Evden Çalışma

Evden Çalışma

Son dakika evden çalışma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan evden çalışma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan evden çalışma haber sayfamızda...

Evden Çalışma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.097 evden çalışma haberi bulunmuştur.
Hollanda'da kısmi sokağa çıkma yasağı uygulaması başladı
Hollanda'da kısmi sokağa çıkma yasağı uygulaması başladı Covid-19 pandemisinde dördüncü dalganın sert bir şekilde hissedildiği Hollanda'da, bugünden itibaren kısmi sokağa çıkma yasağı uygulamasına başlandı. Yeni kısıtlamalara göre her gün akşam saat 17.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında kısmi sokağa çıkma yasağı uygulanacak.
28.11.2021Dünya
Hollanda'da kısmi sokağa çıkma yasağı
Hollanda'da kısmi sokağa çıkma yasağıCovid-19 pandemisinde dördüncü dalganın sert bir şekilde hissedildiği Hollanda, Pazar'dan itibaren her gün akşam saat 17:00 ile sabah 05:00 saatleri arasında kısmi sokağa çıkma yasağı uygulayacak.
27.11.2021Dünya
Noel’in tadı bu yıl da yok
Noel’in tadı bu yıl da yokAvrupa’da Noel tatili öncesi vaka artışıyla korona yasakları geri döndü. Bazı ülkelerde tedbirlerin bir kısmı yeniden devrede. Önlem alınan ülkelerde protesto gösterileri de virüs gibi hızla yayıldı. Hollanda Başbakanı, ülkesindeki eylemlerle ilgili ‘Geri zekâlıların davranışları’ dedi
23.11.2021Dünya
Avusturya’da sokağa çıkma kısıtlaması başladı
Avusturya’da sokağa çıkma kısıtlaması başladıAvusturya’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayılarındaki ciddi artış nedeniyle, 20 gün süresince geçerli olacak sokağa çıkma kısıtlaması yürürlüğe girdi.
22.11.2021Dünya
Belçika'da test merkezleri tam kapasiteye ulaştı
Belçika'da test merkezleri tam kapasiteye ulaştıBelçika hükümeti, 20 Kasım itibarıyla maske takma ve evden çalışma zorunluluğu gibi tedbirleri geri getirmişti.
22.11.2021Dünya
Petrolün varili ne kadar oldu?
Petrolün varili ne kadar oldu?Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 78,76 dolardan işlem görüyor.
22.11.2021Uzmanpara
Belçika'da binlerce kişi Kovid-19 tedbirlerini protesto etti
Belçika'da binlerce kişi Kovid-19 tedbirlerini protesto ettiBelçika'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının artması üzerine sıkılaştırılan tedbirleri protesto eden yaklaşık 35 bin kişinin katıldığı protestoda arbede yaşandı.
21.11.2021Dünya
Son dakika: Hollanda'dan endişelendiren haber! Durdurulamıyor
Son dakika: Hollanda'dan endişelendiren haber! DurdurulamıyorHollanda'da son 24 saatte 23 bin 680 kişiye yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konuldu. Sağlık Bakanlığına bağlı Sağlık ve Çevre için Devlet Enstitüsünün (RIVM) verilerine göre, vaka sayısı son 24 saatte 23 bin 680 arttı. Bu, salgının başlangıcından bu yana ülkede açıklanan en yüksek günlük vaka sayısı oldu. Ülkede vaka sayıları son günlerde sürekli rekor kırıyor.
18.11.2021Dünya
Belçika'da yoğun bakım ünitelerinin yarısı Kovid-19'a ayrılacak
Belçika'da yoğun bakım ünitelerinin yarısı Kovid-19'a ayrılacakBelçika'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka ve hastaneye yatırılanların sayısı hızla artarken hastanelerin yoğun bakım ünitelerindeki yatakların yüzde 50'sinin, Kovid-19 hastalarına ayrılması istendi.
18.11.2021Dünya
Belçika'da maske zorunluluğu geri geliyor
Belçika'da maske zorunluluğu geri geliyorBelçika'da hükümet, son günlerde hızla artan Covid vakaları nedeniyle önlemleri daha da sıkılaştırma kararı aldı.
