Hileleri

Hileleri

Son dakika hileleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hileleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hileleri haber sayfamızda...

Hileleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 271 hileleri haberi bulunmuştur.
Rad Suresi Oku: Rad Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet Meali
Rad Suresi Oku: Rad Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet MealiKur’an-ı Kerimde yer alan sureler hem buradaki sıralanışa hem de indirilme sırasına göre numaralandırılmaktadır. Bu bağlamda, Rad Suresi Kur’an-ı Kerim’in 13. Suresi olarak bilinmektedir. Toplam 43 ayet-i kerimesi bulunan surenin Mekke içeriği Mekke’de nazil olan diğer sureler ile benzerlik göstermektedir. İndirme sırasına göre Rad Suresinin önünde Muhammed Suresi, arkasında ise Rahman Suresi yer almaktadır. Surenin ismi 13. ayette bahsedilen “ra’d” sözcüğünden gelmektedir. Bu bağlamda Rad teriminin kelime anlamı gök gürültüsü manasına gelmektedir.
15.09.2021Sureler
GTA Vice City Hileleri 2021: GTA Helikopter, Ölümsüzlük, Para, Araba, Polis, Tank Hilesi ve Tüm Şifreleri (PC ve PS)
GTA Vice City Hileleri 2021: GTA Helikopter, Ölümsüzlük, Para, Araba, Polis, Tank Hilesi ve Tüm Şifreleri (PC ve PS)Oyun sektörünün popüler isimlerinden GTA’nın en efsane serisi hiç şüphesiz Vice City’dir. 2002 yılında ilk kez piyasaya sürülen ve oyun dünyasına farklı bir bakış açısı kazandıran GTA Vice City yaklaşık 20 yıldır hala severek oynanıyor. Oyun severler GTA Vice City hileleri ile görevlerini hızlıca tamamlayabiliyor. GTA serisinin en efsane oyunlarından Vice City’de araba, helikopter, ölümsüzlük, motor hilesi gibi şifreler ile oyun daha eğlenceli hale getiriliyor. Ancak oyunda para hilesi olmasa da kazanmak için bazı yöntemler bulunuyor. GTA PC ve PS helikopter, ölümsüzlük, para, araba, polis, tank hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız GTA Vice City hileleri 2021 içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
10.09.2021Oyun
GTA San Andreas Hileleri 2021: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)
GTA San Andreas Hileleri 2021: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)Dünyaca ünlü GTA San Andreas oyunu yıllardır severek oynanmaya devam ediyor. Büyük küçük herkesin oynadığı GTA San Andreas’ı daha kolay ve eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, para, tank, kıyafet, ölümsüzlük, paraşüt, cephane gibi GTA SA hileleri bulunuyor. GTA serisinin en sevilen oyunları arasında yer alan GTA SA’nın tüm şifre kodları zorlanılan görevleri geçmede kolaylık sağlıyor. Ancak GTA SA hilelerini aktifleştirmek için bazı kriterler bulunuyor. GTA SA araba, motor, silah, para, tank, cephane, kıyafet PC, PS hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız "GTA San Andreas Hileleri 2021" içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
10.09.2021Oyun
Age Of Empires 2 Hileleri: Age Of Empires Hileleri Nasıl Yapılır?
Age Of Empires 2 Hileleri: Age Of Empires Hileleri Nasıl Yapılır?Microsoft tarafından 1999 yılında piyasaya sürülen ve günümüzde hala severek oynanan Age Of Empires 2 strateji oyunudur. Orta Çağ baz alınarak geliştirilen oyunda birçok uygarlık yer alıyor. Oyunda sırasıyla çağ atlayarak güçlenmek, ordu oluşturmak ve savaşa girmek amaçlanıyor. Ancak oyun içerisinde güçlenmek için temeli sağlam bir ekonomiye sahip olmak şart. Bu şartların sağlanması oldukça zor. Age Of Empires 2 hileleri oyunda zorlu görevleri tamamlamaya ve güçlenmeye yardımcı oluyor. Age Of Empires hileleri nasıl yapılır? Age Of Empires 2 Hileleri içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
4.09.2021Oyun
Sims 4 Hileleri 2021: The Sims 4 Para, Skill, Kariyer ve İhtiyaç Hilesi
Sims 4 Hileleri 2021: The Sims 4 Para, Skill, Kariyer ve İhtiyaç HilesiThe Sims serisinin 4’üncü oyunu Sims 4 yaşam simülasyonu oyunudur. Çeşitli karakterler ve görevlerle eğlenceli vakit geçirmeyi sağlayan Sims 4’te yüzlerce oyun ve mod paketleri bulunuyor. Adeta gerçek yaşam simülatörü haline gelen Sims 4’te bazı görevleri yerine getirmek zorlayıcı olabiliyor. Oyunu zorlanmadan kolay ve daha eğlenceli hale getirmek için para, skill, kariyer, ihtiyaç, ünlü olma, arkadaşlık, ilişki hava durumu gibi pek çok hileleri bulunuyor. 2021 yılında Sims 4 hileleri için içeriğimize bakabilirsiniz.
