Atatürk Orman Çiftliği

Atatürk Orman Çiftliği

Son dakika Atatürk Orman Çiftliği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Atatürk Orman Çiftliği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Atatürk Orman Çiftliği haber sayfamızda...

Atatürk Orman Çiftliği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 524 atatürk orman çiftliği haberi bulunmuştur.
‘Ankaparkı açacağız’
‘Ankaparkı açacağız’ AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok bir TV programında açıklamalarda bulundu.
14.03.2024 Gündem
Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok: Başkent 5 yıl geriye gitti
Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok: Başkent 5 yıl geriye gitti Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok Habertürk'te projelerini açıkladı. Göreve gelir gelmez suya yüzde 50 indirim yapacağını belirten Altınok, Başkent'in 5 yıl geriye gittiğini ve bir 5 yıl daha böyle gidemeyeceğini söyledi.
12.03.2024 Gündem
AK Parti Ankara Adayı Turgut Altınok: Suda yüzde 50 indirim yapacağız
AK Parti Ankara Adayı Turgut Altınok: Suda yüzde 50 indirim yapacağız AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, "Makamlar, mevkiler gelip geçici, baki olan insan olmaktır. Vakit Ankara vaktidir. Keçiören Belediye Başkanlığı tecrübem var. Bir gecekondu şehrinden, turizm kenti haline geldi. Kale, kule, teleferiğimiz yan yana" diye konuştu.
27.02.2024 Gündem
Yavaş: Gezeravcı'dan sonra herkesin gökyüzüne ilgisi arttı
Yavaş: Gezeravcı'dan sonra herkesin gökyüzüne ilgisi arttı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Doğru işler yapıyoruz ki diğer adaylar da bizim yaptığımız işlere 'yapacağız' diyor. Buna öncülük yapmak çok çok güzel. 'Gerçek belediyeciliği öğreteceğiz' diye söylemiştim. Belediyecilik budur, daha bizden öğrenecekleri çok şey var" dedi.
2.02.2024 Gündem
Turgut Altınok: Ankara hak ettiği yerde değil
Turgut Altınok: Ankara hak ettiği yerde değil AK Parti Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) başkan adayı Turgut Altınok, Ankara Sanayi Odası (ASO) Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Ardıç'ı ziyaret ederek. ASO Meclis Toplantısı'na katıldı.
31.01.2024 Gündem
Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yıl ajandası
Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yıl ajandası Cumhuriyet Bayramımızın 100. yıldönümü yurdun her bir yerinde farklı etkinliklerle kutlanıyor. Her yerin kırmızı beyaza büründüğü bu büyük coşkuya katılabileceğiniz durakları sizin için derledik.
28.10.2023 Pazar
Cumhuriyet'in 100. yılı için 100 bin fidan diktiler!
Cumhuriyet'in 100. yılı için 100 bin fidan diktiler! Ankara'da bulunan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri, Cumhuriyet'in 100'üncü yılı kutlamaları kapsamında Atatürk Orman Çiftliği'nde 100 bin fidan dikti.
24.10.2023 Gündem
Akşener gazilerle buluştu
Akşener gazilerle buluştu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara’da Atatürk Orman Çiftliği’nde bir kafede gazilerle bir araya geldi.
18.09.2023 Gündem
Meral Akşener, Ankara'da gazilerle buluştu
Meral Akşener, Ankara'da gazilerle buluştu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara'da '19 Eylül Gaziler Günü' nedeniyle düzenlenen programda, gazilerle bir araya geldi. Akşener, konuşmasının ardından gazilerle fotoğraf çektirdi.
17.09.2023 Gündem
Yavaş’tan adaylık açıklaması:Nasip olursa devam edeceğim
Yavaş’tan adaylık açıklaması:Nasip olursa devam edeceğim Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nın birinci etabının açılışında konuştu.
31.08.2023 Gündem
Sahnede 19 Mayıs coşkusu!
Sahnede 19 Mayıs coşkusu! Sanat dünyasının ünlü isimleri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda hayranlarıyla buluşarak, şenlik havası yaşattı.
21.05.2023 Cadde
Sıla'nın 19 Mayıs stili
Sıla'nın 19 Mayıs stili Pop müziğin güçlü seslerinden Sıla Gençoğlu, Ankara'da düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı konserinde, kendisine özel tasarlanan kostümüyle dikkat çekti.
20.05.2023 Cadde
Türkiye'de 19 Mayıs coşkusu! Yurdun dört bir yanından renkli kareler
Türkiye'de 19 Mayıs coşkusu! Yurdun dört bir yanından renkli kareler 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Türkiye'nin dört bir yanından renkli kareler gelmeye devam ediyor.
