Geliyor

Geliyor

Son dakika geliyor haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan geliyor gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan geliyor haber sayfamızda...

Geliyor

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 124.532 geliyor haberi bulunmuştur.
Kol Kemikleri Anatomisi: Kolda Bulunan Kemiklerin İsimleri
Kol Kemikleri Anatomisi: Kolda Bulunan Kemiklerin İsimleriVücudun en çok kullanılan bölgeleri genel olarak kollardır. Bu sebepten dolayı kol bölgesinde yer alan kemikler önemli bir yer taşır. İşte kol kemikleri anatomisi: Kolda bulunan kemiklerin isimleri konusunda detayları derledik.
7.12.2021Eğitim
2022 Asgari Ücret zam oranı ne zaman açıklanacak? Asgari Ücrette öne çıkan rakam ve tahminler...
2022 Asgari Ücret zam oranı ne zaman açıklanacak? Asgari Ücrette öne çıkan rakam ve tahminler...Asgari Ücret konusunda araştırmalar tüm hızıyla devam ediyor. Milyonlarca çalışanı yakından ilgilendiren Asgari Ücret konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Numan Kurtulmuş'tan açıklamalar geldi. İlk toplantının ardından asgari ücret konusunda işçi ve işveren sendikalarının beklentileri ortaya çıkmış ve bu doğrultuda ilk rakamlar ortaya atılmıştı. Asgari Ücret Tespit Komisyonu 7 Aralık günü ikinci kez bir araya geldi. Peki Asgari Ücret zam oranı ne zaman belli olacak?
7.12.2021Ekonomi
Yılbaşı tatili ne zaman, kaç gün sürecek? Bu sene 31 Aralık yarım gün mü, resmi tatil mi?
Yılbaşı tatili ne zaman, kaç gün sürecek? Bu sene 31 Aralık yarım gün mü, resmi tatil mi?2022 yılı resmi tatiller takvimi merakla sorgulanıyor. Takvime göre 'yılbaşı resmi tatil mi, 31 Aralık yarım gün mü?' soruları yöneltiliyor. Yılbaşına kısa süre kala '2022 yılbaşı tatili kaç gün?' sorusu gündemde. İşte, resmi tatiller takvimi...
7.12.2021Gündem
Erol Bilecik: “Skorun ehemmiyeti yok”
Erol Bilecik: “Skorun ehemmiyeti yok”Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecek, Galatasaray karşısında 7-0 kazanılan kadın futbol maçının ardından konuştu. Skorun öneminin olmadığını söyleyen Bilecik, oluşturmak istedikleri farkındalığı yerine getirdiklerini ifade etti.
7.12.2021Futbol
Erol Bilecik: Skorun ehemmiyeti yok
Erol Bilecik: Skorun ehemmiyeti yokFenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecek, Galatasaray karşısında 7-0 kazanılan kadın futbol maçının ardından konuştu. Skorun öneminin olmadığını söyleyen Bilecik, oluşturmak istedikleri farkındalığı yerine getirdiklerini ifade etti.
7.12.2021Fenerbahçe
Lewis Hamilton, Brad Pitt'le beraber Hollywood'da boy gösterecek
Lewis Hamilton, Brad Pitt'le beraber Hollywood'da boy gösterecekLewis Hamilton ve Brad Pitt, Joseph Kosinski tarafından yönetilecek yeni bir film için bir araya geliyor.
7.12.2021Cadde
Evlilik Hakkında Her Şey dizisi oyuncuları kim, konusu nedir? Evlilik Hakkında Her Şey uyarlama mı, hangi gün?
Evlilik Hakkında Her Şey dizisi oyuncuları kim, konusu nedir? Evlilik Hakkında Her Şey uyarlama mı, hangi gün?Başrolünde Gökçe Bahadır'ın yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi her hafta salı akşamı yeni bölümleri ile ekrana geliyor. Dizide 4 genç kadının hikayesi anlatılıyor. İzleyenler Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosu ve konusu sorguluyor. Dizi The Split'den Türk televizyonlarına uyarlanmıştır.
