Artweeks@Akaretler

Artweeks@Akaretler

Son dakika Artweeks@Akaretler haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Artweeks@Akaretler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Artweeks@Akaretler haber sayfamızda...

Artweeks@Akaretler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 17 artweeks akaretler haberi bulunmuştur.
İyilik İçin Sanat Contemporary İstanbul'da
İyilik İçin Sanat Contemporary İstanbul'daTürkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan, sergilerden elde ettiği gelirin tamamıyla sanatçıları destekleyen İyilik İçin Sanat Derneği, hayata geçirdiği üç projesinde üretilen eserlerle şehrin gelişen sanat sahnesi Contemporary Istanbul’un çevrimiçi yapılacak 15. edisyonunda yerini aldı.
18.12.2020Kültür Sanat
Rekor satış
Rekor satışTürkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunan İyilik İçin Sanat Derneği, ‘Pasajda Bir Yıl’, ‘Anadolu’dan İzlenimler’ ve ‘Atölye Cer’ projelerinde yer alan sanatçılarının eserleriyle katıldığı Artweeks@Akaretler’de yoğun ilgi gördü.
13.11.2020Cadde
"Bu belirsizliklerden ötürü hepimiz kendimizle yüzleştik"
"Bu belirsizliklerden ötürü hepimiz kendimizle yüzleştik"Dört yıldır gerçekleştirilen Artweeks@Akaretler etkinliğinin bu yılki edisyonunda ikinci kişisel sergisi "Her Yer Her Yerde" ile eserlerini sanatseverlerle buluşturan Şerife Bilgili Ercantürk ile rengârenk olarak nitelendirdiği sergisini konuştuk. Geçtiğimiz yıl düzenlediği ilk kişisel sergisinde inşaat malzemelerine de yer veren Şerife Bilgili Ercantürk bu yıl eserlerinde içindeki istek, ümit ve sevinci yansıtan çalışmaları ortaya çıkarıyor. Türkiye'nin önemli iş kadınlarından biri olan Ercantürk resim çalışmalarının yanı sıra bu eserlerin ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak da katkı sunduğunun altını çiziyor.
"Sanatçının izleyicisiyle bir araya gelme ihtiyacı var"
"Sanatçının izleyicisiyle bir araya gelme ihtiyacı var"Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ArtweeksAkaretler sanatseverlerle buluşmaya başladı. Tüm dünyayı etkileyen corona virüs salgınının gölgesinde gündelik rutinlerimizi sürdürmeye çalıştığımız süreçte sanatseverler için bir nefes imkânı sundu. Geçtiğimiz yıllardaki gibi Sıraevler'de geçekleştirilen Artweeks'i Sabiha Kurtulmuş ile konuştuk. Etkinliğin direktörü ve katılımcılarından biri olan Sabiha Kurtulmuş, pandemi koşullarında 8 Kasım'a kadar açık kalacak olan Artweeks&Akaretler'i milliyet.com.tr'ye anlattı.
İyilik İçin Sanat'tan Artweeks@Akaretler'de karma sergi
İyilik İçin Sanat'tan Artweeks@Akaretler'de karma sergiTürkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunan İyilik İçin Sanat Derneği, Pasajda Bir Yıl, Anadolu’dan İzlenimler ve Atölye Cer projelerinde yer alan sanatçılarının eserlerini Artweeks@Akaretler’de sanatseverlerle buluşturdu.
28.10.2020Kültür Sanat
İyilik İçin Sanat Artweeks@Akaretler'de
İyilik İçin Sanat Artweeks@Akaretler'deTürkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan İyilik İçin Sanat Derneği, hayata geçirdiği üç projesinde üretilen eserlerle 28 Ekim – 8 Kasım tarihlerinde Artweeks@Akaretler’de yer alacak.
20.10.2020Kültür Sanat
