Feryal Gülman

Feryal Gülman

Son dakika Feryal Gülman haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Feryal Gülman gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Feryal Gülman haber sayfamızda...

Feryal Gülman

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 370 feryal gülman haberi bulunmuştur.
Sahilde yürüyüş
Sahilde yürüyüşParıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği Başkan Yardımcısı Neşe Gönül, Antalya Side’de sahibi olduğu Miramare Otel’in deniz kıyısında yürüyüş yaptı.
16.06.2022Cadde
Sarayda koleksiyon
Sarayda koleksiyonTasarımcı Nur Karaata Uğurlu’nun Resort’22 koleksiyonu Leomaximalism, Çırağan Sarayı’nda piknik deneyimiyle davetlilerle buluştu.
28.05.2022Cadde
Gökkuşağı misali!
Gökkuşağı misali!Koton’un ‘Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyonu’nun lansmanı, beğeni toplarken renkli görüntülere sahne oldu.
18.05.2022Cadde
Doğum günü kutlaması
Doğum günü kutlamasıBahar Şer, yeni yaşına girişini arkadaşı Reyhan Göksun Taşkın’ın organize ettiği yemekle kutladı.
18.05.2022Cadde
Feryal Gülman'a soyadı kullanmama şartı!
Feryal Gülman'a soyadı kullanmama şartı!Sosyetenin tanınmış ismi Feryal Gülman ile Kemal Gülman arasında 2013 yılından beri devam eden boşanma davası sonuçlandı. Mahkeme, Feryal Gülman’ın ‘zina’ nedeniyle açtığı boşanma davasını karara bağlayarak çifti boşamıştı. Mahkeme, Kemal Gülman'ın isteği üzerine eski eşinin soyadını kullanmaması talebini kabul etti.
17.05.2022Cadde
Soy ismi şartı
Soy ismi şartıFeryal Gülman ile Kemal Gülman arasında 2013 yılından beri devam eden boşanma davası dün sonuçlandı.
17.05.2022Cadde
Monako’da görkemli gala
Monako’da görkemli galaSoprano Maria Callas, önceki akşam Monako’da sevenlerinin karşısına çıktı.
9.05.2022Cadde
Sürpriz doğum günü
Sürpriz doğum günüMeltem Demir, yeni yaşını Zorlu Center’daki Morini restoranda sürpriz doğum günü kutlamasıyla karşıladı.
8.04.2022Cadde
İftarda kutlama
İftarda kutlamaLotus İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Beyza Uyanoğlu, yeni yaşını Pera Palace Hotel’deki iftar davetinde kutladı.
6.04.2022Cadde
Konser öncesi toplantı
Konser öncesi toplantıÇEV Sanat, 23 Mayıs’ta AKM’de dünya sahnelerinde ülkemizi temsil eden genç müzisyenlerin sahne alacağı dev bir konser gerçekleştirecek.
4.04.2022Cadde
Tanıtımda buluştular
Tanıtımda buluştularSosyal yaşamın tanınmış simaları, Mavi Arya Projesi için Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da düzenlenen tanıtımda buluştu.
1.04.2022Cadde
Özel iş birliği
Özel iş birliğiMachka ve uluslararası konuk sanatçı programı Gate 27’nin kurucusu Melisa Tapan, yeni bir iş birliğine imza attı.
31.03.2022Cadde
Özilhan'a özel çanta
Özilhan'a özel çantaİpekyol, hazırladığı monogram desenli çanta ve deri aksesuar koleksiyonunu Yasemin Özilhan’la ünlü isimlere tanıttı
26.03.2022Cadde
Türk Kızılay Kadın 110 yaşında
Türk Kızılay Kadın 110 yaşındaTürk Kızılay İstanbul Kadın Başkanlığı, Türk Kızılay Kadın’ın 110’uncu yaşını kutladı.
25.03.2022Cadde
Çocuklar için...
Çocuklar için...Cemiyetin ünlü isimleri, ‘Hababam Sınıfı Parıltı’yla El Ele’ oyununda çocuklarla bir araya gelecek
