Eyüp Fatih Şağban

Eyüp Fatih Şağban

Son dakika Eyüp Fatih Şağban haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Eyüp Fatih Şağban gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Eyüp Fatih Şağban haber sayfamızda...

Eyüp Fatih Şağban

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14 eyup fatih sagban haberi bulunmuştur.
Son dakika... Sözde şeyh Eyüp Fatih Şağban'a cinsel istismar suçundan hapis
Son dakika... Sözde şeyh Eyüp Fatih Şağban'a cinsel istismar suçundan hapisSakarya’da yanında yaşayan ailenin 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan Uşşaki Tarikatı'nın sözde şeyhi Eyüp Fatih Şağban, 'zincirleme şekilde çocuğun istismarı' suçundan 10 yıl 5 ay hapis cezasına çarptırıldı.
23.06.2021Gündem
Sözde şeyhin istismar davasında tanıklardan şoke eden savunma
Sözde şeyhin istismar davasında tanıklardan şoke eden savunmaSakarya’da yanında yaşayan ailenin 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan Uşşaki Tarikatı'nın sözde şeyhi Eyüp Fatih Şağban’ın yargılanmasına devam edildi. Tanık olarak dinlenen tarikat üyeleri ifadelerinde iddiaları yalanladı.
28.05.2021Gündem
Son dakika! Sözde şeyhin cinsel istismarına 14 yeni tanık
Son dakika! Sözde şeyhin cinsel istismarına 14 yeni tanıkGelen bir son dakika haberine göre; Sakarya Akyazı'da 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Uşşaki Tarikatı'nın sözde şeyhi Eyüp Fatih Şağban’ın yargılanmasına devam edildi. Şağban’ın avukatı 14 yeni tanık olduğunu belirtirken, mahkeme tanık sayısının düşürülmesine karar vererek, mahkemeyi erteledi.
26.02.2021Gündem
Sahte Şeyh'in evinde keşif yapıldı!
Sahte Şeyh'in evinde keşif yapıldı!Sakarya’nın Akyazı ilçesinde, müridinin 12 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan 'Uşşaki şeyhi' Eyüp Fatih Şağban’ın evinde mahkeme heyeti tarafından keşif yapıldı.
21.12.2020Gündem
Son dakika: Yeni detay ortaya çıktı! İstismarcı tarikat lideri Eyüp Fatih Şağban utanmadan bunu da yaptı...
Son dakika: Yeni detay ortaya çıktı! İstismarcı tarikat lideri Eyüp Fatih Şağban utanmadan bunu da yaptı...Sakarya’nın Akyazı ilçesindeki dergâhında 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah takma adlı Eyüp Fatih Şağban (58), jandarma ve savcılıkta kabul ettiği telefon kayıtlarını mahkemede inkâr etti. Şağban, kızın ailesinin kendisinden para istediğini öne sürdü. Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı, Türkiye’nin gündemine oturan cinsel istismarcı tarikat lideri Eyüp Fatih Şağban’la ilgili soruşturmayı geçen hafta tamamladı.
9.09.2020Gündem
Tacizci tarikat lideri hakkında yeni gelişme
Tacizci tarikat lideri hakkında yeni gelişmeSakarya'nın Akyazı ilçesinde kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan ve bir tarikatın sözde lideri olduğu belirtilen Eyüp Fatih Şağban hakkında "zincirleme şekilde çocukların cinsel istismarı" ve "çocuğa karşı kişiyi cinsel amaçlı hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından 18 yıldan 55 yıl 1 ay 15 güne kadar hapis cezası istendi.
5.09.2020Gündem
Son dakika: Bir de para teklif etmiş! İğrenç detay ortaya çıktı!
Son dakika: Bir de para teklif etmiş! İğrenç detay ortaya çıktı!Müridinin 12 yaşındaki kızına cinsel istismar suçlamasıyla tutuklanan ve kendisini ‘Uşşaki Tarikatı Lideri Fatih Nurullah’ olarak tanıtan Eyüp Fatih Şağban’la ilgili yeni detaylar çıkıyor. Şağban mağdur kızın babasına para teklif edip yaptığı iğrençliği örtbas etmesini istemiş.
