Görüş

Görüş

Son dakika görüş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan görüş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan görüş haber sayfamızda...

Görüş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 40.372 görüş haberi bulunmuştur.
İran talep etti MSB harekete geçti! AKINCI İHA ve Cougar tipi helikopter görevlendirildi
İran talep etti MSB harekete geçti! AKINCI İHA ve Cougar tipi helikopter görevlendirildi Milli Savunma Bakanlığı tarafından (MSB) yapılan açıklamada, "İran Cumhurbaşkanı ve heyetinin helikopterinin arama kurtarma faaliyetlerine katılmak üzere 1 Akıncı İHA ve 1 gece görüş kabiliyetli Cougar tipi helikopter görevlendirilmiştir" denildi.
19.05.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Reisi ile ilgili açıklama! Her türlü desteğe hazırız
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Reisi ile ilgili açıklama! Her türlü desteğe hazırız Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopter kazası geçiren İran Cumhurbaşkanı Reisi için açıklama yaptı. Erdoğan, "Türkiye Cumhuriyeti olarak İran makamlarıyla tam irtibat ve koordinasyon halinde hadiseyi yakından takip ettiğimizi ve gereken her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum." dedi. MSB, Akıncı İHA ve bir gece görüş kabiliyetli Cougar tipi helikopterin görevlendirildiğini açıkladı.
19.05.2024 Gündem
Kentte hava kalitesi düştü! Araçlar çamurla kaplandı
Kentte hava kalitesi düştü! Araçlar çamurla kaplandı Edirne’nin Keşan ilçesinde toz taşınımı nedeniyle hava kalitesi düştü, yağmurun yağması ile de araçların üzerinde çamurla kaplandı.
19.05.2024 Gündem
Dışişleri Bakanlığı’nda beşli yönetim şekli
Dışişleri Bakanlığı’nda beşli yönetim şekli Dışişleri Bakanlığı’nın yeni yapısında Washington, Moskova ve Kudüs gibi kritik merkezlerin temsil ettiği bölgeler 4 bakan yardımcısının sorumluluk alanı içine dağıtıldı.
19.05.2024 Gündem
Onur Göçmez: Jose Mourinho ile görüşüyoruz!
Onur Göçmez: Jose Mourinho ile görüşüyoruz! Beşiktaşlı yöneticiler, Hatayspor maçının ardından basın mensuplarıyla buluştu. Asbaşkan Onur Göçmez, Jose Mourinho ile görüştüklerini açıkladı.
18.05.2024 Beşiktaş
Savaş arkadaşlığından dostluğa uzanan yolculuk
Savaş arkadaşlığından dostluğa uzanan yolculuk Bu haftaki röportajımızda, Türk siyasetinin önemli isimlerinden Gülsün Bilgehan ile bir araya geldik. Bilgehan, Türkiye Cumhuriyeti’nin 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün torunu olarak, Atatürk ve İnönü’nün dostluğunu, savaş arkadaşlığını ve birlikte geçirdikleri süreçleri anlattı
18.05.2024 Ege
Meteoroloji'den toz taşınımı uyarısı! Önümüzdeki günlerde hava nasıl olacak? Uzman isim yanıtladı
Meteoroloji'den toz taşınımı uyarısı! Önümüzdeki günlerde hava nasıl olacak? Uzman isim yanıtladı Meteoroloji yeni hava durumu tahmin raporunu yayımladı. Yayımlanan rapora göre, hava sıcaklıklarının artması bekleniyor. Uzman isim önümüzdeki 3-4 gün daha yağmur yağmayacağını belirtirken Marmara'da yaza dönük bir hava yaşanacağını söyledi. Meteoroloji'den ise toz taşınımı uyarısı geldi.
