İşgal

İşgal

Son dakika işgal haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan işgal gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan işgal haber sayfamızda...

İşgal

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14.440 isgal haberi bulunmuştur.
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Mayıs ayı sonuna kadar sürecek
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Mayıs ayı sonuna kadar sürecekSon dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. Koronavirüs tedbirlerinin devam edeceğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan esnafa müjdeleri tek tek sıraladı. Öte yandan Biden'ın İsrail'e silah onayıyla ilgili olarak Erdoğan, "Gazze’ye saldırılan bu olayla da siz kanlı ellerinizle bir tarih yazıyorsunuz." dedi ve Kudüs için çağrıda bulundu.
17.05.2021Siyaset
Yazarlığının 50. yılı taçlandı
Yazarlığının 50. yılı taçlandıKIRMIZI Kedi Yayınevi tarafından basılan “İstiklal Süvarisi İzmir’in Kurtuluşu” kitabı hem yaklaşan 9 Eylül 1922’nin 100. yılına hem de yazarı Yaşar Aksoy’un meslekteki 50. yılına armağan oldu, okuyucunun beğenisine sunuldu.
17.05.2021Ege
Son dakika: Erdoğan'dan Biden'a İsrail tepkisi: Siz kanlı ellerinizle tarih yazıyorsunuz
Son dakika: Erdoğan'dan Biden'a İsrail tepkisi: Siz kanlı ellerinizle tarih yazıyorsunuzGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Biden'ın İsrail'e silah satış onayı vermesine tepki göstererek 'Siz kanlı ellerinizle tarih yazıyorsunuz. Bunu söylemeye bizleri mecbur ettiniz.' sözlerini kullandı. Erdoğan, "Filistin'de yaşanan trajediye arkasını dönen, açıkça destek olanlar, aslında yarın kendi başlarına gelecek felaketlerin tohumlarını ektiklerini unutmamalıdır." şeklinde konuştu.
17.05.2021Siyaset
Son dakika... Netanyahu, Gazze'ye saldırıların devam edeceği mesajını yineledi
Son dakika... Netanyahu, Gazze'ye saldırıların devam edeceği mesajını yinelediİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, 10 Mayıs'tan bu yana abluka altındaki Gazze Şeridi'ne düzenlenen ve 61'i çocuk 212 Filistinlinin hayatını kaybettiği saldırıların devam edeceği mesajını tekrarladı.
17.05.2021Dünya
Son dakika... İsrail'den Gazze'ye destek gösterilerine müdahale: 8 yaralı
Son dakika... İsrail'den Gazze'ye destek gösterilerine müdahale: 8 yaralıİsrail güçlerinin işgal altındaki Batı Şeria ile Doğu Kudüs'ün çeşitli bölgelerinde, saldırı altındaki Gazze Şeridi’ne destek amacıyla düzenlenen gösterilere gerçek ve plastik mermilerle müdahalesinde 8 Filistinli yaralandı.
17.05.2021Dünya
Rusya İsrail saldırılarından endişeli
Rusya İsrail saldırılarından endişeliKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya'nın, İsrail'in Gazze Şeridi'nde küresel haber kurumlarının bulunduğu noktalara yönelik saldırıları ve ölen sayısının artmasından endişe duyduğunu söyledi.
17.05.2021Dünya
İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki saldırılar ölü sayısı 200'e çıktı
İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki saldırılar ölü sayısı 200'e çıktıİsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısı 200'e çıktı.
17.05.2021Dünya
'Halkımız meşru savunma yapıyor'
'Halkımız meşru savunma yapıyor'Filistin halkını sistematik şekilde öldüren ve yıkım yaratan bir işgalci devletle karşı karşıya olduğunu belirten Mustafa, “Halkımız uluslararası yasalarla belirlenmiş tüm meşru yollarla kendini savunuyor” dedi.
17.05.2021Siyaset
Endişeli bekleyiş! Tüm ailesi Gazze’de o İstanbul’da…
