Hileleri

Hileleri

Son dakika hileleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hileleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hileleri haber sayfamızda...

Hileleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 304 hileleri haberi bulunmuştur.
Ramazan öncesi etiket oyunları
Ramazan öncesi etiket oyunları Gıda fiyatları Ramazan öncesinde yeniden ivme kazanırken, geçen seneye göre yüzde 195’i bulan artışlar oldu. Türkiye Ziraat Odaları Birliği tavan fiyat önerirken Tüketici Hakları Derneği, ‘almama hakkını’ gündeme getirdi.
9.03.2024 Ekonomi
"Tüketicilerimiz marketler arasındaki değişen fiyatları göz önünde bulundurmalı"
"Tüketicilerimiz marketler arasındaki değişen fiyatları göz önünde bulundurmalı" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Ramazan öncesi fırsatçılığa izin verilmemesi için çalışmalar yaptıklarını belirterek, "Tüketicilerimiz marketler arasındaki değişen fiyatları göz önünde bulundurmalı ve alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmalıdır” dedi.
8.03.2024 Ekonomi
'3 kangalı 150 lira' görüntüleri olay oldu! Sucukta inanılmaz hile ortaya çıktı
'3 kangalı 150 lira' görüntüleri olay oldu! Sucukta inanılmaz hile ortaya çıktı Sefaköy'de kurulan bir tezgahta 3 kangal sucuğun 150 TL'den satıldığı görüntüler sosyal medyada gündem olurken, akıllara sucukta yapılan hileleri getirdi.
29.02.2024 Haberler
'3 kangalı 150 lira' görüntüleri olay oldu! Sucukta inanılmaz hile ortaya çıktı
'3 kangalı 150 lira' görüntüleri olay oldu! Sucukta inanılmaz hile ortaya çıktı Sefaköy'de kurulan bir tezgahta 3 kangal sucuğun 150 TL'den satıldığı görüntüler sosyal medyada gündem olurken, akıllara sucukta yapılan hileleri getirdi.
29.02.2024 Gündem
Kaş altına, elmacık kemiğine sürmeyin! Daha yaşlı gösteren makyaj hataları
Kaş altına, elmacık kemiğine sürmeyin! Daha yaşlı gösteren makyaj hataları Çoğu kadının korktuğu bir şey varsa o da yaşından daha yaşlı görünmek olabilir. Aşırı makyaj yapmak veya yanlış araçları kullanmak kırışıklıklarınızı daha da görünür hale getirebilir. İhtiyacınız olan şey, ince çizgilerinizi ve kırışıklıklarınızı çok belirginleştirmek yerine gizleyen makyaj teknikleridir. Bunların ne olduğunu merak ediyorsanız işte size birkaç ipucu.
26.02.2024 Makyaj
GTA 5 Hileleri 2024: GTA V Araba, Para, Ölümsüzlük, Uçak, Silah, Motor Hileleri, Şifreleri ve Kodları
GTA 5 Hileleri 2024: GTA V Araba, Para, Ölümsüzlük, Uçak, Silah, Motor Hileleri, Şifreleri ve Kodları Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan GTA 5, Grand Theft Auto serisinin yedinci ana oyunudur. Piyasaya sürüldüğü 2013 yılında milyonlarca kişi tarafından beğenilip oynanmaya başlamıştır. Rockstar North tarafından geliştirilmiş ve Rockstar Games tarafından piyasaya sürülmüştür. Oyunda yer alan bazı göreveler vardır. Ancak görevleri tamamlamak zorlaşabilir. GTA V'de görevleri kolaylaştırabilmek adına GTA 5 hileleri vardır. Bu hile kodları oyuncuların zaman kaybetmeden ve kolayca görevlerini yerine getirmesini sağlar. Bu hileler XBOX, PS3, PS4 ve PC'lerde aktif hale getirilebilir. GTA V araba, para, ölümsüzlük, uçak, silah, motor hileleri ve kodları ile detaylı bilgi için "GTA 5 Hileleri" içeriğimize göz atabilirsiniz.