18.11.2021Dünya
Kontrattaki bu detaya dikkat! Ev sahibi ve kiracı, herkesi ilgilendiriyor
Kontrattaki bu detaya dikkat! Ev sahibi ve kiracı, herkesi ilgilendiriyorÇoğu kez yeterince incelenmeden imzalanan kira kontratları, beklenmeyen sonuçlara yol açabiliyor. Uzmanlar, adeta mayın tarlasını andıran kontratlara karşı dikkat çeken uyarılarda bulundu.
18.11.2021Gündem
Belçika'da aşı kararı: Yaptırmayan sağlık personelinin işine son verilecek
Belçika'da aşı kararı: Yaptırmayan sağlık personelinin işine son verilecekBelçika'da 1 Nisan 2022'den itibaren Kovid-19'a karşı aşı olmayan sağlık çalışanlarının işine son verilmesi kararı alındı.
16.11.2021Dünya
Digiturk, yeni projesini hizmete sunuyor
Digiturk, yeni projesini hizmete sunuyorDigiturk İnternet", dünya standartlarında ADSL ve VDSL hizmetiyle Digiturk'ün birinci sınıf spor ve eğlence paketlerini tamamlayıcı ve destekleyici bir rol oynayacak.
16.11.2021Futbol
1,2 milyondan fazla kişinin ölümünde etkili! Acil önlem çağrısı
1,2 milyondan fazla kişinin ölümünde etkili! Acil önlem çağrısıHindistan Yüksek Mahkemesi, özellikle başkent ve çevresini etkisi altına alan hava kirliliği nedeniyle yetkililerden "evden çalışma" uygulaması da dahil acil önlemler almasını istedi.
15.11.2021Dünya
4 Aralık'ta başlıyor! Ülkede yeni korona kararı
4 Aralık'ta başlıyor! Ülkede yeni korona kararıHollanda'da geçici hükümet, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında artan vaka sayılarının önüne geçebilmek için 3 haftalığına "kısmi kapanma"ya gidildiğini açıkladı.
12.11.2021Dünya
2022 yılı estetik dünyasında bizi neler bekliyor?
2022 yılı estetik dünyasında bizi neler bekliyor?2021 yılında hiç olmadığı kadar yoğun bir estetik cerrahi talebine tanıklık ettik. Bunun başlıca sebebi korona döneminde evden çalışmanın yaygınlaşması ve tatil için ayrılan birikimlerin estetik operasyonlara kaydırılması oldu. Korona öncesi yoğun tempolu iş dönemlerinde kişilerin daha çok, ofis şartlarında kısa vakitlerde yapılan ve iyileşme dönemi ihtiyacı olmayan 'non-invazif' prosedürlere ilgisinin olduğunu söyleyen Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr Sarper Mete, 2022 yılında bizi güzellik sektöründe nelerin beklediği ile ilgili bilgi verdi.
11.11.2021Estetik
Teknoloji şirketleri 'metaverse' ile 'fiziksel dünyayı' ele geçirmek istiyor
Teknoloji şirketleri 'metaverse' ile 'fiziksel dünyayı' ele geçirmek istiyorYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını başta blokzincir ve NFT'ler olmak üzere neredeyse tüm çevrim içi hizmetlere yönelik talebi artırırken, teknolojiden para kazanmanın yeni yollarını arayan büyük şirketler "metaverse" ile "fiziksel dünyayı" ele geçirmeye hazırlanıyor.
29.10.2021Teknoloji
Home Office Çalışmak Ne Demek? Home Ofis Ne İş Yapılır?
Home Office Çalışmak Ne Demek? Home Ofis Ne İş Yapılır?Son zamanlarda insanların bir çoğunluğu evinden çalışmaktadır. Eski insanlara göre evden çalışma mantığı garipsenmektedir. Home Office çalışmanın ne demek olduğu bilmeyenler ya da mantığını kavrayamayan kimseler bulunmaktadır. Home Office ne anlama gelmektedir? Home Office çalışanlar ne iş yapmaktadır? Home Office çalışma ile ilgili merak edilenleri sizler için bir araya getirdik.