24.03.2022Cadde
Kemal Gülman: İlişkimiz yok! Çocuk daha 28 yaşında
Kemal Gülman: İlişkimiz yok! Çocuk daha 28 yaşındaFeryal Gülman ile sekiz yıl süren boşanma davası Kasım 2021'de sonuçlanan Kemal Gülman, önceki akşam Zorlu PSM’deydi. 90 yaşındaki iş insanı, yılan hikayesine dönen 320 milyon TL değerindeki yalı ve sevgili oldukları konuşulan genç avukat Eda Cideli'ye şiddet uyguladığı iddiası hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
10.03.2022Cadde
Kemal Gülman ve Feryal Gülman'ın yalı krizinde üçüncü perde!
Kemal Gülman ve Feryal Gülman'ın yalı krizinde üçüncü perde!Sosyetenin tanınmış ismi Feryal Gülman ile Kemal Gülman arasında devam eden yalı krizinde taraflar bir kez daha karşı karşıya geldi. Namı çekilen diziler ile Orta Doğu'ya kadar ulaşan Gülmanlara ait Bebek’te bulunan yalı, bir kez daha tartışma konusu oldu.
26.02.2022Cadde
Yalı bilmecesi!
Yalı bilmecesi!Kemal Gülman ile Feryal Gülman arasında devam eden yalı savaşında taraflar bir kez daha karşı karşıya geldi.
26.02.2022Cadde
‘Allah’a bıraktım’
‘Allah’a bıraktım’Sekiz yıldır Kemal Gülman’dan boşanma davası devam eden Feryal Gülman, “Neden boşanmadığını ben de anlamıyorum. Allah’a bırakıyorum” dedi.
4.01.2022Cadde
Feryal Gülman: Eşimi kendim takip edip beni aldattığını gördüm
Feryal Gülman: Eşimi kendim takip edip beni aldattığını gördümSunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen 'Teve2 Magazin Masası' programına bugün, sosyetenin ünlü ismi Feryal Gülman telefonla bağlanarak sekiz yıldır süren boşanma davası hakkında konuştu.
3.01.2022Magazin
Feryal Gülman: Eşimi kendim takip edip beni aldattığını gördüm
Feryal Gülman: Eşimi kendim takip edip beni aldattığını gördümSunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen 'Teve2 Magazin Masası' programına bugün, sosyetenin ünlü ismi Feryal Gülman telefonla bağlanarak sekiz yıldır süren boşanma davası hakkında konuştu.
3.01.2022Cadde
Kemal Gülman'ın 60 milyon TL'lik sessizliği
Kemal Gülman'ın 60 milyon TL'lik sessizliğiSosyetenin tanınmış ismi Feryal Gülman ile Kemal Gülman’ın sekiz yıldır süren boşanma davası geçtiğimiz ay sonuçlanmıştı. Mahkeme, Feryal Gülman’ın ‘zina’ nedeniyle açtığı boşanma davasını karara bağlayarak çifti boşamıştı. Kemal Gülman’ı da 60 milyon lira tazminata hükmetmişti. Kemal Gülman, önceki gün kendisinden 58 yaş küçük sevgilisi Eda Cideli’yle havalimanında görüntülendi.
28.12.2021Cadde
Nazara geldi!
Nazara geldi!Yılbaşı öncesi yoğun koşturma içerisinde olan Feryal Gülman, geçirdiği bir enfeksiyon sebebiyle beş gün Liv Hospital’da yattı.
15.12.2021Cadde
Sağlık için bir arada
Sağlık için bir aradaUluslararası sağlık sektöründe ön plana çıkan Dentblue International, İstanbul Başakşehir’den sonra ikinci şubesini Harbiye’de özel bir davetle hizmete açtı.
13.12.2021Cadde
Lezzetli buluşma
Lezzetli buluşmaSosyal yaşamın tanınmış simalarından Yasemin Çağlar ve Yeşim Çağlar Hattat, Balmumcu’da yenileyerek hizmete açtıkları Mövenpick Hotel Bosphorus’ta dostlarını ağırladı.
11.12.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Feryal Gülman ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.