İlker Aycı

İlker Aycı

Son dakika İlker Aycı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İlker Aycı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İlker Aycı haber sayfamızda...

İlker Aycı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 495 ilker ayci haberi bulunmuştur.
AnadoluJet, Antalya, Dalaman ve Bodrum'a haftalık 102 sefer düzenleyecek
AnadoluJet, Antalya, Dalaman ve Bodrum'a haftalık 102 sefer düzenleyecekTürk Hava Yolları'nın (THY) markası AnadoluJet, yaz döneminde turizm odaklı yurt dışı uçuşlarını artırarak Avrupa ve Orta Doğu'daki 19 yeni noktadan Antalya, Dalaman ve Bodrum'a haftalık 102 sefer düzenleyecek.
31.03.2021 Ekonomi
Bakan Soylu'nun annesine veda! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama
Bakan Soylu'nun annesine veda! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklamaTedavi gördüğü hastanede 75 yaşında hayatını kaybeden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi Servet Soylu, son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı.
14.03.2021Haberler
Son dakika... Bakan Soylu'nun annesine veda! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama
Son dakika... Bakan Soylu'nun annesine veda! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklamaTedavi gördüğü hastanede 75 yaşında hayatını kaybeden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi Servet Soylu, son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı.
14.03.2021Siyaset
‘Rakiplerden pozitif yönde ayrıştık’
‘Rakiplerden pozitif yönde ayrıştık’Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, THY’nin salgın döneminde çok güçlü bir performans sergilediğini belirterek, “Özellikle 2020 yılında yaşanan tüm olumsuzluklara, belirsizliklere rağmen ‘bayrak taşıyıcı’ olarak Türk Hava Yolları’mız operasyonel ve finansal sonuçlarıyla tüm rakiplerinden olumlu ayrışmayı başarmıştır” ifadesini kullandı.
9.03.2021Ekonomi
Aycı'dan 'THY'nin rakiplerinden olumlu ayrıştığı' değerlendirmesi!
Aycı'dan 'THY'nin rakiplerinden olumlu ayrıştığı' değerlendirmesi!Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, THY'nin salgın döneminde çok güçlü bir performans sergilediğini belirterek, "Özellikle 2020 yılında yaşanan tüm olumsuzluklara, belirsizliklere rağmen 'bayrak taşıyıcı' olarak Türk Hava Yolları'mız operasyonel ve finansal sonuçlarıyla tüm rakiplerinden olumlu ayrışmayı başarmıştır. Dünyadaki tüm rekabet ettiği şirketlerden daha iyi performe etmeyi başarmıştır." ifadesini kullandı.
8.03.2021Ekonomi
Cari dengeye  10 milyar $ katkı
Cari dengeye 10 milyar $ katkıTürkiye ekonomisinin büyümesinde turizm ve taşımacılık gibi alt sektörleriyle büyük pay sahibi olan hizmet sektörü, 2020 yılında Kovid - 19 salgınının olumsuz etkilerine rağmen 34.4 milyar dolar ihracat gerçekleştirdi ve yaklaşık 10 milyar dolar cari fazla verdi.
5.03.2021Ekonomi
Cari dengeye 10 milyar dolar destek
Cari dengeye 10 milyar dolar destekTürkiye ekonomisinin büyümesinde turizm ve taşımacılık gibi alt sektörleriyle büyük pay sahibi olan hizmet sektörü, 2020 yılında Kovid-19 salgınının olumsuz etkilerine rağmen 34,4 milyar dolar ihracat gerçekleştirdi ve yaklaşık 10 milyar dolar cari fazla verdi.
4.03.2021Uzmanpara
Yabancı üniversite öğrenci sayısında hedef 200 bini aşmak
Yabancı üniversite öğrenci sayısında hedef 200 bini aşmakTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Türkiye'de dünyanın hemen hemen her ülkesinden gelen 185 binden fazla yüksek öğretim öğrencisini ağırladıklarını belirterek, "Salgın sürecinde, son 1 yılda eğitim sektörümüze yönelik gerçekleştirilen sanal fuarlarla bu rakamı 200 binin üzerine çıkarmayı istiyoruz." dedi.
3.03.2021Ekonomi
Turkish Cargo ile ihracat uçuyor
Turkish Cargo ile ihracat uçuyorTürk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) üyelerinin son üç yılda Turkish Cargo’nun katkısıyla yüzde 40’tan yüzde 105’e kadar ihracat artışları gerçekleştirdiğini belirtti.
18.02.2021Ekonomi
Turkish Cargo, Türkiye’nin ihracatına değer katmaya devam ediyor
Turkish Cargo, Türkiye’nin ihracatına değer katmaya devam ediyorDünyanın en güçlü uluslararası kargo uçuş ağına sahip olan ve kıtalararasında ticaret köprüleri kuran Turkish Cargo, bu gücüyle Türkiye’nin ihracatına büyük katkı sağlıyor.
17.02.2021Ekonomi
Turkish Cargo 2020'de dünyadaki en önemli 5 hava kargo şirketi arasına girdi
Turkish Cargo 2020'de dünyadaki en önemli 5 hava kargo şirketi arasına girdiTHY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, Turkish Cargo'nun salgın sürecinde muhteşem bir başarı elde ettiğini belirterek, "(50 yolcu uçağını) Kargo uçağı haline getirdik. Bu şekilde kargo kapasitemiz epey arttı. Dünyadaki en önemli 5 hava kargo taşımacılık şirketi içerisine girdik." dedi.
