Bahşiş

Bahşiş

Son dakika bahşiş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bahşiş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bahşiş haber sayfamızda...

Bahşiş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 958 bahsis haberi bulunmuştur.
Bebek İsimleri 2021: Keşfedilmemiş, Nadir Bulunan, Modern, Değişik Kız-Erkek Unisex İsimler ve Anlamları
Bebek İsimleri 2021: Keşfedilmemiş, Nadir Bulunan, Modern, Değişik Kız-Erkek Unisex İsimler ve AnlamlarıDünyanın en güzel duygularından bir tanesi de hiç şüphesiz anne ve baba olmak. Aileye yeni katılması beklenen üyenin yanında çiftleri isim heyecanı da sarar. Bebek isimleri ile ilgili uzun ve derin bir araştırma sürecine giren anne ve adayları çocuklarının isminin en güzel ve en anlamlı olmasını isterler. Hamilelik döneminde cinsiyetin belli olmasının ardından en çok üzerine düşülen konulardan bir tanesidir. Ömür boyu taşıyacakları ismin kulağa hoş gelmesini tercih eden aileler bebeklerinin isminin keşfedilmemiş, nadir bulunan, değişik, duyulmamış ve farklı olmasını isterler. Bunun dışında kız ve erkek bebeklerine verecekleri unisex olmasını isteyen aileler de var. Ancak ismin güzelliği kadar anlamlarının da güzel olmasını önemserler. En güzel, duyulmamış, modern, değişik kız ve erkek bebekler için unisex isimler ve anlamları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Bebek İsimleri 2021” içeriğimize bakabilirsiniz.
21.10.2021Bebek
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Nusret Gökçe'ye kötü haber! Davayı kaybetti
Nusret Gökçe'ye kötü haber! Davayı kaybetti'Saltbae' (tuz serpme) hareketiyle dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, eski çalışanlarının açtığı davayı kaybetti. New York, Londra, Miami, Doha, Dubai ve Mikonos'ta restoranları bulunan ünlü işletmecinin ödeyeceği tazminat belli oldu.
18.10.2021Cadde
A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: A Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: A Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne baba olmaya hazırlanan çiftler bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra derin bir isim araştırmasına girer. Çiftler hayatları boyunca taşıyacakları ismi çocukları için seçerken oldukça seçici davranırlar. Anne ve baba adayları kız bebekleri için nadir bulunan, keşfedilmemiş ve duyulmamış, kula hoş gelen isimleri tercih etmek isterler. Bu konuda uzun soluklu bir araştırma içerisine giren çiftlerin kız bebek isimlerinin anlamlarına da dikkat ederler. A harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
16.10.2021Bebek
Kripto paralar kısa sürede ağır yara aldı
Kripto paralar kısa sürede ağır yara aldıTwitter’ın Bitcoin ile bahşiş uygulamasını devreye aldığını açıklamasının ardından 45 bin dolar seviyesinin üzerine çıkan Bitcoin, Çin’den gelen regülasyon hamlesiyle birlikte 3 saat içerisinde 4 bin 300 dolardan fazla değer kaybetti. Bitcoin özelinde yaşanan sert satış baskısı kripto paraların geneline yansıdı. İşte piyasaya dair merak edilenler…
24.09.2021Uzmanpara
Twitter'dan önemli kripto para kararı
Twitter'dan önemli kripto para kararıDünyanın en büyük sosyal medya şirketlerinden biri olan Twitter, Bitcoin ile bahşiş ödeme özelliğini hayata geçirdi.
24.09.2021Uzmanpara
Lokanta çalışanı kadına cinsel saldırıdan 3 yıl 4 ay hapis!
Lokanta çalışanı kadına cinsel saldırıdan 3 yıl 4 ay hapis!Zonguldak’ta bir lokantada çalışan A.A.'ya (20) iş yerinde cinsel saldırıda bulunarak kimseye söylememesi için para verdiği iddiasıyla tutuksuz yargılanan N.Ö.,  3 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkemede başkanın genç kadını öpüp öpmediğini sorduğu N.Ö., "O beni yanaklarımdan öptü. Ben onu öpmedim. Kendime doğru çekip sarılmadım” dedi.
22.09.2021Gündem
İstikrar ve uzlaşının simgesi: Angela Merkel
