Genel Müdür

Genel Müdür

Son dakika Genel Müdür haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Genel Müdür gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Genel Müdür haber sayfamızda...

Genel Müdür

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 21.723 genel mudur haberi bulunmuştur.
‘Pandemide televizyon izleme oranları arttı
‘Pandemide televizyon izleme oranları arttıKanal D Genel Müdürü Murat Saygı, “Pandemi sürecinde herkesin eve kapanması ile televizyon izleme oranları arttı. Televizyona günde 4 - 4.5 saat vakit ayrılıyor. Ana kanalların sabit bir izleyici kitlesi var. Özellikle çalışmayan ev hanımları gündüz saatlerinde, gece de tüm aile birlikte televizyon izliyor” dedi.
24.10.2021Ekonomi
Flaş altın açıklaması! İlk kez 2022'de...
Flaş altın açıklaması! İlk kez 2022'de...Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Poyraz, Bilecik’in Söğüt ilçesindeki altın rezervi maden sahasında yaptığı incelemede, “2022 yılının sonunda ilk altın külçemizi döküp Türk ekonomisine kazandırmak istiyoruz” dedi.
23.10.2021Ekonomi
Türk Telekom 5G ile çevrim içi ameliyat
Türk Telekom 5G ile çevrim içi ameliyatTürk Telekom, 5G altyapısına entegre ettiği yeni nesil yerli ve milli interaktif platformu sayesinde, farklı illerde bulunan Türk cerrahlarını gerçek bir ameliyat ortamında buluşturdu. Prof. Dr. Lütfi Tunç ve ekibi tarafından 5G bağlantılı akıllı gözlük kullanılarak Ankara Acıbadem Hastanesi’nde gerçekleştirilen çevrim içi ameliyat ile Türkiye’de bir ilke imza atıldı.
23.10.2021Ekonomi
Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, Global Marketıng Summit 2021 zirvesine katıldı
Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, Global Marketıng Summit 2021 zirvesine katıldıBu sene 19 -22 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Global Marketing Summit 2021 zirvesinde Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı “Değişen Tüketici Alışkanlıkları ve Medya Sektörü” isimli panelin konuşmacıları arasında yer aldı.
22.10.2021Vitrin
Türkiye'nin potansiyeline büyük övgü
Türkiye'nin potansiyeline büyük övgüAmerikan Türk Cemiyeti’nin New York’ta düzenlediği Türkiye Yatırım Konferansı’nda Michael Bloomberg’ten Türkiye’nin potansiyeline büyük övgü geldi.
22.10.2021Uzmanpara
Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı Global Marketing Summit 2021 zirvesine katıldı
Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı Global Marketing Summit 2021 zirvesine katıldıBu sene 19 -22 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Global Marketing Summit 2021 zirvesinde Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı “Değişen Tüketici Alışkanlıkları ve Medya Sektörü” isimli panelin konuşmacıları arasında yer aldı.
22.10.2021Ekonomi
Türk Telekom'dan bir ilk! 5G ile çevrim içi ameliyat
Türk Telekom'dan bir ilk! 5G ile çevrim içi ameliyatTürk Telekom, 5G altyapısına entegre ettiği yeni nesil yerli ve milli interaktif platformu sayesinde, farklı illerde bulunan Türk cerrahlarını gerçek bir ameliyat ortamında buluşturdu. Prof. Dr. Lütfi Tunç ve ekibi tarafından 5G bağlantılı akıllı gözlük kullanılarak Ankara Acıbadem Hastanesi’nde gerçekleştirilen çevrim içi ameliyat ile Türkiye’de bir ilke imza atıldı.
22.10.2021Vitrin
Tamamlayıcı sağlık ‘ilaç gibi’ geldi
Tamamlayıcı sağlık ‘ilaç gibi’ geldiKoronavirüs salgınıyla birlikte sağlık konusunda farkındalığın artması, tamamlayıcı sağlık sigortasına (TSS) olan ilgi ve talebin yükselmesine neden oldu.
21.10.2021Sigorta
Eğitim hayatı güvence altında
Eğitim hayatı güvence altındaTürkiye Hayat Emeklilik’in Eğitimin Gücü Sigortası ile çocukların eğitim hayatı güvence altına alınıyor. 18 - 65 yaş arası herkesin faydalanabildiği ve yaşam kaybı teminatını içeren sigorta, en az 2, en çok 20 yıllık süreyi kapsıyor.
21.10.2021Sigorta
İZMİRGAZ yeni binasında
İZMİRGAZ yeni binasındaİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Konak ilçesi Çınarlı Mahallesi’nde yeni binasında hizmet vermeye başlayan İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (İZMİRGAZ) Genel Müdürü Ahmet Yetik’i ziyaret etti.
20.10.2021Ege
MTA ne demek? İşte MTA açılımı...
MTA ne demek? İşte MTA açılımı...Ankara MTA yerleşkesinde doğal gaz vanasında patlama oldu. Çıkan yangının kontrol altına alındığı açıklandı. MTA'nın açılımı ve anlamı ise bireyler tarafından araştırılıyor. Peki MTA nemek?
