Görünüm

Görünüm

Son dakika görünüm haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan görünüm gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan görünüm haber sayfamızda...

Görünüm

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.648 görünüm haberi bulunmuştur.
Edirne'de, 600 yıllık 2 tarihi hamam 166 milyona satışa çıkarıldı
Edirne'de, 600 yıllık 2 tarihi hamam 166 milyona satışa çıkarıldıEdirne'de, Osmanlı Padişahı 2'nci Murad döneminde 1422 yılında yapılan tarihi Mezit Bey Hamamı 150 milyon, aynı dönemlerde, yapılan Tahtakale Hamamı da 16 milyon olmak üzere toplam 166 milyon liraya satışa çıkarıldı. Hamamların varislerinden Hikmet Kayabaşı, "Biz mirasçılar olarak herkes belli bir yaşa geldi. Yapacak, ilgilenecek kimsemiz yok. Alıcı ile karşılıklı konuşacağımız bir rakamda anlaşacağız" dedi.
18.05.2022Ekonomi
Son dakika: Bakan Koca 'çok yakında' diyerek duyurdu! Sağlık çalışanlarını yakından ilgilendiren haber
Son dakika: Bakan Koca 'çok yakında' diyerek duyurdu! Sağlık çalışanlarını yakından ilgilendiren haberGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Cumhurbaşkanımızın 14 Mart Müjdeleri ile başlayan süreç, Milli İradeyi temsil eden Meclis’te kısa zamanda karşılığını bulacak." diyerek "Sağlık çalışanlarımızın maaş ödeme sistemleri ve özlük haklarında iyileştirmeler sağlayacak düzenlemeler, çok yakında Meclis gündemine alınacak" bilgisini paylaştı.
12.05.2022Gündem
Son dakika: Meclis'ten geçti! Kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddet 'katalog suç' sayılacak
Son dakika: Meclis'ten geçti! Kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddet 'katalog suç' sayılacakGelen son dakika haberine göre; Kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önlenmesini de içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi. Kadına ve sağlık çalışanlarına yönelik kasten işlenen suçlar katalog suçlara girecek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı paylaşımda, "Sağlık çalışanlarına açılan ve yaygın şekilde haksızlıklara neden olan malpraktis davalarında, kasıt olmadığı sürece tazminatı devletin üstlenmesini sağlayan kanun maddesi Meclis’te kabul edildi. Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz. Hayırlı olsun." ifadelerini kullandı. Bakan Koca, "Cumhurbaşkanımızın 14 Mart Müjdeleri ile başlayan süreç, Milli İradeyi temsil eden Meclis’te kısa zamanda karşılığını bulacak." diyerek "Sağlık çalışanlarımızın maaş ödeme sistemleri ve özlük haklarında iyileştirmeler sağlayacak düzenlemeler çok yakında Meclis gündemine alınacak" bilgisini paylaştı
12.05.2022Gündem
Yaz öncesi estetik ameliyat yapılabilir mi?
Yaz öncesi estetik ameliyat yapılabilir mi?Yaza yenilenen bir vücutla girmek için estetik operasyon düşünenler ameliyat bölgesinin tatil dönemine kadar iyileşip iyileşmeyeceğini merak ediyor. Plaj sezonunun başlamasına sayılı günler kala sizi yaza hazır hale getirecek estetik operasyonlarından bazılarını Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Sarper Mete anlattı.
12.05.2022Estetik
Michelle Williams üçüncü kez hamile!
Michelle Williams üçüncü kez hamile!Brokeback Mountain, Zindan Adası ve Manchester By the Sea gibi yapımlarda rol alan ünlü Amerikalı oyuncu Michelle Williams, üçüncü kez anne olmaya hazırlanıyor. Bir dergiye kapak olan oyuncu, hamile olduğunu ilk defa bu çekimle paylaştı.
12.05.2022Cadde
Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü: A'dan Z'ye Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Listesi
Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü: A'dan Z'ye Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler ListesiTürkçe dil bilgisi derslerinden özelikle ilköğretim öğrencilerinin karşısına en çok çıkan konulardan birisi de eş anlamlı kelimelerdir. Eş anlamlı kelimeler yazılışları ve okunuşları ayrı ancak anlamları aynı olan sözcüklerdir. Söz konusu kelimler Türkçe’de birbirinin yerine kullanılabilir. Günlük konuşma dilinde herkesin sıklıkla karşılaştığı eş anlamlı kelimelerin dilimizde önemi büyüktür. Bu tür kelimelerin listesi oldukça uzundur. Cümle içerisinde birbirlerinin yerine kullanıldıklarında anlam değiştirmezler. Türkçe eş anlamlı kelimeler listesi için “Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü” içeriğimize göz atabilirsiniz.