18.05.2024 Gündem
Son dakika… Mayıs ayını sağanak, kar ve dolu vurdu! Yaz için tarih verildi
Son dakika… Mayıs ayını sağanak, kar ve dolu vurdu! Yaz için tarih verildi Mayıs ayının bitmesine sayılı günler kalırken sağanak, toz taşınımı ve kar yağışları devam ediyor. Geçtiğimiz hafta kar yağışı İstanbul’un kapısına kadar dayandı. Peki yaz mevsimi ne zaman gelecek? Sıcaklıklar ne zaman artacak? İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm yurdu etkisi altına alacak olan sıcak hava dalgası ile ilgili tarih verildi. İşte tüm yurdu bekleyen hava sıcaklıkları detayları…
17.05.2024 Gündem
Dikkat! Meteoroloji yeni hava durumu haritasını yayımladı! Sağanak ve kar geri geliyor
Dikkat! Meteoroloji yeni hava durumu haritasını yayımladı! Sağanak ve kar geri geliyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni bir uyarıda bulundu. Mevsim normalleri bir türlü yaşanmazken Meteoroloji yeni hava durumu raporunu yayımladı. Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere birçok kent için uyarı yapıldı. Yaz bir türlü gelmiyor. Hafta sonu sağanaklar var. İşte yeni hava durumu detayları...
17.05.2024 Haberler
Dikkat! Meteoroloji yeni hava durumu haritasını yayımladı! Sağanak ve kar geri geliyor
Dikkat! Meteoroloji yeni hava durumu haritasını yayımladı! Sağanak ve kar geri geliyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni bir uyarıda bulundu. Mevsim normalleri bir türlü yaşanmazken Meteoroloji yeni hava durumu raporunu yayımladı. Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere birçok kent için uyarı yapıldı. Yaz bir türlü gelmiyor. Hafta sonu sağanaklar var. İşte yeni hava durumu detayları...
17.05.2024 Gündem
İsrail’in savaş sonrası planı ne?
İsrail’in savaş sonrası planı ne? İsrail’in savaş kabinesinde Gazze’deki durumla ilgili ciddi görüş ayrılıkları bir kez daha kamuoyuna yansıdı. Savunma Bakanı Yoav Gallant’ın televizyonda yayınlanan konuşmasında hükümetin savaş sonrası plansızlığını gündeme getirmesi ve sert eleştiriler yöneltmesi büyük ses getirdi.
17.05.2024 Dünya
Gürcistan Başbakanı Ankara'da! Erdoğan: Ticarette hedef 5 milyar dolar
Gürcistan Başbakanı Ankara'da! Erdoğan: Ticarette hedef 5 milyar dolar Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gürcistan Başbakanı Kobakhidze ile görüşmesinin ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "FETÖ ve PKK başta olmak üzere terör örgütleri ve organize suç şebekeleriyle mücadelemizi daha etkin kılacak adımlar üzerinde durduk." ifadelerini kullandı. Erdoğan Gürcistan ile ticarette yeni hedefi de duyurdu.
16.05.2024 Gündem
Antalya'da otomobil boş araziye devrildi, ters döndü
Antalya'da otomobil boş araziye devrildi, ters döndü Antalya'da otomobil virajı alamayarak boş araziye devrildi. Kaza sonrası sürücü ile birlikte yolcular aracı bırakıp kaza yerinden uzaklaştı.
16.05.2024 Gündem
Emine Erdoğan, Fatima Maada Bio ile görüştü
Emine Erdoğan, Fatima Maada Bio ile görüştü Nijerya'da bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Sierra Leone Cumhurbaşkanı’nın eşi Fatima Maada Bio bir araya geldi.
16.05.2024 Gündem
ABD’de ‘İsrail’e silah’ restleşmesi: Biden veto edecek!
ABD’de ‘İsrail’e silah’ restleşmesi: Biden veto edecek! ABD Kongresi’nde Cumhuriyetçilerin hazırladığı ve İsrail’e silah sevkiyatını zorunlu kılacak yasa tasarısı büyük ses getirdi. Biden, Kongre’den geçmesi durumunda yasayı veto edeceğini açıkladı.
16.05.2024 Dünya
ABD enflasyonu belli oldu
ABD enflasyonu belli oldu ABD'de Nisan ayında tüketici enflasyonu aylık bazda piyasa beklentilerinin altında gelirken, yıllık bazda piyasa beklentilerine paralel açıklandı.