4.09.2021Oyun
GTA 4 Hileleri: GTA IV Araba, Ölümsüzlük, Para, Tank, Paraşüt ve Polis Hilesi ve Tüm Şifreleri
GTA 4 Hileleri: GTA IV Araba, Ölümsüzlük, Para, Tank, Paraşüt ve Polis Hilesi ve Tüm ŞifreleriOyun dünyasına damgasını vuran v Grand Tehft Auto IV daha oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Büyük küçük herkesin oynadığI oyunlardan serisinin en sevilenleri arasında yer alan GTA 4’ün zorlu görevlerinden kurtulmak isteyenler için hileleri bulunuyor. 2008 yılında piyasaya sürülen GTA 4 serisinde araba, ölümsüzlük ve polisten kurtulma gibi hileleri ile görevler hızlıca ve kolayca geçilebiliyor. PC’nin yanı sıra PlayStation’da (PS) da hileler aktif edilebiliyor. Grand Theft Auto IV araba, ölümsüzlük ve polis hilesi için GTA 4 Hileleri içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Oyun
GTA 3 Hileleri: GTA 3 Araba, Helikopter, Yüzme ve Ölümsüzlük Hilesi
GTA 3 Hileleri: GTA 3 Araba, Helikopter, Yüzme ve Ölümsüzlük HilesiGTA serisinin üçüncü oyunudur. Dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olan ve hala günümüzde oynanmaya devam eden GTA 3 2001’de yayımlanmıştır. Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen GTA 3’ü daha eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, silah, helikopteri ölümsüzlük, para ve tank gibi hileleri bulunur. Bunun yanı sıra GTA 3 hileleri ile oyunda geçilmesi zor görevlerin tamamlanmasına yardımcı olur. GTA 3 araba, helikopter ve ölümsüzlük hilesi için “GTA 3 Hileleri” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
4.09.2021Oyun
Kimse bilmiyor fakat içine deterjan koyuyorlar! Duyunca şaşıracağınız gıda hileleri
Kimse bilmiyor fakat içine deterjan koyuyorlar! Duyunca şaşıracağınız gıda hileleriSatın aldığınız birçok besin sağlık açısından büyük bir tehdit oluşturuyor ve akıllara cevabını bulmakta zorlandığımız soruları getiriyor: Bu besinler katkı maddesi ve gıda boyası içeriyor mu? Nasıl işleniyorlar? Tüketmek için ne kadar güvenli? Gerçek şu ki birçok yaygın gıda maddesi sağlıksız işlem sürecinden geçiyor. Üreticiler, ürün maliyetinden tasarruf etmek için besinlerin rengini ortaya çıkaracak gıda boyası ve yiyeceklere parlaklık veren mumlama yöntemini kullanılıyor. Peki, gıdalarda kullanılan bu ve bunun gibi diğer yöntemleri nasıl tespit edebiliriz? PEMBENAR ÖZEL
Mutfakta sizi usta yapacak ve zamandan kazandıracak 11 hile
Mutfakta sizi usta yapacak ve zamandan kazandıracak 11 hileSadece gerçek mutfak ustaları elmayı bıçaksız kesebilir, tek harekette yumurtayı soyabilir ve soğanın gözlerini yakmasını önleyebilir. Siz de tüm bu bilgileri öğrenerek mutfakta bir şef gibi yemek pişirmeye ve zamandan kazanmaya ne dersiniz? En harika mutfak sırlarını sizin için bir araya getirdik. İşte mutfakta sizi usta yapacak ve zamandan kazandıracak 11 hile...
27.08.2021Bilgi
GTA 5 Hileleri: Araba, Uçak, Bisiklet ve Motor Hileleri
GTA 5 Hileleri: Araba, Uçak, Bisiklet ve Motor HileleriDünyanın en popüler oyunları arasında yer alan, açık dünya ve bol aksiyonun bulunduğu GTA 5, Epic Games tarafından 15-21 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz oldu. Peki, bu kadar popüler olan GTA 5'in hilaleri var mı? GTA 5 hileleri neler? Bu soruların cevabı bu haberde...
11.06.2021Oyun
Rank Kasmak Ne Demek? Oyunlarda Rank Kasmak Ne Anlama Gelir?
