Kaçuv

Kaçuv

Son dakika KAÇUV haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan KAÇUV gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan KAÇUV haber sayfamızda...

Kaçuv

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 50 kacuv haberi bulunmuştur.
STK’lara yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştı
STK’lara yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştıTrendyol’un, Sepette İyilik hareketi ile 31 sivil toplum kuruluşunun ürünlerini platformda tek bir çatı altında toplayarak, bugüne kadar bu ürünlerin satışlarından sivil toplum kuruluşlarına yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştı.
8.06.2021Vitrin
Sıra dışı bir sergi: Algoritmalar ve Bitkiler
Sıra dışı bir sergi: Algoritmalar ve BitkilerTıbbi görüntüleme cihazları alanında dünyanın önde gelen teknoloji şirketi Siemens Healthineers, bir ilke imza atarak sıra dışı bir sergi düzenliyor. Bitkileri bambaşka bir bakış açısıyla ele alan Algoritmalar ve Bitkiler sergisi, 28 Nisan’da gerçekleşen açılışla cekimgucu.siemens-healthineers.com adresinden izlenebiliyor.
28.04.2021Kültür Sanat
Rekor bağış
Rekor bağışEzgi Mola, 29 Mart’taki doğum gününü Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) için bağışladı
22.03.2021Cadde
DeFacto, New York’ta Birleşmiş Milletler Kadının Statüsü Komisyonu’na katıldı
DeFacto, New York’ta Birleşmiş Milletler Kadının Statüsü Komisyonu’na katıldıDeFacto CFO’su Önder Şenol’un konuşmacı olarak yer aldığı etkinlik BM nezdinde Covid 19 nedeniyle sanal olarak gerçekleşti. Şenol, panelde “Kadınların iş hayatında eşit şartlarda çalışmasını, emeklerinin ve hayallerinin hayat bulmasını önemsiyoruz. Bu doğrultuda çalışanlarımızın eğitimi ve gelişimi için sürekli yatırımlar yapıyoruz. Bugüne kadar Türkiye’de ilk olan birçok uygulamayı hayata geçirdik. Uygulamalarımızla kadın çalışan oranımız yüzde 56’ya ulaştı” ifadesini kullandı.
19.03.2021Vitrin
"Sarıyı fark et" diyerek çocukluk çağı kanserlerine dikkat çektiler
"Sarıyı fark et" diyerek çocukluk çağı kanserlerine dikkat çektilerKanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü dolayısıyla çocukluk çağı kanseri dikkat çekmek amacıyla kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında İstanbul'da farklı noktalar sarıyla kaplandı. Billboard ve dijital ekranlardan İstanbullulara "Sarıyı fark et" mesajı verildi. KAÇUV gönüllülerinden oluşan 50 kişilik ekip de "Sarıyı Fark Et Bisiklet Turu" kapsamında pedal çevirdi
17.02.2020Genel Sağlık
Nehir'in Adımları KAÇUV ile hayat buluyor
Nehir'in Adımları KAÇUV ile hayat buluyorKızını tehlikeli bir sinir sistemi tümörü olarak bilinen "Nöroblastom" sebebiyle kaybeden Zeynep Erden Bayazıt, onun adını "Nehir'in Adımları" projesiyle yaşatıyor. Bu projeye en büyük desteği ise kanser tedavisi gören çocuklar ve onların ailelerinin koşulsuz yanında olan Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) veriyor
‘Sadece kâr odaklı başarı olmaz’
‘Sadece kâr odaklı başarı olmaz’Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen markalarından DeFacto’nun CFO’su Önder Şenol, Türkiye’de kurumsal sosyal sorumluluk bilincinin oluşmasına katkı sağladıklarını söyledi.
28.10.2019Ekonomi
Umut Nayir, KAÇUV Aile Evi'ni ziyaret etti
Umut Nayir, KAÇUV Aile Evi'ni ziyaret ettiBeşiktaşlı futbolcu Umut Nayir, ihtiyaç sahibi kanserli çocuk ve ailelerine, tedavi sırasında destek sağlayan Kanserli Çocuklara Umut Vakfının (KAÇUV) Aile Evi'ne ziyarette bulundu.
30.06.2020Beşiktaş
Kanserli çocuklara umut olmak için koştular
Kanserli çocuklara umut olmak için koştularKanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Sürdürülebilir Fon Yönetimi ve Sistemleri Projesi” çerçevesinde 22 Eylül 2019 Pazar günü Büyükada’da KAÇUV Umut Koşusu’nu gerçekleştirdi. KAÇUV Umut Koşusu ile her yaştan gönüllü çocukluk çağı kanserine farkındalık için koştu
DeFacto’nun 'Kadının Güçlendirilmesi'ne katkısı ödüllendirildi
DeFacto’nun 'Kadının Güçlendirilmesi'ne katkısı ödüllendirildiDeFacto, Avustralya’nın Perth kentinde düzenlenen Dünya Kadınlar Ekonomik Forumu’da (Women Economic Forum /WEF) Mutlu Kadın Hareketi ve Kumaştan Hayaller projeleri ile 'Kadının Güçlendirilmesi'ne olan katkısıyla ödüllendirildi.
Yeşilçam müzikleri kanserli çocuklar için çalınacak
Yeşilçam müzikleri kanserli çocuklar için çalınacakYeşilçam tutkunları, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na (KAÇUV) destek için Grand Pera Emek Sahnesi'nde buluşuyor.
