Dayakçı Öğretmen

Dayakçı Öğretmen

Son dakika Dayakçı öğretmen haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dayakçı öğretmen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dayakçı öğretmen haber sayfamızda...

Dayakçı Öğretmen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 43 dayakçı öğretmen haberi bulunmuştur.
Dayakçı öğretmen bu kez babayla kavga etti!
Dayakçı öğretmen bu kez babayla kavga etti!Aksaray'da geçen yıl öğrencisi T.K.'yi dövdüğü gerekçesiyle bakanlık tarafından mesleğine son verilen Ali Rıza Y. ile T.K.'nin babası Duran T. kavga etti. Taraflar birbirinden şikayetçi olurken, T.K. ile ailesi için Ali Rıza Y.’ye karşı 3 ay süreyle koruma tedbir kararı verildi.
27.05.2022Gündem
Aksaray'da öğrencisini döven öğretmenle ilgili flaş gelişme
Aksaray'da öğrencisini döven öğretmenle ilgili flaş gelişmeAksaray'da öğrencisi T.K.'yi (10) dövdüğü gerekçesiyle meslekten atılan öğretmen Ali Rıza Y. (40), duruşmadaki tutum ve davranışları ile cezanın geleceği üzerindeki olası etkisi gerekçe gösterilerek iyi hal indirimiyle 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Hükmün açıklanmasını geri bırakan mahkeme, okul müdürü Ramazan Duman hakkında da 'suç delillerini gizleme, yok etme ve karartma' suçlamasıyla suç duyurusunda bulunulmasına karar verdi.
15.02.2022Gündem
Öğretmeninin dövdüğü öğrenci: Kanlı kazağımı değiştirip, tehdit etti
Öğretmeninin dövdüğü öğrenci: Kanlı kazağımı değiştirip, tehdit ettiAksaray'da öğrencisi T.K.'yi dövdüğü için mesleğine son verilen Ali Rıza Y.'nin, 1,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Pedagog eşliğinde ifadesi alınan T.K., "Öğretmenim dövdükten sonra burnum kanadı. Kan, kazağım, pantolonum ve ayakkabıma da damladı. Öğretmenim, kazağımı çıkartıp, yeni kazak aldı. 'Ben bu kazağı yakacağım' dedi. Bu olayı ailene söyleme diye tehdit etti'' dedi.
25.01.2022Gündem
Öğrencisini döven öğretmen yarın hakim karşısında
Öğrencisini döven öğretmen yarın hakim karşısındaAkrasay'da öğrencisi T.K.'yi dövdüğü için mesleğine son verilen Ali Rıza Y. (40), 1,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle hakkında açılan davada yarın ilk kez hakim karşısına çıkacak.
24.01.2022Gündem
Lise öğrencisine öğretmen dayağı
Lise öğrencisine öğretmen dayağıGaziantep’te bir lise öğrencisinin öğretmeninden feci şekilde dayak yediği anlar telefon kamerasına yansıdı. Gaziantep Valiliği, görüntüye ilişkin yasal işlem başlattı.
9.01.2022Gündem
Son dakika! Aksaray'da öğrencisine şiddet uygulayan öğretmen görevden alındı
Son dakika! Aksaray'da öğrencisine şiddet uygulayan öğretmen görevden alındıGelen son dakika bilgisine göre, Aksaray'ın Ortaköy ilçesinde öğrenciye şiddet uygulayan öğretmen görevden alındı. Öğretmenlik mesleğine son verilen Ali Rıza Y.'nin genel hizmetler idari memuru olarak görev yapacağı belirtildi.
29.12.2021Gündem
Aksaray Valisi Aydoğdu'dan, dayakçı öğretmen açıklaması
Aksaray Valisi Aydoğdu'dan, dayakçı öğretmen açıklamasıAksaray Valisi Hamza Aydoğdu, bir öğretmenin öğrencisini dövmesi ve yaşanan şiddetin kameralara yansıması olayıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Milli Eğitim Müdürümüz derhal olaya el koymuştur. Öğretmenimiz derslerde el çektirilmiştir. 2 Milli Eğitim Müfettişimiz olayla ilgili görevlendirildi" dedi.
23.12.2021Gündem
Dayakçı öğretmene 1 yıl 5 ay hapis!
Dayakçı öğretmene 1 yıl 5 ay hapis!Kayseri’nin Bünyan ilçesinde 2 yıl önce 4'üncü sınıf öğrencisi A.E.'yi darbettiği suçlamasıyla tutuksuz yargılanan sınıf öğretmeni Mustafa B. (61) 1 yıl 5 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.
