İngiltere Hariç

İngiltere Hariç

Son dakika ingiltere hariç haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ingiltere hariç gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ingiltere hariç haber sayfamızda...

İngiltere Hariç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.191 ingiltere haric haberi bulunmuştur.
Piyasalar enflasyon verisine odaklandı
Piyasalar enflasyon verisine odaklandıYükselen emtia fiyatlarına paralel artan enflasyon beklentileri, küresel piyasalarda endişeye neden olurken, bugün yurt içinde enflasyon ve dünya genelinde imalat sanayi Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) verileri takip edilecek.
3.05.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları günü İngiltere hariç düşüşle kapattı
Avrupa borsaları günü İngiltere hariç düşüşle kapattıAvrupa borsaları, Avro Bölgesi'nin bu yılın ilk çeyreğindeki büyüme verilerinin açıklanmasının ardından haftayı düşüşle tamamladı.
30.04.2021Ekonomi
Avrupa borsaları İngiltere hariç düşüşle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç düşüşle kapandıAvrupa borsaları, haftanın son işlem gününü İngiltere hariç düşüşle tamamladı. Kapanışta gösterge endeksi Stoxx Europe 600 yüzde 0,13 değer kaybederek 439,04 puana geriledi.
23.04.2021Ekonomi
Piyasalar karışık seyrediyor
Piyasalar karışık seyrediyorKüresel piyasalar, dün yayımlanan ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantı tutanakları sonrası karışık bir seyir izlerken, bugün makroekonomik veri gündemi ve Fed Başkanı Jerome Powell'ın açıklamaları takip edilecek.
8.04.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları günü İngiltere hariç düşüşle tamamladı
Avrupa borsaları günü İngiltere hariç düşüşle tamamladıAvrupa borsaları, ekonomik verilerin ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkileriyle İngiltere hariç günü düşüşle kapattı.
7.04.2021Ekonomi
Piyasalar karışık bir seyir izliyor
Piyasalar karışık bir seyir izliyorKüresel piyasalar karışık bir seyir izlerken, tekrar yükselişe geçmesiyle dikkati çeken ABD'nin 10 yıllık tahvil faizleri yatırımcılarda tedirginliğe neden oluyor.
30.03.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında artan vakalara rağmen günü İngiltere hariç yükselişle tamamladı.
29.03.2021Ekonomi
Piyasalar ECB'ye odaklandı
Piyasalar ECB'ye odaklandıKüresel piyasalarda pozitif bir seyir izlenirken, bugün gerçekleştirilecek Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) toplantısı yatırımcıların odağında bulunuyor.
11.03.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları, piyasaların yakından takip ettiği ABD’deki enflasyon verisinin beklentiler seviyesinde gelmesi ile günü İngiltere dışında yükselişle tamamladı.
10.03.2021Ekonomi
Avrupa borsaları yükselişle açıldı
Avrupa borsaları yükselişle açıldıAvrupa borsaları, İngiltere hariç güne alıcılı bir seyirle başladı.
24.02.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları düşüşle açıldı
Avrupa borsaları düşüşle açıldıAvrupa borsaları, İngiltere hariç güne satıcılı bir seyirle başladı. Açılışın ardından Stoxx Europe 600 gösterge endeksi yüzde 0,02 azalışla 410,40 puan, Almanya'da DAX 30 endeksi yüzde 0,23 değer kaybıyla 13.981 puan oldu.
10.02.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları günü İngiltere hariç yükselişle kapattı
Avrupa borsaları günü İngiltere hariç yükselişle kapattıAvrupa borsaları, şirket verilerinin ve İngiltere Merkez Bankası (BoE) politika faiz kararının etkisiyle İngiltere hariç günü yükselişle tamamladı.
4.02.2021Ekonomi
Piyasalar karışık bir seyir izliyor
Piyasalar karışık bir seyir izliyorKüresel piyasalarda karışık bir seyir izlenirken, New York borsasında GameStop hisselerindeki sert yükselişin ardından bazı hisselere getirilen işlem sınırlamaları, alım-satım platformları ve açığa satış işlemleri ile ilgili tartışmaları gündemin odağına yerleştirdi.
