Bakan Özer

Bakan Özer

Son dakika bakan özer haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bakan özer gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bakan özer haber sayfamızda...

Bakan Özer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 911 bakan özer haberi bulunmuştur.
Bakan Özer: Yarıyıl tatili uzamayacak
Bakan Özer: Yarıyıl tatili uzamayacakTÖZOK’un 20. Geleneksel Eğitim Sempozyumu’nda konuşan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yüz yüze eğitime devam konusunda kararlı olduklarını açıkladı. Özer, TBMM’ye gelen Öğretmenlik Meslek Kanunu’nda da asgari anlaşma sağlanacağını kaydetti.
28.01.2022Eğitim
Bakan Özer'den 'Yüz yüze eğitime devam edeceğiz' açıklaması
Bakan Özer'den 'Yüz yüze eğitime devam edeceğiz' açıklamasıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "İki haftalık yarıyıl tatilinden sonra da aynı kararlılıkla yüz yüze eğitime devam edeceğiz. En sık sorulan soru, 'Acaba tatil uzayacak mı?' O soruyu soranlara şöyle cevap vermek istiyorum. Neden herhangi bir kapanma olacağı zaman ilk başlanılacak yerler okullardır? Neden kafeler, restoranlar, AVM'ler değildir?" dedi.
27.01.2022Gündem
Bakan Özer'den trafik kazasında hayatını kaybeden öğretmenler için taziye mesajı
Bakan Özer'den trafik kazasında hayatını kaybeden öğretmenler için taziye mesajıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Beykoz Kuzey Çevre Otoyolu Reşadiye mevkisinde şarampole yuvarlanan, şoför ve 2 öğretmenin hayatını kaybettiği kazayla ilgili taziye mesajı yayımladı.
23.01.2022Gündem
Okullar ne zaman açılacak yarıyıl tatili kaç gün sürecek? 15 tatil süresi uzayacak mı?
Okullar ne zaman açılacak yarıyıl tatili kaç gün sürecek? 15 tatil süresi uzayacak mı?2021-2022 eğitim öğretim yılında ilk dönem bugün sona erdi. Milyonlarca öğrenci uzun süren pandemi sürecinin ardından okullarından uzakta kalmıştı. Bu yıl Eylül ayında başlayan yüz yüze eğitimde ilk dönemin sona ermesi ile öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Peki Yarıyıl tatili kaç gün sürecek, uzayacak mı?
23.01.2022Gündem
Şanlıurfa'daki okulun bahçesi Bakan Özer’in talimatıyla yenilendi
Şanlıurfa'daki okulun bahçesi Bakan Özer’in talimatıyla yenilendiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in, Şanlıurfa ziyaretinde, eksiklerinin giderilmesi yönünde talimat verdiği Halilurrahman Ortaokulu'nun duvarı ve bahçesi 15 günde yenilendi.
22.01.2022Gündem
18 milyon öğrenci için tatil zili çaldı
18 milyon öğrenci için tatil zili çaldıTürkiye genelinde yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 1 milyon öğretmen için yarıyıl tatili başladı. Karne dağıtım törenine katılan Bakan Özer, tatili uzatmayı gerektirecek herhangi bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.
22.01.2022Gündem
Bakan Özer'den tüm MEB personeline teşekkür belgesi
Bakan Özer'den tüm MEB personeline teşekkür belgesiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, başta öğretmen ve idari personel olmak üzere memur ve hizmetliler dahil Bakanlığa bağlı kurumlarda çalışan bütün personele ‘teşekkür belgesi’ verdi.
21.01.2022Siyaset
15 tatil ne zaman bitecek? Yarıyıl tatili uzayacak mı? Bakan Özer'den açıklama
15 tatil ne zaman bitecek? Yarıyıl tatili uzayacak mı? Bakan Özer'den açıklamaYarıyıl tatili bugün başlıyor. Karne heyecanı yaşayan öğrenciler bugün karnelerini aldıktan sonra tatile başlayacaklar. Peki, yarıyıl tatili uzayacak mı? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer soruları yanıtladı. İşte yarıyıl tatili başlangıcı ve bitişi.
