Atatürk Orman Çiftliği

Atatürk Orman Çiftliği

Son dakika Atatürk Orman Çiftliği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Atatürk Orman Çiftliği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Atatürk Orman Çiftliği haber sayfamızda...

Atatürk Orman Çiftliği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 529 ataturk orman ciftligi haberi bulunmuştur.
Online satış yapan sitelerde 'haksız fiyat artışı' denetimleri artırıldı
Online satış yapan sitelerde 'haksız fiyat artışı' denetimleri artırıldıTicaret Bakanlığı'nın son dönemde haksız fiyat artışı iddialarına karşı harekete geçerek marketlere yönelik yoğun denetim başlatması sonrası e-Ticaret sektöründe de "fiyat artışı"na yönelik denetimler artırıldı.
18.09.2021Ekonomi
Arıcılar: Kredi borçlarımız  ertelensin
Arıcılar: Kredi borçlarımız ertelensinTürkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği, yangından zarar gören arıcılık sektörü adına Tarım ve Orman Bakanlığı’na 10 başlıkta teleplerini iletti.
10.08.2021Ekonomi
Orman yangınlarından mağdur olan arı yetiştiricileri Bakanlıktan destek istedi
Orman yangınlarından mağdur olan arı yetiştiricileri Bakanlıktan destek istediTürkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Ziya Şahin, ülkenin özellikle Akdeniz kesimini etkileyen orman yangınları nedeniyle arıcılık sektörünün zarar gördüğünü belirterek, Tarım ve Orman Bakanlığından yetiştiriciler için destek istedi.
9.08.2021Ekonomi
‘Kasten orman yakma’ suçuna 10 yıl istemi
‘Kasten orman yakma’ suçuna 10 yıl istemiAnkara’da Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) arazisinde çıkan yangının şüphelisi hakkındaki soruşturma tamamlandı.
4.08.2021Gündem
Son dakika... Atatürk Orman Çiftliği'ndeki yangın soruşturmasında jet iddianame!
Son dakika... Atatürk Orman Çiftliği'ndeki yangın soruşturmasında jet iddianame!Gelen bir son dakika haberine göre, Ankara’da, Atatürk Orman Çiftliği arazisinde çıkan yangınla ilgili gözaltına alınan Mehmet Toprak hakkında, 'kasten orman yakmak' suçundan 10 yıldan az olmamak üzere hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
3.08.2021Gündem
Ankara'da, Atatürk Orman Çiftliği arazisinde yangın
Ankara'da, Atatürk Orman Çiftliği arazisinde yangınAnkara'da Atatürk Orman Çiftliği arazisinde yangın çıktı. Bölgeye sevk edilen ekipler, yangına müdahale ediyor.
25.07.2021Haberler
Son dakika: Atatürk Orman Çiftliği'nde yangın
Son dakika: Atatürk Orman Çiftliği'nde yangınGelen bir son dakika haberine göre; Ankara'da Atatürk Orman Çiftliği arazisinde orman yangını çıktı. Bölgeye sevk edilen ekiplerin müdahalesiyle yangın kontrol altına alındı, soğutma çalışmaları sürüyor.
25.07.2021Gündem
Enstitünün ürettiği üzüm ve koruk suyu 'yok satıyor'
Enstitünün ürettiği üzüm ve koruk suyu 'yok satıyor'Manisa Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü tarafından üzümden elde edilen katma değeri artırmak üzere üretilen üzüm ve koruk suyu, yoğun ilgi görüyor.
9.07.2021Ekonomi
Bakanlık: Lüks konut yapılacağı iddia edilen arazi AOÇ mülkiyetinde değil
Bakanlık: Lüks konut yapılacağı iddia edilen arazi AOÇ mülkiyetinde değilTarım ve Orman Bakanlığı, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) bölgesinde lüks konut yapılacağı iddia edilen arazinin, AOÇ mülkiyetinde olmadığını açıkladı.
