Celal Kılıçdaroğlu

Celal Kılıçdaroğlu

Son dakika celal kılıçdaroğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan celal kılıçdaroğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan celal kılıçdaroğlu haber sayfamızda...

Celal Kılıçdaroğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 400 celal kilicdaroglu haberi bulunmuştur.
Kılıçdaroğlu'nun kardeşi, evlat nöbetindeki aileleri ziyaret etti: Ben de ağabeyimi HDP'den istiyorum
Kılıçdaroğlu'nun kardeşi, evlat nöbetindeki aileleri ziyaret etti: Ben de ağabeyimi HDP'den istiyorumDiyarbakır'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 208 ailenin HDP binası önündeki oturma eylemi, 546'ncı gününe girdi. Aileleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi, Milli Beka Hareketi Genel Başkan Yardımcısı Celal Kılıçdaroğlu, elinde 'Ben de ağabeyimi HDP'den istiyorum' pankartıyla katılarak ziyaret etti.
1.03.2021Gündem
Celal Kılıçdaroğlu: Kemal Abi sen de var mısın?
Celal Kılıçdaroğlu: Kemal Abi sen de var mısın?Rıdvan Dilmen'in referandum için sosyal medyadan başlattığı 'Evet' kampanyasına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu da katıldı.
11.09.2019Televizyon
Celal Kılıçdaroğlu: Kemal Abi sen de var mısın?
Celal Kılıçdaroğlu: Kemal Abi sen de var mısın?Rıdvan Dilmen'in referandum için sosyal medyadan başlattığı 'Evet' kampanyasına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu da katıldı.
26.01.2017Siyaset
Kardeş Kılıçdaroğlu’na Ak Parti’den ret
Kardeş Kılıçdaroğlu’na Ak Parti’den retCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’nun Ak Parti’ye üyelik girişimi Başbakan Binali Yıldırım’dan döndü. Önceki gün Ak Parti Genel Merkezi’ne giden Celal Kılıçdaroğlu, üyeliklerin genel merkezden yapılmayacağının kendisine iletilmesi üzerine Mamak ilçe teşkilatına giderek başvuru yaptı.
10.01.2017Siyaset
AK Parti'den Kılıçdaroğlu açıklaması
AK Parti'den Kılıçdaroğlu açıklamasıAK Parti'den yapılan yazılı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'nun AK Parti'ye üye olduğu yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.
10.01.2017Siyaset
AK Parti'den Celal Kılıçdaroğlu açıklaması
AK Parti'den Celal Kılıçdaroğlu açıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'nun 'AK Parti'ye üye olduğu' yönündeki haberlere AK Parti'den yazılı açıklama geldi.
9.01.2017Siyaset
Kılıçdaroğlu AK Parti saflarına katıldı
Kılıçdaroğlu AK Parti saflarına katıldıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aydın'ın Didim ilçesinde yaşayan kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, AK Parti Mamak İlçe Başkanlığına giderek AK Parti saflarına katıldı.
9.01.2017Siyaset
Kılıçdaroğlu AK Parti saflarına katıldı
Kılıçdaroğlu AK Parti saflarına katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aydın'ın Didim ilçesinde yaşayan kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, AK Parti Mamak İlçe Başkanlığına giderek AK Parti saflarına katıldı.
9.01.2017Siyaset
Daha samimi bulduğum için Ak Parti’ye  üye olacağım
Daha samimi bulduğum için Ak Parti’ye üye olacağımCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, FETÖ/PDY ile mücadelede AK Parti’yi daha samimi bulduğu için üyelik başvurusunda bulunacağını belirtti.
28.12.2016Siyaset
Celal Kılıçdaroğlu, AK Parti’ye üye olacağını açıkladı