7.12.2021Cadde
TOGAN üç farklı hava aracına daha entegre edildi
TOGAN üç farklı hava aracına daha entegre edildiSavunma sanayiindeki yerli ürünleri farklı milli platformlara başarıyla uyarlayan Türkiye, benzer bir işe TOGAN mühimmatında da imza attı. DASAL insansız hava sistemlerinin 3 farklı aracına entegre edilen TOGAN kritik kabiliyetlere imkan sağlayacak.
7.12.2021Televizyon
Yılbaşında sokağa çıkma yasağı var mı 2022, son durum nedir? Yılbaşında (31 Aralık-1 Ocak'ta) ek tedbirler gelecek mi?
Yılbaşında sokağa çıkma yasağı var mı 2022, son durum nedir? Yılbaşında (31 Aralık-1 Ocak'ta) ek tedbirler gelecek mi?Yılbaşında sokağa çıkma yasağı olup olmayacağı ile ilgili bilgiler bireylerin araştırdığı konular arasında bulunuyor. Geçtiğimiz sene pandemi dolayısıyla sokağa çıkma kısıtlanması uygulanmıştı. Bu sene yılbaşına yaklaşırken detaylar merak konusu. Peki yılbaşında sokağa çıkma yasağı var mı 2022, 31 Aralık-1 Ocak'ta sokağa çıkma yasağı olacak mı?
7.12.2021Gündem
Küçük Prens Sözleri: Küçük Prens'ten En Güzel Alıntılar
Küçük Prens Sözleri: Küçük Prens'ten En Güzel AlıntılarBüyük küçük herkesin okuması gereken kitaplar arasında yer alan Küçük Prens kitabı okuyanlarda derin bir etki bırakır. İçerdiği mesajlar ve resimlerle okuyanlara farklı bakış açısı katar. Her ne kadar çocuklara yazılmış bir kitap gibi gözükse de yetişkin bireylerinde okuması gerekir. Her okunduğunda kişiye farklı mesajlar veren Küçük Prens sözleri sosyal medya mecralarında paylaşılmaya devam ediyor. En güzel Küçük Prens sözleri için içeriğimize göz atabilirsiniz.
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022Eğitim öğretim hayatında edebiyat dersleri öğrencilerin aldığı derslerden birisidir. Özellikle lise 9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersleri alırlar. Üniversite giriş sınavı YKS oturumları TYT-AYT gibi merkezi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan alanlardan bir tanesidir. Ders kitapları her yıl MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 10. sınıf edebiyat ders kitabında öğrencilerin kendini geliştirebileceği çeşitli etkinliklerin yanı sıra cevaplayabilecekleri bilgi verici sorular da bulunmaktadır. 2021-2022 yılında 10. sınıf edebiyat ders kitabı Biryay Yayınları cevap anahtarını merak ediyorsanız "10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları" içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.12.2021Eğitim
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.12.2021Eğitim
Doğum Günü Şiirleri – Sevgiliye, Arkadaşa, Anneye ve Babaya Ünlü Şairlerin En Güzel, Anlamlı Doğum Günü Şiirleri
Doğum Günü Şiirleri – Sevgiliye, Arkadaşa, Anneye ve Babaya Ünlü Şairlerin En Güzel, Anlamlı Doğum Günü ŞiirleriDoğum günü her insana özel bir gün olarak yılda sadece tek bir sefer kutlanıyor. Pastaların kesilip bir araya gelindiği bu özel günde duygularını belli edemeyenler şiirlere başvuruyor. Sevgiliye, Arkadaşa, eşe-dosta, anne ve babaya bu özel günde yazılan şarkı ve şiirler günün anlamını artırıyor ve unutulmaz hale geliyor. Anlatılmak istenenlere doğum günü şiirleri tercüman oluyor. Bugüne kadar ünlü yazarların kaleminden onlarca doğum günü şiiri çıkmıştır. Her biri ayrı anlam ifade eden bu şiirler Türk edebiyatına kazınmıştır. Sevgiliye, arkadaşa, anneye ve babaya ünlü şairlerin en güzel, anlamlı doğum günü şiirleri için içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.12.2021Şiirler
