Fena

Fena

Son dakika fena haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fena gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fena haber sayfamızda...

Fena

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.225 fena haberi bulunmuştur.
Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e sert tepki! "Yazıklar olsun sana"
Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e sert tepki! "Yazıklar olsun sana"Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, sosyal medya hesabından kara para aklamakla suçlanan Sezgin Baran Korkmaz'ın bazı medya organlarını finanse ettiğini iddia etti. Özdil'in bu iddiasına gazeteci Uğur Dündar sert tepki gösterdi.
22.06.2021Haberler
Uğur Dündar'dan Yılmaz Özdil'e çok sert tepki! Karşıma çıkarsan çok fena yaparım
Uğur Dündar'dan Yılmaz Özdil'e çok sert tepki! Karşıma çıkarsan çok fena yaparımSözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, sosyal medya hesabından kara para aklamakla suçlanan Sezgin Baran Korkmaz'ın bazı medya organlarını finanse ettiğini iddia etti. Özdil'in bu iddiasına gazeteci Uğur Dündar sert tepki gösterdi.
22.06.2021Gündem
Gördüğüm kişi Soytarı’nın ta kendisiydi
Gördüğüm kişi Soytarı’nın ta kendisiydiKomşu birkaç dakika sonra gelip ev telefonunu vermişti. Teşekkür edip ayrıldıktan sonra aradım ama kimse açmamıştı. Etrafı dolaşmıştım; başka kimseye rastlamamıştım. Ev oldukça bakımlı, iki yıldır terk edilmiş bir ev olarak dışarıdan bakıldığında derli toplu görünüyordu. İşler biraz tuhaf bir hal alıyordu. Bu işte herkes, her şey birer hayalete dönüşüyordu.
22.06.2021Kültür Sanat
Son dakika - Karius fena yakalandı! Fotoğraflar sızınca açıklama yapmak zorunda kaldı
Son dakika - Karius fena yakalandı! Fotoğraflar sızınca açıklama yapmak zorunda kaldıAlman kaleci Loris Karius, önceki gün Yunanistan'a bağlı Mykonos adası açıklarında bir teknede esmer bir güzelle görüntülendi. Akıllara hemen Alman sevgilisi Sophia Thomalla gelirken tecrübeli kaleci açıklama yapmak zorunda kaldı.
19.06.2021Magazin
Bakan Gül: İddiası olan delillerini alacak, yargıya gidecek
Bakan Gül: İddiası olan delillerini alacak, yargıya gidecekAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Türkiye, eski Türkiye değildir. Eski Türkiye alışkanlıklarıyla itibar suikastları, algı operasyonlarıyla kimse bir şey elde edemez. İddiası olan delillerini alacak, yargıya gidecek. Yargı bağımsız ve tarafsızdır. Yargının bağımsızlığını ve tarafsızlığını korumak önce hakimler ve savcıların görevidir" dedi.
17.06.2021Siyaset
Üstü kalsın şiiri - Cemal Süreya
Üstü kalsın şiiri - Cemal SüreyaTürk şiirlerinde modern bir dönemi başlatan İkinci Yeni şiirlerinin öncülerinden olan Cemal Süreya, 1931 yılında Erzincan’da doğmuş. Ortaokulu bitirince yatılı olarak Haydarpaşa Lisesi’ne devam etmiş. Üniversiteyi ise Ankara Üniversitesi iktisat bölümünde bitirmiş. Eğitim hayatı sonrası vergi dairesinde çalışmaya başlamış. İlerleyen yıllarda maliye müfettişi olmuş ama şiirlerine de ara vermemiştir. Çeşitli dergilerde yayımlanan şiirleri de dilden dile dolaşmıştor. Şair genel olarak aşk ve özlem temalı şiirleri ile ön plana çıkar.
17.06.2021Şiirler
Bahçesini geri alamayınca kızıyla intihar etmiş