Celal Kılıçdaroğlu, AK Parti’ye üye olacağını açıkladıCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, üye olmak için AK Parti’ye başvuracağını açıkladı.Twitter hesabından yazılı ve görüntülü bir açıklama yapan Celal Kılıçdaroğlu, “2 Ocak Pazartesi günü Ankara’da AK Parti Genel Merkezi’ne giderek, AK Parti’ye üye olacağım. Tüm sevenlerimi beklerim" şeklinde mesaj yayınladı.CHP içindeki FETÖ’cülerin temizlenmesi için Söke’den Didim’e yürüyen ve ağabeyi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sert eleştirilerde bulunan Celal Kılıçdaoğlu, disiplin kuruluna sevk edilince CHP’den istifa etmişti. Twitter hesabından AK Parti’ye üyelik için başvuracağını duyuran Celal Kılıçdaroğlu yazılı bir açıklama da yaptı. Açıklamasında, “Eğer duymazsanız dağlara, ovalara, sulara sesleneceğim" diyen Celal Kılıçdaroğlu’nun yazılı açıklamasının tamamı şöyle: “Halkımıza ve yetkililere sesleniyorum. Bana sahip çıkılmalıydı. Bana ağabeyim Kemal Kılıçtaroğlu da sahip çıkmalıydı. Benim yaptığım, herkesin kendi evinin önünü temizlemesi kuralına uymaktan başka bir şey değil. AK Parti FETÖ’yu temizleyip atmak istiyor. Bu konuda CHP’den daha fazla yol aldı. CHP, FETÖ ile ilgili meselenin üstünü örtmeye kalkıyor ve ya divanın altına süpürüyor. Bu çıkış değil, kurtuluş değil. CHP’nin de ülkenin de faydasına değil bu. AK Parti, bir sürü eksik politikasına rağmen toplumda büyük bir karşılık buluyorsa bana kalırsa yanlış yapmışsa “yaptım”, yanılmışsa “yanıldım” demesinden ötürüdür. Bilinen odur ki yanlış yapmayan hiçbir şey yapmıyordur. Ben yaşadığım bölgede FETÖ yapılanmasına karşı bir itirazda bulundum. Üstelik içinde yer aldığım partiden, CHP’den başladım itiraza. Kişi olarak ben önce gözümdeki çapağı temizlemek istedim. Söke’den Didim’e yürüyüşümün, daha sonra açlık grevine yatışımın altında tam da bu yaklaşım vardır. Ben bu meselenin AK Parti veya CHP meselesinden öte bir şey olduğunu düşündüm. Ülkemizin kaderini olumlu anlamda belirlemeyle ilgili herkesin yapacağı bir
11.09.2019Yaşam
Celal Kılıçdaroğlu partisini seçti
Celal Kılıçdaroğlu partisini seçtiCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, üye olmak için AK Parti’ye başvuracağını açıkladı. Twitter hesabından yazılı ve görüntülü bir açıklama yapan Celal Kılıçdaroğlu, “2 Ocak Pazartesi günü Ankara’da AK Parti Genel Merkezi’ne giderek, AK Parti’ye üye olacağım. Tüm sevenlerimi beklerim' şeklinde mesaj yayınladı.
28.12.2016Siyaset
Kardeşi ihraç edildi
Kardeşi ihraç edildiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, üyelik kaydının bulunduğu Isparta İl Disiplin Kurulu tarafından 13 Aralık günü partiden ihraç edildi.
15.12.2016Siyaset
Celal Kılıçdaroğlu oturma eylemine başladı
Celal Kılıçdaroğlu oturma eylemine başladı13 günlük  ölüm orucuna son vererek Didim Kent Meydanı'nda 3 gün sürecek oturma eylemine  başladığını bildiren CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, "Ağabeyim lüks içinde yaşıyor, benimse hiçbir şeyim yok. Çadırda  yaşıyorum. Ben burada vatanım için bekliyorum. FETÖ’nün temizlenmesi için  eylemlerime devam edeceğim." dedi.
13.12.2016Gündem
Devletin sigortası ortadan kalkıyor
Devletin sigortası ortadan kalkıyor“Cumhurbaşkanlığı devletin sigortasıdır” diyen CHP lideri, “Anayasa değişikliğiyle rejim değiştiriliyor ve devletin sigortası kalkıyor. Sigorta atarsa karanlıkta kalırız. Demokratik sistemimizde hakemlik pozisyonu cumhurbaşkanına biçilmiştir” dedi
9.12.2016Siyaset
Celal Kılıçdaroğlu: Öz kardeşine sahip çıkmasa bile bu vatana sahip çıksın
Celal Kılıçdaroğlu: Öz kardeşine sahip çıkmasa bile bu vatana sahip çıksınKemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, "Öz kardeşine sahip çıkmasa bile, bu vatana sahip çıksın. Bana da çamur atmasın. Ben kendi çabalarımla geçinip, gidiyorum. Ben Celal Kılıçdaroğlu olarak vatanıma sahip çıkıyorum." dedi.
