İlker Aycı

İlker Aycı

Son dakika İlker Aycı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İlker Aycı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İlker Aycı haber sayfamızda...

İlker Aycı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 569 ilker aycı haberi bulunmuştur.
İlker Aycı CEO'luk teklifini reddetti
İlker Aycı CEO'luk teklifini reddetti Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden ayrılan İlker Aycı, Air India'nın CEO'luk teklifini reddettiğini açıkladı.
1.03.2022 Uzmanpara
İlker Aycı, Air India'nın CEO'luk teklifini reddetti
İlker Aycı, Air India'nın CEO'luk teklifini reddetti Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden ayrılan İlker Aycı, Air India'nın CEO'luk teklifini reddettiğini açıkladı.
1.03.2022 Ekonomi
Air India'nın yeni CEO'su Aycı oldu
Air India'nın yeni CEO'su Aycı oldu 2015’ten bu yana sürdürdüğü Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanlığı görevinden bu yıl ayrılan İlker Aycı Hintli TATA Group tarafından 2022 başında özelleştirme yoluyla satın alınan Air India’nın CEO’luğuna getirildi.
15.02.2022 Ekonomi
Air India'nın yeni CEO'su İlker Aycı oldu
Air India'nın yeni CEO'su İlker Aycı oldu Türk Hava Yolları'nda (THY) 2015 yılından beri sürdürdüğü Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanlığı görevinden istifa eden İlker Aycı, Air India’nın CEO’su oldu.
14.02.2022 Uzmanpara
İlker Aycı'nın yeni görevi belli oldu
İlker Aycı'nın yeni görevi belli oldu Hintli TATA Group tarafından 2022 başında özelleştirme yoluyla satın alınan Air India’nın CEO’luk görevine İlker Aycı’nın getirildiği bildirildi.
14.02.2022 Ekonomi
THY’de devir teslim töreni gerçekleşti
THY’de devir teslim töreni gerçekleşti Türk Hava Yolları'nda (THY) İlker Aycı'dan boşalan Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanlığı’na getirilen Ahmet Bolat, devir teslim töreniyle görevine başladı.
29.01.2022 Ekonomi
THY’de devir teslim gerçekleşti
THY’de devir teslim gerçekleşti Türk Hava Yolları'nda (THY) İlker Aycı'dan boşalan Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanlığına getirilen Ahmet Bolat, devir teslim töreniyle görevi devraldı.
28.01.2022 Ekonomi
İlker Aycı kimdir kaç yaşında? Mehmet İlker Aycı hayatı ve kariyeri...
İlker Aycı kimdir kaç yaşında? Mehmet İlker Aycı hayatı ve kariyeri... İlker Aycı kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanlığı görevlerini yürüten ve dün akşam saatlerinde görevinden istifa eden İlker Aycı 1971 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İşte İlker Aycı hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...
28.01.2022 Gündem
Ahmet Bolat kimdir kaç yaşında? THY Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat biyografisi...
Ahmet Bolat kimdir kaç yaşında? THY Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat biyografisi... Prof. Dr. Ahmet Bolat kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyyor. THY Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan istifa eden İlker Aycı'nın yerine göreve THY'de Yatırım ve Teknolojiden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ahmet Bolat getirildi. Peki Prof. Dr. Ahmet Bolat kimdir?
28.01.2022 Gündem
THY yönetiminde bayrak değişimi
THY yönetiminde bayrak değişimi Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, görevinden istifa etti. THY'de İlker Aycı’nın istifasının ardından boşalan yönetim kurulu başkanlığına Ahmet Bolat getirildi. Bunun yanı sıra, yönetimde yer alan Muzaffer Akpınar (bağımsız üye) ve Mithat Görkem Aksoy da görevlerinden istifa ederken; bu isimlerin yerlerine Şekib Avdagiç (İTO Başkanı) ile Mehmet Kadaifçiler atandı.
