Galeri

Galeri

Son dakika galeri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan galeri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan galeri haber sayfamızda...

Galeri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.599 galeri haberi bulunmuştur.
AKM'den dünyaya ‘birlik’ çağrısı
AKM'den dünyaya ‘birlik’ çağrısı AKM'nin 10 ülkeden 20 sanatçıyı buluşturduğu ilk uluslararası projesi "Birlikte Var Olmak" ziyarete açıldı. Sergi, sanatçıların tematik eserleriyle dayanışma çağrısı yapıyor.
17.01.2022Kültür Sanat
Koleksiyon sergileri son on yılın trendi
Koleksiyon sergileri son on yılın trendiOne Arc Gallery yeni mekânını Paris ekolünü odağına alan koleksiyon sergisi “Satılık Değil! / Not For Sale!” ile açtı. Küratör Marcus Graf, son bir yılda peş peşe açılan koleksiyon sergileri için “Son on yılın trendi bu” diyor
16.01.2022Kültür Sanat
'Şasi numaralı' oyun bozuldu! Bulgaristan getirildi, polis el koydu
'Şasi numaralı' oyun bozuldu! Bulgaristan getirildi, polis el koyduTürkiye'de hurda halde satın aldıkları ciplerin motor ve şasi numaralarını Bulgaristan'dan getirdikleri aynı model ve markada ciplere geçirerek, sözde tamir ettirmiş gibi gösterip satmaya çalışan 3 kişi yakalandı. Satılmak üzere galerilerde sergilenen 5 cipe polis tarafından el kondu. Şüphelilerin tamirhanesinde motor ve şasi numarası yazmakta kullanılan demir kalıplar ele geçirildi.
14.01.2022Gündem
İkinci el araç alıp satacaklar dikkat! Resmen tavan yaptı: Yüzde 70!
İkinci el araç alıp satacaklar dikkat! Resmen tavan yaptı: Yüzde 70!İkinci el otomobil piyasasında son zamanlarda artan dolandırıcılık haberleri dikkatleri bu alana çekti. Tercihlerin ikinci ele yöneldiği bugünlerde, fırsatçılar da iş başında! Sektör temsilcileri ve uzmanlar, risklere karşı çarpıcı uyarılarda bulunarak, eksperleri işaret etti.
14.01.2022Otomobil
Safiye'nin 'pencereden düşme' davasında iki tanık dinlendi!
Safiye'nin 'pencereden düşme' davasında iki tanık dinlendi!Antalya’da hemşire Safiye Nur Gürbüz'ün (25) 2'nci kattan düşüp ağır yaralanmasıyla ilgili 'öldürmeye teşebbüs' suçundan hakkında dava açılan sevgilisi Aytaç Süleyman Daşbacak, yeniden hakim karşısına çıktı. Olay öncesi Daşbacak’ın yanında bulunan 2 arkadaşı, duruşmada tanık olarak dinlendi. Tanıklar, Gürbüz'ün sanığı arayıp intihar edeceğini söylediğini öne sürdü.
11.01.2022Gündem
Düşes'ten 40 yaş fotoğrafları
Düşes'ten 40 yaş fotoğraflarıİngiltere Kraliyet ailesinin üyesi Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın 40'ıncı yaş günü dolayısıyla Ulusal Portre Galerisi'nde sergilenecek fotoğrafları yayınlandı.
9.01.2022Dünya
Otomobil satışında akılalmaz tuzak!
Otomobil satışında akılalmaz tuzak!Kocaeli'de, internet üzerinden ilan veren kişiyi arayan dolandırıcı, aracı alacağını söyleyerek anlaştı. Dolandırıcı, kentteki bir oto galericiyi de arayıp, kendisinin olduğunu öne sürdüğü aynı aracın satışı konusunda anlaşmaya vardı. Tarafları, kendisinin asker olduğunu ve doğuda görev yaptığını, bu nedenle bir arkadaşını göndereceğini söyleyerek noterde buluşturan dolandırıcı, araç sahibine sahte dekont gönderdi. Şüphelinin verdiği hesaba 260 bin lira yatıran galerici, araç sahibi paranın kendisine ulaşmadığını söyleyince dolandırıldığını anlayıp, şikayetçi oldu.
8.01.2022Ekonomi
Yeditepe çerçeveyi sorguluyor