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?Dünya dilleri arasında yer alan İngilizce günümüzde en çık kullanılan diller arasında yer alır. Yeni bir dil öğrenmenin en temel kriterleri arasında kelimeler ve dil bilgisi konusu gelmektedir. Bu yüzden İngilizce öğrenmede İngilizce kelimeler ve anlamları konusu oldukça önemlidir. İngilizcede her ne kadar bir milyona yakın kelime bulunsa da günlük konulma dili, yazı dili, kitap ve dergilerde kullanılan kelime sayısı yarısı kadardır. İngilizce'de en çok kullanılan kelimeleri ve anlamlarını bilmek yeterli olacaktır. İngilizcede en çok kullanılan kelimeler nelerdir? İngilizce kelimeler ve anlamları ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
11.05.2022Eğitim
22. Hafta Hamilelik: Anne ve Bebekte Hangi Değişiklikler Olur?
22. Hafta Hamilelik: Anne ve Bebekte Hangi Değişiklikler Olur?27 santim boya ulaşan bebeğiniz orta boy bir kabak uzunluğunda! İşte bu hafta sizi ve bebeğinizi bekleyen değişimler…
Yeşil ekonomiye geçiş için yeşil istihdam
Yeşil ekonomiye geçiş için yeşil istihdamYeşil ekonomiye geçiş hem yumuşak hem de kapsayıcı olmak zorunda. İnsanlar yeşil ekonomiyi işsiz kaldıkları bir dönemin başlangıcı olarak görmemeli. Politikalar istihdamı kısıtlayıcı değil, destekleyici olmalı.
10.05.2022Ekonomi
Egzersiz yapmanın diş sağlığı üzerindeki şaşırtan faydaları
Egzersiz yapmanın diş sağlığı üzerindeki şaşırtan faydalarıSağlıklı beslenme ve iyi ağız hijyeni, dişlerin güzel görünmesini sağlamak için çok önemli. Düzenli egzersiz yapan insanlar genellikle daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip ancak çoğu egzersizin ağız sağlığını etkileyebileceğinin farkında değil. Diş Hekimi Pertev Kökdemir, egzersizin dişler sağlığı üzerine etkilerine bilgiler paylaştı.
12 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
12 Mayıs Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu22 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasında doğan kişilerin sahip olduğu burç Boğa burcudur. Boğa burcu karakteristik özellikleri bakımından güç, disiplin ve sabır burcu olarak tanımlanır. İş hayatlarında daima kariyer odaklı olarak çalışmalarını gerçekleştiren Boğa burcu kadınları ev yaşamlarında titiz ve dikkatlidir. Kendilerini güvence altına almadan yeni maceraları atılmayı sevmeyen Boğa burçları sıcakkanlı kişilerdir. Peki 12 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? İşte, tüm detaylar.
9.05.2022Astroloji
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan mültecilerle ilgili net mesaj: Bu topraklardan kovmayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan mültecilerle ilgili net mesaj: Bu topraklardan kovmayacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MÜSİAD'ın 32. Kuruluş Yıl Dönümü Programı ve Geleneksel MÜSİAD Türkiye'nin Gücü Ödülleri Töreni'nde konuşma yaptı. Türkiye'deki yabancı uyruklularla ilgili tartışmalara değinen Erdoğan, "Ülkemize hicret eden ama Suriye ama Afganistan ama Irak, İran, fark etmiyor. Biz muhacirlik ve ensar olma kabiliyetinin ne olduğunu en iyi bilen bir kültürün mensuplarıyız. Muhacir nedir, ensar nedir bunu anlamayan, bunu bilmeyenlerle bizim işimiz yok. Suriye'den savaştan çıkıp ülkemize sığınan bu kardeşlerimize sonuna kadar sahip çıkacağız Bay Kemal. Arzu ettikleri zaman vatanlarına dönebilirler. Ama biz onları asla bu topraklardan kovmayız ve kovmayacağız" dedi.
9.05.2022Siyaset
SAATLERİN ANLAMI 2022: Ters, Çift, Tek, Aynı Saat Anlamları ve Yorumları Nedir?