Bahçesini geri alamayınca kızıyla intihar etmiş“Soruşturmaya devam edeceğiz. Basını ve yukarıdaki muteber kişileri halletmeyi de amire, Asayiş Şube Müdürü’ne, İl Emniyet Müdürü’ne bırakacağız, bu onların işi…”
14.06.2021Kültür Sanat
Hac Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Hac Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiHac, Müslümanlar için farz kılınan ibadetler arasında yer almaktadır. Kur’an-ı Kerim’de de bu ibadetin bahsedildiği bir sureye yer verilmektedir.
8.06.2021Sureler
Şems Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Şems Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiŞems suresi, Kur’an-ı Kerim’in 91.suresidir. Sure toplam 15 ayetten oluşmaktadır. Adiyat suresi mushaftaki sıralamada doksan birinci, iniş sırasına göre sıralamada yirmi altıncı suredir. Sure Mekke döneminde inmiştir. Şems suresi ilk Mekki sureler arasından yer almaktadır. Surenin ilk ayetinde yer alan “eş-şems” kelimesi sureye adını vermiştir. Güneş anlamına gelen şems üzerine ilk ayette yemin edilmektedir. İlk ayetin devamında güneş, ay, yer, gök, gece ve gündüze yemin edilmektedir. Şems suresi, Beled suresinden sonra, Leyl suresinden önce gelmektedir.
8.06.2021Sureler
Dijital atak
Dijital atakTunacan Tuna, 18 Haziran’da yayınlanacak üçüncü single çalışması ‘Fena Karıştım’ için TikTok’un başarılı içerik üreticileriyle kamera karşısına geçti.
8.06.2021Cadde
Ortam buz gibi soğumuştu
Ortam buz gibi soğumuştuBirazdan kopacak fırtınaya dayanabilecek miydim, pek emin değildim. Akşamdan kalma baş ağrısı ile mücadele ederken, amir ve Seza’nın fırçaları ağrıyan başımın gün boyunca hiç geçmemesine neden olacaktı. İşte bundan adım gibi emindim.
Bahçelerin içinde büyük servetler yatıyor
Bahçelerin içinde büyük servetler yatıyor"Hayır ama öğrendiğim iyi oldu...
'Keşke kalbim bu kadar ortada yürümesem'
'Keşke kalbim bu kadar ortada yürümesem'“Dünyayı Kurtaran Kadın”la organik bir dünyaya özlemini anlatan Zeynep Tuğçe Bayat hassas ve kırılgan biri olduğunu söylüyor.
5.06.2021Cumartesi
Kadın bir süredir bizim masaya doğru bakıyordu
Kadın bir süredir bizim masaya doğru bakıyorduDavid karşıma, Barbaros ise yanıma oturmuştu. David gülümseyerek, “Bugünkü gezimizle sizi biraz bilgilendirmiş olduk mu acaba?” diye sordu.
4.06.2021Kültür Sanat
İstanbul'da korkutan yangın! 5 katlı binaya sıçradı
İstanbul'da korkutan yangın! 5 katlı binaya sıçradıİstanbul Beyoğlu Sefa Meydanı'nda bir halı yıkama fabrikasında çıkan yangın 5 katlı binaya da sıçradı. Bazı bina sakinleri itfaiye merdiveni ile kurtarılırken bazıları da kendi imkanları ile dışarı çıktı.
2.06.2021Gündem
Son dakika: Bir ilin valisinden flaş aşı çağrısı: Hiç kimse gençliğine güvenmesin
Son dakika: Bir ilin valisinden flaş aşı çağrısı: Hiç kimse gençliğine güvenmesinÇankırı Valisi Abdullah Ayaz ve Samsun Valisi Zülkif Dağlı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede aşının önemine vurgu yaparak, sırası gelenlerin aşı yaptırması çağrısında bulundu.
1.06.2021Gündem
Ayrılık sevdaya dahil şiir - Atilla İlhan
