Daniel Fırtınası

Daniel Fırtınası

Son dakika Daniel Fırtınası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Daniel Fırtınası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Daniel Fırtınası haber sayfamızda...

Daniel Fırtınası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 82 daniel fırtınası haberi bulunmuştur.
Daniel sonrası şimdi de Elias! Yunanistan'ı yine fırtına vurdu
Daniel sonrası şimdi de Elias! Yunanistan'ı yine fırtına vurdu Ağustos ayında Daniel Fırtınası nedeniyle kabusu yaşayan Yunanistan'da şiddetini artıran Elias fırtınası ülkenin orta kesimlerine felaketi yaşattı.
28.09.2023 Dünya
Libya'ya felaketi yaşatan 2 barajın yapımında yer alan 8 yetkili tutuklandı
Libya'ya felaketi yaşatan 2 barajın yapımında yer alan 8 yetkili tutuklandı Libya Başsavcısı Sıddık es-Sur, Daniel Fırtınası nedeniyle Derne'de çöken ve sel felaketine yol açan barajla ilgili 8 kişinin tutuklandığını bildirdi.
25.09.2023 Dünya
Felaketin ortasında yanlış emir! Cesetler Akdeniz'e sürüklenirken skandal
Felaketin ortasında yanlış emir! Cesetler Akdeniz'e sürüklenirken skandal Libya'da yaşanan felaket sonrası 20 bine yakın ölünün olduğu bildiriliyor. Kesin olarak tespit edilemeyen ölü sayısını etkileyen en önemli faktör ise cesetlerin denize sürüklenmesi. Dehşet bölgedeki etkisini hala korurken yaşanan felaketin arkasında bir ihmalin olduğu da söyleniyor.
16.09.2023 Dünya
Libya'da manzara korkunç: Şehir ikiye bölündü, cesetler denizde yüzüyor
Libya'da manzara korkunç: Şehir ikiye bölündü, cesetler denizde yüzüyor Libya'nın doğusundaki sel felaketinde ölenlerin sayısı artmaya devam ediyor. Yetkililer liman kenti Derne'de 11 binden fazla ceset bulunduğunu söylerken cansız bedenlerin kıyıdan 100 kilometre açıkta bile görüldüğü ve tekrar kıyıya vurduğu söyleniyor.
15.09.2023 Dünya
Türkiye'den Libya’ya yardım
Türkiye'den Libya’ya yardım Türk sivil toplum kuruluşları 11 binden fazla insanın yaşamını yitirdiği Libya'daki felaket sonrası harekete geçti.
15.09.2023 Dünya
Libya'da acı bilanço artıyor! AFAD'dan 4 bin ton yardım malzemesi
Libya'da acı bilanço artıyor! AFAD'dan 4 bin ton yardım malzemesi Orta Akdeniz'de etkili olan ve 10 Eylül'de Libya'nın doğusunu vuran "Daniel" fırtınası sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı artıyor. AFAD Başkanı Okay Memiş, Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı iki askeri gemiyle 550 personel ve yaklaşık 4 bin ton yardım malzemesinin gönderildiğini bildirdi.
14.09.2023 Dünya
UMKE Libya'da yaraları sarmaya devam ediyor
UMKE Libya'da yaraları sarmaya devam ediyor Libya'da yaşanan sel felaketi ardından Türkiye bölgeye ulaşan ilk ülkelerden biri olmuştu. UMKE ekiplerinin arama kurtarma çalışmaları sürüyor.
14.09.2023 Haberler
UMKE Libya'da yaraları sarmaya devam ediyor
UMKE Libya'da yaraları sarmaya devam ediyor Libya'da yaşanan sel felaketi ardından Türkiye bölgeye ulaşan ilk ülkelerden biri olmuştu. UMKE ekiplerinin arama kurtarma çalışmaları sürüyor.
