Dijital Tır

Dijital Tır

Son dakika Dijital Tır haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dijital Tır gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dijital Tır haber sayfamızda...

Dijital Tır

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 143 dijital tır haberi bulunmuştur.
Türkiye'nin yerli ve milli teknolojileri yakından incelendi
Türkiye'nin yerli ve milli teknolojileri yakından incelendiTürkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlatıldığı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Mobil İletişim tırı Zonguldak'ta halkın ziyaretine açıldı.
10.01.2022Teknoloji
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Tırı Artvin'de
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Tırı Artvin'deTürkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlatıldığı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Tırı, Artvin'de ziyarete açıldı.
29.09.2021Haberler
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Artvin'de
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Artvin'deTürkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlatıldığı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı, Artvin'de ziyarete açıldı.
29.09.2021Gündem
İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Mardin’de ziyarete açıldı
İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Mardin’de ziyarete açıldıTürkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlatıldığı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Mobil İletişim TIR'ı, Mardin’de ziyarete açıldı.
26.08.2021Haberler
İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Mardin’de ziyarete açıldı
İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Mardin’de ziyarete açıldıTürkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlatıldığı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Mobil İletişim TIR'ı, Mardin’de ziyarete açıldı.
26.08.2021Gündem
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı, Niğde'de ziyarete açıldı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı, Niğde'de ziyarete açıldıTürkiye turuna 19 Şubat'ta Edirne'den başlayan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR’ı, Niğde'de ziyarete açıldı.
25.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Tırı, Burdur'da ziyaretçilerini bekliyor
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Tırı, Burdur'da ziyaretçilerini bekliyorCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yürütülen proje kapsamında Türkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla aktarıldığı "Dijital Tır", 9. durağı Burdur'a geldi.
13.04.2021Gündem
İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Denizli'de
İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Denizli'deCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nın, Türkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlatıldığı 'Dijital TIR'ı, 8'inci durağı Denizli'de ziyarete açıldı.
6.04.2021Gündem
Dijital Tır bir sonraki durağında yerini aldı!
Dijital Tır bir sonraki durağında yerini aldı!Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının, Türkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerini dijital sunumlarla anlatmak üzere projelendirdiği "Dijital Tır", 6. durağı olan Aydın'a geldi.
23.03.2021Teknoloji
Dijital Tır ilk durağında ziyaretçilere açıldı
Dijital Tır ilk durağında ziyaretçilere açıldıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nın, Türkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlatılan 'Dijital TIR'ı ikinci durağı Tekirdağ'da ziyarete açıldı
24.02.2021Teknoloji
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı "Dijital Tır"ının yeni durağı Tekirdağ oldu
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı "Dijital Tır"ının yeni durağı Tekirdağ olduCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının Türkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlattığı "Dijital Tır"ı Tekirdağ'da ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.
24.02.2021Gündem
Türkiye'nin 'Dijital Tır'ı yola çıktı: 52 ili ziyaret edecek!
Türkiye'nin 'Dijital Tır'ı yola çıktı: 52 ili ziyaret edecek!Türkiye'nin gelecek vizyonuna katkıda bulunma amacıyla başlatılan proje kapsamında, dijital ve teknolojik deneyim ve uygulama alanlarıyla donatılmış "Dijital Tır", 52 ili ziyaret edecek.