Artweeks@Akaretler 4. kez sanatseverlerle buluşuyor
Artweeks@Akaretler 4. kez sanatseverlerle buluşuyorSanatseverleri ve koleksiyonerleri, yerli ve yabancı sanatçıların eserleri ile bir araya getiren Artweeks@Akaretler 28 Ekim’de başlıyor. Bu yıl 4. kez düzenlenecek olan Artweeks@Akaretler 8 Kasım 2020 tarihine kadar Akaretler Sıraevler’in 25-27, 35, 37-39 ve 55 numaralı binalarında, birbirinden özel eserleri ağırlamaya hazırlanıyor.
19.10.2020Kültür Sanat
Artweeks Akaretler’de bu sanatçılara dikkat
Artweeks Akaretler’de bu sanatçılara dikkatArtweeks@Akaretler, genç koleksiyonerlerin bir araya gelerek oluşturduğu ‘Clubfinearts’ kapsamında yerli ve yabancı birçok önemli sanatçının eserlerini, 22 Eylül tarihine dek Akaretler 37, 39 ve 55 numarada sanatseverlerin ziyaretine sunuyor...
9.09.2019Gündem
Sanat koleksiyonları  beğeni topladı
Sanat koleksiyonları beğeni topladıDünyanın varlık yöneticilerinden UBS’nin ana sponsorluğunda, Bilgili Holding ve Sabiha Kurtulmuş organizasyonuyla düzenlenen Artweeks@Akaretler, kapılarını açtı.
4.09.2019Cadde
Hacı Sabancı’nın  koleksiyonları...
Hacı Sabancı’nın koleksiyonları...Hacı Sabancı, yıllardır Ergin İnan, Devrim Erbil, Adnan Çoker ve Ahmet Güneştekin gibi isimlerden satın aldığı resimleri, sergilemeye karar verdi.
1.09.2019Cadde
Anadolu Yakası’nda çağdaş sanat için yeni bir merkez geliyor
Anadolu Yakası’nda çağdaş sanat için yeni bir merkez geliyor“Ferda Art Platform” açılışını Artweeks@Akaretler ve Contemporary İstanbul’da yapıyor.
29.08.2019Kültür Sanat
Eserler görücüye çıktı
Eserler görücüye çıktıÖnemli sanatçıların eserlerini bir araya getirildiği ‘Artweeks @ Akaretler’, Bilgili Holding ve Sabiha Kurtulmuş organizasyonuyla düzenlenen, açılış kokteyliyle başladı.
7.03.2019Cadde
Sanatseverler mart ayında “Artweeks @Akaretler”de buluşuyor
Sanatseverler mart ayında “Artweeks @Akaretler”de buluşuyorİlki büyük ilgi gören “Artweeks @Akaretler”’in ikincisi 5-17 Mart tarihleri arasında; Bilgili Holding ve Sabiha Kurtulmuş organizasyonuyla, önemli sanatçıların eserlerini Akaretler’de sanatseverlerle buluşturuyor.
1.03.2019Gündem
Sanatseverler mart ayında “Artweeks @Akaretler”de buluşuyor
Sanatseverler mart ayında “Artweeks @Akaretler”de buluşuyorİlki büyük ilgi gören “Artweeks @Akaretler”’in ikincisi 5-17 Mart tarihleri arasında; Bilgili Holding ve Sabiha Kurtulmuş organizasyonuyla, önemli sanatçıların eserlerini Akaretler’de sanatseverlerle buluşturuyor.
1.03.2019Gündem
Güncel Sanat
Güncel SanatMUTLAKA GÖRÜNİyilik ÜzerineDirimart Nişantaşı 4 Kasım’a kadar sanatçı Nissa Raad’ın İstanbul’daki ilk kişisel sergisini ağırlıyor...
28.09.2018Cumartesi
Gençlere yatırım
Gençlere yatırımBilgili Holding ve Sabiha Kurtulmuş’un organizasyonuyla devam eden Artweeks@Akaretler, sanatseverleri ağırlıyor...
22.09.2018Cadde
Koleksiyoncular Akaretler’de buluşacak
Koleksiyoncular Akaretler’de buluşacak‘Artweeks @Akaretler’ sanat etkinliği 15-30 Eylül arasında gerçekleştirilecek...
11.08.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Artweeks@Akaretlersergiİyilik İçin SanatcaddeArtweeks

Artweeks@Akaretler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.