20.10.2021Gündem
Borsa bir ayın en yüksek seviyesine çıktı
Borsa bir ayın en yüksek seviyesine çıktıBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, açılan bilanço sezonu, oldukça ucuz olan değerlemeler ve banka hisselerinde dünden beri etkili olan alışlarla son bir ayın en yüksek seviyesine çıktı.
20.10.2021Uzmanpara
Gelinlik sektörü İzmir’de buluşacak
Gelinlik sektörü İzmir’de buluşacakTicaret Bakanlığı himayelerinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği partnerliğinde İZFAŞ tarafından 16-19 Kasım günleri arasında düzenlenecek IF Wedding Fashion İzmir-Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nın tanıtım toplantısı yapıldı.
19.10.2021Ege
Istanbul Photo Awards 2021 sergisi NEw York Türkevi'nde açıldı
Istanbul Photo Awards 2021 sergisi NEw York Türkevi'nde açıldıAnadolu Ajansı'nın düzenlediği uluslararası haber fotoğrafı yarışması "Istanbul Photo Awards 2021"da ödül alan fotoğrafların yer aldığı ikinci sergi, New York’da bulunan Türkevi’nde açıldı.
19.10.2021Kültür Sanat
Rekor fiyata tay satan Anadolu Tarım İşletmesi gelecek yıla hazırlanıyor
Rekor fiyata tay satan Anadolu Tarım İşletmesi gelecek yıla hazırlanıyorİstanbul Veliefendi Hipodromu'nda geçen hafta 1 milyon 200 bin lira bedelle satılan "Cevhertay" isimli tayın yetiştirildiği Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğü, 2022 yılı için de yüksek satış rakamları hedefliyor.
19.10.2021Ekonomi
Memurun fazla mesai ücreti gelecek yıl yükselecek
Memurun fazla mesai ücreti gelecek yıl yükselecekDevlet memurlarının 2 lira 40 kuruş olan saat başı fazla çalışma ücreti, yeni yılda yüzde 12,5 artacak. Özel kalem personeliyle makam şoförleri ise saat başına 2,85 lira fazla mesai alacak.
19.10.2021Ekonomi
10 yılda 3 milyon hasta
10 yılda 3 milyon hastaİzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi, 10’uncu yılını kutladı. Genel Müdür Kubba, “Şifa dağıtıyoruz” dedi
18.10.2021Ege
TEB Çağrı Merkezi’ne üç dalda altın madalya
TEB Çağrı Merkezi’ne üç dalda altın madalyaTürk Ekonomi Bankası (TEB), çağrı merkezi sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği Contact Center World Awards tarafından 3 farklı dalda Altın Madalya ile ödüllendirildi.
18.10.2021Ekonomi
Yapı Kredi’den temiz enerji fonu geldi
Yapı Kredi’den temiz enerji fonu geldiSürdürülebilir bir gelecek için çalışmalarına devam ettiğini duyuran Yapı Kredi, bu alandaki ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek, Yapı Kredi Portföy Temiz Enerji Değişken Fonu’nu hayata geçirdiğini açıkladı.
18.10.2021Ekonomi
ÇAYKUR, tarihinin en yüksek yaş çay alımını gerçekleştirdi
ÇAYKUR, tarihinin en yüksek yaş çay alımını gerçekleştirdiÇAYKUR, 2021 alım kampanyasında şu ana kadar 853 bin 584 ton yaş çay alarak tarihinin en yüksek çay alımını gerçekleştirdi.
17.10.2021Ekonomi
Dört girişime yatırım yaptı
Dört girişime yatırım yaptıTürk Telekom, kurumsal girişim sermayesi şirketi TT Ventures ile yapay zekâ temelli çözümler üreten Syntonym, Optiyol, QuantWifi ve B2Metric şirketlerine yatırım yaptı. TT Ventures, yatırımlardan 3’ünü PİLOT hızlandırma programından mezun olan girişimlerden seçti. TT Ventures’ın yatırım yaptığı girişimlerin sayısı toplamda 8 olurken girişim portföyü ikiye katlandı.
16.10.2021Ekonomi
Türkiye'nin en uzun soluklu kazısı! 75'inci yılı kutlandı
Türkiye'nin en uzun soluklu kazısı! 75'inci yılı kutlandıAntalya'nın önemli antik kentlerinden biri olan Pergedeki kazı çalışmalarının 75'inci yılına girmesi; ören yerinde yapılan törenle kutlandı.
15.10.2021Gündem
Orman yangınlarıyla mücadele çalıştayı başladı
Orman yangınlarıyla mücadele çalıştayı başladıTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Yanan alanları tekrar ağaçlandırarak, Yeşil Vatan'ın bir parçası haline getireceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın." dedi.
13.10.2021Ekonomi
Kişiye özel çalışma modeli
Kişiye özel çalışma modeliTürk Telekom, çalışanlarının deneyimlerinden elde ettiği iç görülerle hazırladığı yeni çalışma modelini duyurdu. Salgının başından beri sürdürdüğü uzaktan çalışma düzenini kalıcı hale getirdiğini açıklayan firma, ‘Kişiye Özel Çalışma Modeli’ni verimlilik ve sürdürülebilirlik odağı üzerine kurguladı.
13.10.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ekonomiegeizmirbankagazeehaberi

Genel Müdür ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.