakları yöneticisine ulaşıldı. Adaylar belirlenirken, görev süresi 1 yıldan kısa olan ve araştırmada yer almak istemeyen CHRO’lar kapsam dışı bırakıldı. Adaylardan, performans ve iş deneyimlerine ek olarak; pandemi döneminde üstlendikleri sorumluluklar ve geçirdikleri değişimlere ilişkin bilgiler temin edildi. Temin edilen bilgiler, danışma kurulu tarafından analiz edildi. Danışma kurulunun oylama ve değerlendirmeleri sonucunda performanslarıyla dikkat çeken Türkiye’nin En Etkin 50 İK Yöneticisi belirlendi.
Alaton’un ders aşkı
Alaton’un ders aşkıİş dünyasının renkli isimleri arasında yer alan Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, hayat ve iş deneyimlerini paylaşmak için Koç Üniversitesi’ndeki bir derse konuk oldu.
29.04.2022Cadde
Kutlamalar başladı
Kutlamalar başladıAlarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Alaton, yeni yaşına girmenin mutluğunu yaşadı.
20.04.2022Cadde
‘İyi ki doğdun kardeşim’
‘İyi ki doğdun kardeşim’Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, önceki gün gerçekleşen TÜSİAD toplantısından sonra kardeşi Vedat Alaton ile buluşup, yeni yaşına girişini kutladı.
31.03.2022Cadde
Alarko Holding kârını yüzde 59 artırdı
Alarko Holding kârını yüzde 59 artırdıAlarko Holding, 2021 yılına ilişkin konsolide finansal sonuçlarını açıkladı. Buna göre şirketin ana ortaklık dönem kârı son çeyrekte bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 43 artışla 778 milyon TL’ye ulaştı.
22.03.2022Ekonomi
İlham Veren Kadın Liderler Zirvesi 8 Mart’ta düzenlenecek
İlham Veren Kadın Liderler Zirvesi 8 Mart’ta düzenlenecek"İlham Veren Kadın Liderler Zirvesi, Prof. Dr. Nil Molinas Mandel, Kuzey Marmara Otoyolu Genel Müdürü Aynur Uluğtekin, İş Kadını Leyla Alaton gibi alanında başarılı pek çok kadının katılımıyla gerçekleştirilecek."
6.03.2022Vitrin
Bakan Nebati  iş dünyasının kadın temsilcileriyle bir araya geldi
Bakan Nebati iş dünyasının kadın temsilcileriyle bir araya geldiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, iş dünyası kadın temsilcileri ile bir araya geldi.
8.01.2022Ekonomi
Karantina günleri
Karantina günleri Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, yakalandığı koronavirüsten sonra evden çalışmalarını yürüttüğünü belirtti.
5.01.2022Cadde
Tatlı heyecan
Tatlı heyecanAlarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dalia Garih’in bu aralar mutluluğuna diyecek yok…
9.12.2021Cadde
İK yöneticileri CHRO Summit’te buluştu
İK yöneticileri CHRO Summit’te buluştuİş dünyasının önde gelen yöneticileri, Fortune Türkiye & DataExpert iş birliği ve BMI organizasyonuyla düzenlenen CHRO Summit 2021’de bir araya geldi.
3.06.2021Vitrin
Anlamlı kutlama
Anlamlı kutlamaAlarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, yeni yaşını sosyal medya hesabından hoş bir tanıtımla kutladı
23.04.2021Cadde
Kapadokya şaşkınlığı
Kapadokya şaşkınlığıAlarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, önceki gün gittiği Kapadokya’da şaşkınlığını gizleyemedi.
13.04.2021Cadde
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladı
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladıKadın odaklı kariyer zirvesi TurkishWIN, 1-5 Mart’ta çevrimiçi ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik, iş dünyasından birçok önemli ismi, iş hayatına atılmaya hazırlanan üniversiteli genç kadınları, kadın yeteneklere yatırım yapan şirketleri ve iş hayatında kız kardeşlik için “ben de varım” diyen çalışan kadınları buluşturacak.
24.02.2021Ekonomi
Doğada tek başına
Doğada tek başınaSpora düşkünlüğünü her fırsatta dile getiren ve yakın zamana kadar Boğaz kenarında arkadaşı İnci Aksoy’la yürüyüşlere devam eden Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, bu kez orman yürüyüşüne çıktı.
7.01.2021Cadde
Alaton’un özel sohbeti
Alaton’un özel sohbetiAlarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, KAGİDER (Kadın Girişimciler Derneği) dijital sohbetlerinin konuğu oldu.
17.12.2020Cadde
Sanat günü
Sanat günüGeride bıraktığımız hafta sonu İstanbul’un kültür ve sanat hayatı hareketliydi.
9.11.2020Cadde
Her zaman şık
Her zaman şıkAlarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dalia Garih’in, terracotta çantası ve kırmızı kıyafetiyle sosyal medya hesabından paylaştığı kare takipçilerinin beğenisini topladı...
11.09.2020Cadde
‘Beni neden  çekiyorsunuz?’
‘Beni neden çekiyorsunuz?’Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Vedat Alaton, kız arkadaşıyla Yalıkavak’taki Pandemi Restaurant çıkışında el ele görüntülendi.
6.08.2020Cadde
‘Bostan Baba’da hasat zamanı
‘Bostan Baba’da hasat zamanıİstanbul’daki bostanında organik tarım yapan ve dostları arasında ‘Bostan Baba’ olarak anılan Tarık Arioba’nın, ziyaretçileri bitmiyor...
6.07.2020Cadde
Rotary’den liderlik eğitimi
Rotary’den liderlik eğitimiUluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu Aydın, Balçova, Bodrum Rotary Kulüpleri iş birliğinde ilk kez dijital ortamda bir liderlik eğitimi düzenledi.
29.05.2020Ege
Güzellik saati
Güzellik saatiCemiyet hayatının sevilen isimleri, koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir kapalı olan berber, kuaför ve güzellik salonlarının açılmasıyla, soluğu bu merkezlerde aldı.
14.05.2020Cadde
Garih’ten mektup var
Garih’ten mektup varAlarko Holding Yönetim Kurulu üyesi Dalia Garih, dostlarına bir mesaj gönderdi.
13.04.2020Cadde
İş dünyasının başarılı kadınlarından gençlere: Yola çık, hikâyeni yaz
İş dünyasının başarılı kadınlarından gençlere: Yola çık, hikâyeni yazİş kadınlarını genç kadınlarla buluşturan zirvede konuşmacılar cesur olmanın önemini vurgulayarak, “Yola çık, hikâyeni yaz” mesajını verdi.
2.03.2020Ekonomi
Türkiye’nin ilk ve tek kadın odaklı kariyer etkinliğinde 41 konuşmacı
Türkiye’nin ilk ve tek kadın odaklı kariyer etkinliğinde 41 konuşmacıTurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü’nde 41 konuşmacı ilham verecek ve ‘yola çık hikayeni yaz’ diyecek!
24.02.2020Kültür Sanat
Pembe Panter’in uğuru
Pembe Panter’in uğuruCemiyet hayatının ünlü isimlerinden Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, Pembe Panter geleneğini bozmadı.
7.01.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Alarko Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.