Kamu Bankası

Kamu Bankası

Son dakika kamu bankası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kamu bankası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kamu bankası haber sayfamızda...

Kamu Bankası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.622 kamu bankası haberi bulunmuştur.
2022 Ziraat Bankası çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Ziraat Bankası kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıy2or?
2022 Ziraat Bankası çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Ziraat Bankası kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıy2or?Türkiye'nin en köklü bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, 1863 yılında Osmanlı Devleti döneminde kurulan Memleket Sandıkları'nın devamı niteliğindedir. Türkiye'de hizmet veren üç kamu bankasından biri olma özelliğine sahip olan Ziraat Bankası hizmet verdiği geniş müşteri portföyü ile dikkat çekmektedir. Peki 2022 yılı Ziraat Bankası çalışma saatleri neler? Ziraat Bankası saat kaçta açılıyor/kapanıyor?
7.01.2022Gündem
Kur korumalı TL mevduatında vatandaşın kazancı ne olacak? İşte cevabı...
Kur korumalı TL mevduatında vatandaşın kazancı ne olacak? İşte cevabı...Hazine ve Maliye Bakanlığı, kur korumalı mevduata ilişkin 9 maddelik uygulama esaslarını belirlemişti. Bunun üzerine kamu bankaları yüzde 14 faiz üzerinden örneklerle müşterinin kazancını açıkladı. İşte detaylar...
25.12.2021Ekonomi
Bakan Nebati ekonomideki gelişmeleri ve alınan tarihi kararların detaylarını tek tek açıkladı
Bakan Nebati ekonomideki gelişmeleri ve alınan tarihi kararların detaylarını tek tek açıkladıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Türk Lirası’na teşvik paketinin ayrıntılarını, Türkiye’nin sıcak ekonomik gündemini canlı yayında değerlendirdi. Bakan Nebati açıklamalarında, “Büyüme hedefimizde çift haneye doğru gidiyoruz, hatta hedeflerimizin de ötesine gidiyoruz." ifadelerini kullandı. TÜSİAD'a tepki gösteren Nebati, "Sevgili TÜSİAD, sakın sakın muhalefetin gazına gelmeyin. Siz bize tavır takınırsanız, millet size tavır takınır. Bizim sizinle bir alıp veremediğimiz yok." sözlerine yer verdi. Nebati, sosyal medya üzerindeki asılsız paylaşımlara dair, "Bu Türk lirasına yapılmış hain bir saldırıdır. Bu tür ihanetlere asla izin vermeyeceğiz." açıklamasında bulundu.
22.12.2021Haberler
Bakan Nebati'den flaş döviz kuru açıklaması! Köpük gitti, gerçek fiyata doğru gidiyoruz
Bakan Nebati'den flaş döviz kuru açıklaması! Köpük gitti, gerçek fiyata doğru gidiyoruz'Ekonomide Türkiye Modeli'nin temelinde yüksek büyüme ve düşük cari açık olduğunu söyleyen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati "Kurda köpüklerin gittiği, gerçek fiyatlamanın oluştuğu bir noktaya doğru gidiyoruz. Kur iyi bir yerlerde dengeye gelecektir" dedi.
22.12.2021Ekonomi
Müteahhitler kar duasına çıkacak
Müteahhitler kar duasına çıkacakTürkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Erdal Eren, "Kar yağsın diye dua ediyoruz. İklim şartları yüzünden inşaatları durdurursak cezadan kurtuluruz" ifadelerini kullandı.
4.12.2021Ekonomi
Son dakika kredi faizleri || Bankalar faiz oranları 2021, kamu bankaları kredi faizleri son durumu nedir? Konut kredisi faizi kaç oldu?
Son dakika kredi faizleri || Bankalar faiz oranları 2021, kamu bankaları kredi faizleri son durumu nedir? Konut kredisi faizi kaç oldu?Bankaların faiz oranları son dakika gelişmeleri merak konusu. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank faiz oranları ile ilgili geçtiğimiz günlerde bir açıklama gerçekleştirmişti. Kredi faizleri ile ilgili yeni bir detay daha gündeme geldi. Konut kredisi faiz oranları ise bir diğer merak edilen konu olarak bulunuyor. Peki banka faizleri kaç oldu, konut kredisi faiz oranları neler 2021?
20.11.2021Gündem
Kamu bankaları faiz oranları (Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank) 2021: Konut kredisi faizi kaç oldu ve nasıl hesaplanır?