19.02.2021Teknoloji
SAATLERİN ANLAMI 2022: Ters, Çift, Tek, Aynı Saat Anlamları Nelerdir? Numerolojiye Göre Saat Anlamı ve Yorumları
SAATLERİN ANLAMI 2022: Ters, Çift, Tek, Aynı Saat Anlamları Nelerdir? Numerolojiye Göre Saat Anlamı ve YorumlarıHayat döngüsü içerisinde önemli yere sahip olan saatler günde 24 kez çift, 13 kez ise ters saatlere denk gelir. Bu saatlerin bir anlamı bulunuyor. Saatlerin anlamı birçok kişi tarafından saat falı olarak da bilinir. Aşk, iş özel hayat ile ilgili yorumların yapıldığı bu saatlerin anlamı çift, ters ve üçlü olmasına göre farklılık gösteriyor. Saat anlamı akrep ve yelkovanın denk geldiği saatlere göre yorumlanır. Çift saatler daha olumlu bir anlam taşırken ters saatler olumsuzdur. Çift saatler 19.19, 20.20, 21.21, 22.22 ters saatler ise 04.40, 05.50, 10.01, 12.21, 13.31 şeklindedir. Üçlü saatler ise 01.11, 02.22, 03.33 vb. şeklindedir. Saatler ne anlama gelir? Saat anlamları 2022 içeriğimizden çift, ters, yansıma, aynı, üçlü, tek saatlerin, sayıların anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
26.05.2022Yaşam
Periyodik Tablo: Periyodik Cetvelde Yer Alan Elementler ve Özellikleri Nelerdir? Periyodik Sistem ve Grup İsimleri
Periyodik Tablo: Periyodik Cetvelde Yer Alan Elementler ve Özellikleri Nelerdir? Periyodik Sistem ve Grup İsimleriKimyasal elementlerin sınıflandırılması ile oluşan periyodik tablo özellikle lise öğrencilerinin karşısına çıkan konulardan bir tanesidir. Özellikle p, k, s elementi en çok merak edilen elementlerdendir. Periyodik cetvel, periyodik çizelge, periyodik sistem, element tablosu gibi pek çok farklı isimle de bilinmektedir. Periyodik tablo grup, periyot ve bloklara göre ayrılmaktadır. Artan atom numaralarına göre sıralanan elementler atom yarıçapı, iyonlaşma enerjisi, elektronegatiflik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Periyodik cetveldeki elementlerin özellikleri nelerdir? Periyodik tablo ve grup isimleri ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
19.05.2022Eğitim
Esnafa bayilik üreticiye ihracat
Esnafa bayilik üreticiye ihracatBüyüme modelinde küçük esnafa verdiği bayilik payını artıran CarrefourSA, yerli üreticiyi ihracatla desteklemeyi hedefliyor.
2.04.2022Ekonomi
Göbeklitepe müziğe ilham oldu
Göbeklitepe müziğe ilham olduAvustralya’da yaşayan müzisyen Oytun Bektaş’ın yeni albümü Göbeklitepe’den ilham alan büyüleyici bir çalışma. Bektaş ilk insanlar gibi yüzünü tarih için keşif alanı olan göğe çevirdiğini söylüyor.
30.01.2022Kültür Sanat
Orta Karadeniz’den 2,2 milyar dolarlık ihracat yapıldı
Orta Karadeniz’den 2,2 milyar dolarlık ihracat yapıldıOrta Karadeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Ersin Başaran, “2021 yılında idarelerimizden toplam 2 milyar 225 milyon 767 bin 790 USD tutarında ihracat, 2 milyar 937 milyon 555 bin 417 USD tutarında ithalat işlemi gerçekleştirilmiştir” dedi.
25.01.2022Ekonomi
TARSİM uyardı! Fındık için son sigorta tarihi 28 Şubat
TARSİM uyardı! Fındık için son sigorta tarihi 28 ŞubatTARSİM fındık için son sigorta tarihi olarak 28 Şubat’ı işaret ederken, üreticilerin geç kalmadan tarım sigortalarını yaptırmaları konusunda uyarıda bulundu.
