Geri Çağırma

Geri Çağırma

Son dakika geri çağırma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan geri çağırma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan geri çağırma haber sayfamızda...

Geri Çağırma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 470 geri cagirma haberi bulunmuştur.
Volkswagen’e tazminat şoku!
Volkswagen’e tazminat şoku! Avrupa Birliği (AB), Alman otomobil üreticisi Volkswagen'in emisyon skandalı nedeniyle sadece Almanya'da değil, tüm AB ülkelerinde şirketin araçlarını satın alan kişilere yanlış yönlendirme gerekçesiyle tazminat ödemesini talep etti.
28.09.2021Ekonomi
Beyaz Saray'da kritik toplantı! İlk kez bir aradalar...
Beyaz Saray'da kritik toplantı! İlk kez bir aradalar...ABD, Hindistan, Japonya ve Avustralya arasında kurulan ve Hint-Pasifik bölgesinde "Çin'i dengelemeye" yönelik bir oluşum olarak değerlendirilen Quad'ın ilk yüz yüze buluşması Washington'da başladı.
24.09.2021Dünya
Fransa Savunma Bakanı Parly yuhalandı!
Fransa Savunma Bakanı Parly yuhalandı!Fransa Savunma Bakanı Parly, Avustralya'nın Paris'le olan denizaltı anlaşmasını iptal ederek ABD ve İngiltere ile anlaşmasının yol açtığı kriz hakkında Senato'da açıklama yaparken yuhalandı.
23.09.2021Dünya
Fransa Savunma Bakanı Parly, "denizaltı krizi" nedeniyle Senato'da yuhalandı
Fransa Savunma Bakanı Parly, "denizaltı krizi" nedeniyle Senato'da yuhalandıFransa Savunma Bakanı Florence Parly, Avustralya'nın Paris'le olan denizaltı anlaşmasını iptal ederek ABD ve İngiltere ile anlaşmasının yol açtığı kriz hakkında Senato'da açıklama yaparken yuhalandı.
22.09.2021Haberler
Biden ve Macron arasında denizaltı krizi görüşmesi!
Biden ve Macron arasında denizaltı krizi görüşmesi!Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve ABD Başkanı Joe Biden, yaptıkları telefon görüşmesinde, Avustralya'nın Fransa ile imzaladığı denizaltı anlaşmasını iptal ederek ABD ve İngiltere ile ortaklık kurmasıyla yaşanan krizin ardından güveni garanti eden şartları oluşturmak ve ortak hedeflere ulaşmak için somut önlemler önermeyi amaçlayan derin istişare sürecini başlatmaya karar verdi.
22.09.2021Dünya
Denizaltı krizi büyüyor! Fransa'da senato karıştı...
Denizaltı krizi büyüyor! Fransa'da senato karıştı...Fransa Savunma Bakanı Florence Parly, Avustralya'nın Paris'le olan denizaltı anlaşmasını iptal ederek ABD ve İngiltere ile anlaşmasının yol açtığı kriz hakkında Senato'da açıklama yaparken yuhalandı.
22.09.2021Dünya
İngiltere'den Fransa'ya AUKUS Anlaşması mesajı
İngiltere'den Fransa'ya AUKUS Anlaşması mesajıİngiltere Başbakanı Boris Johnson, Paris yönetiminin, Avustralya'nın Fransa'yla olan denizaltı anlaşmasını iptal ederek İngiltere ve ABD ile yeni bir anlaşmaya varmasıyla ilgili öfkesini aşması gerektiğini söyledi.
22.09.2021Dünya
Avustralya, Macron'a kapıları kapattı
Avustralya, Macron'a kapıları kapattıResmi temaslarda bulunmak üzere Amerika’ya giden, Avustralya Başbakanı Scott Morrison, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda görüşme planı olmadığını söyledi.