14.09.2023 Gündem
Haritadan silinen Derne'de 20 bin ölü! Barajlar sırayla patladı korkunç görüntüler
Haritadan silinen Derne'de 20 bin ölü! Barajlar sırayla patladı korkunç görüntüler Daniel Fırtınası nedeniyle kıyı bölgelerin dehşeti yaşadığı Libya'da ölü sayısı yükseliyor. Bölgeden gelen yeni detaylar ve fotoğraflar ise felaketin boyutunu tekrar tekrar gözler önüne seriyor.
14.09.2023 Dünya
Libya'daki AFAD yetkilisi anlattı: Şehrin tamamı enkaza dönüşmüş durumda
Libya'daki AFAD yetkilisi anlattı: Şehrin tamamı enkaza dönüşmüş durumda Libya, Daniel Fırtınası nedeniyle günlerdir felaketi yaşıyor. AFAD tarafından Libya'ya gönderilen 168 kişilik ekibin içinde yer alan AFAD Başkan Yardımcısı Hamza Taşdelen, Libya'nın Derne şehrindeki son durumu "Şehir düzlük bir alanda sahile yakın ama arka tarafında dağ, vadiler var. Muhtemelen oradaki dağlardan sular gelmiş, sular 6. kata kadar çıkmış. Gördüğümüz fotoğraf o ki şehrin bir tarafının neredeyse tamamı enkaza dönüşmüş durumda." sözleriyle ifade etti.
13.09.2023 Dünya
AFAD Libya temsilcisi son durumu açıkladı:  Şehrin bir tarafı neredeyse enkaza dönüşmüş durumda
AFAD Libya temsilcisi son durumu açıkladı: Şehrin bir tarafı neredeyse enkaza dönüşmüş durumda Libya'da binlerce kişinin ölümüne sebep olan Daniel Fırtınası'nda bilanço ağırlaşıyor. AFAD Libya temsilcisi Hamza Taşdelen bölgeden son durumu aktardı.
13.09.2023 Haberler
Bakan Fidan: Libya'daki ekiplerimiz 6 kişiyi kurtardı
Bakan Fidan: Libya'daki ekiplerimiz 6 kişiyi kurtardı Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Ankara’da Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı James Cleverly ile ortak basın toplantısı düzenledi. Bakan Fidan burada yaptığı açıklamada Libya'ya ulaşan ekiplerin 6 kişiyi kurtardığını açıkladı.
13.09.2023 Gündem
Türkiye'den Libya'ya yardım eli! Sahra hastanesi kuruldu
Türkiye'den Libya'ya yardım eli! Sahra hastanesi kuruldu Libya'daki sel felaketinde acı bilanço her gün artıyor. Türkiye'den giden AFAD, emniyet, jandarma, Sağlık Bakanlığına bağlı UMKE ve sivil toplum kuruluşlarına bağlı ekipler bölgeye ulaştı. Ekiplerin ilk işi sahra hastanesi kurarak yaralıların tedavsine başlamak oldu.
13.09.2023 Haberler
Türkiye'den Libya'ya yardım eli! Sahra hastanesi kuruldu
Türkiye'den Libya'ya yardım eli! Sahra hastanesi kuruldu Libya'daki sel felaketinde acı bilanço her gün artıyor. Türkiye'den giden AFAD, emniyet, jandarma, Sağlık Bakanlığına bağlı UMKE ve sivil toplum kuruluşlarına bağlı ekipler bölgeye ulaştı. Ekiplerin ilk işi sahra hastanesi kurarak yaralıların tedavisine başlamak oldu.
13.09.2023 Gündem
Akdeniz'e sürüklenen cesetler karaya vurdu! Libya'dan korkunç görüntüler geliyor
Akdeniz'e sürüklenen cesetler karaya vurdu! Libya'dan korkunç görüntüler geliyor Libya'da binlerce kişinin ölümüne sebep olan Daniel Fırtınası'nda birçok kişinin cansız bedeni sel sularıyla Akdeniz'e doğru sürüklendi. Fırtınanın etkisini nispeten azalması sonrası dalgaların etkisiyle cesetler karaya vurdu.