28.01.2022 Ekonomi
Türk Hava Yolları’nda üst düzey görev değişimi
Türk Hava Yolları’nda üst düzey görev değişimi Türk Hava Yolları’nda (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı görevinden istifa etti. Aycı’nın yerine şirkette Yatırım ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Bolat geldi.
27.01.2022 Haberler
Son dakika: Türk Hava Yolları’nda üst düzey görev değişimi
Son dakika: Türk Hava Yolları’nda üst düzey görev değişimi Türk Hava Yolları’nda (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı görevinden istifa etti. Aycı’nın yerine şirkette Yatırım ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Bolat geldi.
27.01.2022 Ekonomi
İstanbul Havalimanı'ndan uçuşlar başladı
İstanbul Havalimanı'ndan uçuşlar başladı Türk Hava Yolları (THY) sabah saatlerinde bir pistin açılmasıyla inişlerin başladığı İstanbul Havalimanı'ndan kademeli olarak kalkış uçuşlarına da başladı. Yoğun kar yağışı sonrasında dün öğleden sonra operasyonun durduğu İstanbul Havalimanı'ndan ilk kalkan uçak THY'nin TK01 sayılı New York seferi oldu. New York uçağını Miami, Houston, Londra ve Atlanta seferleri takip etti. THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, operasyonun kademe kademe normalleştirileceğini belirterek, "Birinci pistin yanı sıra ikinci pist açılınca operasyon çok hızlanacak. Kriz masasında entegre operasyon ekiplerimizle hep birlikte çalışıyoruz" diye konuştu.
25.01.2022 Haberler
Son dakika! İstanbul Havalimanı'ndan uçuşlar başladı
Son dakika! İstanbul Havalimanı'ndan uçuşlar başladı Son dakika haberine göre; Türk Hava Yolları (THY) sabah saatlerinde bir pistin açılmasıyla inişlerin başladığı İstanbul Havalimanı'ndan kademeli olarak kalkış uçuşlarına da başladı. Yoğun kar yağışı sonrasında dün öğleden sonra operasyonun durduğu İstanbul Havalimanı'ndan ilk kalkan uçak THY'nin TK01 sayılı New York seferi oldu. New York uçağını Miami, Houston, Londra ve Atlanta seferleri takip etti. THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, operasyonun kademe kademe normalleştirileceğini belirterek, "Birinci pistin yanı sıra ikinci pist açılınca operasyon çok hızlanacak. Kriz masasında entegre operasyon ekiplerimizle hep birlikte çalışıyoruz" diye konuştu.
25.01.2022 Gündem
THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı'dan CNN TÜRK'te flaş açıklamalar
THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı'dan CNN TÜRK'te flaş açıklamalar THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge'de Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Kazakistan'da yaşananları anlatan İlker Aycı, "Ekip arkadaşlarımı bırakmam söz konusu olamaz. "dedi. Aycı, THY'nin Avrupa'da zirveye oturduğunu ifade etti.
17.01.2022 Gündem
‘Mega taşınma’ya süper belgesel
‘Mega taşınma’ya süper belgesel Türk Hava Yolları'nın 2019'da Atatürk Havalimanı'ndan İstanbul Havalimanı'na geçmesini, National Geographic, 'Mega Taşınma' adıyla belgesel yaptı.
12.01.2022 Ekonomi
THY'nin 'Mega Taşınma' operasyonu National Geographic ekranlarında belgesel oluyor
THY'nin 'Mega Taşınma' operasyonu National Geographic ekranlarında belgesel oluyor Dünya’nın en çok noktasına uçan Türk Hava Yolları’nın, yeni evi İstanbul Havalimanı’na gerçekleştirdiği, havacılık tarihinin en büyük taşınma operasyonu “Mega Taşınma” National Geographic ekranlarında belgesel oldu.