Ayrılık sevdaya dahil şiir - Atilla İlhanŞair, romancı, senarist, düşünce adamı kimlikleri ile Cumhuriyet döneminin en etkili sanatçılarından olmuş ve 1950 yılından sonraki kültür yaşamımıza damga vurmuştur.“Balıkçı Türküsü” adlı ilk şiirini yazdıktan sonra, 1946 yılında yarışmada ikincilik aldığı “Cebbaroğlu Mehemmed” şiiriyle adını duyurmuştur.İkinci Yeni’ye ve Garip akımına ilk karşı çıkan kişilerden olmuştur. Garip akımını Orhan Veli’yi eksik bir şair görmesi ve akımın anlayışını dar ve sığ bulması nedeniyle eleştirmiş İkinci Yeni’yi ise “yozlukla” itham etmiştir. Bu gruplara karşı çıkan Attila İlhan Mavi dergisindeki yazılarından hareketle “Mavi Akımı” oluşturmak istemiş, ancak bu hareket pek başarı sağlayamamıştır.
31.05.2021Şiirler
Murabba Nedir? Murabba Nazım Birimi Özellikleri Nelerdir?
Murabba Nedir? Murabba Nazım Birimi Özellikleri Nelerdir?Murabba kelimesi Arapçada dörtlemek manasına gelen terbi sözcüğünden türetilmiştir. Bu sözcük daha sonra Divan edebiyatında dörder satırlık bendlerle yazılan şiirler için kullanılmaya başlanmıştır. Bu tür eserlerde genellikle vahdet-i vücut ve fenafillah - bekabillah gibi temel tasavvufi konular işlenmiştir. Murabba nedir? Murabba nazım birimi özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
31.05.2021Eğitim
Mevsim bahardı
Mevsim bahardıLise sonda organik kimya okuduk...
29.05.2021Ege
Son dakika haberi - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Skorer'e çarpıcı açıklamalar! Sörloth, Visca, Uğurcan...
Son dakika haberi - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Skorer'e çarpıcı açıklamalar! Sörloth, Visca, Uğurcan...Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Skorer’den Nergis Aşkın'a verdiği özel röportajda ses getirecek açıklamalara imza attı. Ağaoğlu, geçtiğimiz sezondan transfere, kulübün ekonomisinden TFF ve hakemlere kadar birçok konuda önemli ifadelerde bulundu. İşte o açıklamalar...
27.05.2021Trabzonspor
Sevgilisinin yanında bozmak istemedim
Sevgilisinin yanında bozmak istemedim“Ne olur kusura bakmayın, böyle damdan düşer gibi oldu ama sizi bir büyüğüm gibi, ailem gibi gördüğüm için bir arkadaşımı size tanıştırmak istiyorum.”
27.05.2021Kültür Sanat
Son dakika - Fenerbahçe garanti bir teknik direktör peşinde!
Son dakika - Fenerbahçe garanti bir teknik direktör peşinde!Fenerbahçe’de tüm gözler teknik direktör konusunun çözülmesine çevrilirken artık işin şansa bırakılmaması isteniyor
25.05.2021Fenerbahçe
Diana röportajı için flaş açıklama: Çok endişeliyim!
Diana röportajı için flaş açıklama: Çok endişeliyim!İngiltere Başbakanı Boris Johnson, BBC'nin Prenses Diana'yla röportaj için sahte belge üretmesi ve bunu örtbas etmesine ilişkin soruşturmanın bulguları konusunda "açıkça çok endişeli" olduğunu söylerken polis de bir cezai soruşturmayı destekleyecek yeni kanıtlar olup olmadığına bakmak için raporu değerlendireceğini duyurdu.
21.05.2021Dünya
Son dakika... Resmen özür dilediler! Ortalık fena karıştı...
Son dakika... Resmen özür dilediler! Ortalık fena karıştı...Prenses Diana'nın 'Bu evlilikte üç kişiyiz' cümlesiyle hafızalara kazınan röportaj için çeyrek asır sonra gelen 'tam ve koşulsuz' özür, Kraliyet ailesinde depreme yol açtı. Prens William ve Harry peş peşe açıklamalar yaptı, İngiltere çalkalanıyor.
21.05.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

yılmaz özdiluğur dündarsezgin baran korkmazŞiirröportaj

Fena ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.