18.10.2021Eğitim
Kadıköy neden bu kadar havalı?
Kadıköy neden bu kadar havalı?Time Out dergisi, dünyanın en havalı semtleri listesinde 2018’den sonra bir kez daha Kadıköy’e yer verdi. Havasına hava katan Kadıköy’e çeviriyoruz rotamızı
17.10.2021Pazar
Evde çalışanlara ‘yoga’ desteği
Evde çalışanlara ‘yoga’ desteğiPandemiyle birlikte uzaktan çalışma modelleri yaygınlaşırken, teknoloji şirketleri de yeni döneme ayak uydurdu.
15.10.2021Gündem
Vodafone, hibrit çalışmayı kalıcı hale getirdi
Vodafone, hibrit çalışmayı kalıcı hale getirdiSalgınla birlikte müşteri hizmetleri ekibini yüzde 100 evden çalışma düzenine geçiren Vodafone'da, şimdi de diğer çalışanlar için hibrit düzen kalıcı hale geldi.
14.10.2021Ekonomi
Gökyüzünden ölü kuşlar yağdı! Korkutan uyarı: Türkiye'ye hastalık taşıyabilir
Gökyüzünden ölü kuşlar yağdı! Korkutan uyarı: Türkiye'ye hastalık taşıyabilirRusya'da son bir haftada ikinci kez gizemli bir şekilde gökyüzünden ölü kuşlar yağdı! Bu olay başta Türkiye olmak üzere Karadeniz'e komşu olan ülkelerde korku yarattı. Sosyal medyada yeni bir 'kuş gribi' salgını iddiası bile ortaya atıldı. Iğdır Üniversitesi Kuş Merkezi Müdürü Emrah Çelik, "Bu durumun virüs kaynaklı olabileceği düşüncesi göz ardı edilmemeli" derken, Prof. Dr. Çağan Şekercioğlu ise "Bir hastalıktan oluyorsa kuşların Türkiye’ye taşıma durumu olabilir" uyarısında bulundu. İşte dikkat çeken olayın ayrıntıları...
16.10.2021Gündem
Türkiye’nin Mühendis Kızları projesi büyüyor
Türkiye’nin Mühendis Kızları projesi büyüyorMesleklerin cinsiyetinin olmadığı gerçeğinden hareketle ülkemizde kadınların, mühendislik alanı gibi erkek egemen bir sektörde daha fazla yer almasını ve eşit koşullarda temsilini sağlamak amacıyla hayata geçirilen “Türkiye’nin Mühendis Kızları” (TMK) projesi büyüyor. Projenin son başvuru tarihi 10 Ekim.
4.10.2021Ekonomi
Evden çalışanlar dikkat! Tedavi edilse de tekrarlıyor
Evden çalışanlar dikkat! Tedavi edilse de tekrarlıyor2 yıl öncesine kadar 'ofis hastalıkları' denildiğinde aklımıza sadece şirketler gelirken, Kovid-19 pandemisiyle birlikte bu durum da değişti. Çoğu şirketin 'evden çalışma'ya geçmesi, ofis sorunlarının da evlere taşınmasına yol açtı. "Kulaktan dolma bilgilere itibar etmeyin" diyen Dr. Öğretim Üyesi İlknur Can'ın bu konuda önemli bir uyarısı var!
30.09.2021Gündem
Korkutan siber güvenlik uyarısı! 'Sakın eski telefonunuzu anne - babanıza vermeyin...'
Korkutan siber güvenlik uyarısı! 'Sakın eski telefonunuzu anne - babanıza vermeyin...'Pandemiyle birlikte akıllı cihaz kullanımında yaşanan artış ve şirketlerin evden çalışma modeline geçmesi, önemli bir veri güvenliği sorununu gündeme getirdi. Uzmanlar, küçük ve orta ölçekli işletmelerin siber saldırılardan en çok etkilenen grup olduğuna dikkat çekerek çalışanlara, "Eski telefonlarınızı anne ve babanıza vermeyin" uyarısı yapıyor. İşte dijital dünyada bizleri bekleyen tehlike...
29.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Evden Çalışma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.