İstikrar ve uzlaşının simgesi: Angela MerkelKendi isteğiyle koltuğunu bırakmaya hazırlanan Almanya Şansölyesi Merkel, Doğu Almanya’da sosyalist rejim altında yetişip, Batı’ya liderlik eden güçlü bir siyasetçiydi. Bilim kadını kimliği, liderlik kabiliyetleri ve soğukkanlılığıyla Alman siyasetine uzun yıllar yön veren Merkel, “Avrupa’nın kraliçesi” olarak emekliye ayrılacak
19.09.2021Dünya
Sharon Stone ödediği hesabın iki katı bahşiş bıraktı!
Sharon Stone ödediği hesabın iki katı bahşiş bıraktı!Önceki gün yemek yediği bir restoranda 250 dolar (yaklaşık 2 bin 144 TL) hesap ödeyen Sharon Stone, garsona 600 dolar (yaklaşık 5 bin 147 TL) bahşiş bıraktı. Ünlü oyuncunun bu jestini mekanın sahibi Keith McNally ortaya çıkardı.
17.09.2021Cadde
Nasrettin Hoca Fıkraları - Hem Komik, Hem Düşündürücü Birbirinden Güzel Kısa Nasrettin Hoca Sözleri
Nasrettin Hoca Fıkraları - Hem Komik, Hem Düşündürücü Birbirinden Güzel Kısa Nasrettin Hoca SözleriNasreddin Hoca Fıkraları ile bilinen eğlenceli ve neşeli bir kişiliktir. Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen hala birbirinden komik ve aynı zamanda bizleri düşündüren masalları ile bizleri güldürmeye devam etmektedir. Herkes onun fıkraları ve hikayeleri arasından en az bir tanesini olsa dahi mutlaka duymuştur. Biz bir tane ile yetinmedik, Nasrettin Hoca Fıkraları sayfamızda birçok fıkraya yer verdik. 5 tane, 10 tane, 15 tane değil... Tamı tamına, kısa kısa 32 tane fıkra! Birbirinden komik fıkralar ile gülmeye hazırsanız; işte fıkra denildiğinde ilk akla gelen Nasrettin Hoca'nın birbirinden güzel fıkraları...
14.09.2021Eğlence
Gelin arabasından bahşiş için canlarını hiçe saydılar
Gelin arabasından bahşiş için canlarını hiçe saydılarBAĞCILAR'da gelin arabasından bahşiş almak isteyen çocuklar, trafikteki diğer araçları umursamadan atılan zarfları kapmak için birbiriyle yarıştı. Çocukların kendilerini ve trafiği tehlikeye attığı o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
13.09.2021Haberler
Bağcılar'da tehlikeli anlar! Arabaya tırmandılar
Bağcılar'da tehlikeli anlar! Arabaya tırmandılarİstanbul Bağcılar'da gelin arabasından bahşiş almak isteyen çocuklar, trafikteki diğer araçları umursamadan atılan zarfları kapmak için birbiriyle yarıştı. Çocukların kendilerini ve trafiği tehlikeye attığı o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
13.09.2021Gündem
Çalıştılar, gezdiler pandemi krizini fırsata çevirdiler
Çalıştılar, gezdiler pandemi krizini fırsata çevirdilerSalgında her yolu deneyerek ABD’ye gittiler, Work and Travel’la hem çalıştılar hem de gezdiler. Programa katılımın düşük olmasını fırsat bilen gençler, maaşlarını 2 binden 4 bin dolara yükselterek adeta krizi fırsata çevirdiler.
27.08.2021Eğitim
TikTok para kazandıracak özelliklerini çeşitlendiriyor!
TikTok para kazandıracak özelliklerini çeşitlendiriyor! En popüler sosyal medya ağlarından biri olan TikTok, yeni özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Yeni ortaya çıktığı kadarıyla TikTok, e-ticaret faaliyetlerini hızlandırmak adına yeni özellikler test etmeye başladı.
21.08.2021Teknoloji
Bahşiş almak isterken sünnet çocuğunu hastanelik ettiler
Bahşiş almak isterken sünnet çocuğunu hastanelik ettilerErzurum’da şehir turu atarken aracın açılan üst bölümünden bakan sünnet çocuğu Muhammet Samet Kuytan (11), konvoyun önünü kesmek isteyen çocukların çektiği ipin yüzüne gelmesi sonucu yaralandı. İpin boynuna takılmasından son anda kurtulup ölümden dönen Kuytan, "İp az daha boynumu koparacaktı. İyi ki de eğilmişim de sadece yüzüm yaralandı. En güzel günüm hastanede geçti" dedi.
17.08.2021Haberler
Son dakika... Bahşiş almak isterken sünnet çocuğunu hastanelik ettiler
Son dakika... Bahşiş almak isterken sünnet çocuğunu hastanelik ettilerErzurum’da şehir turu atarken aracın açılan üst bölümünden bakan sünnet çocuğu Muhammet Samet Kuytan (11), konvoyun önünü kesmek isteyen çocukların çektiği ipin yüzüne gelmesi sonucu yaralandı. İpin boynuna takılmasından son anda kurtulup ölümden dönen Kuytan, "İp az daha boynumu koparacaktı. İyi ki de eğilmişim de sadece yüzüm yaralandı. En güzel günüm hastanede geçti" dedi.