SAATLERİN ANLAMI 2022: Ters, Çift, Tek, Aynı Saat Anlamları ve Yorumları Nedir? Hayat döngüsü içerisinde önemli yere sahip olan saatler günde 24 kez çift, 13 kez ise ters saatlere denk gelir. Bu saatlerin bir anlamı bulunuyor. Saatlerin anlamı birçok kişi tarafından saat falı olarak da bilinir. Aşk, iş özel hayat ile ilgili yorumların yapıldığı bu saatlerin anlamı çift, ters ve üçlü olmasına göre farklılık gösteriyor. Saat anlamı akrep ve yelkovanın denk geldiği saatlere göre yorumlanır. Çift saatler daha olumlu bir anlam taşırken ters saatler olumsuzdur. Çift saatler 19.19, 20.20, 21.21, 22.22 ters saatler ise 04.40, 05.50, 10.01, 12.21, 13.31 şeklindedir. Üçlü saatler ise 01.11, 02.22, 03.33 vb. şeklindedir. Saatler ne anlama gelir? Saat anlamları 2022 içeriğimizden çift, ters, yansıma, aynı, üçlü, tek saatlerin, sayıların anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
9.05.2022Yaşam
'Katı mali politikalara geri dönmeliyiz'
'Katı mali politikalara geri dönmeliyiz'Almanya Maliye Bakanı Christian Lindner yükselen enflasyon dikkate alındığında Almanya'nın katı mali politikalara gelecek yıl geri dönmesi gerektiğini söyledi.
6.05.2022Uzmanpara
Canlı yayında açıkladı! 'Burak Elmas'ı zora sokabilecek bir ses kaydı var'
Canlı yayında açıkladı! 'Burak Elmas'ı zora sokabilecek bir ses kaydı var'Milliyet Gazetesi Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar, Sarı Kırmızılıların gündeminde yer alan konuları Skorer TV'de Nergis Aşkın'a değerlendirdi. Dindar, kaosa dönen seçim sürecini, Fatih Terim konusunu ve Torrent'in geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunurken Burak Elmas'ı zor duruma sokabilecek bir ses kaydının varlığından bahsetti. İşte Dindar'ın gündemi sallayacak o sözleri;
5.05.2022Galatasaray
Bilgisayar Programları: En Çok Kullanılan Office Programları ve CV’de Olması Gereken Bilgisayar Programları Nelerdir?
Bilgisayar Programları: En Çok Kullanılan Office Programları ve CV’de Olması Gereken Bilgisayar Programları Nelerdir?Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çalışma hayatını kolaylaştıracak bilgisayar programları da piyasaya sürülmeye başladı. Özellikle Microsoft Office programları her iş yerinin ve eğitim alan öğrencilerin vazgeçilmezi haline geldi. İş adaylarının ise mutlaka CV’lerinde bulunması gereken bilgisayar programları da bulunuyor. İş başvurularında adayları bir adım öne geçiren bu programlar iş hayatının günlük birer parçası haline gelmektedir. En çok kullanılan Office programları ve CV’de olması gereken bilgisayar programları nelerdir? Bilgisayar programları ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
4.05.2022Teknoloji
Tırnak Şekilleri ve İsimleri: Kısa ve Uzun Tırnaklar İçin Badem, Oval ve Kare Oval Tırnak Modeli Nasıl Yapılır?