21.09.2021Dünya
AB Konseyi Başkanı Michel ABD'yi 'sadakatsizlikle' suçladı
AB Konseyi Başkanı Michel ABD'yi 'sadakatsizlikle' suçladıAvrupa Konseyi Başkanı Charles Michel, ABD, İngiltere ve Avustralya arasında imzalanan denizaltı anlaşmasının ardından ABD'yi sadakatsizlikle suçlayarak, ''Joe Biden yönetimi, 'Amerika geri döndü' diyerek tarihi bir mesaj vermişti ama şu an bunu sorguluyoruz. Amerika geri döndü ne demek, ABD Amerika'ya mı başka bir yere mi döndü bilmiyoruz.'' dedi.
21.09.2021Dünya
AB Dışişleri Bakanları, Fransa-ABD krizini New York'ta görüşecek
AB Dışişleri Bakanları, Fransa-ABD krizini New York'ta görüşecekAvrupa Birliği (AB) Dışişleri Bakanları, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu için bulundukları New York’ta Fransa ile ABD arasındaki denizaltı anlaşması krizini ele alacak.
20.09.2021Dünya
Kriz büyüyor! Fransız bakan İngiliz mevkidaşıyla randevusunu erteledi
Kriz büyüyor! Fransız bakan İngiliz mevkidaşıyla randevusunu ertelediFransa Savunma Bakanı Florence Parly ile İngiliz mevkidaşı Ben Wallace arasındaki toplantının, Avustralya'nın Paris ile imzaladığı milyarlarca dolarlık denizaltı anlaşmasını iptal ederek İngiltere ve ABD ile yeni bir anlaşmaya varmasının ardından ertelendiği bildirildi.
20.09.2021Dünya
Son dakika... Macron ateş püskürdü! 'Bunlar karşılıksız kalmayacak...'
Son dakika... Macron ateş püskürdü! 'Bunlar karşılıksız kalmayacak...'Avustralya'nın Fransa ile yaptığı 90 milyar dolarlık denizaltı anlaşmasını, İngiltere ve ABD ile başka bir anlaşma yapmak için iptal etmesi Cumhurbaşkanı Macron'u küplere bindirdi. Avustralya ve ABD'deki büyükelçilerini derhal çeken Paris yönetiminin İngiltere'ye tepkisi de sert oldu: Bu yapılanlar karşılıksız kalmayacak...
18.09.2021Dünya
Avustralya, Fransa'nın Büyükelçisi'ni geri çağırmasını "üzücü" olarak nitelendirdi
Avustralya, Fransa'nın Büyükelçisi'ni geri çağırmasını "üzücü" olarak nitelendirdiAvustralya, Fransa ile imzaladığı denizaltı projesini iptal ederek ABD ile anlaşmasının ardından Fransa'nın Canberra Büyükelçisi'ni geri çağırmasını "üzücü" olarak karşıladıklarını belirtti.
18.09.2021Dünya
Son dakika: Fransa'dan Avustralya için flaş adım! Büyükelçilerini geri çağırdı
Son dakika: Fransa'dan Avustralya için flaş adım! Büyükelçilerini geri çağırdıSon dakika habierine göre; Fransa, Avustralya'nın kendisiyle denizaltı projesini iptal ederek ABD ile anlaşmasının ardından Washington ve Canberra Büyükelçilerini geri çağırdı.
17.09.2021Dünya
Vatandaşa veto yetkisi
Vatandaşa veto yetkisiCHP Çalışma Grubu’nca hazırlanan Demokratik Hukuk Devleti İçin Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem-Bağımsız ve Tarafsız Yargı Raporu Çarşamba günü Parti Meclisi (PM) toplantısında görüşülecek.
29.06.2021Siyaset
Otomotiv devi araçlarını geri çağırıyor
Otomotiv devi araçlarını geri çağırıyorElektrikli otomobil (EV) üreticisi Tesla'nın, Çin pazarında - hatalı yazılımdan dolayı kaza riski oluşturabilecek 285 bin aracı geri çağıracağı açıklandı.