17.08.2021Gündem
İki motosiklet kafa kafaya çarpıştı! 1 ölü, 1 yaralı
İki motosiklet kafa kafaya çarpıştı! 1 ölü, 1 yaralıMersin’de iki motosikletin kafa kafaya çarpışması sonucu kaza meydana geldi. Olayda 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
16.08.2021Gündem
Bahşiş için trenle düğün konvoyunun önünü kestiler
Bahşiş için trenle düğün konvoyunun önünü kestilerVan'da düğün konvoyunun önünü kesen tren personeli, bahşiş aldıktan sonra geçişe izin verdi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, birçok kişi tarafından izlendi.
10.08.2021Gündem
Dokunduğu her yeri bezle silen hırsız kamerada
Dokunduğu her yeri bezle silen hırsız kameradaSultangazi'de kafeden yaklaşık 400 lira çalan kişi, dokunduğu her yeri silerek parmak izlerini yok etti. O anlar saniye saniye güvenlik kameralarına yansırken, kafe sahibi Halil İbrahim Keten, "İyi temizlik yapıyor. Haftada bir gün gelsin camlarımızı silsin, biz 150 lira veririz" dedi.
24.07.2021Haberler
HES kodu fırsatçılığı: Para karşılığı satıyorlar
HES kodu fırsatçılığı: Para karşılığı satıyorlarTarihi Yarımada'da HES kodu fırsatçılarının sayısı arttı. Fırsatçılar, turistlere para karşılığında HES kodu alıyor. HES kodu fırsatçılığı yapanlardan biri, "Turistin içinden geldiği için para veriyor" şeklinde kendini savundu. Turistler ise, "HES kodunu İstanbulkart'a işletmek için 100-150 lira istiyorlar" dedi.
12.07.2021Haberler
HES kodu fırsatçılığı: Para karşılığı satıyorlar
HES kodu fırsatçılığı: Para karşılığı satıyorlarTarihi Yarımada'da HES kodu fırsatçılarının sayısı arttı. Fırsatçılar, turistlere para karşılığında HES kodu alıyor. HES kodu fırsatçılığı yapanlardan biri, "Turistin içinden geldiği için para veriyor" şeklinde kendini savundu. Turistler ise, "HES kodunu İstanbulkart'a işletmek için 100-150 lira istiyorlar" dedi.
12.07.2021Gündem
Çocukların bahşiş uğruna tehlikeli oyunu! Çekyat ile düğün arabasının önünü kestiler
Çocukların bahşiş uğruna tehlikeli oyunu! Çekyat ile düğün arabasının önünü kestilerErzurum’da yaz aylarıyla birlikte artan düğün törenlerinin vazgeçilmez geleneği zaman zaman tehlikeli anların yaşanmasına sebep oluyor. Konvoylardan bahşiş almak isteyenler, trafikteki tehlikelere aldırmadan ilginç yollara başvuruyor. Bazıları çekyatla gelin aracının önünü keserken, bazı çocuklar da otomobillere tutunarak zarf içindeki bahşişi kapma mücadelesi veriyor.
11.07.2021Haberler
Çekyat ile düğün arabasının önünü kestiler! Bahşiş uğruna tehlikeli oyun
Çekyat ile düğün arabasının önünü kestiler! Bahşiş uğruna tehlikeli oyunErzurum’da yaz aylarıyla birlikte artan düğün törenlerinin vazgeçilmez geleneği zaman zaman tehlikeli anların yaşanmasına sebep oluyor. Konvoylardan bahşiş almak isteyenler, trafikteki tehlikelere aldırmadan ilginç yollara başvuruyor. Bazıları çekyatla gelin aracının önünü keserken, bazı çocuklar da otomobillere tutunarak zarf içindeki bahşişi kapma mücadelesi veriyor.
11.07.2021Gündem
Bahşiş için düğün konvoyunun önünü kesen gençleri dövdüler
Bahşiş için düğün konvoyunun önünü kesen gençleri dövdülerSivas’ta düğün konvoyunun önünü kesip bahşiş almak isteyen 4 genç, araçlardan inen kalabalık grup tarafından dövüldü. Cep telefonu kamerasıyla görüntülenen olayın ardından gençler savcılığa suç duyurusunda bulundu.
28.06.2021Gündem
Bahşiş için düğün konvoyunun önünü kesen gençleri dövdüler
Bahşiş için düğün konvoyunun önünü kesen gençleri dövdülerSİVAS'ta düğün konvoyunun önünü kesip bahşiş almak isteyen 4 genç, araçlardan inen kalabalık grup tarafından dövüldü.
28.06.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

bahşişerzurummahkemebitcoinbağcılar

Bahşiş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.