Tırnak Şekilleri ve İsimleri: Kısa ve Uzun Tırnaklar İçin Badem, Oval ve Kare Oval Tırnak Modeli Nasıl Yapılır?Bakımlı ve ellerin güzel gözükmesini sağlayan en güzel anahtarlardan birisi de tırnaklar oluyor. Her geçen gün moda trendleri değişmeye devam ederken manikür ve pedikürdeki klasik tırnak şekilleri yerini daha modern ve yeni modellere bıraktı. Son dönemlerde nail art çılgınlığını artması ile birlikte yeni tırnak şekilleri popüler olmaya başladı. Farklı tırnak modellerinin yanı sıra kısa veya uzun olması bazı kişiler için kriter oluyor. Badem, oval ve kare oval tırnak şekilleri nasıl yapılır? Tırnak şekilleri ve isimleri ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
GTA San Andreas Hileleri 2022: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)
GTA San Andreas Hileleri 2022: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)Dünyaca ünlü GTA San Andreas oyunu yıllardır severek oynanmaya devam ediyor. Büyük küçük herkesin oynadığı GTA San Andreas’ı daha kolay ve eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, para, tank, kıyafet, ölümsüzlük, paraşüt, cephane gibi GTA SA hileleri bulunuyor. GTA serisinin en sevilen oyunları arasında yer alan GTA SA’nın tüm şifre kodları zorlanılan görevleri geçmede kolaylık sağlıyor. Ancak GTA SA hilelerini aktifleştirmek için bazı kriterler bulunuyor. GTA SA araba, motor, silah, para, tank, cephane, kıyafet PC, PS hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız "GTA San Andreas Hileleri 2022" içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
4.05.2022Oyun
Son dakika: Bayramda hava nasıl olacak? Meteoroloji'den çok sayıda il için uyarı
Son dakika: Bayramda hava nasıl olacak? Meteoroloji'den çok sayıda il için uyarıGelen son dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü Türkiye'nin 5 günlük hava durumu tahminini yayımladı. Paylaşılan haritada bayram 1. ve 2. gününde yurt genelinde gök gürültülü sağanak yağışların yaşanacağı dikkat çekti. Ankara Valiliği'nden Ramazan Bayramı hava durumu tahminine ilişkin açıklama geldi.
30.04.2022Gündem
Merkez Bankası enflasyon tahminini açıkladı
Merkez Bankası enflasyon tahminini açıkladıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, 2022 yıl sonu enflasyon beklentisini geçen rapor dönemine göre 19,6 puanlık artışla yüzde 23,2’den yüzde 42,8’e yükselttiklerini belirtti.
28.04.2022Uzmanpara
Son dakika: Erdoğan'dan fırsatçılara net mesaj: Acıma duymayacağız
Son dakika: Erdoğan'dan fırsatçılara net mesaj: Acıma duymayacağızSon dakika haberine göre; Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Fırsatçılara karşı teyakkuzda olduklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bundan sonra milletimizin temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarını sebepsiz artıranlara en küçük müsamahama göstermeyeceğimizi, en küçük acıma duymayacağımızı buradan açıkça ilan ediyorum." dedi. Rusya - Ukrayna savaşında diplomasi trafiğini sürdüren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile yarın görüşeceğini ifade etti. Öte yandan Erdoğan, Biden'ın skandal ifadelerine de sert tepki gösterdi.
25.04.2022Siyaset
2022 yazında saçlarda 70’ler rüzgarı esecek
2022 yazında saçlarda 70’ler rüzgarı esecek2022 yazında yükselişe geçen saç kesimleri ve renkleri neler? Saç tasarımcısı Erkan Uzelli, herkesin değişime açık olacağı bir 2022’ ilkbahar/yaz sezonu olacağını belirtti ve saç trendleri hakkında ipuçları verdi.
25.04.2022Saç Bakımı
CK Design House
CK Design HouseDubai ve Türkiye’de birçok başarılı projeye imza atan CK Architecture Interiors kurucusu Cem Kapancıoğlu'nun Reisdere’de yer alan yeni tasarım ofisi CK Design House tasarım, fonksiyon ve sürdürülebilirlik konularında iddialı çözümler sunuyor.
25.04.2022Vitrin
PPK toplantı özeti yayımlandı
PPK toplantı özeti yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) toplantı özetinde enflasyonda yakın dönemde gözlenen yükselişte jeopolitik gelişmelerin yol açtığı enerji maliyeti artışları, ekonomik temellerden uzak fiyatlama oluşumlarının geçici etkileri, küresel enerji, gıda ve tarımsal emtia fiyatlarındaki artışların oluşturduğu güçlü negatif arz şoklarının etkili olmaya devam ettiği belirtildi.
21.04.2022Uzmanpara
Merkez Bankası PPK toplantı özeti yayımlandı
Merkez Bankası PPK toplantı özeti yayımlandıMerkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) toplantı özetinde enflasyonda yakın dönemde gözlenen yükselişte jeopolitik gelişmelerin yol açtığı enerji maliyeti artışları, ekonomik temellerden uzak fiyatlama oluşumlarının geçici etkileri, küresel enerji, gıda ve tarımsal emtia fiyatlarındaki artışların oluşturduğu güçlü negatif arz şoklarının etkili olmaya devam ettiği belirtildi.
21.04.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Görünüm ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.