Yeditepe çerçeveyi sorguluyorTürkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Fatih Belediyesi ve Klasik Türk Sanatları Vakfı iş birliğiyle düzenlenen Yeditepe Bienali ikinci kez sanatseverlerle buluşuyor.
Araç stoklayan bayilere idari para cezası!
Araç stoklayan bayilere idari para cezası!Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın araç bayilerine yönelik soruşturmasında, ellerinde araç olmadığını iddia eden bayilerin stoklarında yeteri kadar araç olduğu ortaya çıktı.
5.01.2022Haberler
Araç stoklayan bayilere idari para cezası!
Araç stoklayan bayilere idari para cezası!Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın araç bayilerine yönelik soruşturmasında, ellerinde araç olmadığını iddia eden bayilerin stoklarında yeteri kadar araç olduğu ortaya çıktı.
5.01.2022Ekonomi
‘Cennet Bahçesi’ buluşması
‘Cennet Bahçesi’ buluşmasıPom Art&Design Galeri Levent, heykeltıraş Maria Kılıçlıoğlu Baraz’ın rengarenk heykelleri ve Gönül Özgürel’in sanatsal mücevherlerini bir araya getiren ‘Cennet Bahçesi’ isimli sergiye ev sahipliği yapıyor.
4.01.2022Cadde
Türk resminin en özel alanı
Türk resminin en özel alanıAlan Kadıköy’ün Öner Kocabeyoğlu’nun koleksiyonundan hazırladığı ilk sergisi “XX. Yüzyılın 20 Modern Türk Sanatçısı”, Türk resminin mihenk taşlarını buluşturarak ustaların belleğinden bir seçki sunuyor
29.12.2021Kültür Sanat
Kül olup, moloz olup diriliş: Atatürk Kültür Merkezi
Kül olup, moloz olup diriliş: Atatürk Kültür MerkeziMimarlık şaheserlerini yıkarak, yakarak tarihe geçme sapkınlığı, Herostratos Kompleksi olarak anılır.
27.12.2021Vitrin
29 Ekim'de açılan AKM'yi toplam 112 bin kişi ziyaret etti
29 Ekim'de açılan AKM'yi toplam 112 bin kişi ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda kapılarını açan Atatürk Kültür Merkezi, 2 ayda 112 bin kişiyi ağırladı. Açılıştan bugüne düzenlenen 190 etkinliğe 62 bin kişi katılırken, açık alanları ise 50 bin kişi ziyaret etti.
27.12.2021Gündem
Pandeminin yaralarını sanatla sardık
Pandeminin yaralarını sanatla sardıkSanat her zaman iyi gelir. Pandeminin bizi kısıtladığı, umudumuzu tükettiği bu yıl yine sanattan medet umduk. Tiyatrolar perdelerini açamasa da çevrimiçi oyunlarla evlerimize konuk oldular. Keza sinema da ev rahatlığında buluştu bizimle. Nihayetinde kısıtlamalar kalktı ama maalesef yine temkinli olduk salonlara girmek için. Müzik her zaman yanımızdaydı. Podcast'ler ise kurtarıcımız oldu. Ama hiç şüphesiz kazanan edebiyattı. Bu yıl bize iyi gelen, havamızı değiştiren sanatsal etkinliklere bir göz attık. İşin uzmanlarına danışıp kısa bir liste hazırladık.
26.12.2021Kültür Sanat
Sıfır otoda 240 bin liralık indirim! Döviz kurundaki düşüş ikinci el araç fiyatlarına yansır mı?
Sıfır otoda 240 bin liralık indirim! Döviz kurundaki düşüş ikinci el araç fiyatlarına yansır mı?Döviz kurunda yaşanan düşüş sonrası bazı markalar sıfır araçta fiyatları indirirken, bazı markaların da fiyat güncelleme çalışmalarının devam ettiği söyledi. Uzmanlar daha önce 1 milyon 40 bin liraya satılan bir aracın, dövizdeki düşüş sonrası 240 bin lira indirim yapılarak 820 bin lira seviyesine geldiğini belirtiyor. Peki bu düşüş ikinci el araç fiyatlarına yansır mı? İşte cevabı...
22.12.2021Haberler
Refik Anadol’un NFT’si 1.2 milyon dolara satıldı
Refik Anadol’un NFT’si 1.2 milyon dolara satıldıDünyanın en önemli dijital sanatçıları arasında yer alan Refik Anadol’dan NFT rekoru...