19.09.2019Gündem
Dayakçı öğretmen açığa alındı
Dayakçı öğretmen açığa alındıİzmir'in Konak ilçesindeki bir ilkokulda okuyan 1'inci sınıf öğrencisi 6 yaşındaki T.K.'ye sopayla vurduğu iddia edilen sınıf öğretmeni Mehmet N., açığa alındı.
5.11.2018Gündem
Burdur'daki dayakçı öğretmen serbest bırakıldı
Burdur'daki dayakçı öğretmen serbest bırakıldıBurdur'un Bucak ilçesinde engelli bir öğrenciye sınıfta şiddet uygularken cep telefon kamerası tarafından görüntülenen öğretmen, 'nitelikli kasten yaralama' suçlamasıyla gözaltına alındı. Öğretmen, çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
3.01.2018Gündem
Öğrencinin ‘dayak yedim’ iddiası okulu karıştırdı
Öğrencinin ‘dayak yedim’ iddiası okulu karıştırdıDiyarbakır’ın Sur ilçesinde bir öğrencinin babasına her gün öğretmeninden dayak yediğini ileri sürmesi okulu karıştırdı. Okula giden baba, öğretmenin şikayeti üzerine gözaltına alındı. Bir grup ilkokul öğrencisi de, okulun önünde toplanarak, “Dayakçı öğretmen istemiyoruz” diye slogan attı. Bu sırada, ağlayarak gelen dayak yiyen öğrencinin kardeşi de başka bir öğretmen tarafından dövüldüğünü iddia etti. İddialara göre, merkez Sur ilçesine bağlı Yeşilvadi Mahallesi’nde bulunan Milli Egemenlik İlkokulunda eğitim gören 4’üncü sınıf öğrencisi E.D, geçtiğimiz gün eve gittiğinde babası Şeyhmus D.’ye, öğretmeni D.D. tarafından her gün dövüldüğünü söyledi. Bunun üzerine baba Şeyhmus D., oğluyla birlikte okula gitti. Şeyhmus D., burada öğretmene, oğlu E.D'nin söylediklerini anlattı. İddiaları reddeden öğretmen ile baba arasında tartışma yaşandı. Bunun üzerine öğretmen, polisi arayarak, şikayetçi oldu. Kısa sürede gelen polis, babayı gözaltına aldı. İki taraf da birbirinden şikayetçi oldu. Okula gelen Şeyhmus D’nin yakınları ise bir grup öğrenciyle birlikte söz konusu duruma tepki gösterdi. Öğrenciler, okul önünde, “Dayakçı öğretmen istemiyoruz” diye slogan attı. Bu sırada, ağlayarak gelen E.D'nin kardeşi de öğrencileri içeriye sokmaya çalışan başka bir öğretmen tarafından dövüldüğünü öne sürdü. "Öğretmeni tarafından 3 kere dövülmüş" Şeyhmus D'nin yakını Esat Güngörür, E.D'nin öğretmeni tarafından 3 kere dövüldüğünü ve çocuğun eve gidip durumu babasına anlattığını ileri sürerek, şu iddialarda bulundu: “Çocuk eve gidince babasına öğretmenin kendisini her gün dövdüğünü söylüyor. Baba da okul müdürü ile konuşmak üzere okula geliyor. Okul müdürü okulda olmadığı için direk öğretmen hanımla görüşüyor. O esnada Şeyhmus D. öğretmenimize oğlunun şikayetlerini anlatıyor. Öğretmen de ‘Sen yalan söylüyorsun’ diyor. Şeyhmus da o sırada sinirlenerek ‘Seni sürgün edeceğim’ gibi ifadeler kullanıyor. Bu olaydan sonra öğretmen hanım polisi arıyor. Dünden beri Şeyhmus gözaltında" dedi.
11.09.2019Yaşam
Dayakçı öğretmen serbest
Dayakçı öğretmen serbestÜmraniye'de bir ilkokulda öğrencilerinin tahtaya yazı yazamamasına sinirlenerek öğrencilerine dayak atan öğretmen, savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.
15.11.2016Gündem
Öğrencileri sıra dayağına çekti
Öğrencileri sıra dayağına çektiSosyal medyada dolaşan bu video infial yarattı. Facebook kullanıcılarını şoke eden görüntülerde bir öğretmen küçük çocukları sıra dayağından geçiriyor. Zavallı çocuklar öğretmenlerinden korkunç şekilde dayak yiyor.