Kamu bankaları faiz oranları (Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank) 2021: Konut kredisi faizi kaç oldu ve nasıl hesaplanır?Kamu bankaları faiz oranları bireyler tarafından araştırılıyor. Konut kredisi faiz oranı ile ilgili son dakika gelişmeleri merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde 3 Kamu bankası bir açıklama gerçekleştirmişti. Peki Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı nedir?
16.11.2021Ekonomi
Erdoğan'dan İYİ Partili Türkkan'a sert tepki: En ağır bedelleri ödemesi için tüm imkanları kullanacağız
Erdoğan'dan İYİ Partili Türkkan'a sert tepki: En ağır bedelleri ödemesi için tüm imkanları kullanacağızSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı. İYİ Partili Lütfü Türkkan'a tepki gösteren Erdoğan, "Bu şahsın milletvekilliğinin sonlandırılması dahil, en ağır bedelleri ödemesi için siyasi ve hukuki tüm imkanları kullanacağız." dedi.
8.11.2021Siyaset
Faiz indirimi başladı mı? Konut kredisi faiz oranları ne oldu? İşte faiz indirimi olan bankalar
Faiz indirimi başladı mı? Konut kredisi faiz oranları ne oldu? İşte faiz indirimi olan bankalarKamu bankalarından faiz indirimi geldi. Ticaret ve konut kredi faizleri 2 puan düşürüldü. 3 kamu bankasında uygulanan faiz oranları ürün ve vade yapısına göre 200 baz puana kadar indirim yapıldı. Peki, hangi bankalar faiz indirimi yaptı? Konut kredisi oranı ne kadar oldu?
26.10.2021Ekonomi
Yeni konut kredisi faiz oranı kaç oldu? Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank kredi faizleri kaç oldu?
Yeni konut kredisi faiz oranı kaç oldu? Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank kredi faizleri kaç oldu? Merkez Bankası'nın politika faizini yüzde 18'den yüzde 16'ye düşürmesinin ardından gözler kredi faizlerine çevrildi. Özellikle konut almak isteyenler "Konut kredi faizleri düşecek mi?" sorusuna cevap arıyor.
25.10.2021Ekonomi
Son dakika: Kamu bankalarından faiz indirimi!
Son dakika: Kamu bankalarından faiz indirimi!Gelen son dakika haberine göre; 3 kamu bankası ticaret ve konut kredi faizlerini 2 puan düşürdü. Kamu bankaları kurumsal kredi faiz oranlarında ürün ve vade yapısına göre 200 baz puana kadar indirim yaptığını duyurdu.
25.10.2021Ekonomi
Villalar küçülüyor bahçeler büyüyor
Villalar küçülüyor bahçeler büyüyorİstanbul’un gelişim bölgelerinde ve sahil kentlerinde büyük çaplı yeni projeler üretmeye hazırlanan Mesa Mesken, bahçeli müstakil konutlarda ise bahçeleri genişletecekç
1.10.2021Ekonomi
İngiltere’de kamu borçlanması azaldı
İngiltere’de kamu borçlanması azaldıİngiltere’de kamu bankaları hariç toplam kamu borçlanması, ağustos ayında beklentileri aşarak 20,5 milyar sterlin düzeyinde gerçekleşti.
21.09.2021Uzmanpara
Halkbank, Türkiye’ye 20 ödül getirdi
Halkbank, Türkiye’ye 20 ödül getirdiHalkbank, ‘İş Dünyasının Oscarları’ olarak kabul edilen ‘International Business Awards’ ödül programında 20 farklı kategoride ödüle layık görüldü.
25.08.2021Ekonomi
‘Sudan’a desteği sürdüreceğiz’
‘Sudan’a desteği sürdüreceğiz’Sudan’da 2019 yılından beri kapsamlı bir değişim süreci yaşandığına dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu meşakkatli süreçte kardeş Sudan halkının ve devletinin yanında dayanışma içerisinde olmakta kararlıyız” dedi
13.08.2021Siyaset
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: Önemli kararlara imza attık
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: Önemli kararlara imza attıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Meşakkatli süreci, kardeş Sudan halkının ve devletinin yanında olarak kolaylaştırmaya ve bu şekilde geleceğe dayanışma içerisinde sürdürmekte kararlıyız." dedi.
