El Fetih

El Fetih

Son dakika El Fetih haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan El Fetih gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan El Fetih haber sayfamızda...

El Fetih

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.081 el fetih haberi bulunmuştur.
ABD’nin ‘ertesi gün’ planı
ABD’nin ‘ertesi gün’ planı İsrail’in Gazze Şeridi’nde Hamas’a karşı yürüttüğü savaş devam ederken, savaş sonrası ne olacağına dair ABD’nin Arap müttefikleri ile yaptığı planın detayları ortaya çıktı.
19.05.2024 Dünya
Çin’den bölgesel iş birliği mesajı
Çin’den bölgesel iş birliği mesajı Çin Halk Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçisi Liu Shaobin, Türkiye ile Çin’in ikili ilişkilerin yanı sıra bölgesel konularda iş birliğini güçlendirmesi gerektiğini kaydetti.
1.05.2024 Gündem
Ateşkes mi operasyon mu?
Ateşkes mi operasyon mu? Gazze’de bir ateşkes sağlanması adına kritik saatler başladı. Hamas’ın yanıtı beklenirken, anlaşma sağlanmaması halinde İsrail’in Refah’a yönelik operasyona başlamasından endişe ediliyor.
1.05.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe kritik görüşmeler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe kritik görüşmeler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi, Hollanda Başbakanı Mark Rutte, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ve Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov ile telefonda görüştü. İletişim Başkanlığı'ndan görüşmelere ilişkin açıklama yapıldı.
31.03.2024 Gündem
Gazze’de umutlar henüz tükenmedi
Gazze’de umutlar henüz tükenmedi Gazze’de bir ateşkes sağlanmasına yönelik görüşmeler bir tıkanma noktasına gelse de, umutlar henüz tükenmedi. Hamas heyeti Kahire’den ayrıldı ancak görüşmeler dolaylı olarak devam ediyor.
8.03.2024 Dünya
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Bahreyn’de
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Bahreyn’de TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi temaslarda bulunmak üzere Bahreyn'e gitti.
29.01.2024 Gündem
ABD ile İsrail’in ‘bakış açısı’ farklı
ABD ile İsrail’in ‘bakış açısı’ farklı ABD ve İsrail yönetimleri arasında Gazze’nin geleceğiyle ilgili oluşan fikir ayrılığı iyice su yüzüne çıktı.
20.01.2024 Dünya
Casuslardan şok itiraf! İstanbul'da her nokta için ayrı para aldılar
Casuslardan şok itiraf! İstanbul'da her nokta için ayrı para aldılar MİT'in düzenlediği istihbarat operasyonunda, Türkiye'deki Arap asıllı kişileri takip için hücreler halinde tertiplenmiş 46 Mossad üyesi ile ilgili yeni delillere ulaşıldı. Çoğunluğu Filistin uyruklu çeşitli yaş grubundaki sabotaj ekibinin en kilit 26 ismi hakkında yeni deliller ortaya çıktı.
7.01.2024 Gündem
MOSSAD casusları muhalif Musevileri de takibe almış
MOSSAD casusları muhalif Musevileri de takibe almış İstanbul merkezli 8 ilde MİT ve Emniyet tarafından yapılan operasyonlarla, İsrail dış istihbarat servisi MOSSAD’a ajanlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 5’i kadın 34 şüphelinin İstanbul Emniyeti’ndeki sorguları başladı.
5.01.2024 Gündem
Hamas ve El Fetih  anlaşmaya çalışıyor
Hamas ve El Fetih anlaşmaya çalışıyor Katar’da yaşayan Hamas lideri İsmail Haniye ve eski şef Halid Meşal’in, rakip Filistinli grup El Fetih’ten üst düzey yetkili Hüseyin El Şeyh’le Filistin Kurtuluş Örgütü (FKÖ) çatısı altında bir ittifak konusunda temas halinde olduğu iddia edildi.
22.12.2023 Dünya
‘AB bu yanlıştan artık vazgeçmeli’
‘AB bu yanlıştan artık vazgeçmeli’ Macaristan dönüşü soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan AB’ye üyelik konusunda “Türkiye’nin önemi ortada, artık AB bu yanlıştan vazgeçmeli” dedi. Erdoğan, Macaristan’ın dönem başkanlığında yeni adımlar atılabileceğini söyledi.
20.12.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Netanyahu çıkışı: Koltuğunu bırakıp gitmek onu kurtarmayacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Netanyahu çıkışı: Koltuğunu bırakıp gitmek onu kurtarmayacak İsrail'de Netanyahu yönetimine seslerin yükselmeye başladığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Koltuğunu bırakıp gitmek onu kurtarmayacak.' dedi. Erdoğan, gündeme dair dikkat çeken mesajlar da verdi.
19.12.2023 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Netanyahu çıkışı: Koltuğunu bırakıp gitmek onu kurtarmayacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Netanyahu çıkışı: Koltuğunu bırakıp gitmek onu kurtarmayacak İsrail'de Netanyahu yönetimine seslerin yükselmeye başladığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Koltuğunu bırakıp gitmek onu kurtarmayacak.' dedi. Erdoğan, gündeme dair dikkat çeken mesajlar da verdi.
19.12.2023 Haberler