Tekerlemeler - Dünyanın En Zor Tekerlemeleri... Kısa, Komik, Oyun, Çocuk ve Türkçe Tekerleme Örnekleri
Tekerlemeler - Dünyanın En Zor Tekerlemeleri... Kısa, Komik, Oyun, Çocuk ve Türkçe Tekerleme ÖrnekleriÇocukların gelişiminde önemli yere sahip olan tekerlemeler "ağızda yuvarlanan söz, saçma sapan söz, eş sesli kelimelerle kurulu konuşma" anlamına gelir. Halk edebiyatına özgü bir türdür. Tekerlemelerin masal, oyun, tören ve bağımsız olarak 4 çeşidi bulunur. Tekerlemeler hem eğlenceli vakit geçirmede hem de çocukların konuşma kabiliyetini geliştirmede önemli rol oynar. Çocukların yanı sıra halk ozanları da şiirlerinde tekerlemelere yer vermiştir. Gerçek yaşamla ilgisi olmayan sözlerden meydana gelen söylemesi en zor, kısa, uzun, kolay, iyi diksiyon, komik, oyun, çocuk tekerlemeleri ve tekerleme örneklerine içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
7.12.2021Eğlence
İnstagram PP Büyütme 2021: Programsız İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme ve İndirme
İnstagram PP Büyütme 2021: Programsız İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme ve İndirmeSosyal medya platformları arasında hiç şüphesiz açık ara en çok kullanılan ağların başında İnstagram geliyor. Dünya genelinde milyarlarca kullanıcısı bulunan İnstagram'da karşılıklı takipleşme veya gizli olmayan hesap özelliği sayesinde kullanıcılar birbirlerine ait fotoğraf, video ve hikaye paylaşımlarını görebiliyor. Ancak hesabı gizli olan kişilerin profil fotoğrafları veya paylaşımları hesap güvenliği nedeniyle görülmüyor. Karşısındaki kullanıcının PP fotoğrafını büyümek isteyenler için birkaç adımdan oluşan basit yöntem bulunuyor. Programsız ve takip etmeden PP büyütme bilgisayardan yapılıp indirilebiliyor. İnstagram PP büyüme için Android ve iPhone telefonlara özel uygulamalar da bulunuyor. Ancak güvenlik açısından bu uygulamaların telefonlara indirilmemesi öneriliyor. Programsız, takip etmeden İnstagram profil fotoğrafı büyütme ve indirme işlemi ile ilgili "İnstagram PP Büyütme 2021" içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
7.12.2021Sosyalmedya
Keşfedilmemiş İsimler 2021: Duyulmamış, Zor Bulunan, Modern, Yeni Erkek Kız Bebek İsimleri ve Anlamları (Değişik, Güzel İsimler)
Keşfedilmemiş İsimler 2021: Duyulmamış, Zor Bulunan, Modern, Yeni Erkek Kız Bebek İsimleri ve Anlamları (Değişik, Güzel İsimler)Çocuk sahibi olmak isteyenler anne ve babalar için isim seçme konusu önemlidir. Bebeklerine güzel, ilginç isim vermek isteyen anne ve babalar anlamlarının da güzel olmasını isterler. Kulağa hoş gelen, etkileyici, enteresan, zor bulunan, henüz keşfedilmemiş ve duyulmamış isimler genellikle tercih edilir. Hayatı boyunca çocuklarının taşıyacağı ismi seçmek için anne ve babalar bu konuda derin bir araştırmaya giriyorlar. Nadir bulunan, modern, ilgi çekici, en güzel yeni isimleri erkek ve kız çocuklarına vermek için birbirinden güzel isimler bulunuyor. Duyulmamış, zor bulunan unisex en güzel erkek ve kız isimleri için “Keşfedilmemiş İsimler” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
7.12.2021Bebek
Kapıda Ödeme Olan Siteler 2021: Kapıda Ödeme Nedir, Nasıl Yapılır?