1.07.2021Emlak
Kpss P94 Nedir? Kpss P94 Puan Türü İle Alım Yapan Kurumlar Hangileridir?
Kpss P94 Nedir? Kpss P94 Puan Türü İle Alım Yapan Kurumlar Hangileridir?ÖSYM tarafından uygulanan sınavlardan birisi de KPSS sınavıdır. KPSS sınavı puan türlerine göre pek çok sınav çeşidi bulunmaktadır. Bu puan türlerinden birisi de KPSSP94 olmaktadır. Peki KPSS P94 nedir? KPSS P94 puan türü ile alım yapan kurumlar hangileridir? Sizlere KPSS P94 puan türü hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
6.06.2021Eğitim
Mavi yeşil bir bütün koruyalım
Mavi yeşil bir bütün koruyalım5 Haziran Dünya Çevre Günü, Ege’de toplumsal farkındalığı artırmak amacıyla düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Belediye başkanları, daha yeşil bir dünya için sürdürülen çalışmaları ve alınan önlemleri anlattı
5.06.2021Ege
Ankaralılar 30 Ağustos’ta Millet Bahçesi’ne kavuşacak
Ankaralılar 30 Ağustos’ta Millet Bahçesi’ne kavuşacakÇevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen 303 millet bahçesi projesinin 80 tanesi tamamlanıp vatandaşların hizmetine sunuldu. Bu kapsamda 81 ilde 2023'e kadar projelerini gerçekleştireceklerinden bahseden Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Atatürk Kültür Merkezi'nin de içinde yer aldığı Millet Bahçesi projesini ağustos ayı içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz. Çok örnek bir proje olacak, çok önemsiyoruz. Ankara'nın Central Parkı diyebiliriz” dedi.
10.05.2021Ekonomi
Bakan Kurum'dan Kanal İstanbul açıklaması
Bakan Kurum'dan Kanal İstanbul açıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kanal İstanbul Projesi'ne yaz aylarında başlanacağını bildirdi.
8.05.2021Siyaset
AOÇ ihalelerine katılacaklardan imza sirküleri yerine sicil tasdiknamesi istenecek
AOÇ ihalelerine katılacaklardan imza sirküleri yerine sicil tasdiknamesi istenecekAtatürk Orman Çiftliği (AOÇ) Müdürlüğü ihalelerine katılacak isteklilerin teklif mektupları ve geçici teminat dışındaki ihale evraklarında, imza sirküleri yerine sicil tasdiknamesi kullanılacak.
8.04.2021Ekonomi
Hizmetleriyle örnek...
Hizmetleriyle örnek...Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olan kırsal kalkınma modeli ve hizmetleri Ankara’dan da ilgi gördü.
4.04.2021Ege
Hizmet fabrikası
Hizmet fabrikasıBugünün imkanlarıyla geleceğin ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten Başkan Özlem Çerçioğlu, “Tıkır tıkır çalışıyor, teker teker tamamlıyoruz” diye konuştu.
10.03.2021Ege
Kamuda şeffaflık için işletme faaliyetlerini "etkin izleme" adımları güçlendiriliyor
Kamuda şeffaflık için işletme faaliyetlerini "etkin izleme" adımları güçlendiriliyorSermayesinin yarısından fazlası kamu kurum ve kuruluşlarına ait olan veya faaliyet alanı itibarıyla ticari nitelik taşıyıp Sayıştay tarafından denetlenen işletmelerin faaliyetlerinin izlenmesine, mali ve mali olmayan verilerinin toplanmasına, derlenmesine ve raporlanmasına ilişkin usul ve esaslar belirlendi.
9.03.2021Ekonomi
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu toplandıTBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, üç milletvekili gündem dışı söz aldı. Türkiye'de yapılan Kovid-19 aşı ilişkin açıklamalar yapıldı.