Rank Kasmak Ne Demek? Oyunlarda Rank Kasmak Ne Anlama Gelir?Son zamanlarda geliştirilen ve çok sevilen oyunlar oynanmakta bu kapsamda da birçok oyun bulunmaktadır. Bu oyunlar çok heyecanlı ve çok eğlenceli olduğu için bir takım kestirme yolların bulunması söz konusu olmaktadır. Bu kısa yollardan bir tanesi de rank kasma olayıdır. Peki rank kasmak ne demektir? Oyunlarda rank kasılarak hangi durumlar elde edilmektedir? Rank kasmanın oyuncuya ne gibi hileleri olmaktadır? İşte, rank kasma işinin oyunculara sağladığı yararlar ve anlamı.
10.06.2021Eğitim
Açıkta satılan sütte bu hileleri yapıyorlar! Çamaşır suyu...
Açıkta satılan sütte bu hileleri yapıyorlar! Çamaşır suyu...Süt, sahip olduğu vitaminler sayesinde vücudu her yönden besleyen gıdaların başında geliyor. Sütün faydalarından en üst seviyede yararlanmak isteyen pek çok kişi de pastörize ya da UHT süt yerine sokakta satılan süte rağbet gösteriyor. Peki, açıkta satılan sütler sanıldığı kadar faydalı mı? Çiğ sütteki tehlikeler nelerdir? Açıkta satılan sütü alıp kaynatmak mikropları kırmak için yeterli mi? Sütte yapılan hileler nelerdir? Gıda Mühendisi Prof.Dr. Yeşim Ekinci, Dünya Süt Günü kapsamında bakın neler söyledi...
SPK'dan 6 kişiye suç duyurusu! Aralarında holding patronu da var
SPK'dan 6 kişiye suç duyurusu! Aralarında holding patronu da varMarka Yatırım Holding'i inceleyen Sermaye Piyasası Kurulu, şirketin patronu Mine Tozlu Sineren de dahil olmak üzere yöneticilerine yönelik olarak şirketin zarara uğratılması ve muhasebe hilesi yapılması iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
28.05.2021Ekonomi
Tik Tok şefleri mutfakta
Tik Tok şefleri mutfaktaMutfak zenginliğimizin, yerel ürünlerimizin sınır tanımayan Tik Tok ile çok daha geniş kitlelere ulaşması mümkün mü?
22.05.2021Cumartesi
Yüzünüzü değiştiren 14 küçük makyaj ipucu
Yüzünüzü değiştiren 14 küçük makyaj ipucuİtiraf edelim, son bir yılda makyaj yapmak konusunda biraz tembelleşmiş olabiliriz. Biraz da olsa normalleşirken ve yavaş yavaş tatil planları da yapılırken makyaja ısınmanın tam zamanı. Öyleyse gelin yüzünüzü değiştiren pratik makyaj ipuçlarına birlikte göz atalım! - PEMBENAR ÖZEL
17.05.2021Makyaj
PUBG Mobile için yeni rapor yayımlandı
PUBG Mobile için yeni rapor yayımlandıPUBG Mobile üzerinden milyonlarca kişi hile yapıyor ve oyunun geliştiricileri bu hilecilerin önüne geçmek adına söz konusu hesapları banlıyor. Yeni yayımlanan bir rapora göre PUBG Mobile üzerinden milyonlarca yeni kişi oyundan yasaklandı.
28.03.2021Teknoloji
Tadarak anlaşılmıyor! Dönerde akılalmaz hile...
Tadarak anlaşılmıyor! Dönerde akılalmaz hile...Et ve tavuk dönerde hile ya da tağşiş yapan işletmeler tüketicinin hem sağlığına hem de cebine zarar veriyor. Bazı tavuk döner işletmeleri 100 gram fiyatına 50 gram verip, içeriğinde de tavuk derisi kullanıyor. Et dönerde ise hileci işletmeler et dönerin içine kıyma, kırıntı et, sakatat hatta tek tırnaklı eti koyabiliyor. Üstelik bunları tadımla anlamak mümkün değil.
1.02.2021Haberler
Tadarak anlaşılmıyor! Dönerde akılalmaz hile...
Tadarak anlaşılmıyor! Dönerde akılalmaz hile...Et ve tavuk dönerde hile ya da tağşiş yapan işletmeler tüketicinin hem sağlığına hem de cebine zarar veriyor. Bazı tavuk döner işletmeleri 100 gram fiyatına 50 gram verip, içeriğinde de tavuk derisi kullanıyor. Et dönerde ise hileci işletmeler et dönerin içine kıyma, kırıntı et, sakatat hatta tek tırnaklı eti koyabiliyor. Üstelik bunları tadımla anlamak mümkün değil.