Kapıda Ödeme Olan Siteler 2021: Kapıda Ödeme Nedir, Nasıl Yapılır?Kapıda ödeme sistemi e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişin teslimat sırasında kargo görevlisine yaptıkları ödemeye denir. Kart bilgilerini internet üzerinden paylaşmak istemeyen kullanıcılar için kapıda ödeme sistemi büyük avantajdır. Bazı kitap, giyim ve alışveriş sitelerinin kapıda ödeme imkanları bulunuyor. Kargo firmalarını anlaşmasına göre ödemeler kapıda nakit veya kredi kartıyla yapılabilir. Bu işlem hem firma hem de müşteriler için büyük avantajlar sağlıyor. Kapıda ödeme nasıl yapılır? ‘Kapıda Ödeme Olan Siteler’ içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
7.12.2021Yaşam
DC Soruları (Doğruluk Mu Cesaret Mi) 2021: Şişe Çevirmece Oyununda Sevgiliye ve Arkadaşa Sorulacak En Zor Sorular
DC Soruları (Doğruluk Mu Cesaret Mi) 2021: Şişe Çevirmece Oyununda Sevgiliye ve Arkadaşa Sorulacak En Zor SorularArkadaşları tanımak, sırlarını öğrenmek ve cesaretini ölçmek için yıllardır oynanan Doruluk Mu Cesaret Mi (DC) oyunu gençler ve yetişkinler için uygundur. 2000’li yılların popüler oyunlarından biri olan DC oyununda sorular büyük önem taşır. DC oyununda ibre göstermek için genellikle şişe veya kalemle kullanılır. Şişe çevirmece olarak da bilinen DC oyunu birkaç kişi bir araya gelerek oynanır. Çarkıfelek oluşturularak oynanan DC’de bazı kurallar vardır. Şişe çevirmecede sorulacak zor sorular nelerdir? DC Soruları 2021 (Doğruluk Mu Cesaret Mi) içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
7.12.2021Oyun
Karısının evine pompalı tüfekle saldırdı, katliamı jandarma engelledi
Karısının evine pompalı tüfekle saldırdı, katliamı jandarma engellediTokat'ta koruma kararı olan kadının evine giderek pompalı silahla saldıran koca dehşet saçtı. Olayda yaralanan jandarma personeli kadının zarar görmesini engelledi.
7.12.2021Haberler
Japon milyarder uzaya gidiyor
Japon milyarder uzaya gidiyorJapon milyarder Yusaku Maezawa, yarın Soyuz uzay aracı ile Uluslararası Uzay İstasyonu'na gönderilecek. Maezawa, asistanı Yozo Hirano ile birlikte Kazakistan'daki Boykonur Uzay Üssü'nden yola çıkacak.
7.12.2021Dünya
Nadir görülen rahatsızlığa sahip Alman kurdu hiç büyümüyor
Nadir görülen rahatsızlığa sahip Alman kurdu hiç büyümüyor4 yaşındaki bir Alman kurdu, gelişimini etkileyen ender bir genetik rahatsızlık nedeniyle hayatı boyunca yavru köpek büyüklüğünde kalacak.
7.12.2021Dünya
Şilan Makal: Aileniz her şeyden önde geliyor
Şilan Makal: Aileniz her şeyden önde geliyorFutbolcu Şener Özbayraklı ile evli olan oyuncu Şilan Makal, önceki gün oğluyla birlikte Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı.
7.12.2021Cadde
'Demet Akalın başka şarkımı isteyince, Hokkabaz bana kaldı'
'Demet Akalın başka şarkımı isteyince, Hokkabaz bana kaldı'Ebru Polat, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de görüntülendi. Ünlü şarkıcı, yeni yıla çalışarak gireceğini söyledi.
7.12.2021Cadde
2022 KPSS lisans, önlisans, ortaöğretim (lise) başvuruları başladı mı, ne zaman başlıyor?
2022 KPSS lisans, önlisans, ortaöğretim (lise) başvuruları başladı mı, ne zaman başlıyor? Kamu Personeli Seçme Sınavı 2022 başvuruları iple çekiliyor. 2022'ye girilirken aramalar yavaş yavaş artııyor... Önümüzdeki yıl önlisas ve ortaöğretim mezunları da sınava girecekler. Peki KPSS 2022 başvuruları başladı mı, ne zaman başlıyor? Lisans, önlisans, ortaöğretim (lise) başvuru tarihleri açıklandı mı?
7.12.2021Gündem
TOGAN üç farklı hava aracına daha entegre edildi
TOGAN üç farklı hava aracına daha entegre edildiSavunma sanayiindeki yerli ürünleri farklı milli platformlara başarıyla uyarlayan Türkiye, benzer bir işe TOGAN mühimmatında da imza attı. DASAL insansız hava sistemlerinin 3 farklı aracına entegre edilen TOGAN kritik kabiliyetlere imkan sağlayacak.
7.12.2021 Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

Geliyor ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.