11.09.2019Haberler
Öğrencilerini bu hale getirdi
Öğrencilerini bu hale getirdiÇin'de bir öğretmen 7 yaşındaki öğrencileri üzerinde test kitabıyla adeta dehşet saçtı. Her yer kan içinde kalana dek çocukları feci şekilde döven öğretmen tutuklandı.
15.09.2014Dünya
Öğrencilerini bu hale getirdi
Öğrencilerini bu hale getirdiÇin'de bir öğretmen 7 yaşındaki öğrencileri üzerinde test kitabıyla adeta dehşet saçtı. Her yer kan içinde kalana dek çocukları feci şekilde döven öğretmen tutuklandı.
15.09.2014Dünya
Dayakçı öğretmen tutuklandı
Dayakçı öğretmen tutuklandıİtalya’da öğrencilerini feci şekilde döven 60 yaşındaki kadın anaokulu öğretmeni tutuklandı.
5.04.2014Dünya
Bursa'da ‘dayakçı öğretmen’ açığa alındı
Bursa'da ‘dayakçı öğretmen’ açığa alındıÇocukların evde koltukları kesmesi ‘öğretmen dayağını’ ortaya çıkardı
12.05.2010Gündem
TEKEL tasdiknamesi verilen öğrencilere müjde
TEKEL tasdiknamesi verilen öğrencilere müjdeİSTANBUL Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, " TEKEL işçilerine destek vererek eylem yaptıkları" iddiasıyla tasdiknameleri verildiği öne sürülen öğrencilerin okullarında kalmaları konusunda gayretleri olduğunu söyledi...
23.03.2010Gündem
Dayakçı öğretmen başka okula gönderildi
Dayakçı öğretmen başka okula gönderildiEDİRNE'de İsmail Güner İlköğretim Okulu 5/C sınıfı öğretmeni 37 yaşındaki Selda Karaman'ın öğrencilerini dövdüğü ileri sürülen görüntülerin ortaya çıkmasının ardından açılan soruşturma tamamlandı...
4.11.2008Gündem
Dayakçı öğretmene 3 bin YTL ceza
Dayakçı öğretmene 3 bin YTL cezaBALIKESİR'in Burhaniye İlçesi'nde, öğrencilerini dövdüğü öne sürülen ilköğretim okulu öğretmeni, önce öğrenci başına 25'er gün hapis cezası aldı, hapis cezası günlüğü 20 YTL'den olmak üzere öğrenci başına 500 YTL adli para cezasına çevrildi...
5.09.2008Gündem
Dayakçı öğretmen elini kirletmedi!..
Dayakçı öğretmen elini kirletmedi!..Ödevlerini yapmayan iki öğrencisini tahtaya kaldıran öğretmen, iki küçüğü sınıf arkadaşlarının gözü önünde birbirine dövdürdü
9.03.2003Yaşam
Dayakçı öğretmen ‘elini kirletmedi’!..
Dayakçı öğretmen ‘elini kirletmedi’!.. Dayakçı öğretmen ‘elini kirletmedi’!..
Sen misin öğretmen isteyen!
Sen misin öğretmen isteyen!Sen misin öğretmen isteyen!
15.12.1999The Others
Okulda dayak var
Okulda dayak varOkulda dayak var
10.05.1999The Others
"D" harfini yazamayan öğrenciye öğretmenden dayak
"D" harfini yazamayan öğrenciye öğretmenden dayakAdana’da bir sınıf öğretmeni, tahtaya kaldırdığı öğrencisini ‘D’ harfini yazamadığı için dövdü. Hakkında soruşturma başlatılan öğretmen açığa alındı. Olay, Seyhan ilçesindeki Şakirpaşa İlkokulunda yaşandı. İsmi açıklanmayan bir sınıf öğretmeni tahtaya kaldırdığı birinci sınıf öğrencisine ‘D’ harfini yazamadığı için tokat atarak hakaret etti. Bu sırada, sınıfta bulunan bir veli o anları kameraya kaydedip, sosyal medyaya yükleyince dayakçı öğretmene tepkiler giderek büyüdü. Adana Milli Eğitim Müdürlüğü, söz konusu görüntüler üzerine soruşturma başlatıldığını ve öğretmenin açığa alındığını bildirdi. Demet Akalın’dan tepki: “Senin o elini kırarlar” Ünlü şarkıcı Demet Akalın da görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından isyan etti. Akalın, Twitter hesabından, "Senin elini kırarlar lan! Ondan sonra gel yok servisle okula gönder çocuğu. Böyle öğretmenlerin eline mi! Ben olsam kırardım elini!" paylaşımında bulundu.
11.09.2019Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Dayakçı Öğretmen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.