12.01.2022 Ekonomi
Kazakistan'da mahsur kalan Türkler THY uçağı ile İstanbul'a getirildi
Kazakistan'da mahsur kalan Türkler THY uçağı ile İstanbul'a getirildi Kazakistan'da çıkan olayların ardından uçuşların durdurulmasıyla ülkede mahsur kalan 167 kişi, THY'nin tahliye uçuşuyla İstanbul'a getirildi. Almatı'dan sabah saatlerinde 3'ü bebek toplam 167 yolcusuyla hareket eden Türk Hava Yolları'nın TK-6093 sefer sayılı uçağı dün 16.20 sıralarında İstanbul Havalimanı'na indi.
12.01.2022 Ekonomi
Kazakistan'daki yolcular THY'nin tahliye uçuşuyla İstanbul'a getirildi
Kazakistan'daki yolcular THY'nin tahliye uçuşuyla İstanbul'a getirildi Kazakistan'da iç karışıklık nedeniyle çıkan olayların ardından uçuşların durdurulmasıyla Almatı'da mahsur kalan başta uçuş ekipleri olmak üzere, iş insanları ve Türk yolcuların bulunduğu 167 kişi THY'nin tahliye uçuşuyla İstanbul'a getirildi.
11.01.2022 Ekonomi
Tahliye uçağı Almatı Havalimanı'ndan havalandı
Tahliye uçağı Almatı Havalimanı'ndan havalandı Kazakistan'da meydana gelen olayların ardından uçuşların durdurulmasıyla Almatı şehrinde kalan personel, iş adamları ve Türk yolcuların tahliye edecek uçak Almatı Havalimanı'ndan havalandı. Tahliye uçağında bulanan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı operasyonu yakından takip ediyor.
11.01.2022 Ekonomi
Kazakistan'ın Astana şehrinde bulunan 6 THY personeli Türkiye'ye geldi
Kazakistan'ın Astana şehrinde bulunan 6 THY personeli Türkiye'ye geldi  Kazakistan'da meydana gelen olayların ardından  uçuşların durdurulmasıyla Astana şehrinde görevde bulunan 2'si kaptan pilot, 4'ü kabin çalışanı olmak üzere toplam 6 kişiden oluşan  Türk Hava Yolları (THY) uçuş personeli  Dubai aktarmalı olarak Türkiye'ye getirildi.
9.01.2022 Gündem
THY'den Kazakistan'a özel sefer!
THY'den Kazakistan'a özel sefer! Türk Hava Yolları (THY), 75 personelin tahliyesi için bu akşam Kazakistan'a özel sefer düzenleyecek.
7.01.2022 Ekonomi
İlker Aycı ve eşi Kazakistan'dan döndü
İlker Aycı ve eşi Kazakistan'dan döndü Özel bir ziyaret için Kazakistan'da bulunan ve ülkede çıkan iç karışıklık nedeniyle uçuşların durdurulmasıyla Almatı'da kalan Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ve eşi Tuğçe Saatman Aycı THY'nin kargo uçağı ile yurda döndü.
6.01.2022 Gündem
Son dakika: THY duyurdu! Kazakistan ile uçuşlar iptal edildi
Son dakika: THY duyurdu! Kazakistan ile uçuşlar iptal edildi Gelen son dakika haberine göre; Kazakistan’da yaşanan olaylar nedeniyle Türk Hava Yolları, 9 Ocak tarihine kadar bu ülkeye olan uçuşlarını durdurdu.
6.01.2022 Gündem
Hizmette ihracat hedefi 150 milyar $
Hizmette ihracat hedefi 150 milyar $ HİB Başkanı İlker Aycı, “Hizmetler sektörümüz 2021’in ilk 10 ayında 46.2 milyar dolar ihracat gerçekleştirdi ve 21 milyar doların üzerinde bir dış ticaret fazlası verdi. 150 milyar dolarlık ihracat hedefimize ilerliyoruz” dedi.
1.01.2022 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

İlker Aycı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.