Benjamin Harvey

Benjamin Harvey

Son dakika Benjamin Harvey haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Benjamin Harvey gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Benjamin Harvey haber sayfamızda...

Benjamin Harvey

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 230 benjamin harvey haberi bulunmuştur.
Benjamin Harvey oğlu Leon'u gezdirdi
Benjamin Harvey oğlu Leon'u gezdirdiOyuncu Hande Ataizi'nin Amerikalı gazeteci eski eşi Benjamin Harvey, önceki gün oğlu Leon ile birlikte Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
15.06.2020Cadde
Hande Ataizi'nin hastane telaşı
Hande Ataizi'nin hastane telaşıOyuncu Hande Ataizi, önceki gün sevgilisi Dinç Aydoğdu ve Benjamin Harvey'le evliliğinden dünyaya gelen oğlu Leo ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülendi.
13.06.2020Cadde
'Sokaktaki adam daha iyi oynar'
'Sokaktaki adam daha iyi oynar'Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuğunu beğendiğini söyleyen Hande Ataizi, “Kenan İmirzalıoğlu hiç iyi bir oyuncu değil. Onu yetenekli bulmuyorum. Sokaktan bir adam al, daha iyi oynatırsın” dedi
19.05.2020Cadde
Hande Ataizi, eski eşini korudu
Hande Ataizi, eski eşini koruduOyuncu Hande Ataizi, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Ataizi, gazetecileri görünce telefonu kapatıp soruları yanıtladı.
10.03.2020Cadde
Aman Hande görmesin! Leon'dan tehlikeli tırmanış
Aman Hande görmesin! Leon'dan tehlikeli tırmanışHande Ataizi’yle boşandıktan sonra ortalarda görünmeyen Benjamin Harvey, önceki gün Bebek Parkı’ndaydı.
9.03.2020Cadde
Hande Ataizi çok kızacak! Kuralları hiçe saydı
Hande Ataizi çok kızacak! Kuralları hiçe saydıOyuncu Hande Ataizi, 2012 yılında evlendiği, oğlu Aslan Leon’un babası Amerikalı Benjamin Harvey’den Mayıs 2018’de boşanmıştı.
24.12.2019Cadde
Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu ilk kez el ele
Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu ilk kez el eleOyuncu Hande Ataizi eçtiğimiz günlerde sevgilisi Dinç Aydoğdu’dan evlenme teklifi aldığını açıklamıştı. Bugüne kadar sevgilisiyle el ele görüntü vermekten kaçınan Ataizi, ezber bozdu.
24.12.2019Cadde
Benjamin Harvey: Türkçe bilmiyorum
Benjamin Harvey: Türkçe bilmiyorumHande Ataizi'nden boşanan Benjamin Harvey, önceki gün oğlu Leo ile Ctiy's AVM'deydi.
9.12.2019Cadde
'Ünlü olunca bir anda havaya giriyorlar'
'Ünlü olunca bir anda havaya giriyorlar'Geçtiğimiz hafta Ümraniye'de kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Dinç Aydoğdu (25) ile halk otobüsünde görüntülenen Hande Ataizi'nden çarpıcı açıklamalar...
8.10.2019Cadde
'Yaş farkı için daha sert tepkiler beklemiştim'
'Yaş farkı için daha sert tepkiler beklemiştim'Oyuncu Hande Ataizi, Sinan Özedincik ve Funda Karayel’in sunduğu, A Para’da yayınlanan ‘Günaydın Hafta Sonu’na konuk oldu.
8.10.2019Cadde
Hande Ataizi aşkını ilan etti! 21 yaş küçük...
Hande Ataizi aşkını ilan etti! 21 yaş küçük...Geçtiğimiz yıl ABD'li gazeteci eşi Benjamin Harvey'den "Aramızda kültür farkı var" diyerek boşanan Hande Ataizi, yeni bir aşka yelken açtı.
12.09.2019Cadde
Hande Ataizi spordan vazgeçmiyor
Hande Ataizi spordan vazgeçmiyorOyuncu Hande Ataizi, eski eşi Amerikalı Benjamin Harvey'den olan oğlu Leon ile Bodrum'da tatil yapıyor.
13.08.2019Cadde
Ekonomik Hande
Ekonomik HandeHande Ataizi, Bodrum’da para saçan ünlülere adeta ders verdi. Ataizi lüks plajlara gitmek yerine halk plajında denize girip 5 kişilik yemek için de 200 lira hesap ödedi.
24.07.2019Cadde
Hande Ataizi'nin gizemli arkadaşı!
Hande Ataizi'nin gizemli arkadaşı!Oyuncu Hande Ataizi, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. City's AVM çıkışı görüntülenen Ataizi'ne bir erkek arkadaşı eşlik ettik.
20.07.2019Cadde
BDDK ve SPK'dan o iddialarla ilgili açıklama
BDDK ve SPK'dan o iddialarla ilgili açıklamaBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, "Onlarca kişi hakkında suç duyurusunda bulunduğumuz iddiaları gerçeği yansıtmıyor. Ekonomimizin itibarını kırabilecek yayınlar hakkında yasal yollara başvurulacağı tabiidir"" açıklamasında bulundu. SPK'dan yapılan açıklamada ise "Piyasalarda tedirginliğe ve yatırımcıların zarara uğramasına çalışıldığı tespit edilmiştir. Kanunun ilgili maddeleri çerçevesinde suç duyurusunda bulunulmuştur" denildi.
14.06.2019Ekonomi
Leon’un günü
Leon’un günüSunucu ve oyuncu Hande Ataizi, geride bıraktığımız gün oğlu Leon ile birlikte İstinyePark'da objektiflere takıldı.
19.05.2019Cadde
Leo okulda Hande alışverişte
Leo okulda Hande alışverişteÜnlü oyuncu ve sunucu Hande Ataizi Akmerkez’de görüntülendi.
7.03.2019Cadde
Leon’la oyun zamanı
Leon’la oyun zamanıHande Ataizi, önceki gün oğlu Leon’la Vadistanbul’da yer alan Magic World eğlence merkezinde zaman geçirdi.
22.01.2019Cadde
Tek başına sinema keyfi
Tek başına sinema keyfiHande Ataizi, önceki akşam Nişantaşı City's de objektiflere yansıdı.
6.01.2019Cadde
Benjamin Harvey şaştı kaldı!
Benjamin Harvey şaştı kaldı!Oyuncu Hande Ataizi ile altı yıllık evlilikleri geçtiğimiz sene biten ABD'li televizyoncu Benjamin Harvey, tatil için Rusya'ya gitti.
1.01.2019Cadde
Benjamin Harvey'in zor anları!
Benjamin Harvey'in zor anları!Sunucu Hande Ataizi’nin eski eşi Benjamin Harvey, önceki akşam zor anlar yaşadı.
24.12.2018Cadde
Benjamin Harvey'in zor anları!
Benjamin Harvey'in zor anları!Sunucu Hande Ataizi’nin eski eşi Benjamin Harvey, önceki akşam zor anlar yaşadı.
24.12.2018Cadde
Hande Ataizi'nin keyfi kaçtı!
Hande Ataizi'nin keyfi kaçtı!Önceki gün Akmerkez’de görüntülenen Hande Ataizi’nin bir hayli keyifsiz olduğu gözlendi.
24.11.2018Cadde
Hande Ataizi'nin keyfi kaçtı!
Hande Ataizi'nin keyfi kaçtı! Önceki gün Akmerkez’de görüntülenen Hande Ataizi’nin bir hayli keyifsiz olduğu gözlendi.
24.11.2018Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Benjamin Harvey ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.