13.08.2021Siyaset
Elvan’dan ‘128 milyar dolar’ açıklaması
Elvan’dan ‘128 milyar dolar’ açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Elvan, ‘128 milyar dolar’ tartışmasıyla ilgili iddialara yanıt verdi: “Merkez Bankası olağanüstü bir durumda doğrudan işlem yapabiliyor. Hazine’ye TL’nin istikrarı konusunda yetki verilmiştir. 2017’deki protokol ve bu protokol çerçevesinde yapılan işlemler tamamıyla yasaldır. Herhangi bir şekilde yasalara aykırı bir durum söz konusu değil”
20.04.2021Ekonomi
Bakan Elvan'dan 128 milyar dolar açıklaması
Bakan Elvan'dan 128 milyar dolar açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Elvan, "Cuma günü Merkez Bankası Başkanı teknik bir açıklama yaptı. Merkez Bankası olağanüstü bir durumda doğrudan işlem yapabiliyor. Hazine'ye TL'nin istikrarı konusunda yetki verilmiştir. 2017’deki protokol ve bu protokol çerçevesinde yapılan işlemler tamamıyla yasaldır. Herhangi bir şekilde yasalara aykırı bir durum söz konusu değildir. Yöntem eleştirilebilir ama yolsuzluk var denilemez." dedi.
19.04.2021Uzmanpara
Son Dakika: Bakan Elvan'dan '128 milyar dolar' açıklaması
Son Dakika: Bakan Elvan'dan '128 milyar dolar' açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Elvan, "Cuma günü Merkez Bankası Başkanı teknik bir açıklama yaptı. Merkez Bankası olağanüstü bir durumda doğrudan işlem yapabiliyor. Hazine'ye TL'nin istikrarı konusunda yetki verilmiştir. 2017’deki protokol ve bu protokol çerçevesinde yapılan işlemler tamamıyla yasaldır. Herhangi bir şekilde yasalara aykırı bir durum söz konusu değildir." dedi.
19.04.2021Ekonomi
Son dakika: Kamu bankasından kadın girişimcilere 100 bin liralık destek
Son dakika: Kamu bankasından kadın girişimcilere 100 bin liralık destekSon dakika haberlere göre Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, "Kadın girişimcilerin finansmana erişimini kolaylaştırmak ve iş fikirlerinin filizlenmesine imkan tanımak amacıyla 100 bin liraya kadar finansal destek sunacağız." dedi.
8.03.2021Ekonomi
Bitcoin 46 bin doların üzerinde
Bitcoin 46 bin doların üzerindeArtan kurumsal alımların desteğinde 21 Şubat'ta 58,330.57 dolarlık yeni zirveyi gören kripto para piyasalarının en büyük hacimli birimi Bitcoin, gelen satışlarla 44,000 dolar düzeyine kadar indikten sonra yönünü yukarı çevirdi ve 46,000 doların üzerine yükseldi.
1.03.2021Uzmanpara
Banka soygununu vatandaş engelledi
Banka soygununu vatandaş engellediAnkara’nın Etimesgut ilçesinde dün sabah 09.15 sıralarında bir kamu bankası şubesine giren M.A., silahını aldığı güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdi. Elindeki poşeti içeride bulunan bir müşteriye uzatan şüpheli, silah tehdidiyle yaklaşık 30 bin lirayı vezneden aldıktan sonra bankadan çıkacağı sırada alışveriş merkezi içerisinde Cengiz isimli 66 yaşındaki vatandaş tarafından üzerine atlayarak durduruldu.
15.12.2020Gündem
Borsa Italiana için satın alma teklifi verildi
Borsa Italiana için satın alma teklifi verildiAmsterdam, Brüksel, Dublin, Lizbon, Oslo ve Paris borsaların sahibi Euronext, Borsa Italiana SpA’yı 2 İtalyan bankasıyla beraber satın almak için “bağlayıcı olmayan” teklif verdi.
14.09.2020Uzmanpara
Dünya Bankası'ndan Türk KOBİ'lere kredi
Dünya Bankası'ndan Türk KOBİ'lere krediDünya Bankası, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından etkilenen küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için 500 milyon dolarlık kredinin onaylandığını duyurdu.
31.08.2020Uzmanpara
Dünya Bankası'ndan Türk KOBİ'leri için 500 milyon dolarlık kredi
Dünya Bankası'ndan Türk KOBİ'leri için 500 milyon dolarlık krediDünya Bankası, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından etkilenen küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için 500 milyon dolarlık kredinin onaylandığını duyurdu.
31.08.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Kamu Bankası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.