15.05.2024 Ekonomi
Bodruma kapatılıp zincirlendi! Öldüğünde yalnızca 22 kiloydu, cani çift yakalandı
Bodruma kapatılıp zincirlendi! Öldüğünde yalnızca 22 kiloydu, cani çift yakalandı Küçük kız yetkililer tarafından bulunduğunda yalnızca 22 kiloydu. Vücudundaki, ağır morarma, kırık kemikler ve karaciğer hasarı ise kan dondurdu. Hızla başlatılan soruşturma, tüyler ürperten işkenceye uzanan kapıyı araladı.
15.05.2024 Dünya
Arjantin Merkez Bankası faiz indirdi
Arjantin Merkez Bankası faiz indirdi Arjantin Merkez Bankası (BCRA), enflasyonda yaşanan düşüşle birlikte Arjantin Devlet Başkanı Javier Milei döneminde gösterge faiz oranını altıncı kez düşürdü.
15.05.2024 Uzmanpara
‘Yeni anayasada söz Meclis’indir’
‘Yeni anayasada söz Meclis’indir’ TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, yeni anayasa çalışmalarının yöntemi konusunda görüş ve önerilerini almak üzere siyasi parti lider ve grup başkanlarına yönelik başlattığı görüşme turu çerçevesinde dün Meclis’te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü.
15.05.2024 Gündem
Özgür Özel: Meclis tasarruf genelgesi dışında değil
Özgür Özel: Meclis tasarruf genelgesi dışında değil CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Meclis tasarruf genelgesi dışında değildir, Meclis'e 'tasarruf et' deme yetkisi yürütmede değildir. Kendi genelgemizi hızla hazırlamalıyız. Yürütmenin ortaya koyduğundan çok daha kapsamlı bir tasarruf genelgesi için CHP olarak bütün gruplara ve Meclis Başkanı'na çağrıda bulunuyoruz. Başkanlık Divanı toplansın; millete, 'kemer sık' denilirken, milletin vekilleri tasarrufun dışında kalmasın" dedi.
14.05.2024 Gündem
Rekabet Kurulu'ndan Bağdat ve Deva Baharat'a 2.8 milyon TL ceza
Rekabet Kurulu'ndan Bağdat ve Deva Baharat'a 2.8 milyon TL ceza Rekabet Kurulu'nun Bağdat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi’nin ve Deva Baharatları Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin alıcılarının yeniden satış fiyatını belirlemek suretiyle 4054 sayılı Rekabetin Korunması Hakkında Kanun’un 4. maddesini ihlal edip etmediğinin tespiti amacıyla yürütülen soruşturma tamamlandı. İki şirkete 2.8 milyon TL para cezası kesildi.
14.05.2024 Ekonomi
Türkiye Kupası'nda finalin adresi Atatürk Olimpiyat Stadyumu!
Türkiye Kupası'nda finalin adresi Atatürk Olimpiyat Stadyumu! Beşiktaş ile Trabzonspor arasında 23 Mayıs Perşembe günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finaline Atatürk Olimpiyat Stadı ev sahipliği yapacak. 77 bin kişilik dev statta iki takım taraftarlarına 50 bin Türk Bayrağı dağıtılacak.
14.05.2024 Türkiye Kupası
‘Olumlu gündeme odaklıyız’
‘Olumlu gündeme odaklıyız’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Miçotakis’i Ankara’da ağırladı. Ortak basında toplantısında yapıcı mesajlar veren Erdoğan, “Görüş ayrılıklarına rağmen diyalog kanallarımızı açık tutarak olumlu gündeme odaklanıyoruz” dedi.
14.05.2024 Gündem
Kurtulmuş’tan, Bahçeli’ye ‘yeni anayasa’ ziyareti
Kurtulmuş’tan, Bahçeli’ye ‘yeni anayasa’ ziyareti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, yeni Anayasa çalışmalarının yöntemi konusunda görüş ve önerilerini almak üzere siyasi parti lider ve grup başkanlarına yönelik başlattığı görüşme turunu sürdürüyor. Kurtulmuş, bugün de TBMM’De MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşecek.
14.05.2024 Gündem
Hindistan'da fırtına felaketi! 8 kişi hayatını kaybetti, 59 yaralı
Hindistan'da fırtına felaketi! 8 kişi hayatını kaybetti, 59 yaralı Hindistan’ın Mumbai kentini vuran fırtına nedeniyle 8 kişi hayatını kaybetti, 59 kişi de yaralandı.
13.05.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Görüş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.