19.05.2023 Gündem
İlelebet payidar
İlelebet payidar İş Bankası’nın düzenlediği  ‘Yaşasın Cumhuriyet” sergisi, bir asrı gururla geride bırakan Cumhuriyet’in eğitime, bilime, ilime, fırsat eşitliğine, dünyaya entegre olmanın önemine olan inancını ve bu ülkü etrafında birleşenleri hatırlatıyor.
2.04.2023 Kültür Sanat
Navigasyona yazan buraya gidiyor! Ucuz et tartışması
Navigasyona yazan buraya gidiyor! Ucuz et tartışması İstanbul Sultangazi'de bulunan 'Et ve Balık K.' isimli kasabın tabela ve dükkan tasarımı müşteriler tarafından 'Et ve Süt Kurumu' mağazalarına benzetilince ortalık karıştı.
25.03.2023 Haberler
Navigasyona yazan buraya gidiyor! Ucuz et tartışması
Navigasyona yazan buraya gidiyor! Ucuz et tartışması İstanbul Sultangazi'de bulunan 'Et ve Balık K.' isimli kasabın tabela ve dükkan tasarımı müşteriler tarafından 'Et ve Süt Kurumu' mağazalarına benzetilince ortalık karıştı.
25.03.2023 Gündem
‘Vaatlerimi çalıp metne yazmışlar’
‘Vaatlerimi çalıp metne yazmışlar’ Memleket Partisi lideri Muharrem İnce, CNNTürk’te soruları yanıtladı.
5.02.2023 Gündem
Türk Devletleri Teşkilatı üyesi 7 ülkede fidan dikildi
Türk Devletleri Teşkilatı üyesi 7 ülkede fidan dikildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Devlet Başkanları 9'uncu Zirvesi kapsamında bulunduğu Özbekistan'ın tarihi Semerkant şehrinde 6 ülke lideri ile birlikte 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında meşe fidanı dikti. Program kapsamında Türkiye'de 1023 noktada aynı anda fidan dikimi yapıldı.
11.11.2022 Gündem
Sadece pencereden bakılabiliyor! Atatürk'ün Saklı Bahçe'deki kolibası
Sadece pencereden bakılabiliyor! Atatürk'ün Saklı Bahçe'deki kolibası Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, 1926'da Atatürk Orman Çiftliği Projesi hazırlanırken kendi parasıyla yaptırdığı ve hasır koltukta, elinde kahvesiyle fotoğrafının çekildiği koliba (kulübe), içindeki kişisel eşyalarıyla birlikte yıllardır özenle korunuyor.
10.11.2022 Haberler
Sadece pencereden bakılabiliyor! Atatürk'ün Saklı Bahçe'deki kolibası
Sadece pencereden bakılabiliyor! Atatürk'ün Saklı Bahçe'deki kolibası Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, 1926'da Atatürk Orman Çiftliği Projesi hazırlanırken kendi parasıyla yaptırdığı ve hasır koltukta, elinde kahvesiyle fotoğrafının çekildiği koliba (kulübe), içindeki kişisel eşyalarıyla birlikte yıllardır özenle korunuyor.
10.11.2022 Gündem
Kabrine 105 yerden toprak getirildi
Kabrine 105 yerden toprak getirildi Atatürk, bundan 84 yıl önce bugün Dolmabahçe Sarayı’nda yaşama gözlerini yumdu. Atatürk’ün vefatının ardından Etnoğrafya’daki geçici kabrine konulan Atatürk’ün naaşı, 10 Kasım 1953 tarihinde düzenlenen devlet töreni ile ebedi istirahgahı olan Anıtkabir’deki mezar odasına defnedildi.
10.11.2022 Gündem
Bakan Kirişci'nin fidan davetine diğer bakanlar da katıldı
Bakan Kirişci'nin fidan davetine diğer bakanlar da katıldı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü nedeniyle 'http://gelecegenefes.com' sitesi üzerinden fidan sahiplenme etkinliği başlattı. Etkinliğe, birbirlerini sosyal medyadan davet eden bakanlar da katılarak fidan sahiplendi.
9.11.2022 Siyaset
Gıdada taklit mağaza sorunu yaşanıyor
Gıdada taklit mağaza sorunu yaşanıyor Vatandaşın güvenini kazanmış markaların, tabelalarını taklit eden uyanıklarla başı dertte.
9.11.2022 Ekonomi
Ege’nin gururları
Ege’nin gururları Kınık Belediyesi, Başkenti Anıtkabir’i Görmeyen Öğrenci Kalmayacak projesiyle Uluslararası Girişimcilik ve Proje Ödülleri’nde zirveye çıktı. Ayvalık Belediyesi de Tarihi Kentler Birliği’nin yarışmasında birinci oldu.
3.10.2022 Ege
Sahibinden büyükelçilik!
Sahibinden büyükelçilik! ABD’nin Ankara Büyükelçiliği, 1954 yılından bu yana faaliyet yürüttüğü Ayrancı’daki binasından son yıllarda başkentin cazibe bölgesi haline gelen Söğütözü’nde inşa edilen yeni binasına taşınıyor. 29 Ağustos’ta tamamen boşaltılacak eski binanın ise satışa çıkarılması ihtimali bulunuyor. ABD’nin Atatürk Bulvarı üzerindeki büyükelçilik binası; 1954’te faaliyete geçmişti.
25.08.2022 Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Atatürk Orman Çiftliği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.