1.02.2021Gündem
İkinci el araçlardaki hilelere dikkat; ölüme sebep olabilir
İkinci el araçlardaki hilelere dikkat; ölüme sebep olabilirKoronavirüsle ikinci el otomobillere artan talep hileleri de beraberinde getirdi. Oto bakım ve oto onarım firmasının servisler ve lojistik genel müdür yardımcısı Bülent Şanlı, “Orijinal diye satılan arabalarda yapılan hileler kullanıcının hayatına mal olabiliyor. İkinci el araç alırken mutlaka konusunda uzman, TSE belgeli hizmet noktalarından ekspertiz yaptırarak araç alınması gerekiyor” dedi.
7.12.2020Ekonomi
Köy yumurtası diye bunu yediriyorlar! Üzerinde kaşe yoksa...
Köy yumurtası diye bunu yediriyorlar! Üzerinde kaşe yoksa...Daha sağlıklı ve organik olduğu için pek çok kişinin rağbet ettiği köy yumurtasında yapılan hileler pes dedirtiyor. Yumurta Üreticileri Derneği Başkanı Fehmi Bayazıt, çiftlik yumurtalarının köy yumurtası adı altında tüketiciye yedirildiğini söyleyerek "Kaşesiz yumurta almayın" uyarısında bulundu
6.07.2021Bilgi
Sahte kolonya nasıl anlaşılır? İşte o yöntemler...
Sahte kolonya nasıl anlaşılır? İşte o yöntemler...Koronavirüs ile birlikte insanların hayatında daha fazla yer alan kolonya, üründe hileleri de beraberinde getirdi. Bileşeni etil alkol, su ve esans olan kolonyanın sahte olup olmadığının anlaşılabileceğini söyleyen Koruyucu Sağlık Uzmanı Prof.Dr. Oğuz Özyaral, kolonya hileleri hakkında önemli bilgiler verdi
1.12.2020Püf Noktası
Ekmeğin, yufkanın içine zehir katıyorlar! Eğer tadı ekşiyse...
Ekmeğin, yufkanın içine zehir katıyorlar! Eğer tadı ekşiyse...Maliyeti düşürmek ve karı artırmak amacıyla gıda ürünlerinde yapılan hileler, sizi hasta edebilir! İşin en kötü tarafı ise katkı maddesi kullanılan ve kullanılmayan ürünü gözle ayırt etmenin mümkün olmaması. Ekmek, yufka gibi unlü mamullerin daha beyaz ve hacimli durması, raf ömrünün uzun olması için katılan bu maddeleri kimi zaman tadından anlamak da mümkün. Gıda Mühendisi Taylan Akgün "Güvenilir, tanıdık yerlerden ürün almakta fayda var" diyerek unlu mamullerde yapılan hileleri anlattı
20.11.2020Genel Sağlık
Kokoreçte de hile çıktı! İçine bunu koyuyorlar!
Kokoreçte de hile çıktı! İçine bunu koyuyorlar!Severek yenilen sokak lezzetleri arasında yer alan kokoreci daha uygun maliyete getirmek isteyen bazı işletmeler, hileli ürün satıyor. Kuzu kokoreç diye satılan kokoreçlerde yapılan hileleri okuyunca inanamayacaksınız...
6.07.2021Et Yemekleri
Instagram Takipçi Hilesi Kullanmanın Zararları Nelerdir? Hile İle Takipçi Kasmadan Önce Düşünülmesi  Gerekenler
Instagram Takipçi Hilesi Kullanmanın Zararları Nelerdir? Hile İle Takipçi Kasmadan Önce Düşünülmesi GerekenlerInstagram, son yıllarda en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarının başında gelmektedir. Ticareti arttırmak açılan firma adına açılan Instagram hesaplarının yanı sıra bireysel paylaşım içinde açılan hesaplarda, son dönemlerde instagram takipçi hilesi başvuruları yer almakta. Daha çok kişi tarafınca takip edilmek ve popüler olmak adına tercih edilen takipçi hilelerinin zararlarını inceleyelim.
3.09.2020Sosyalmedya
Bu teknikleri bilmeden yemek pişirmeyin! Usta aşçılardan 10 pişirme hilesi
Bu teknikleri bilmeden yemek pişirmeyin! Usta aşçılardan 10 pişirme hilesiYemek yapmayı çok sevseniz bile her zaman bilmediğiniz ve öğreneceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Çünkü aynı şeyi pişirmenin tonlarca farklı tekniği ve yolu vardır. Ünlü şeflerden bu teknikleri öğrenmek, becerilerinizi hızlandırmak veya geliştirmek için çok işlevsel numaralar öğrenmenize yardımcı olabilir. İster harika bir aşçı olun ister yemek yapmaya yeni başlayın sizin için paylaştığımız bu 10 pişirme hilesi ile daha lezzetli yemekler ortaya koyabilir ve zaman kazanabilirsiniz. İşte usta aşçılardan 10 pişirme hilesi... PEMBENAR ÖZEL
6.07.2021Bilgi

Benzer Haber Etiketleri

hilelerihilearabaölümsüzlükpara

Hileleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.