21.01.2022Gündem
AFAD uyardı: Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın
AFAD uyardı: Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayınAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Balkanlar üzerinden gelmesi beklenen soğuk ve yağışlı havanın bugünden itibaren yurt genelinde etkili olacağını duyurdu. AFAD'dan yapılan açıklamada "Tüm yurtta kuvvetli, yer yer yoğun kar şeklinde yağışlara neden olacağı tahmin edilmektedir. Ege, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu'da perşembe gününe kadar zirai don tehlikesi bulunmamakta" denildi.
21.01.2022Gündem
Yarıyıl tatili uzayacak mı? Bakan Özer'den açıklama
Yarıyıl tatili uzayacak mı? Bakan Özer'den açıklamaMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, sömestr tatilinin uzatılıp uzatılmayacağı ile ilgili soru üzerine son dakika açıklaması yaptı. Bakan Özer, bugün başlayacak yarıyıl tatilini uzatmayı gerektirecek herhangi bir durumun söz konusu olmadığını bildirdi.
21.01.2022Haberler
Son dakika... Yarıyıl tatili uzayacak mı? Bakan Özer'den açıklama
Son dakika... Yarıyıl tatili uzayacak mı? Bakan Özer'den açıklamaMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, sömestr tatilinin uzatılıp uzatılmayacağı ile ilgili soru üzerine son dakika açıklaması yaptı. Bakan Özer, bugün başlayacak yarıyıl tatilini uzatmayı gerektirecek herhangi bir durumun söz konusu olmadığını bildirdi.
21.01.2022Gündem
Bakan Özer, olgunlaşma enstitülerinin müdürleriyle bir araya geldi
Bakan Özer, olgunlaşma enstitülerinin müdürleriyle bir araya geldiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, olgunlaşma enstitülerinin etkinliği ve üretim kapasitesinin artırılması amacıyla düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında enstitü müdürleriyle bir araya geldi.
19.01.2022Gündem
Bakan Özer: Ödev verilmesin
Bakan Özer: Ödev verilmesinMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Esenler Tuna Eğitim Vadisi Temel Atma Töreni’ne katıldı.
19.01.2022Eğitim
Milli Eğitim Bakanı Özer'den 'ev ödevi' çağrısı
Milli Eğitim Bakanı Özer'den 'ev ödevi' çağrısıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, cuma günü başlayacak yarıyıl tatiline dikkat çekerek, "İnanıyorum ki öğretmenlerimiz öğrencilerimize ödev vermeyecekler, 2 hafta hem öğrencilerimiz hem öğretmenlerimiz dinlenecekler" dedi.
18.01.2022Gündem
Bakan Özer’den öğretmenlere başarı belgesi
Bakan Özer’den öğretmenlere başarı belgesiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 6 Eylül 2021’den itibaren yüz yüze eğitimin sürmesi için büyük fedakârlık gösteren tüm öğretmenlere ve idari kadroya başarı belgesi gönderdi.
17.01.2022Eğitim
5 gün yüz yüze eğitim veren tüm öğretmenlere başarı belgesi
5 gün yüz yüze eğitim veren tüm öğretmenlere başarı belgesi Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 6 Eylül 2021'den bugüne kadar haftada 5 gün yüz yüze eğitim veren tüm öğretmenlere ve idari kadroya başarı belgesi gönderdi. Bakan Özer "Bu süreçte öğretmenlerimiz, okullarda kuralların uygulanmasında da çok titiz davrandılar" dedi.
16.01.2022Gündem
MEB'den sınav kararı! 81 ilde ilk kez uygulandı
MEB'den sınav kararı! 81 ilde ilk kez uygulandıMilli Eğitim Bakanlığı, yaklaşık dört buçuk aydır yüz yüze eğitime devam ederken son bir buçuk yılın öğrenme kayıplarını da telafi etmek için kapsamlı çalışmalar yürüttü. Bu kapsamda ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik ücretsiz destekleme ve yetiştirme kurs hizmeti sunan MEB, 81 ilde ilk kez bu kursların verimliliğine yönelik izleme ve değerlendirme sınavı uyguluyor. Destekleme ve yetiştirme kurslarına katılan 7, 8, 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik uygulanan ortak değerlendirme sınavı saat 10.00'da ülke genelinde 81 ilde yapılmaya başladı.