13.09.2023 Dünya
Derne haritadan silindi! Kıyamet uzaydan çekildi, toplu mezarlar açıldı
Derne haritadan silindi! Kıyamet uzaydan çekildi, toplu mezarlar açıldı Günlerdir Libya'da etkisini sürdüren ve binlerce kişinin ölümüne sebep olan Daniel Fırtınası'nın bıraktığı yıkım uzaydan görüntülendi.
13.09.2023 Dünya
Libya'daki felakette bilanço ağırlaşıyor! 6 bin kişi öldü
Libya'daki felakette bilanço ağırlaşıyor! 6 bin kişi öldü Libya'yı etkisini altına alan Daniel Fırtınası nedeniyle bölgede 6 bin kişi hayatını kaybetti.
13.09.2023 Dünya
Libya’da sel felaketi
Libya’da sel felaketi Avrupa’dan sonra rotasını Akdeniz’e kıran ‘Daniel Fırtınası’ Libya’yı adeta denize sürükledi. Aşırı yağışlar sonrası oluşan sellerde çok sayıda kentte büyük yıkım yaşanırken, 2 bin kişi öldü kayıp sayısı ise 7 bini aştı.
12.09.2023 Dünya
Libya'da sel felaketinde acı bilanço! Bir ülke daha tehlikede
Libya'da sel felaketinde acı bilanço! Bir ülke daha tehlikede Libya’nın doğusundaki “hükümetin başbakanı” Ossama Hamad yaptığı açıklamada, ülkede etkili olan Daniel Fırtınası’nın neden olduğu sellerde 2 bin kişinin hayatını kaybettiğinden endişe edildiğini aktardı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), yaşanan sel felaketi nedeniyle Libya’ya yardım gönderecek.
11.09.2023 Haberler
Yunanistan'daki sel felaketinde hayatını kaybedenlerin sayısı 14'e yükseldi
Yunanistan'daki sel felaketinde hayatını kaybedenlerin sayısı 14'e yükseldi Yunanistan’da Daniel Fırtınası’nın sebep olduğu şiddetli yağışların ardından meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybedenlerin sayısı 14’e yükseldi.
10.09.2023 Dünya
Yunanistan’da sel felaketinin etkisi büyüyor! Can kaybı 10'a yükseldi
Yunanistan’da sel felaketinin etkisi büyüyor! Can kaybı 10'a yükseldi Yunanistan’da şiddetli yağışların neden olduğu selde hayatını kaybedenlerin sayısı 10’a yükseldi.
8.09.2023 Dünya
Yunanistan’daki sel felaketinde ölü sayısı 4'e yükseldi
Yunanistan’daki sel felaketinde ölü sayısı 4'e yükseldi Yunanistan'da Daniel fırtınasının yol açtığı sel felaketinde ölü sayısı her geçen gün artıyor.
7.09.2023 Dünya
Arabalı vapurdan denize attı! Ölüm göz göre göre geldi
Arabalı vapurdan denize attı! Ölüm göz göre göre geldi Bineceği arabalı vapura geç kalan adamı güvenlik ekipleri içeri almadı. İki taraf arasında çıkan tartışma sonrasında ortaya çıkan dehşeti yolcular kaydetti.
6.09.2023 Haberler
Arabalı vapurdan denize attı! Ölüm göz göre göre geldi
Arabalı vapurdan denize attı! Ölüm göz göre göre geldi Bineceği arabalı vapura geç kalan adamı güvenlik ekipleri içeri almadı. İki taraf arasında çıkan tartışma sonrasında ortaya çıkan dehşeti yolcular kaydetti.
6.09.2023 Dünya
Denizle kara birleşti! Yangınlarla boğuşan Yunanistan'ı 'Daniel' vurdu
Denizle kara birleşti! Yangınlarla boğuşan Yunanistan'ı 'Daniel' vurdu Orman yangınlarıyla felaketi yaşayan Yunanistan'ı Daniel Fırtınası vurdu. Kısa sürede şiddetini artırarak devam eden fırtınanın boyutu ise kameraya yansıdı. Görüntülerde denizle karanın birleştiği ve suların bir arabayı yuttuğu görüldü.
5.09.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Daniel Fırtınası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.