5.09.2020Gündem
Son dakika: 12 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulundu! 'Büyütülecek bir şey yok' dedi
Son dakika: 12 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulundu! 'Büyütülecek bir şey yok' dediGelen son dakika haberine göre; Sakarya’da müridinin 12 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklanan Eyüp Fatih Şağban, ifadesinde iddiaları doğruladı: “Bir yanlış yaptık ama büyütülecek bir şey yok.”
4.09.2020Gündem
Son dakika... Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan çocuk istismarına ilişkin açıklama
Son dakika... Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan çocuk istismarına ilişkin açıklamaFatih Nurullah takma adlı sözde şeyh Eyüp Fatih Şağban (58), bir müridinin 12 yaşındaki kızını istismar ettiği iddiasıyla tutuklanması ile ilgili Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan açıklama geldi. Diyanet'ten yapılan açıklamada 'Çocuk istismarıyla, masum yavrularımıza uzanan şeref yoksunu, hain ve zalim ellerle mücadele etmek hepimizin vazgeçilmez görevidir' denildi.
3.09.2020Gündem
Son dakika... ‘Devlete sızalım’ diyen Uşşaki şeyhi, müridin çocuğuna istismardan tutuklandı
Son dakika... ‘Devlete sızalım’ diyen Uşşaki şeyhi, müridin çocuğuna istismardan tutuklandıGelen son dakika haberine göre; “Devletin kontrol mekanizmalarında olalım” sözleriyle sosyal medyanın gündemine oturan Fatih Nurullah takma adlı sözde tarikat lideri Eyüp Fatih Şağban (58), bir müridinin 12 yaşındaki kızını istismar ettiği iddiasıyla tutuklandı.
3.09.2020Gündem
Jandarma’da tasfiye
Jandarma’da tasfiyeJandarma Genel Komutanlığı’nda bazı general ve albayların emekliliğe sevk edilmeleriyle ilgili İçişleri Bakanlığı kararı dün Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre iki korgeneral, bir tuğgeneral ve 19 albay Cumhurbaşkanı, Başbakan ve İçişleri Bakanı’nın imzalarını taşıyan üçlü kararname ile emekli edildi.
23.09.2017Gündem
İçişleri Bakanlığı'ndan emekliliğe sevk kararı
İçişleri Bakanlığı'ndan emekliliğe sevk kararıJandarma Genel Komutanlığına bağlı iki korgeneral, bir tuğgeneral ve 19 albayın emekliliğe sevk edilmeleriyle ilgili İçişleri Bakanlığı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
23.09.2017Gündem
Nihat Özdemir’e şok suçlamalar
Nihat Özdemir’e şok suçlamalarBOTAŞ’taki "yolsuzluk" iddiaları üzerine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında yürütülen "Mavi Hat" operasyonunun ardından açılan davada yargılanan sanıkların, "suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve örgüte üye olmak", "ihaleye fesat karıştırmak", "görevi kötüye kullanmak", "rüşvet" ve "kamu kurumu aleyhine dolandırıcılık" gibi suçlardan cezalandırılmaları talep edildi.
30.04.2010Ekonomi
Müsteşar yardımcısı Bakan'ı suçladı: Bakan emir verdi
Müsteşar yardımcısı Bakan'ı suçladı: Bakan emir verdi"Mavi Hat" davasının sanıklarından eski BOTAŞ Yönetim Kurulu Üyesi ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Bekir Aksoy, "Çorum 1 ihalesinin fiyat teklifinin alınacağı gün Sayın Bakan yanına çağırdı, ’kendisine istihbarat geldiğini, anlaşma olduğunu’ söyledi...
17.05.2008Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Eyüp Fatih Şağbancinsel istismarsakaryatarikatUşşaki

Eyüp Fatih Şağban ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.