20.12.2021Kültür Sanat
Bursa'da gerçeğini aratmayan deprem tatbikatı!
Bursa'da gerçeğini aratmayan deprem tatbikatı!Bursa'da Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timleri deprem tatbikatı yaptı. AFAD ile koordineli olarak gerçekleştirilen tatbikatta, yaralı depremzedeler enkazdan kurtarıldı.
17.12.2021Haberler
Bursa'da gerçeğini aratmayan deprem tatbikatı!
Bursa'da gerçeğini aratmayan deprem tatbikatı!Bursa'da Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timleri deprem tatbikatı yaptı. AFAD ile koordineli olarak gerçekleştirilen tatbikatta, yaralı depremzedeler enkazdan kurtarıldı.
17.12.2021Gündem
Bakan Ersoy: 2021 yılında sinema sektörüne 94 milyon 797 bin TL destek sağladık
Bakan Ersoy: 2021 yılında sinema sektörüne 94 milyon 797 bin TL destek sağladıkKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “2021 yılında sinema sektörüne toplamda 94 milyon 797 bin TL destek sağladık. Yine 1 Ekim 2021 tarihine kadar KDV oranını yüzde 1’e indirip, sinema bileti üzerinden alınan yüzde 10 eğlence vergisini de 31 Mayıs 2022’ye kadar sıfırladık” dedi.
13.12.2021Siyaset
Türkiye’deki nadir araçlardan! Satışa çıkarıldı, telefonlar susmuyor
Türkiye’deki nadir araçlardan! Satışa çıkarıldı, telefonlar susmuyorOsmaniye’de oto galeri işletmecisi Ali Yılmaz, 88 bin kilometrede olan 2001 model Tofaş marka otomobilini “Türkiye’de nadir araçlardan” diyerek 145 bin liradan satışa çıkardı.
14.12.2021Otomobil
Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2021: Telefondan Silinen Resimleri Programsız Geri Getirme
Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2021: Telefondan Silinen Resimleri Programsız Geri GetirmeAkıllı cep telefonları günümüzde insan hayatının en önemli araçlarından biri haline gelmiştir. Bazı anları ölümsüzleştirmek isteyen kişiler için video ve fotoğraf makinesi yerine geçer. Özellikle resim, video ve depolama aracı olarak kullanılan telefonlarda kişiler yanlışlıkla tüm verilerini silebiliyor. Android ve iOS telefondan silinen resimleri programsız geri getirme yöntemleri için “Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
13.12.2021Teknoloji
"Türkiye’de nadir araçlardan" dediği otomobilini 145 bin liradan satışa çıkardı
"Türkiye’de nadir araçlardan" dediği otomobilini 145 bin liradan satışa çıkardıOsmaniye’de oto galeri işletmecisi Ali Yılmaz, 88 bin kilometrede olan 2001 model Tofaş marka otomobilini “Türkiye’de nadir araçlardan” diyerek 145 bin liradan satışa çıkardı. Otomobilin satın alınıp kullanılacak bir araç olmadığını belirten Yılmaz, değer bilen, hevesi olan bir insana satmak istediklerini söyledi.
13.12.2021Haberler
İkinci el araç piyasasında satılan aracın yeri doldurulamıyor
İkinci el araç piyasasında satılan aracın yeri doldurulamıyorİkinci el otomobil piyasasının hareketli olduğunu söyleyen oto galericiler, fiyatların sabit kalmasının daha çok hareketlilik getireceğini düşünüyor. Araç fiyatlarının sürekli değişkenlik gösterdiğini belirten galericiler sattıkları aracın yerine başka bir araç koyamadıklarını söylüyor.
10.12.2021Ekonomi
Öyle bir sergi ki bin penceresi var
Öyle bir sergi ki bin penceresi varTürk resminin büyülü ustası Bedri Rahmi Eyüboğlu'nun 30 eserinin yer aldığı "Al Gözüm Seyreyle" sergisi seyirciye iyi gelecek "büyük" bir dokunuş

Benzer Haber Etiketleri

Galeri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.