27.06.2021Uzmanpara
Philips 3-4 milyon civarında solunum cihazını geri çağırdı
Philips 3-4 milyon civarında solunum cihazını geri çağırdıHollanda merkezli teknoloji şirketi Philips, dünya genelinde 3-4 milyon civarında uyku apne cihazı olarak bilinen Sürekli Pozitif Havayolu Cihazı (CPAP) ve ventilatörünü, içlerindeki köpüklerin zehirlenmeye yol açma riski nedeniyle geri çağrıldığını açıkladı.
15.06.2021Ekonomi
Havza Genelgesi Nedir? Tarihi, Maddeleri Ve Özellikleri
Havza Genelgesi Nedir? Tarihi, Maddeleri Ve ÖzellikleriHavza, Rum azınlıkları ve çetelerinin en fazla aktif oldukları yerlerden bir tanesidir ve Havza’da insanlar bu azınlık ve çetelerin yaptığı propagandalar yüzünden huzursuzdu. Havza Genelgesinin gerçekleştiği tarih, genelgenin önemi ve havza genelgesinde geçen maddeler gerek vatandaşlar gerekse öğrenciler tarafından zaman zaman merak ediliyor. Peki, Havza Genelgesi nedir ve hangi tarihte yayınlanmıştır? Havza Genelgesinin maddeleri ve özellikleri nelerdir tüm detaylarıyla derledik.
8.06.2021Eğitim
Ürün güvenliğine ilişkin kanun iç piyasada kaliteyi ve güveni artıracak
Ürün güvenliğine ilişkin kanun iç piyasada kaliteyi ve güveni artıracakTicaret Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Veysel Parlak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu'nun tüketici refahını artıracağını belirterek, "İç piyasaya çok daha kaliteli ve güvenli ürünün sunulmasını sağlamış olacağız." dedi.
8.05.2021Ekonomi
Daimler, Çin'deki 2,6 milyon aracını geri çağıracak
Daimler, Çin'deki 2,6 milyon aracını geri çağıracakAlman lüks otomobil üreticisi Daimler AG'nin, Çin’de yaklaşık 2,6 milyon Mercedes-Benz markalı otomobil ve SUV'u acil durum arama yazılımında bir sorunu gidermek için servislere geri çağırma kararı aldığı bildirildi.
12.03.2021Ekonomi
Son Dakika: Mercedes 1 milyon aracını geri çağırıyor!
Son Dakika: Mercedes 1 milyon aracını geri çağırıyor!Mercedes kullanıcılarını üzecek bir hata ile gündeme geldi. 1 milyondan daha fazla aracını geri çağıran Mercedes kullanıcıların yaşadığı hata sonrası resmi açıklamayı yaptı.
14.02.2021Teknoloji
Buca’da 3 isimle yollar ayrıldı
Buca’da 3 isimle yollar ayrıldıMisli.com 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Bucaspor 1928’de 3 futbolcuyla yollar ayrıldı.
26.01.2021Ege
Bucaspor 1928'de 3 ayrılık
Bucaspor 1928'de 3 ayrılıkMisli.com 3'üncü Lig 1'inci Grup ekiplerinden Bucaspor 1928'de 3 futbolcuyla yollar ayrıldı.
26.07.20213.Lig
Yapı Kredi’nin tahvil ihracına 6 kat talep
Yapı Kredi’nin tahvil ihracına 6 kat talepYapı Kredi, uluslararası piyasalardan 500 milyon dolar tutarında sermaye benzeri tahvil ihracı gerçekleştirdi.
18.01.2021Ekonomi
Haydi Göz Göz
Haydi Göz GözSüper Lig’de 5 maçtır kazanamayan Göztepe, 18. hafta mücadelesinde bugün Fraport TAV Antalyaspor’u konuk edecek.
9.01.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

FransaabdAvustralyaFlorence ParlyEmmanuel Macron

Geri Çağırma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.