Atandı

Atandı

Son dakika atandı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan atandı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan atandı haber sayfamızda...

Atandı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.382 atandi haberi bulunmuştur.
Ajanlarla ‘aşk’
Ajanlarla ‘aşk’ABD’li gazeteci Carol Leonnig, Trump’ın başkanlığı sırasında kızı Tiffany ile eski gelini Vanessa’nın kendilerini koruyan ajanlarla ilişki yaşadığını yazdı
13.05.2021Dünya
Vodafone Türkiye’de üst düzey atama var
Vodafone Türkiye’de üst düzey atama varVodafone Türkiye’de 2010’dan bu yana görev yapan Levent Gemici, şirketin Strateji, İş Geliştirme ve Toptan Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
12.05.2021Ekonomi
Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın maçlarındaki VAR hakemleri belli oldu
Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın maçlarındaki VAR hakemleri belli olduSüper Lig'in 41. haftasında oynanacak kritik maçlarda görev yapacak VAR ve AVAR hakemleri belli oldu.
11.05.2021Süper Lig
Lider kadınlar zirvede
Lider kadınlar zirvedeYönetim Kurulunda Kadın Derneği’nin programına katılan lider kadınlardan 20’si daha önemli görevlere atandı. Türkiye’de daha fazla kadının yönetim kurullarında yer almasını sağlamak amacıyla kurulan Yönetim Kurulunda Kadın Derneği (YKKD), 2012 yılından bu yana yürüttüğü, yönetim kurulu alanında saygın akademik kurumların akredite ettiği Şirketler Arası Mentorluk ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği Sertifika Programı’na katılan lider kadınlardan 20’sinin son 4 ayda toplam 24 adet yönetim kurulu üyeliğine atandığını açıkladı.
10.05.2021Ekonomi
Ticaret Bakanlığı’na yeni bakan yardımcısı
Ticaret Bakanlığı’na yeni bakan yardımcısıBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur görevinden alındı, yerine Mustafa Tuzcu getirildi.
9.05.2021Ekonomi
Ticaret Bakan Yardımcısı değişti
Ticaret Bakan Yardımcısı değiştiTicaret Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur görevden alındı, yerine Mustafa Tuzcu atandı.
8.05.2021Gündem
Umur Bey kim, nasıl öldü, Kuruluş Osman Umur Bey gerçek ismi nedir? Şahin Ergüney kaç yaşında, kimdir?
Umur Bey kim, nasıl öldü, Kuruluş Osman Umur Bey gerçek ismi nedir? Şahin Ergüney kaç yaşında, kimdir? Umur Bey kimdir, gerçek adı nedir? Umur Bey, Malhun Hatun'un babası olarak Kuruluş Osman dizisinde öne çıkıyor. Dizide Umur Bey'i ise Şahin Ergüner oynuyor. İzleyici ise Umur Bey kim, nasıl ve ne zaman öldü sorularının yanı sıra Kuruluş Osman Umur Bey'i oynayan Şahin Ergüney kimdir sorusuna da yanıt arıyor. İşte, Umur Bey'in biyografisi...
5.05.2021Cadde
Son dakika: Resmi Gazete'de yayımlandı! 2 bakanlığa kritik atamalar
Son dakika: Resmi Gazete'de yayımlandı! 2 bakanlığa kritik atamalarGelen son dakika haberine göre; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
30.04.2021Siyaset
Dünyaya yönetici  ihraç ediyor
Dünyaya yönetici ihraç ediyorVodafone Türkiye, çalışanlarına, Vodafone Grubu bünyesinde uluslararası kariyer yapma olanağı sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar 160 çalışanını yurtdışına transfer eden Vodafone Türkiye, son olarak 2 üst düzey yöneticisini daha Avrupa Bölge organizasyonuna ihraç etti.
30.04.2021Ekonomi
Emekli Orgeneral Servet Yörük kimdir? Servet Yörük hayatı...
Emekli Orgeneral Servet Yörük kimdir? Servet Yörük hayatı...Emekli Orgeneral Servet Yörük vefat etti. Vatandaşlar, Servet Yörük neden öldü, kaç yaşındaydı gibi sorulara yoğunlaştı. En uzun görev yapan komutanlardan olan Yörük, Samsun'da doğdu. Orgeneral Servet Yörük hayatı haberimizde.
29.04.2021Gündem
Sağlık Bakanlığı'na yeni atama
Sağlık Bakanlığı'na yeni atamaSağlık Bakanlığında açık bulunan Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne Selami Kılıç atandı.
28.04.2021Gündem
Patrick Hahn BİFO’nun daimi konuk şefi oldu
Patrick Hahn BİFO’nun daimi konuk şefi olduBorusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın 8’den fazla konserinde konuk şef olarak görev alan Patrick Hahn, 2021-2022 sezonundan itibaren BİFO sanat danışmanı ve daimi konuk şefi olacak. 25 yaşındaki Hahn, geçen yıl Wuppertal Opera ve Senfoni Orkestrası’nın genel müzik direktörü olarak atandı.