6.06.2019Cadde
Çocuklara 2 milyon TL bağış
Çocuklara 2 milyon TL bağışSon 7 yıldır 23 Nisan haftasında Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) yararına kampanya düzenleyen Kuveyt Türk’ün bu yılki bağış miktarı 691 bin TL’ye ulaştı.
22.05.2019Ekonomi
Mutluluk hareketi
Mutluluk hareketiDeFacto, çalışanlarına gösterdiği özen ve kadın personele sağladığı imkânlarla fark yaratıyor...
22.04.2019Ege
Sevinç Koleji öğrencilerinden derneklere destek
Sevinç Koleji öğrencilerinden derneklere destekEtiler Sevinç Koleji öğrencileri ve velilerden bazı veliler Cemal Reşit Rey salonunda sahne alacak. Geceden elde edilecek gelir ise TEMA, HAÇİKO, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, KAÇUV ve LÖSEV'e bağışlanacak.
21.04.2019Gündem
Erken teşhis için belirtilere dikkat
Erken teşhis için belirtilere dikkatKanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü nedeniyle ‘Nerede yaşam varsa orada umut vardır’ projesini hayata geçirdi...
15.02.2019Gündem
‘Şöhret ve para için oyuncu olmayın!’
‘Şöhret ve para için oyuncu olmayın!’Didem Balçın, oyuncu olmak isteyen gençlere tavsiye verdi: “Mesleğe, dış görünüşleriyle değil, kalple bağlanmaları gerekir. Şöhret ve para için oyuncu olmayın!”
22.08.2018Cadde
Givin’den bir yılda 500 bin TL’lik bağış
Givin’den bir yılda 500 bin TL’lik bağışElektronikten giyime, sanat etkinliğinden spor faaliyetine kadar her türlü ürün ve hizmetin satılarak STK’lar için bağışa dönüştüğü mobil uygulama Givin’e ilk yılında 500 bin TL değerinde bağış ürünü eklendi...
16.05.2018Gündem
Kanserli çocuklar için 'tatlı' bir umut
Kanserli çocuklar için 'tatlı' bir umutKanserli Çocuklara Umut Vakfı'nın (KAÇUV), kanserli çocuklar ve yakınlarına yeni bir ev almak için düzenlediği etkinliğe ünlü isimler akın etti.
27.12.2017Cadde
‘365 gün iyilik’ için buluştular
‘365 gün iyilik’ için buluştularTürkiye’nin önde gelen sanatçılarının seslendirmiş oldukları şarkıların sözleriyle tasarlanan ve geliri ihtiyaç sahibi çocuklara aktarılacak olan ‘365 gün iyilik ajandası’, www.kahramanimsensin.com internet sitesi üzerinden satışa sunuldu.
26.12.2017Cadde
Murat’ın sesine aşığım!
Murat’ın sesine aşığım!Şarkıcı Murat Dalkılıç, tüm geliri Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na (KAÇUV) aktarılacak olan yılbaşı partisinde, dünyaca ünlü keman virtüözü Giselle Tavilson’la aynı sahneyi paylaşacak.
13.12.2017Cadde
Geleceğe umut olabilirsiniz
Geleceğe umut olabilirsinizSosyal Bağış Hareketi, Türkiye'de bireysel bağış ve sivil toplum kuruluşu bilincini uyandırmak için çalışmalarına devam ediyor. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) desteklerinizi bekliyor...
Sosyal Bağış Hareketi Koruncuk Vakfı ile başlıyor!
Sosyal Bağış Hareketi Koruncuk Vakfı ile başlıyor!MarjinalSosyal'in girişimi ve Facebook'un katkılarıyla, Türkiye'de bireysel bağış ve sivil toplum kuruluşu (STK) bilincini uyandırmak adına yola çıkan Sosyal Bağış Hareketi (facebook.com/sosyalbagishareketi)'nin ilk STK'sı Koruncuk Vakfı oldu.
11.04.2017Aile
Sabancı Üniversitesi'nden Ulusal Duyarlılık Konferansı!
Sabancı Üniversitesi'nden Ulusal Duyarlılık Konferansı!Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri’nin (CIP), Anadolu Efes'in desteğiyle düzenleyeceği konferans, sosyal sorumluluk alanındaki gelişmelerin ve farklı yaklaşımlarının paylaşılmasına yönelik bir diyalog ortamı yaratacak. 25 Mart 2017 Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi Tuzla Kampüsü'nde düzenlenecek konferans; sosyal sorumluluk çalışmaları yürüten Türkiye’nin önemli üniversitelerini, liselerini, özel sektör ve sivil toplum örgütlerini buluşturacak.
17.03.2017Eğitim
KAÇUV için buluştular
KAÇUV için buluştularKanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın farkındalığı artırmak amacıyla düzenlendiği sergiye sanat dünyasının ünlü isimleri destek verdi
23.02.2017Cadde
Parası olana istikbal göklerde
Parası olana istikbal göklerdeYüksek maaşlı iş denilince akıllara ilk gelen mesleklerden biri de pilotluk. Üniversitelerde pilotaj bölümünden mezun olanların yanı sıra uçuş okullarını bitirenler de bu mesleği yapabiliyor. Ancak pilotluk eğitimi için ortalama bir ev parası olan 400 bin TL’yi cebinizde hazır bulundurmanız gerekiyor
16.02.2017Gündem

Benzer Haber Etiketleri

KAÇUVdefactoKanserli Çocuklara Umut Vakfıtrendyolstk

Kaçuv ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.