15.01.2024 Oyun
Yemek sonrası uykuyla kendini gösteriyor! Şekeriniz dengesiz olabilir
Yemek sonrası uykuyla kendini gösteriyor! Şekeriniz dengesiz olabilir Yemekten sonra halsizlik, uyku ve baş ağrısı gibi şikayetleriniz varsa haberimizi okuduktan sonra beslenmenizde ufak değişiklikler yaparak bu duruma son verebilirsiniz. İşte yorgunluğa son dedirtecek beslenme hileleri!
10.01.2024 Genel Sağlık
Sims 4 Hileleri 2024: The Sims 4 Para, Skill, Kariyer ve İhtiyaç Hilesi
Sims 4 Hileleri 2024: The Sims 4 Para, Skill, Kariyer ve İhtiyaç Hilesi The Sims serisinin 4’üncü oyunu Sims 4 yaşam simülasyonu oyunudur. Çeşitli karakterler ve görevlerle eğlenceli vakit geçirmeyi sağlayan Sims 4’te yüzlerce oyun ve mod paketleri bulunuyor. Adeta gerçek yaşam simülatörü haline gelen Sims 4’te bazı görevleri yerine getirmek zorlayıcı olabiliyor. Oyunu zorlanmadan kolay ve daha eğlenceli hale getirmek için para, skill, kariyer, ihtiyaç, ünlü olma, arkadaşlık, ilişki hava durumu gibi pek çok hileleri bulunuyor. 2024 yılında Sims 4 hileleri için içeriğimize bakabilirsiniz.
2.01.2024 Oyun
GTA Vice City Hileleri 2024: GTA Helikopter, Ölümsüzlük, Para, Araba, Polis, Tank Hilesi ve GTA Vice City Tüm Şifreleri (PC ve PS)
GTA Vice City Hileleri 2024: GTA Helikopter, Ölümsüzlük, Para, Araba, Polis, Tank Hilesi ve GTA Vice City Tüm Şifreleri (PC ve PS) Oyun sektörünün popüler isimlerinden GTA’nın en efsane serisi hiç şüphesiz Vice City’dir. 2002 yılında ilk kez piyasaya sürülen ve oyun dünyasına farklı bir bakış açısı kazandıran GTA Vice City yaklaşık 20 yıldır hala severek oynanıyor. Oyun severler GTA Vice City hileleri ile görevlerini hızlıca tamamlayabiliyor. GTA serisinin en efsane oyunlarından Vice City’de araba, helikopter, ölümsüzlük, motor hilesi gibi şifreler ile oyun daha eğlenceli hale getiriliyor. Ancak oyunda para hilesi olmasa da kazanmak için bazı yöntemler bulunuyor. GTA PC ve PS helikopter, ölümsüzlük, para, araba, polis, tank hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız GTA Vice City hileleri 2024 içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
2.01.2024 Oyun
GTA San Andreas Hileleri 2024: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Uçma, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm Bilinmeyen Hileleri
GTA San Andreas Hileleri 2024: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Uçma, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm Bilinmeyen Hileleri Dünyaca ünlü GTA San Andreas oyunu yıllardır severek oynanmaya devam ediyor. Büyük küçük herkesin oynadığı GTA San Andreas’ı daha kolay ve eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, para, tank, kıyafet, ölümsüzlük, paraşüt, cephane gibi GTA SA hileleri bulunuyor. GTA serisinin en sevilen oyunları arasında yer alan GTA SA’nın tüm şifre kodları zorlanılan görevleri geçmede kolaylık sağlıyor. Ancak GTA SA hilelerini aktifleştirmek için bazı kriterler bulunuyor. GTA SA araba, motor, silah, para, tank, cephane, kıyafet PC, PS hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız "GTA San Andreas Hileleri 2024" içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
2.01.2024 Oyun
Age Of Empires 2 Hileleri 2024: Age Of Empires Hileleri Nasıl Yapılır?