29.01.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları yatırımcıların şirket bilançolarına odaklanmasıyla günü İngiltere hariç yükselişle tamamladı. Kapanışta, gösterge endeks Stoxx Europe 600 yüzde 0,01 artışla 403,39 puana yükseldi.
28.01.2021Ekonomi
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle açıldı
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle açıldıAvrupa borsaları, İngiltere hariç güne alıcılı bir seyirle başladı.
20.01.2021Uzmanpara
Piyasalar Yellen'ın sunumuna odaklandı
Piyasalar Yellen'ın sunumuna odaklandıKüresel piyasalar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında aşılama çalışmalarına karşın artan vaka sayıları ve teşvik paketi fiyatlamalarıyla karışık bir seyir izlerken, bugün ABD'de Hazine Bakanı olması beklenen Janet Yellen'ın yapacağı sunum takip edilecek.
19.01.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları, yatırımcıların yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı aşının uygulanmasına odaklanmasıyla haftanın ilk işlem gününü İngiltere FTSE 100 endeksi hariç yükselişle tamamladı.
18.01.2021Ekonomi
Piyasalar teşvik paketine odaklandı
Piyasalar teşvik paketine odaklandıKüresel piyasalar, ABD Başkanlığı'na seçilen Joe Biden'ın bugün açıklaması beklenen yeni mali teşvik paketinin detaylarına odaklandı.
14.01.2021Uzmanpara
Avrupa borsaları İngiltere hariç hafif yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç hafif yükselişle kapandıAvrupa borsaları, yatırımcıların Kovid-19 salgınını kontrol altına almak için uygulanan kısıtlamalara ve salgına karşı aşının uygulanmasına odaklanmasıyla, günü İngiltere FTSE 100 endeksi hariç "hafif" yükselişle tamamladı.
13.01.2021Ekonomi
Avrupa borsaları İngiltere hariç düşüşle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç düşüşle kapandıAvrupa borsaları İngiltere hariç günü düşüşle tamamladı. Kapanışta gösterge endeksi Stoxx Europe 600, yüzde 0,19 azalarak 400,94 puana geriledi.
5.01.2021Ekonomi
Piyasalar yılın son haftasında pozitif seyrediyor
Piyasalar yılın son haftasında pozitif seyrediyorKüresel piyasalar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının yaygınlaşmasının yanı sıra ABD'de destek paketi ve İngiltere'de ticaret anlaşmasına ilişkin belirsizliklerin ortadan kalkması ile 2020'nin son haftasında pozitif bir seyir izliyor.
29.12.2020Uzmanpara
Avrupa borsaları, İngiltere hariç yükselişle açıldı
Avrupa borsaları, İngiltere hariç yükselişle açıldıAvrupa borsaları, yarın başlayacak Noel tatili öncesinde İngiltere hariç pozitif bir seyir izliyor.
23.12.2020Uzmanpara
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları, yatırımcıların ABD Merkez Bankası’nın (Fed) para politikasının toparlanma tamamlanana kadar ekonomiye güçlü bir şekilde destek vermesini sağlayacağına dair değerlendirmelerini olumlu görmesinin ardından İngiltere hariç günü yükselişle tamamladı.
17.12.2020Ekonomi
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları, yatırımcıların odağında olan Brüksel ile Londra arasındaki Brexit sonrası ticaret anlaşması görüşmelerinde halen bazı kritik konularda anlaşma sağlanamamasıyla İngiltere hariç yükselişle tamamladı.
15.12.2020Ekonomi
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandıAvrupa borsaları, haftanın ilk işlem gününü İngiltere hariç yükselişle tamamladı. Kapanışta, gösterge endeksi Stoxx Europe 600 yüzde 0,44 artışla 391,85 puana çıktı.
14.12.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Avrupa borsalarıİngiltere hariçpiyasaborsayükselişle kapandı

İngiltere Hariç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.