Endişeli bekleyiş! Tüm ailesi Gazze’de o İstanbul’da…CNN Türk ekibi, İstanbul’a 10 yıl önce üniversite eğitimi için gelen Usame Seyam’ın evine konuk oldu. İsrail ablukasından dolayı Gazze’ye gidemeyen Seyam’ın gözü televizyonda, elinden telefon hiç düşmüyor. CNN Türk ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman’ın özel haberi…
16.05.2021Haberler
27 Haziran Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
27 Haziran Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstroloji insanlık tarihinde her zaman önemli bir yer işgal etmiştir. İnsanlar eski medeniyetlerde de gökyüzü olaylarını, yıldızları ve burçları yakından gözlemlemiş ve takip etmişlerdir. Günümüzde de bu ilgi sürmektedir. İşte ilgiyle okuyacağınız 27 Haziran hangi burç, özellikleri, yükseleni, yorumu ve çok daha fazlasını sizler için derledik.
16.05.2021Astroloji
20 Mayıs Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
20 Mayıs Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuAstrolojiye merak insanlık tarihinde hep olmuştur. Bugünde durum pek farklı değildir. 20 Mayıs hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? 20 Mayıs hangi burç ve bu burçla ilgili bilgileri sizler için derledik.
16.05.2021Astroloji
Doğu Kudüs'te sinagogda ayin sırasında oturma yerleri çöktü
Doğu Kudüs'te sinagogda ayin sırasında oturma yerleri çöktüİşgal altındaki Doğu Kudüs'te Ultra-Ortodoks Yahudilere ait bir sinagogdaki oturma yerlerinin ayin sırasında çökmesi sonucu 1'i çocuk 2 kişi hayatını kaybetti, 167 kişi yaralandı.
16.05.2021Haberler
Avrupa-Akdeniz İnsan Hakları Örgütü: İsrail'in saldırıları durmalı!
Avrupa-Akdeniz İnsan Hakları Örgütü: İsrail'in saldırıları durmalı!İsviçre merkezli Avrupa-Akdeniz İnsan Hakları Örgütü (Euro-Med), İsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne yönelik orantısız saldırılarının durması gerektiğini belirtti.
16.05.2021Dünya
Son dakika... İsrail'den Gazze'ye destek gösterilerine saldırı! 100'ün üstünde yaralı
Son dakika... İsrail'den Gazze'ye destek gösterilerine saldırı! 100'ün üstünde yaralıİsrail güçlerinin işgal altındaki Batı Şeria ile Doğu Kudüs'ün çeşitli bölgelerinde, saldırı altındaki Gazze Şeridi’ne destek amacıyla düzenlenen gösterilere gerçek ve plastik mermilerle müdahalesinde 112 Filistinli yaralandı.
16.05.2021Dünya
Son dakika... Pakistan'dan ABD'ye Filistin çağrısı!
Son dakika... Pakistan'dan ABD'ye Filistin çağrısı!Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi, ABD’li mevkidaşı Antony Blinken ile yaptığı telefon görüşmesinde Washington yönetiminin Filistin'de durumu yatıştırmak ve barışı tesis etmek için gerekli adımları atması çağrısında bulundu.
16.05.2021Dünya
Son dakika... Mısır: Gazze'ye yönelik saldırıların durdurulması gerekiyor!
Son dakika... Mısır: Gazze'ye yönelik saldırıların durdurulması gerekiyor!Mısır Dışişleri Bakanı Samih Şukri, İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarını durdurması ve ateşkes sağlanması çağrısı yaptı. Mısır Dışişleri Bakanı, "bölgede barış ve güvenliğin sağlanması için Filistin halkına haklarının verilmesi ve Filistin'in bağımsızlığının sağlanmasından başka bir yol olmadığını" söyledi.
16.05.2021Dünya
Son dakika… Sivil binayı vurmuştu! Şoke eden açıklama: Dünyadan tepki yağıyor
Son dakika… Sivil binayı vurmuştu! Şoke eden açıklama: Dünyadan tepki yağıyorGelen son dakika haberine göre, Cumartesi günü İsrail hava saldırısının yerle bir ettiği medya binasıyla ilgili, İsrail Başbakanı Netanyahu’dan çok tepki çekecek bir açıklama geldi. Öte yandan, Çin’in Filistin için ABD’ye yaptığı çağrı bir anda gündeme oturdu. İsrail'in hastaneye giden yolları vurduğunun açıklanmasıyla yer yerinden oynadı. Af Örgütü'nden 'savaş suçu' açıklaması geldi.