Age Of Empires 2 Hileleri 2024: Age Of Empires Hileleri Nasıl Yapılır? Microsoft tarafından 1999 yılında piyasaya sürülen ve günümüzde hala severek oynanan Age Of Empires 2 strateji oyunudur. Orta Çağ baz alınarak geliştirilen oyunda birçok uygarlık yer alıyor. Oyunda sırasıyla çağ atlayarak güçlenmek, ordu oluşturmak ve savaşa girmek amaçlanıyor. Ancak oyun içerisinde güçlenmek için temeli sağlam bir ekonomiye sahip olmak şart. Bu şartların sağlanması oldukça zor. Age Of Empires 2 hileleri oyunda zorlu görevleri tamamlamaya ve güçlenmeye yardımcı oluyor. Age Of Empires hileleri nasıl yapılır? Age Of Empires 2 Hileleri içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
2.01.2024 Oyun
Rad Suresi Okunuşu ve Anlamı - Rad Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Fazileti ve Diyanet Meali
Rad Suresi Okunuşu ve Anlamı - Rad Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Fazileti ve Diyanet Meali Kur’an-ı Kerimde yer alan sureler hem buradaki sıralanışa hem de indirilme sırasına göre numaralandırılmaktadır. Bu bağlamda, Rad Suresi Kur’an-ı Kerim’in 13. Suresi olarak bilinmektedir. Toplam 43 ayet-i kerimesi bulunan surenin Mekke içeriği Mekke’de nazil olan diğer sureler ile benzerlik göstermektedir. İndirme sırasına göre Rad Suresinin önünde Muhammed Suresi, arkasında ise Rahman Suresi yer almaktadır. Surenin ismi 13. ayette bahsedilen “ra’d” sözcüğünden gelmektedir. Bu bağlamda Rad teriminin kelime anlamı gök gürültüsü manasına gelmektedir. Okuması oldukça faziletli dualar arasında yer almaktadır. Rad Suresi okunuşu, Türkçe anlamı, fazileti ve diyanet meali ile ilgili detaylı bilgiye içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
24.10.2023 Sureler
GTA 4 Hileleri: GTA IV Araba, Ölümsüzlük, Para, Tank, Paraşüt ve Polis Hilesi ve Tüm Şifreleri
GTA 4 Hileleri: GTA IV Araba, Ölümsüzlük, Para, Tank, Paraşüt ve Polis Hilesi ve Tüm Şifreleri Oyun dünyasına damgasını vuran v Grand Tehft Auto IV daha oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Büyük küçük herkesin oynadığI oyunlardan serisinin en sevilenleri arasında yer alan GTA 4’ün zorlu görevlerinden kurtulmak isteyenler için hileleri bulunuyor. 2008 yılında piyasaya sürülen GTA 4 serisinde araba, ölümsüzlük ve polisten kurtulma gibi hileleri ile görevler hızlıca ve kolayca geçilebiliyor. PC’nin yanı sıra PlayStation’da (PS) da hileler aktif edilebiliyor. Grand Theft Auto IV araba, ölümsüzlük ve polis hilesi için GTA 4 Hileleri içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.09.2023 Oyun
GTA 3 Hileleri: GTA 3 Araba, Helikopter, Yüzme ve Ölümsüzlük Hilesi
GTA 3 Hileleri: GTA 3 Araba, Helikopter, Yüzme ve Ölümsüzlük Hilesi GTA serisinin üçüncü oyunudur. Dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olan ve hala günümüzde oynanmaya devam eden GTA 3 2001’de yayımlanmıştır. Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen GTA 3’ü daha eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, silah, helikopteri ölümsüzlük, para ve tank gibi hileleri bulunur. Bunun yanı sıra GTA 3 hileleri ile oyunda geçilmesi zor görevlerin tamamlanmasına yardımcı olur. GTA 3 araba, helikopter ve ölümsüzlük hilesi için “GTA 3 Hileleri” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
26.09.2023 Oyun
Bu kalem zehirli! Çocuklar sürekli temas halinde
Bu kalem zehirli! Çocuklar sürekli temas halinde Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasına sayılı gün kala, kırtasiye malzemeleri için hazırlıklar başlarken, dikkat çeken bir uyarı geldi.
7.09.2023 Gündem
Sosyal medyadaki ‘ölümcül cesaret’
Sosyal medyadaki ‘ölümcül cesaret’ Son zamanlarda sosyal medyada hızla yayılan ‘challenge’ (meydan okuma) akımı, çocuk ve gençlerin sağlığını, hatta hayatını ciddi şekilde tehdit ediyor.