Erdoğan'dan Biden görüşmesiyle ilgili flaş açıklama: ABD’ye tarihi sorumluluğunu hatırlattım
Erdoğan'dan Biden görüşmesiyle ilgili flaş açıklama: ABD’ye tarihi sorumluluğunu hatırlattım İsrail'de Netanyahu yönetimine seslerin yükselmeye başladığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Koltuğunu bırakıp gitmek onu kurtarmayacak.' dedi. Erdoğan, Biden ile yaptığı görüşme, yerel seçim çalışmaları ve AB konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.
19.12.2023 Gündem
Erdoğan'dan Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili flaş açıklama: Sakınma diye bir şey yok!
Erdoğan'dan Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili flaş açıklama: Sakınma diye bir şey yok! Birleşik Arap Emirlikleri ziyareti dönüşünde soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin gündemindeki Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Asgari ücretle ilgili soruya da yanıt veren Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki saldırılarıyla ilgili atılacak adımlara ilişkin son durumu paylaştı.
2.12.2023 Haberler
Erdoğan'dan Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili flaş açıklama: Sakınma diye bir şey yok!
Erdoğan'dan Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili flaş açıklama: Sakınma diye bir şey yok! Birleşik Arap Emirlikleri ziyareti dönüşünde soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin gündemindeki Seçil Erzan soruşturmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Asgari ücretle ilgili soruya da yanıt veren Erdoğan, Netanyahu'nun yargılanması için 3 bin avukatın UCM'ye başvurduğunu söyledi.
3.12.2023 Gündem
İsrail Arafat anıtını yıktı! Al Jazeera görüntüyü doğruladı, yer Tulkerim
İsrail Arafat anıtını yıktı! Al Jazeera görüntüyü doğruladı, yer Tulkerim TulKerim Mülteci kampına yönelik saldırılarını 15 saat boyunca devam ettiren İsrail ordusu, dozerlerle Yaser Arafat'ın anıtını yıktı.
15.11.2023 Dünya
İsrail'in kara harekatı çıkmazı! 'Felaket senaryosu olur'
İsrail'in kara harekatı çıkmazı! 'Felaket senaryosu olur' İsrail’in, Hamas’ın saldırıları sonrası savaş ilan etmesi, bölgede tansiyonu yükseltirken, eski diplomatlar, bölge aktörlerinin yapacağı girişimlerin büyük önem taşıdığına dikkat çekiyor.
11.10.2023 Dünya
Gazze Şeridi'nde neler oluyor? Bölgede en kötü senaryo
Gazze Şeridi'nde neler oluyor? Bölgede en kötü senaryo Hamas tarafından daha önce eşi benzeri görülmemiş çapta bir saldırıyla sarsılan İsrail, yaşanan şokun ardından harekete geçti. Peki bölgede bundan sonra neler yaşanabilir?
10.10.2023 Dünya
Hamas, İsrail sınırını nasıl aştı? Bölgede güçlenen ihtimal
Hamas, İsrail sınırını nasıl aştı? Bölgede güçlenen ihtimal Hamas'ın İsrail'e karşı son yılların en büyük saldırısını düzenlemesinin ardından bölgede gerilim sürüyor.
9.10.2023 Dünya
İsrail'de skandal ortaya çıktı! Büyük istihbarat zafiyeti
İsrail'de skandal ortaya çıktı! Büyük istihbarat zafiyeti Hamas’ın düzenlediği saldırıyla ilgili istihbarat zayıflığından söz edilirken, Amerikan New York Times, aslında istihbarat alındığını ancak detayların belli olamadığını savundu.
9.10.2023 Dünya
İlk fotoğrafları AFP geçti! İsrail saldırı gemileri sınırı aştı
İlk fotoğrafları AFP geçti! İsrail saldırı gemileri sınırı aştı İsrail ile Lübnan arasındaki süren gerginliğin en net fotoğraflarını Fransız haber ajansı AFP yayınladı. Söz konusu karelerde İsrail saldırı gemilerinin Lübnan sınırını geçtiği görülürken bir Lübnan ajanı o anları anbean kayıtlara geçirdi.
8.08.2023 Dünya
Beşiktaş'ta Anderson Talisca sürprizi! Başkan Çebi talimat verdi
Beşiktaş'ta Anderson Talisca sürprizi! Başkan Çebi talimat verdi Gelecek sezon transfer çalışmalarına başlayan Beşiktaş, eski futbolcusu Anderson Talisca'yı radarına aldı. Bu sezon Al Nassr forması ile dikkatleri çeken tecrübeli futbolcu için Başkan Çebi transfer talimatı verdiği öğrenildi.
2.06.2023 Beşiktaş
Lieberman: Netanyahu, Hamas'ın işbirlikçisi
Lieberman: Netanyahu, Hamas'ın işbirlikçisi İsrail başbakanını topa tutan eski bakan Lieberman, "Bu çatışmaların stratejik hedefi, beşinci defa seçime gidilmesini önlemek amacıyla Netanyahu’nun statüsünü düzeltmek" dedi.
17.05.2021 Dünya
Filistin Fetih Hareketi silahlı mücadeleye geri dönüyor
Filistin Fetih Hareketi silahlı mücadeleye geri dönüyor Hareket liderliği, Filistin’in haklarını ‘Washington’un 28 Ocak’ta duyurduğu barış planı karşısında’ koruma hususunda aldıkları siyasi kararın arkasında olmayacaklarsa Filistin yönetimini tamamen terk etmekle tehdit etti.
30.01.2020 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

El Fetih ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.