27.04.2021Kültür Sanat
Son dakika - Galatasaray'da Gedson belirsizliği! Muhtemel 11'ler...
Son dakika - Galatasaray'da Gedson belirsizliği! Muhtemel 11'ler...Süper Lig'de Galatasaray deplasmanda Antalyaspor ile karşı karşıya gelecek.
24.04.2021Galatasaray
Bazıları göremeden öldü! 27 yıldır bekliyorlar
Bazıları göremeden öldü! 27 yıldır bekliyorlarBursa'da, bir kooperatif tarafından 27 yıl önce inşaatına başlanan 110 dairelik site bitirilemedi. Çeşitli nedenlerle arsa sahibi ve müteahhitlerle davalık olan kooperatif üyeleri, ölüm tehditleri aldıklarını söyledi. Kooperatife büyük umutlarla üye olduklarını belirten Nadiye Yılmaz, "Bazı üyeler evlerine taşınamadan öldü. Projemiz tamamlanırsa sitemizin ismini 'Huzur' olarak değiştireceğiz" dedi.
22.04.2021Gündem
Yeni bakanlar göreve başladı
Yeni bakanlar göreve başladıÖnceki gece gerçekleştirilen ‘mini Kabine revizyonu’ ile atanan Aile Bakanı Derya Yanık, Çalışma Bakanı Vedat Bilgin ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş görevlerine başladı
22.04.2021Ekonomi
Nükleere atama: Bostancı
Nükleere atama: BostancıBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
22.04.2021Ekonomi
6 üniversiteye rektör atandı
6 üniversiteye rektör atandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 6 üniversiteye rektör atadı.
22.04.2021Eğitim
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık kimdir, kaç yaşında? Biyografisi...
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık kimdir, kaç yaşında? Biyografisi...Derya Yanık kaç yaşında, nereli soruları yeniden gündeme geldi. Resmi Gazete'de yayımlanan kararla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine atanan Yanık, AK Parti yeni MKYK'da yer almıştı. Peki, Derya Yanık kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?
21.04.2021Gündem
Ticaret Bakanı Mehmet Muş kimdir? Nereli, kaç yaşında?
Ticaret Bakanı Mehmet Muş kimdir? Nereli, kaç yaşında?Mehmet Muş hayatı hakkında son dakika haberleri aranıyor. Muş, Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile Ticaret Bakanlığına atandı. Okuyucular ile Mehmet Muş hayatını merak ediyor. Peki, Mehmet Muş nereli, kaç yaşında? İşte, biyografisi...
21.04.2021Gündem
Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş getirildi
Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş getirildiTicaret Bakanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş atandı.
21.04.2021Uzmanpara
Son Dakika: Kabinede revizyon! İşte kabineye giren 3 yeni bakan
Son Dakika: Kabinede revizyon! İşte kabineye giren 3 yeni bakanGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı bakanlıklara yaptığı atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı kararıyla 3 yeni bakan atandı. Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile "Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı" ile "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı" kuruldu. Kararla birlikte Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'ndeki bakanlık sayısı 17'ye yükseldi.
21.04.2021Siyaset
Kabine’ye üç yeni bakan
Kabine’ye üç yeni bakanResmi Gazete’de yayımlanan kararname ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bölünerek iki ayrı bakanlık kuruldu.
21.04.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! 6 üniversiteye rektör ataması
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! 6 üniversiteye rektör atamasıCumhurbaşkanlığının rektör atamalarına ilişkin kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 6 üniversiteye rektör atadı.
20.04.2021Siyaset
Bakanlık ve kurumlara ilişkin atamalar Resmi Gazete'de
Bakanlık ve kurumlara ilişkin atamalar Resmi Gazete'deBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
20.04.2021Gündem
Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş getirildi
Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş getirildiTicaret Bakanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş atandı.
20.04.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

resmi gazeteatamaTicaret Bakanlığıkimdirkaç yaşında

Atandı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.