18.02.2021Siyaset
Atatürk Orman Çiftliği Ankara'daki bazı taşınmazlarını kiraya verecek
Atatürk Orman Çiftliği Ankara'daki bazı taşınmazlarını kiraya verecekAtatürk Orman Çiftliği (AOÇ) Müdürlüğü, Ankara'nın Yenimahalle ve Etimesgut ilçelerindeki bazı taşınmazlarını, otopark, rekreasyon alanı ve tarımsal üretim alanı olarak kiralayacak.
11.02.2021Ekonomi
'PttAVM kurulduğundan bu yana uygun fiyatla hizmet veriyor'
'PttAVM kurulduğundan bu yana uygun fiyatla hizmet veriyor'PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten, PttAVM'nin kurulduğundan bu yana uygun fiyatla hizmet verdiğini belirterek, "Özellikle temel gıda ihtiyaçlarının karşılanması için Tarım Kredi Kooperatifleri, Toprak Mahsulleri Ofisi ve Atatürk Orman Çiftliği ürünlerini her zaman olduğu gibi indirimli fiyatlarla halkımızla buluşturmaktayız." ifadelerini kullandı.
31.01.2021Ekonomi
Son dakika: Raflardaki artan fiyata çözüm bulundu! İndirimli olacak...
Son dakika: Raflardaki artan fiyata çözüm bulundu! İndirimli olacak...Son dakika haberlere göre, son dönemlerde ayçiçek yağı başta olmak üzere temel gıda fiyatlarında meydana gelen artışlara karşı, kooperatifler ve PTT’nin indirimli satış ortaklığı devreye alınacak. Öte yandan gıda perakendesi tarafından yapılan açıklamalar, marketlerden gelen yorumlar; sektör temsilcilerinin de oluşan fiyatlardan rahatsız olduğunu gösteriyor.
29.01.2021Ekonomi
PttAVM nedir, nerede? PttAVM internet satışı mı yapıyor, fiyatları ne kadar?
PttAVM nedir, nerede? PttAVM internet satışı mı yapıyor, fiyatları ne kadar?Son zamanlarda fiyatı artan gıda ürünleriyle ilgili çalışmalar sürüyordu. Yetkililer tarafından yapılan toplantılar sonrasında yeni bir karar alındı. Artık kooperatifler ve PTT’nin indirimli satış ortaklığı devreye alınacak ve PttAVM.com'da satışa sunulacak. Peki PttAVM nedir, nerede? PttAVM internet satışı mı yapıyor, fiyatları ne kadar? İşte PttAVM hakkında merak edilenler...
29.01.2021Gündem
AOÇ, depo olarak kullanılan taşınmazını yeniden kiraya verecek
AOÇ, depo olarak kullanılan taşınmazını yeniden kiraya verecekAtatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü (AOÇ) 1. Derece Doğal ve Tarihi Sit Alanı içindeki 1412 metrekarelik taşınmazını yeniden depo olarak 5 yıllığına kiraya vermek üzere ihale açtı.
17.01.2021Ekonomi
Selanik’ten Ankara’ya Atatürk’ün izinden
Selanik’ten Ankara’ya Atatürk’ün izindenYurdun her köşesinde emeği geçen ve izleri olan Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatında bazı şehirlerin yeri çok farklı. 10 Kasım vesilesiyle bu şehirleri ziyaret edip “Mustafa’dan Atatürk’e” uzanan 57 yıllık yolculuğunun küçük bir kısmına tanıklık edebilirsiniz
8.11.2020Gündem
Yatırımcılara taşınmaz fırsatı
Yatırımcılara taşınmaz fırsatıÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Hazineye ait taşınmazların özelleştirilmesi kapsamında 13 ilde bulunan yaklaşık 383 dönümlük 44 taşınmaz ve bir iş hanını satışa çıkardı.
30.10.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ankaraAtatürk Orman ÇiftliğiSon haberyangınAOÇ

Atatürk Orman Çiftliği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.