10.02.2021Ekonomi
Güvenlik ve sağlıkta Diamond statüsü
Güvenlik ve sağlıkta Diamond statüsüTürk Hava Yolları (THY), Havayolu Yolcu Deneyimi Derneği (APEX) ile ‘SimpliFlying’ tarafından yapılan değerlendirmede sağlık ve güvenlik kategorisinde en yüksek seviye olan ‘Diamond’ statüsünü aldı.
14.01.2021Ekonomi
THY 'Diamond' statüsüne layık görüldü
THY 'Diamond' statüsüne layık görüldüTürk Hava Yolları (THY), Havayolu Yolcu Deneyimi Derneği (APEX) ile "SimpliFlying" tarafından yapılan değerlendirmede sağlık ve güvenlik kategorisinde en yüksek seviye olan "Diamond" statüsünü aldı.
12.01.2021Ekonomi
THY kargoda yüksekten uçtu
THY kargoda yüksekten uçtu2020 başında kargo uçakları ile 88 noktaya hizmet veren THY şu an salgına rağmen 96 noktaya operasyon düzenliyor. İlker Aycı, Turkish Cargo’nun dünyada 6. sıraya yükseldiğini duyurdu.
4.01.2021Ekonomi
THY salgına rağmen kargoda "yüksek uçtu”
THY salgına rağmen kargoda "yüksek uçtu”Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen uluslararası kargo taşımacılığında pazar paylarını büyüttüklerini belirterek, "2020 yılı başında kargo uçakları ile 88 noktaya hizmet veriyorduk, an itibarıyla 96 noktaya operasyon düzenliyoruz." dedi.
3.01.2021Ekonomi
'Pandemide ayrıştık bu başarı sürecek'
'Pandemide ayrıştık bu başarı sürecek'Türk Hava Yolları, pandemi koşullarında da 2020 yılını rakiplerinden ayrışarak; Avrupa’da en çok uçan 5. şirket olarak kapattı. THY ayrıca, Avrupa’da en çok tasarruf sağlayan şirket oldu
1.01.2021Ekonomi
THY 2021'e umutla bakıyor
THY 2021'e umutla bakıyorTürk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen dünyada en çok uçan 5. şirket olmayı başardıklarını bildirdi.
31.12.2020Ekonomi
64 milyar aşıldı; şimdi hedef 90 milyar dolar
64 milyar aşıldı; şimdi hedef 90 milyar dolarHizmet İhracatçıları Birliği, sektörün 2019 yılı ‘ihracat şampiyonlarını’ açıkladı. Birliğin bünyesindeki alt sektörlerden oluşan 18 kategoride ilk üçe giren 54 firma ödüllerini aldılar
26.12.2020Ekonomi
Hizmet sektörünün ihracat şampiyonları açıklandı
Hizmet sektörünün ihracat şampiyonları açıklandıHizmet İhracatçıları Birliği (HİB) Başkanı İlker Aycı, hizmetler sektörünün 2019 yılını yaklaşık 64 milyar dolar ihracatla kapattığını belirterek, sektörün orta vadede 90 milyar dolarlık ihracat öngörmesine rağmen, bu rakamı 150 milyar dolara çıkarmak için çalıştıklarını söyledi.
25.12.2020Ekonomi
THY ihracatı daha çok uçuracak
THY ihracatı daha çok uçuracakTHY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, ihracat için stratejik öneme sahip 28 destinasyonda mart sonuna kadar toplam 75 bin tonluk kargo kapasitesini yüzde 10 ile yüzde 30 arasında değişen indirim oranlarıyla ihracatçılara sunduklarını açıkladı
5.12.2020Ekonomi
TİM ve THY'den ihracata katkı sağlayacak iş birliği
TİM ve THY'den ihracata katkı sağlayacak iş birliğiTürk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, "Türkiye İhracatçılar Meclisi önderliğinde ihracatçılarımızla yapılan anket çalışmaları neticesinde ihracatımız için stratejik öneme sahip olduğunu belirlediğimiz toplam 28 destinasyonda mart sonuna kadar toplam 75 bin tonluk kapasiteyi yüzde 10 ile yüzde 30 arasında değişen indirim oranlarıyla ihracatçılarımızın hizmetine sunuyoruz." dedi.
4.12.2020Ekonomi
İlker Aycı, Eurasia Airshow 2020'de konuştu: Hızlı reaksiyon başarının anahtarı olacak
İlker Aycı, Eurasia Airshow 2020'de konuştu: Hızlı reaksiyon başarının anahtarı olacakTürk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, "Havacılık sektörü salgın nedeniyle zor bir dönemden geçiyor. Hızlı reaksiyon, esneklik ve verimlilik yeni dönemde hayatta kalmanın ve başarının anahtarı olacak." dedi.
2.12.2020Ekonomi
'Kulağımız aşıda, gözümüz havada'
'Kulağımız aşıda, gözümüz havada'Koronavirüse karşı aşı hazır olduğunda THY olarak önemli bir görev üstleneceklerini vurgulayan İlker Aycı, “Kulağımız aşıdan gelecek haberde, gözümüz gökyüzünde” dedi
27.11.2020Ekonomi
Havacılık sektörü Kovid-19 aşısının dağıtımında küresel yarışa hazır
Havacılık sektörü Kovid-19 aşısının dağıtımında küresel yarışa hazırYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının en çok etkilediği sektörlerden havacılığın, dünya çapında aşı dağıtımındaki yarışa hazır olduğu belirtiliyor.
26.11.2020Ekonomi
THY’den duygulandıran 10 Kasım paylaşımı
THY’den duygulandıran 10 Kasım paylaşımıTürk Hava Yolları (THY) Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82’nci yıldönümü anısına duygusal bir film hazırladı.
10.11.2020Haberler

Benzer Haber Etiketleri

thyilker aycıTürk Hava Yolları'Servet Soylucenaze

İlker Aycı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.