20.01.2022Ekonomi
2022 Sevgililer Günü mesajları:  Uzun, kısa, komik, romantik, resimli Sevgililer Günü mesajları
2022 Sevgililer Günü mesajları: Uzun, kısa, komik, romantik, resimli Sevgililer Günü mesajlarıBugün Sevgililer Günü... Milyonlar çift birbirlerine hediyeler alıp çiçekler hediye edecek. Buluşma öncesi ise ilk iş sevgiliye mesaj atmak olacak. Bugün en çok aratılan konuların başında "Sevgililer Günü mesajları" geliyor. Biz de sizler için sosyal medya, Whatsapp gibi mecralardan yollamanız için Uzun, kısa, komik, eğlenceli, resimli Sevgililer Günü mesajlarını derledik. İşte en güzel ve en özel mesajlar...
7.01.2022Gündem
Son dakika: Bakan Nebati'den asgari ücret açıklaması: Beklentiyi karşılayacak bir artış planlıyoruz
Son dakika: Bakan Nebati'den asgari ücret açıklaması: Beklentiyi karşılayacak bir artış planlıyoruzHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Meclis'te devam eden bütçe görüşmelerinde yaptığı açıklamada "Cari açıkta yıl sonunda müjdeli rakamları göreceğiz." ifadelerini kullandı. Bakan Nebati'nin açıklamalarında milyonların merakla beklediği asgari ücret rakamlarına dair de bilgiler vardı. Nebati konuya ilişkin, "Asgari ücrete ilişkin de görüşmeler devam etmekte olup 2022 yılı için asgari ücrette herkesin beklentilerini karşılayacak bir artış yapmayı planlıyoruz." şeklinde konuştu.
9.12.2021Ekonomi
Hızlı Teslimat Sektöründe Lider PackUpp
Hızlı Teslimat Sektöründe Lider PackUppŞikayetvar platformu tarafından hazırlanan “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti” sonuçlarına göre, bu yıl ilk kez açılan “Hızlı Teslimat Kategorisi”nin lideri açık ara farkla PackUpp oldu.
9.12.2021Ekonomi
Bahçeli'den 'Boğaziçi' tepkisi: Bunlar öğrenci değil, ajan provokatörlerdir
Bahçeli'den 'Boğaziçi' tepkisi: Bunlar öğrenci değil, ajan provokatörlerdirMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen "Türk Gençliği Büyük Kurultayı"nda konuşma yaptı. Bahçeli, 'Boğaziçi Üniversite'nin rektörünün otomobilinin üstünde tepinen mahlukatın Türk gençliğine mensup olması mümkün değildir. Türkiye devleti temel insani istekleri karşılamakla mükelleftir, yapılan da budur ancak yurt diyerek banklarda yatmak neyin nesidir. Bunlar öğrenci değil, ajan provokatörlerdir.' dedi.
9.10.2021Siyaset
Demirören Medya’dan eğitime büyük katkı
Demirören Medya’dan eğitime büyük katkıMedya sektöründe çağı yakalayan, yeni nesil gazeteciler yetiştirilmesi hedefiyle hayata geçirilen Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk adımı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Demirören Medya arasında imzalanan protokolle atıldı. İlk öğrencilerini 2022’de LGS ile almaya hazırlanan ve yabancı dille eğitim verecek olan lise, Demirören Medya Center’da yer alan binasında mesleğin deneyimli isimleriyle öğrencileri buluşturacak. Devlet lisesi statüsündeki okulda, başarılı öğrencilere burs ve okul sonrası istihdam olanakları da sağlanacak
8.10.2021Eğitim
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açılıyor
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açılıyorGeleceğin medyasına çağa uygun yeni nesil gazeteciler yetiştirmeyi hedefleyen Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin ilk adımı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Demirören Medya arasında imzalanan protokolle atıldı. Protokol imza törenine Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve Başkan Yardımcısı Meltem Demirören Oktay katıldı.
7.10.2021Haberler
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açılıyor
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açılıyorGeleceğin medyasına çağa uygun yeni nesil gazeteciler yetiştirmeyi hedefleyen Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin ilk adımı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Demirören Medya arasında imzalanan protokolle atıldı. Protokol imza törenine Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve Başkan Yardımcısı Meltem Demirören Oktay katıldı.
7.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Dijital Tır ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.