15.01.2022Gündem
Türkiye'nin ilk madencilik lisesi 2 bakanın katılımı ile açıldı
Türkiye'nin ilk madencilik lisesi 2 bakanın katılımı ile açıldıBalıkesir’in İvrindi ilçesinde yapımı tamamlanan ve ‘Türkiye’nin ilk maden lisesi’ olma özelliğini taşıyan Nurettin Çarmıklı Madencilik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in katıldığı tören ile açıldı.
14.01.2022Ekonomi
İstanbul’da tam gün eğitim çalışması
İstanbul’da tam gün eğitim çalışmasıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Yüz yüze eğitime devam ediyoruz. Bugün itibariyle tüm sınıfları Kovid-19'dan dolayı kapalı olan hiçbir okulumuz yok" dedi. Yarı yıl tatiline kadar kapanma olmayacağını kaydeden Özer, en büyük avantajlarının öğretmenlerde yüksek aşılanma oranı olduğunu söyledi.
13.01.2022Eğitim
Okullar kapanacak mı? Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması
Okullar kapanacak mı? Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklamasıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Yüz yüze eğitime devam ediyoruz. Bugün itibariyle tüm sınıfları Kovid-19'dan dolayı kapalı olan hiçbir okulumuz yok. Omicron varyantından dolayı yayılımlar hızlı ama bizim avantajımız öğretmenlerimizin aşılanma oranlarının yüksek olması" dedi.
12.01.2022Haberler
Son dakika! Okullar kapanacak mı? Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması
Son dakika! Okullar kapanacak mı? Bakan Özer'den yüz yüze eğitim açıklamasıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Yüz yüze eğitime devam ediyoruz. Bugün itibariyle tüm sınıfları Kovid-19'dan dolayı kapalı olan hiçbir okulumuz yok. Omicron varyantından dolayı yayılımlar hızlı ama bizim avantajımız öğretmenlerimizin aşılanma oranlarının yüksek olması" dedi.
12.01.2022Gündem
Özel okul zammına MEB freni!
Özel okul zammına MEB freni!Milli Eğitim Bakanlığı özel okullardaki yapılan zam oranına ilişkin yeni bir karar aldı. Buna göre 2022 yılında özel okullarda yapılacak zam oranı yüzde 36.73'ü geçemeyecek. Konuyla ilgili son gelişmeleri CNN Türk muhabir Ahmet Türkeş aktardı.
11.01.2022Haberler
Özel okul zammına MEB freni!
Özel okul zammına MEB freni!Milli Eğitim Bakanlığı özel okullardaki yapılan zam oranına ilişkin yeni bir karar aldı. Buna göre 2022 yılında özel okullarda yapılacak zam oranı yüzde 36.73'ü geçemeyecek. Konuyla ilgili son gelişmeleri CNN Türk muhabir Ahmet Türkeş aktardı.
11.01.2022Ekonomi
İnsana yatırım
İnsana yatırımTemeli atılan İTOB Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi 2023 eğitim-öğretim döneminde öğrenci kabul edecek. Sanayiciye ara eleman bölgeye de istihdam sağlayacak.
10.01.2022Ege
Bakan Özer: 2022'de kitap sayımızı 100 milyona çıkarmayı hedefliyoruz
Bakan Özer: 2022'de kitap sayımızı 100 milyona çıkarmayı hedefliyoruzMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 'Kütüphanesiz Okul Kalmayacak' projesiyle okullarda kitap sayısının önemli ölçüde arttığını belirterek, ''Bu proje ile okullarımızdaki kütüphanelerde öğrenci başına düşen kitap sayısı, iki ay gibi kısa sürede 1,89'dan 2,76'ya yükseldi. 2022 yılında kitap sayımızı 100 milyona çıkarmayı hedefliyoruz'' dedi.
9.01.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Özer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.