9.12.2016Gündem
Kılıçdaroğlu'ndan kardeşiyle ilgili flaş açıklamalar
Kılıçdaroğlu'ndan kardeşiyle ilgili flaş açıklamalarNTV'de soruları yanıtlayan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'nun partiden neden ihraç edildiğini açıkladı.
9.12.2016Siyaset
Siyasette çifte  standart olmaz
Siyasette çifte standart olmazCHP lideri, gazetecilerin serbest bırakılmasını isterken Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan’ın isimlerini de saydığı için kendisini eleştirilenlere yanıt verdi
6.12.2016Siyaset
Kılıçdaroğlu'ndan kardeşi hakkında ilk açıklama
Kılıçdaroğlu'ndan kardeşi hakkında ilk açıklamaCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisini eleştiren kardeşi için, "Kardeşimle ilgili bir sorun yok arkadaşlar" demekle yetindi.
6.12.2016Siyaset
‘Tehdit  telefonları alıyorum’
‘Tehdit telefonları alıyorum’CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ağabeyine mektup yazarak ülkenin başta FETÖ olmak üzere tüm bölücü ve yıkıcı örgütlerden temizlenmesi için yapılan çalışmalara destek verdiğini belirtti.
5.12.2016Gündem
‘Parlamentonun iradesi aşıldı’
‘Parlamentonun iradesi aşıldı’Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Suriye’ye zalim Esed’in hükümranlığına son vermek için girdik” sözlerini eleştiren Kılıçdaroğlu, “Bu, parlamentonun iradesinin aşılmasıdır. Sınır ötesi tezkere yetkisi, terör örgütleriyle mücadele amacıyla verildi” dedi
30.11.2016Siyaset
Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşine ihraç! Artık CHP üyesi olmayacak
Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşine ihraç! Artık CHP üyesi olmayacakAydın'ın FETÖ/PDY'den temizlenmesi amacıyla Söke'den Didim'e yaptığı yürüyüşle gündeme gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, CHP'den kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi.
1.12.2016Siyaset
Kardeş Kılıçdaroğlu yürüyüşü tamamladı
Kardeş Kılıçdaroğlu yürüyüşü tamamladıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, siyasi partilerde barınan FETÖ/PDY üyelerinin belirlenmesi için Aydın’ın Söke İlçesi’nden Didim ilçesine doğru 4 gün süren yürüyüşünü tamamladı.
28.11.2016Siyaset
Celal Kılıçdaroğlu'nun 'FETÖ temizliği' yürüyüşü
Celal Kılıçdaroğlu'nun 'FETÖ temizliği' yürüyüşüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal  Kılıçdaroğlu, "Aydın'ın, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'ndan  (FETÖ/PDY) temizlenmesi ve örgüt elebaşı Fetullah Gülen ile yandaşlarının hesap  vermesi" amacıyla Söke'den Didim'e başlattığı yürüyüş 3. gününde de devam etti.
27.11.2016Gündem
Celal Kılıçdaroğlu'nun 'FETÖ temizliği' yürüyüşü
Celal Kılıçdaroğlu'nun 'FETÖ temizliği' yürüyüşüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal  Kılıçdaroğlu, "Aydın'ın, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'ndan  (FETÖ/PDY) temizlenmesi ve örgüt elebaşı Fetullah Gülen ile yandaşlarının hesap  vermesi" amacıyla Söke'den Didim'e başlattığı yürüyüş 3. gününde de devam etti.
27.11.2016Gündem
Kılıçdaroğlu’ndan FETÖ yürüyüşü!
Kılıçdaroğlu’ndan FETÖ yürüyüşü!CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, bir dönem CHP Didim İlçe Başkan adayı olan Ali İhsan Varol’un da aralarında bulunduğu 30 kişiyle birlikte FETÖ’ye dikkat çekmek için Aydın’ın Söke ilçesinden 52 kilometre mesafedeki Didim ilçesine doğru yürüyüşe başladı.
25.11.2016Gündem

Benzer Haber Etiketleri

celal kılıçdaroğluKemal KılıçdaroğluchpKILIÇDAROĞLUak parti

Celal Kılıçdaroğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.