17.05.2021Dünya
12 Haziran Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
12 Haziran Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumuİnsanlık tarihinde astroloji her daim ilgi odağı olmuştur. Eski Mısır uygarlığında ve diğer tüm medeniyetlerde astroloji önemli ve saygın bir yer işgal etmiştir. Günümüzde de bu ilgi aynen sürmektedir. İşte için ilgiyle okuyacağını 12 Haziran hangi burç, yükselen, özellikleri, yorumları ve çok daha fazlasını sizin için derledik.
16.05.2021Astroloji
Endişeli bekleyiş! Tüm ailesi Gazze’de o İstanbul’da…
Endişeli bekleyiş! Tüm ailesi Gazze’de o İstanbul’da…CNN Türk ekibi, İstanbul’a 10 yıl önce üniversite eğitimi için gelen Usame Seyam’ın evine konuk oldu. İsrail ablukasından dolayı Gazze’ye gidemeyen Seyam’ın gözü televizyonda, elinden telefon hiç düşmüyor. CNN Türk ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman’ın özel haberi…
16.05.2021Gündem
İletişim Başkanı Altun: Gazze'deki bakanlıkların bombalanması bir savaş suçudur
İletişim Başkanı Altun: Gazze'deki bakanlıkların bombalanması bir savaş suçudurİletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsrail'in terör eylemlerinin şiddetini giderek artırdığını belirterek, "Gazze'deki bakanlıkların bombalanması bir savaş suçudur" dedi.
16.05.2021Siyaset
Son dakika... Şok görüntü! Sosyal medyada yayılıyor
Son dakika... Şok görüntü! Sosyal medyada yayılıyorİsrail bombardımanıyla Gazze'de en ölümcül gece geride kaldı, enkaz altından feci görüntüler geliyor. Gazze'deki BBC muhabirinin paylaştığı mesaj gündemi sarstı, saldırıların yol açtığı görüntü büyük ses getirdi. Öte yandan BM, İsrail ve Filistin'e "anlamsız kan dökme, terör ve yıkıma" derhal son verme ve iki devletli çözüm için müzakerelere dönme çağrısı yaptı. Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki DE, BMGK'ye "savaş suçu" işlemekle suçladığı İsrail'e yaptırım ve silah ambargosu uygulaması gerektiğini belirtti.
16.05.2021Dünya
İtalya’nın son kraliçesinin hayatı dizi oluyor
İtalya’nın son kraliçesinin hayatı dizi oluyorİtalya’nın 1940’lı yıllardaki faşist lideri Mussolini’ye komplo kuran, Alman diktatör Hitler’i vurmak isteyen ve sadece 35 gün hüküm süren İtalya’nın son kraliçesi Marie-Jose’nin hikayesi, torunu Prens Emanuele Filiberto’nun girişimiyle bir diziye konu olacak.
16.05.2021Dünya
Anlamlı etkinlik
Anlamlı etkinlikEmine Erdoğan’ın himayesinde, 2005’te Üsküdar’da kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER), sıfır atık bilincini yaygınlaştırmak için 29 Mayıs’ta ‘Artsın Eksilmesin Dönüşüm Pazarı’ etkinliğini düzenliyor.
16.05.2021Cadde
BM Genel Sekreterinden Gazze ve İsrail'de 'çatışmaları bir an önce sona erdirme' çağrısı
BM Genel Sekreterinden Gazze ve İsrail'de 'çatışmaları bir an önce sona erdirme' çağrısıBirleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, tüm taraflara Gazze ve İsrail'de acil bir şekilde çatışmalara son verme çağrısında bulundu.
16.05.2021Dünya
İsrail'in Batı Şeria'daki saldırılarında 2 Filistinli hayatını kaybetti
İsrail'in Batı Şeria'daki saldırılarında 2 Filistinli hayatını kaybettiİsrail güçlerinin saldırılarında işgal altındaki Batı Şeria'da 2 Filistinli yaşamını yitirdi. El-Fevvar'daki saldırıda hayatını kaybeden Filistinlinin adının Vecdi Velid Cuafira, Zita'da öldürülen kişinin ise Yasin Hamad olduğu ifade edildi.
15.05.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

israilfilistingazzekudüsgazze şeridi

İşgal ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.