20.08.2023 Gündem
Türkiye onu konuşuyor! Al-sat videosuyla gündem olmuştu, bakanlık cezayı kesti
Türkiye onu konuşuyor! Al-sat videosuyla gündem olmuştu, bakanlık cezayı kesti Sosyal medyada "alt-sat" yaparak tek seferde 135 bin lira kar ettiğini iddia eden ve bunu gerçekleştirmek için yaptığı hileleri videoyla anlatan M.M. isimli şahıs için Ticaret Bakanlığı harekete geçti.
15.07.2023 Ekonomi
Yüzde 50 kadın kotası başka bahara kaldı
Yüzde 50 kadın kotası başka bahara kaldı Siyasi partilerce Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) sunulan aday listeleri, yeni dönemde kadınların TBMM’de temsil oranının artması açısından çok umut vermedi. AK Parti ve İYİ Parti’de kadın aday sayısı azalırken, MHP ve CHP’de cüzi bir artış yaşandı.
12.04.2023 Gündem
Araştırmadan çıkan şok sonuç: Sucuk yerine ot yediriyorlar
Araştırmadan çıkan şok sonuç: Sucuk yerine ot yediriyorlar İstanbul'da yapılan denetimlerde bazı marketlerde sucuğun et yerine ottan üretilerek satıldığı ortaya çıktı.
29.03.2023 Haberler
Araştırmadan çıkan şok sonuç: Sucuk yerine ot yediriyorlar
Araştırmadan çıkan şok sonuç: Sucuk yerine ot yediriyorlar İstanbul'da yapılan denetimlerde bazı marketlerde sucuğun et yerine ottan üretilerek satıldığı ortaya çıktı.
29.03.2023 Ekonomi
Zeytinyağında ‘asit’ oyunu
Zeytinyağında ‘asit’ oyunu Bazı zeytinyağı ihracatçılarının, yüzde 2’nin üzerinde asit oranı olan zeytinyağını “Natürel Birinci Zeytinyağı” adı altında yurtdışına sattığı ve yüksek asitli yağlara natürel sızma zeytinyağı ilave ederek asit oranını düşürdüğü ortaya çıktı.
2.02.2023 Ekonomi
Mahallenin en sevilen kişisiydi... Sadist katilin çifte hayatı!
Mahallenin en sevilen kişisiydi... Sadist katilin çifte hayatı! Kurbanlarını eve çekmek için birbiri ardına sıraladığı yalanları kullandı. Onlara korkunç şeyler yapıp evinin altına gömdü. Sadist katille yüzleşen polis, ona verdiği tüyler ürperten cevabı hala unutamıyor.
7.11.2022 Dünya
Dünyada en kısa süre görevde kalan liderler: 20 dakikalık kral, 1 saatlik başbakan
Dünyada en kısa süre görevde kalan liderler: 20 dakikalık kral, 1 saatlik başbakan İngiltere Başbakanı Liz Truss’ın istifası, altı yıldan fazla bir süre içinde ülkenin (en az) beş başbakanı olması demek. Kulağa bir dünya rekoru gibi geliyor, değil mi? Aslında pek değil. Arjantinliler size çabucak, ülkelerinin iki hafta içinde beş farklı cumhurbaşkanı olduğunu hatırlatacaktır.
22.10.2022 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajı Ekonomik Dönüşüm ve Yeni Paradigmalar Zirvesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kendi özgün ekonomi modelimizi oluşturduk. Bu yaklaşımın teorik altyapısını muhataplarıyla paylaştık. Doğru yolda olduğumuzu ispatladık. " dedi.
30.09.2022 Siyaset
Bakan Bilgin’den ‘asgari ücret’ mesajı: “Yıl sonunda yeni bir düzenleme yapacağız”
Bakan Bilgin’den ‘asgari ücret’ mesajı: “Yıl sonunda yeni bir düzenleme yapacağız” Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ‘asgari ücret’ zammı için yıl sonunu işaret etti. Bilgin, “Yıl sonunda yeni bir düzenleme yapacağız. Emekçilerimizi ne enflasyona ne de sermayenin baskısına karşı ezdireceğiz’’ dedi.
31.07.2022 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Hileleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.